Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
A sve je krenulo ovako:
1. Dr Terzić kaže da smo džabe prvi, jer nemamo para za Evro licencu.
2. Vazura ljubi ruku svom gospodaru i traži pare.
3. Gospodar mu daje pare pod istim uslovima kao i prethodne godine.
4. Partizan prodaje ključne igrače, a kupuje pogrešne.
5. Igra je sve gora, Partizan naglo tone, dogovor se ispunjava.
6. I gle čuda, ZvezdaSrbija neočekivano izbija na prvo mesto.
7. Razlika se uvećava, a naš pad nastavlja.
Zaključak: ništa od titule, ništa od kupa, ništa od Evrope.
Poznato? Naravno. Već vidjeno.
Ima li ko kriv? Ne. Mir, mir, mir niko nije kriv.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
343
Reaction score
1.018
Локација
Boston
Duljaj mora da ostane zbog prelaznih rokova.
Džabe nam neki novi bolji trener ako će na raspolaganju da ima igrače kao što su Musa Ndžaj, Holender, Periša Pešukić…
Koliko god uprava bila kurac i najveći ološ ne mora da znači da Igor može da se iživljava sa klubom. Mi cele sezone ako smo 2 utakmice rutinurali. Energija, borbenost i sreća. Taktika ni na vidiku. Pošto upravu ne možemo da smenimo ostaje nam da se nadamo da će dovesi nekog kvalitetnog trenera. Pošto je to utopija, čekamo bolja vremena i da nas pogodi neki bingo sa početnikom.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.889
Reaction score
8.024
Nikog podvlacim nikog mi nije zao, pa da mi se otac iz groba podigne, ko je pristao da radi sa Vazurom i Vucelicem…

Ne to nema veze sa ljubavlju prema Partizanu, ne to nema veze nisacim drugim sem sopstvenom ambicijom…

Igraci a pre svega trener su propustili sansu da odbiju da igraju protiv cigana, vidi se iz aviona da su na svakoj poziciji popunjeniji, da su dva derbija protiv njih odigrani na max, da su propustili x prilika, i da su sudije uradile to sto su uradile. Imali su svi sansu da svojim delom naprave iskorak, ali ne, nisu…

Klub je okupiran, nema ovo veze vise sa sportom, ali kolicinu neznanja koju neki igraci prikaziju a o treneru da ne govorim, prosto boli.

Zato ljudi…kroz ovo sve shvatite koliko je Zeljko Obradovic veliki Partizanovac.. od mnogobrojnih legendi FK svi cute, o vaterpolo klubu da ne govorim, ali ako se to nekom dozvoli iznutra, onda je potpuno iluzorno ocekivati bilo sta drugo sem ovog sto nam se desava…

I za kraj, treba da postave Nadja, najodvratnijeg od svih odvratnih, sns govno…

Postovao bi daleko vise bilo kog iz uprave da kaze, ljud ne mozemo vise ovako, raspustamo sve, igramo sa omladincima, ali onda bi obesmislio privid normalnosti u ovoj zemlji, jer njima trebaju protivnici kojima vezu dve noge i jednu ruku i posteno se takmice (a nije daleko od toga da ti protivnici sami spoje noge da im vezu) pa tako imamo privid neizvesnog fudbalskog prvenstva, opozicije na izborima itd itd..
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
374
Reaction score
1.537
tesovic je se vec zasluzio , pa eto mogao bi i on da se oproba
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Dinamo je prvi trenutno, Rijeka je druga. Ali nije gotovo njihovo prvenstvo. Mi ako završimo drugi igramo od drugog kola kvalifikacije za LŠ i bićemo verovatno povlašćeni u tom kolu a posle nećemo biti (ako prođemo to kolo).



