Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.316
Локација
Žrnov

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
135
Reaction score
439
Ja ne znam ko je glavni krivac za ovu igru ali znam da se olosima iz uprave ispunila zelja da budemo ovde gde jesmo.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
685
Reaction score
4.517
Локација
Kosovska Mitrovica
Ne znam da li je glavni krivac za to na šta liči igra - jedini svakako nije. Opet kažem - nešto se desilo što je poremetilo svlačionicu. Nešto... ili Neko...
Možda je jedan od razlog, odlazak Duljajevog pomoćnika, onog Italijana.
Tako je onomad bilo i sa Djumijem, kad je bio Savin pomoćnik.. Naravno, krupnije su stvaro u pitanju i van sportske. Ali opet kažem, možda je ovaj odlazak doprineo lošoj igri..
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.052
Reaction score
7.999
Čim naš sponzor MaxBet,(čitaj menaÐerska komba) izbacuje tekst sa 5 razloga zašto je dobro da Partizan smeni Duljaja, znači da je imperativno da do toga ne dodje.
Ili bi svi da ponovo gledaju isluzene povratnike koji "osećaju klub"...

Svi su prolazni,samo uprAVa je večna..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.316
Локација
Žrnov
Možda je jedan od razlog, odlazak Duljajevog pomoćnika, onog Italijana.
Tako je onomad bilo i sa Djumijem, kad je bio Savin pomoćnik.. Naravno, krupnije su stvaro u pitanju i van sportske. Ali opet kažem, možda je ovaj odlazak doprineo lošoj igri..
nisam baš sigurna... pa on dok je bio pomoćnik - popili smo 4 gola od TSC-a iz prekida, na sred JNA.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
493
Reaction score
2.728
Mnogo je bolje da budemo treci nego da ostanemo drugi, pa da se izblamiramo u kvalifikacijama za LS. Recimo, dobijemo Dinamo za protivnika i prodjemo gore nego sto smo prosli protiv Croatie 1997. To sam jedva prezivio. Mislim, sa ovakvom kretenskom upravom i haosom u klubu, blamiracemo se svakako, ali ipak za promil manje.

Naravno da Duljaj nije trener za Partizan, to smo znali od pocetka. Ali je Gmazura mnogo manje direktor za Partizan, a i Vucmaric je mnogo manje predsjednik za Partizan, nego sto je Duljaj trener za Partizan. Tako da se zna koga prvo treba govnjivom motkom otjerati iz kluba.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
667
Reaction score
5.349
Локација
Nis
,,Znam šta se radi od prvog dana. Mnogi ne žele da me vide kao trenera Partizana. Zato što ne dozvoljavam da se rade neke stvari, a letnji prelazni rok se bliži..."
Duljaj odlazi, zelimo menadzerske kombinacije, ziveo Vazura... :puke:
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.391
Reaction score
5.177
Локација
Beograd
Dinamo je prvi trenutno, Rijeka je druga. Ali nije gotovo njihovo prvenstvo. Mi ako završimo drugi igramo od drugog kola kvalifikacije za LŠ i bićemo verovatno povlašćeni u tom kolu a posle nećemo biti (ako prođemo to kolo).

Projekcija plej-ofa „staze pratilaca“:

POVLAŠĆENI: Portugal 2 (Porto – 77,000), Škotska 2 (Rendžers – 63,000)

NEPOVLAŠĆENI Češka 2 (Slavija Prag – 53,000), Francuska 4 (Lil 45,000)

Projekcija trećeg kola kvalifikacija „staze pratilaca“:

POVLAŠĆENI Portugal 2 (Porto – 77,000), Škotska 2 (Rendžers – 63,000), Češka 2 (Slavija Prag – 53,000), Francuska 4 (Lil 45,000)

NEPOVLAŠĆENI Turska 2 (Fenerbahče – 34,000), Belgija 2 (Rojal Union – 27,000), Srbija 2 (Partizan – 25,500), Holandija 3 (Tvente – 12,260)

Projekcija drugog kola kvalifikacija „staze pratilaca“:

POVLAŠĆENI Češka 2 (Slavija Prag – 53,000), Turska 2 (Fenerbahče – 34,000), Srbija 2 (Partizan – 25,500)

NEPOVLAŠĆENI Austrija 2 (Šturm – 14,500), Švajcarska 2 (Servet – 9,000), Ukrajina 2 (Krivbas– 5,600)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.436
Reaction score
38.145
@Grncarija
Ko god bio prvi, drugi u Hrvatskoj nas ne dotiče pošto oni samo jedno mesto imaju. Ali nebitna tema skroz.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.391
Reaction score
5.177
Локација
Beograd
A crnjak je što mi i ako završimo drugi nemamo zagarantovano mesto u grupama, možemo teoretski da ispadnemo iz svih takmičenja ako nikog ne prođemo.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.404
Reaction score
3.294
Локација
Tamo gde su Grobari
Glupost je dati Duljaju otkaz, ako uzmemo u obzir da može samo gori da dođe. Igor je neke dobre stvari uradio, borio se koliko je mogao, bavio se stvarima koje uopšte nisu njegov posao (gmazuro umri). Bolje da ne potrošimo još nekog partizanovca. Ako ipak ode, neka bude “trener” ovaj naš bivši koordinator za sportska pitanja, drugi svakako neće doći.
 
Top