Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
299
Reaction score
2.660
Локација
Beograd
Nemamo upravu, nemamo trenera, nemamo odbranu, nemamo navijače jače, a nemamo ni navijače slabije (simpatizere), nemamo ništa ali imamo diskusiju od 10 stranica na ovom forumu.
Ode još jedan čovjek koji nije mogao sam protiv sistema. Znate šta je najgore, što ni ovi preko puta ne vide da im trofeji ne služe ni za šta, jer ni oni nisu jači od sopstvenog sistema. Ovaj sistem se jedino može pobijediti jače organizovanim sistemom. Kod nas ne postoji ni volja, ni želja, ni znanje da stvorimo organizaciju koja može da parira sistemu. Posmatramo stvari izuzetno plitko jer nismo naučili kako funkcionišu sistemi koji su spremni da kreiraju. Mi samo znamo za sisteme koji razaraju i vjerujemo da postoje pojedinci koji mogu da ih zaustave. To je zato što smo kao društvo naučeni na autokratije. Najveći svjetski klubovi su ujedno i najjače organizovane firme, a kod nas su to državne službe za udomljavanje kriminalaca, muljatora i nesnađenih "legendi".
Izvinite drugari, ali mi pričamo o površnim stvarima. Kako bi bilo ako bismo našu bezuslovnu ljubav prema Partizanu posmatrali kao kapital, novac? Da li bi i onda bili neograničeni fondovi? Mislim da ne bi. A naše emocije su mnogo skuplje od para. Da li bi možda odnos prema FK Partizan mogli da definišemo kao kontrolu emocija radi kvalitetnije budućnosti. Čuvajte sebe i svoje živce, a ostavite malo nade nek se krčka na duži rok jer nam u skorije vrijeme neće biti bolje.
Hvala Igore, hvala Stanoje, hvala Gordane, hvala Ilija, hvala Marko, hvala Bato. I izvinite. Ali ipak i mi obični navijači imamo pravo makar na izvinjenje i objašnjenje.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Retko se oglasavam na fudbalskim temama, pratim uglavnom sve sta se pise i svaku utakmicu ali ne komentarisem igru.
Na stranu Igorovo (ne)znanje i to sto imamo tim kakav imamo, ali zanima me sta kad se pogledaju u ogledalo vide govna iz uprave, da riba od glave smrdi to ne vide sigurno, da im nije cist obraz ne ni to 100%. Savest nula, obraz djon ali nema veze idemo dalje iako Partizan nece biti sampion. To je njihova deviza.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Bude li se borio za Partizan kao sto se Duljaj borio i ako ne bude cutao na desavanja u klubu prvi cu ga podrzati i braniti, ali izjava nakon derbija ne obecava po tom pitanju, najblaze receno.
Izjava da ne bežimo sa bojnog polja. To je izjava u rangu Duljajeve da ga zanima samo sportska priča. Ja tu ništa video nisam loše. Od te silne kuknjave na sudije i treba da se fokusiramo da budemo što bolji, najbolji što možemo i da im jebem majku na terenu svaki put, tamo gde je najbitnije. Drugi nek se bave nesportskim stvarima a trener sportskim.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Uprava smenila Duljaja,jos sebe da smene i Bog da nas vidi. Sve same stetocine
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
46
Reaction score
111
Локација
Glasgow
Hvala Igore sve najbolje..svoje mišljenje ne mjenjam nisi trener za Partizan a to se vidjelo na velikom broju utakmica ..nikad se nisam jadnije osjećao nego ove godine gledajući koliko šansi nam stvaraju polu ekipe o ozbiljnim ekipama da ne govorim ,da mi je žao nije jer Partizan je iznad svih i Partizanu treba TRENER a ne Nađ,Duljaj,Petrić,Mirković i ostali koje ja mnogo volim ali ne kao trenere Partizana..
Duljaj je pošten čovjek i uvijek će biti poštovan od pravio navijača..sve najbolje u karijeri i životu...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.301
Reaction score
16.163
Локација
Beograd
Važi, da. Nijednu ružnu reč nisam uputio njemu. Samo sam izrazio stav da ne treba više da bude naš trener pošto nikakve rezultate nije uspeo da ostvari za malo duže od godinu dana kako je na klupi. Podrška Albertu. Voleo bih da sada branite i njega kao što ste Dukija i on je naša legenda.
Može i Anćeloti da dođe, prvaci nećemo biti dok su ovi tvoji na vlasti.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
190
Reaction score
1.820
Локација
Beograd
Nikog podvlacim nikog mi nije zao, pa da mi se otac iz groba podigne, ko je pristao da radi sa Vazurom i Vucelicem…

Ne to nema veze sa ljubavlju prema Partizanu, ne to nema veze ni sa cim drugim sem sopstvenom ambicijom…
Možda će zvučati bezobrazno pitanje, ali da li to može da se primeni i na KK Partizan? Ko god je u stanju da sarađuje sa Ostojom limarčinom je... izdajnik? Zbog čega su VV drugačiji od Ostoje? Isto važi i za celo JSD, s' obzirom na to da je celo okupirano. Da li je Bojan Janić saradnik okupatora?