POVLAŠĆENI: Portugal 2 (Porto – 77,000), Škotska 2 (Rendžers – 63,000)

NEPOVLAŠĆENI Češka 2 (Slavija Prag – 53,000), Francuska 4 (Lil 45,000)



POVLAŠĆENI Portugal 2 (Porto – 77,000), Škotska 2 (Rendžers – 63,000), Češka 2 (Slavija Prag – 53,000), Francuska 4 (Lil 45,000)

NEPOVLAŠĆENI Turska 2 (Fenerbahče – 34,000), Belgija 2 (Rojal Union – 27,000), Srbija 2 (Partizan – 25,500), Holandija 3 (Tvente – 12,260)



POVLAŠĆENI Češka 2 (Slavija Prag – 53,000), Turska 2 (Fenerbahče – 34,000), Srbija 2 (Partizan – 25,500)

NEPOVLAŠĆENI Austrija 2 (Šturm – 14,500), Švajcarska 2 (Servet – 9,000), Ukrajina 2 (Krivbas– 5,600)
Једва чекам АНАЛизе кОефИцИјЕнАтА и еВрОпСкОг пУтА Партизана, нашег врлог и дивног бившег члана, подгузне Вазурине муве. Сигуран сам да он мирно спава са оном његовом ћелавом одвратном главуџом.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ne znam sto bi smenjivali trenera 4 kola do kraja ili koliko vec ima? Bicemo drugi i ovako i onako. Da dovedemo nekoga samo da brukamo i sebe i njega za 4 utakmice je bas glupo.
Prvo treba smeniti nesmenjivu upravu. Pa onda neka nova uprava bira trenera. To sto bi vecina od nas volela Vladu Ivica, Jokana, Savu, Saleta i jednog i drugog nema apsolutno nikakvog znacaja. Voleo bih ja i Mijata na mestu predsednika ali ko nas pita.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
kako niko ne garantuje?
pa direktor svinjura garantuje...a tek nađica ako dođe, ihaj!

i sve čestitke na zapažanju, svaka čast stvarno!
u trenutku kada smo popucali po šavovima, u slobodnom padu, ti upozoravaš da nam "visi" vicešaminjonska titula?
isti nivo "vizionarstva" kao kad su pojedinci nakon prepuštanja prvog mesta fufici, pisali kako nam je bar drugo mesto zacementirano, jer imamo prednost koju "nikako ne možemo prosuti".

kakvi ljudi, takva i zemlja, država, klub....
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
2.999
Da je Duljaj trener neke klase-nije,da je on najveci problem-nije,ali ako je vec rekao da ne znamo sta se desava iza kulisa,pa onda neka nam kaze da znamo..i ovako je bivsi..
NEKA IZADJE pred novinare i neka bude MUDONJA do kraja ..e onda bi bio legenda u mojim ocima..bez obzira sto nista osvojio nije.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Ne znam što ga toliko brane i dalje? Prošla sezona od kad je preuzeo tim neuspešna. Završio četvrti. Ove sezone, ispali iz kvalifikacija za LK uz sramotan nastup, ispali iz kupa, u ligi i druga pozicija sada ugrožena, 4 poraza zaredom.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
343
Reaction score
1.018
Локација
Boston
Ako treba da ga branim od ciganskog pljuvanja, iživljavanja debila i Željka Pantića, tu sam. A za stanje na terenu nema argumenata. Voleo bih da Grobari sačuvaju ovo malo dostojanstva i da prođe bez iživljavanja i vređanja nad Duljajem.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Ne znam sto bi smenjivali trenera 4 kola do kraja ili koliko vec ima? Bicemo drugi i ovako i onako. Da dovedemo nekoga samo da brukamo i sebe i njega za 4 utakmice je bas glupo.
Prvo treba smeniti nesmenjivu upravu. Pa onda neka nova uprava bira trenera. To sto bi vecina od nas volela Vladu Ivica, Jokana, Savu, Saleta i jednog i drugog nema apsolutno nikakvog znacaja. Voleo bih ja i Mijata na mestu predsednika ali ko nas pita.
Vrlo jednostavno, tako ispada da je trener kriv za sve (ne aboliram Duljaja), zamazane oci navijacima, stoka iz uprave ostaje do daljeg, recimo do 2050 godine na svojim mestima. Ako ga smene, nadam se da ce bar on progovoriti išta o upravi, saradnji, bezanju igraca! Dokle vise svi cute jbt!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.344
Reaction score
11.130
Локација
underground
Izvinjavam se ako je ranije negde pisano i ako sam propustio.
Da li je Strahinja Pandurevic trener Teleoptika , sin bivseg golmana i sadasnjeg clana upravnog odbora Gorana Pandurevica ?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.344
Reaction score
11.130
Локација
underground
Nema onda zime. Ako nece niko da prihvati klupu , imaju iz uprave svoju decu koja hoce, i koja nece tresti upravi tj ocevima kavez.
 
Top