Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.106
Reaction score
4.139
Локација
Beograd
Da imamo navijace kao sto ih nemamo, u roku od odmah bi se upadalo u kancelarije i tamo ostajalo dok sva govna ne odu. Mislim da ovu odluku “upravnog odbora” trebamo da podrzimo bojkotom, pokazalo se da ih je to u bliskoj proslosti bas potreslo, mnogo su im zivoti zagorcani i time smo dobili nesto.

Šta te sprečava da to uradiš? Avion, auto, autobus, pravac Beograd, autokomanda i rokaj.

Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti. Da drugi robijaju, krv prolivaju za Partizan da bi ih prozivali.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.951
Reaction score
27.050
Bitno da niko iz uprave nije otisao, ili da je ne daj Boze smenjen. Ovako moze da se nastavi nesmetano ovaj divni visegodisnji niz bez trofeja. Verujem da mozemo izgurati najmanje deset godina bez trofeja, i u tome upravi treba maksimalno pomoci! Adi je pravi covek na pravom mestu, trenercina, grobarcina, ljudina...borac za Partizan i protiv nepravde!!! Mastam da u strucni stab dovede djanija curcica, i da na tekme oblace majice i dukseve sa likom najveceg srpskog sina u istoriji...i ne samo srpskog, svetskog bato!
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Bitno da niko iz uprave nije otisao, ili da je ne daj Boze smenjen. Ovako moze da se nastavi nesmetano ovaj divni visegodisnji niz bez trofeja. Verujem da mozemo izgurati najmanje deset godina bez trofeja, i u tome upravi treba maksimalno pomoci! Adi je pravi covek na pravom mestu, trenercina, grobarcina, ljudina...borac za Partizan i protiv nepravde!!! Mastam da u strucni stab dovede djanija curcica, i da na tekme oblace majice i dukseve sa likom najveceg srpskog sina u istoriji...i ne samo srpskog, svetskog bato!
A kako da odu care, da smene sami sebe? Nema niko iznad njih. Njih može samo da smeni žvalava psihopata ili eventualno kad bi se okupile naše legende i pokrenule tu priču.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Onog trenutka kada je Nadj pomogao Vazuri u nezavidnoj situaciji i iznenada prihvatio da ipak vodi ekipu na derbiju, postao je trener Partizana. Moje mišljenje.
Papir ima, ali trenersko znanje ne. Moje mišljenje. Toliko.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Kako ga je izbušio? Oko čega su se posvadjali Igor i Albert? Da nije možda oko pripreme utakmice, da su možda imali drugačije ideje, pa kad Igor nije uvažio Albertove ideje, Albert nije želeo ni da vodi utakmicu, ali su ga ubedili na kraju.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.580
Reaction score
29.778
Локација
Novi Sad
Ако погледа списак чланова Управног одбора @FKPartizanBG јасно је да ту слепи воде слепе!

Дуљај се борио САМ, као и сви тренери пре њега. Када о твојој судбини одлучује кадар режимске партије и нељуди који држе клуб као таоца, онда ту срамоте нема. Видимо се на истоку шефе!

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
Kako ga je izbušio? Oko čega su se posvadjali Igor i Albert? Da nije možda oko pripreme utakmice, da su možda imali drugačije ideje, pa kad Igor nije uvažio Albertove ideje, Albert nije želeo ni da vodi utakmicu, ali su ga ubedili na kraju.
Tebi ću bas da objasnjavam, nemam pametnija posla… ne pita koga jos je izbusio?
Eto, bio si na zadatku ovde da kenjas po Duljaju i to je to.
Mission accomplished.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
68
Reaction score
186
Duljaj nije trener za Partizan u smislu nekih vecih rezultata,posebno u Evropi.Unio je energiju,emociju i očigledno,postigao u prvenstvu,obzirom na kvalitet igrača,zavidan rezultat.Pored sistema kakav je u fudbalskoj i sudijskoj organizaciji Srbije nije se moglo više.Smijenjen je a prelazno rješenej u vidu Alberta Nadja,bar po stavu u zadnjem prvenstvenom derbiju je očigledno na fonu fudbalske organizacije.Nastaviće borbu kroz fudbalske institucije.Inače njegov trenerski kvalitet zaista ne znam.Igrački kadar FK Partizana je tanak za bilo kakav ozbiljniji rezultat.Uprava je apsolutno kriminalizovana i bez ikakve želje za takmičarskim uspjehom,pa mislim da nailaze još lošiji dani a vjerovatno i godine.Pitanje je da li će Vladimir Ivić prihvatiti da bude rješenje,mada ko zna,,politika je jako profitabilna stvar a ona diktira uslove u fudabalu i oragnizaciji.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.112
Reaction score
5.176
Локација
vezenemam
Sad kad krenemo da gazimo u PO...Pa u junu da se ratosiljamo igrača/stranaca bez osećaja za klub, nadobudnih domaćih klinaca, a dovedemo proverene snage kao što su Miljkon, Jojić, Šćepa....gospodar da nas vidi!

Srećno svima koji slave, i ovde na forumu, i onima vam što se bore/bojkotuju!

Što se mene tiče FK je (konačno) zvanično mrtav, svaka čast vrhovnom picoustom kurčiću!
Sve zasluženo, nema tu priče.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.141
Reaction score
14.814
Локација
Kipar
"Dugovi lete u nebo" ili "Kako sam sistematski unisten od idiota" ce biti kodno ime za sledecu sezonu FK Partizan.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Tebi ću bas da objasnjavam, nemam pametnija posla… ne pita koga jos je izbusio?
Eto, bio si na zadatku ovde da kenjas po Duljaju i to je to.
Mission accomplished.
Važi, da. Nijednu ružnu reč nisam uputio njemu. Samo sam izrazio stav da ne treba više da bude naš trener pošto nikakve rezultate nije uspeo da ostvari za malo duže od godinu dana kako je na klupi. Podrška Albertu. Voleo bih da sada branite i njega kao što ste Dukija i on je naša legenda.
 
Top