Legitimno je kriviti Duljaja za aktuelnu formu Partizana (iako je po mom mišljenju besmisleno), ali prozivati ga kao da je kvisling je u krajnju ruku bezobrazno. Nazivati Duljaja nekim anonimusom koji se probija preko Partizana po mom mišljenju nije adekvatno, ali ok, kako god vi volite. Pera Božić je bio isti takav pa eno ga, maltene uveo London u EL. Setite se kako je Marko Nikolić oteran u prvom mandatu zato što nije uvodio Ismaela Beka Fofanu u igru, pa je onda dočekan kao prorok i spasitelj Partizana. Dok je Stanojević otišao kao prorok i spasitelj, a u drugom mandatu otišao kao saboter i neprijatelj.

Duljaju želim sve najbolje u nastavku karijere i da nam se jednog dana vrati u adekvatnoj ulozi u klubu.

Do tad pokušajte da budete manje sujetni i setite se pesme 'dobro pamtim sve'...

I kao i uvek, krivite igrače i trenere jer su oni istinski problem Partizana ;)
 
Последња измена:
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Može i Anćeloti da dođe, prvaci nećemo biti dok su ovi tvoji na vlasti.
Ti moji druže, nikad glasao nisam za njih. Ako te baš zanima na poslednjim izborima sam glasao za listu Srbija protiv nasilja, ali realno koga boli kurac za necije politicko opredeljenje. Je ne gotivim taj stav, kme kme svi su protiv nas. Nego dug i mukotrpan rad, izadjes na teren i strpaš im tri komada.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Игоре, хвала ти за све! :clap :respect :clap

Дао си задњи атом своје снаге да доведеш играче кад нисмо ни имали тим, да поред аут-линије претрчиш на свакој утакмици исто колико и првотимци, да брже скупљаш лопте од дечака који су за то задужени...
У време најскупљег тима свих времена државне мезимице, сваки дерби смо одгирали барабар са њима...

И за све то, добио си да подршку Југа имаш само на гостовањима, али не и код куће, и да те неки број Партизанових навијача пљује преко интернета...
Добио си и поштовање оно мало нас који смо редовни на тим полупразним стадионима, добио си дивљење све оне дечице која су се стално фоткала са тобом као да си нека светска филмска или музичка позната личност...

Ево, сад интернет пљувачи твог лика и дела могу да ликују, решили су један проблем, сад нек одмах крену да пљују и Нађа, да се тастатура не охлади, па да реше још један проблем...
...не схватајући, или заборављајући КО је овде први, једини и главни проблем, и да не живимо у Дизниленду, него у Вучићленду...
Јој разлике, драстичне...

Док смо били лидери на табели, и добијали утакмицу за утакмицом, мајстори двоструких аршина су за то заслуге приписавали фудбалерима, кад смо почели да губимо и спали на друго место, ти си им, Дуки, био главни кривац...

Стручњаци фудбала се питају како то да ми можемо да изгубимо од тамо некога, не знајући да у фудбалу УВЕК може да се деси да изгубиш од тамо некога, осим ако ниси дрим-тим криминалне државе, стручњаци фудбала желе моћан Партизан (пренебрегавајући ситницу КАКО то да постанемо јер већ одавно то нисмо), стручњаци не могу да истрпе живот без титула, трофеја и Европе...
Да, да, лепо, лепо...
Стручњаци.

Који забораве да је Белић продат да би ови што су остали имали плате једно 6 месеци...и да нам је без Белке рупа на терену, а дефанзива у курцу...
Који забораве да нам је Салдања ,,вукао ваљак,, а да, откако је он повређен, то много теже иде...
И који забораве да је тог Салдању управо Дуљај довео...и Северину, рецимо...
И који забораве да ће та двојица вероватно бити продати да се има за плате осталих следећих 6 месеци...
И који забораве да неко опет негде треба да ,,ископа,, још којег профитабилног момка за неке следеће плате, само што неће више ту бити Дукија да то ради уз помоћ Срне и Шахтјора...

И...
Који знају да би све много боље било да нам дођу Мијатовић и Јокановић и Ивић и Марко Николић...
Аха.
Па што не дођу?

Људи бре, па ко уопште може да наброји и преброји све ове тренере који нису били по вољи Вазури и Вучели и који су смењени јер као нису добро радили...
А та два говнета као добро раде?
О чему бре ми овде причамо?

О тренеру???!!!
Имате замерке на тренера?!

Па то је као да имате замерке на возача што брже не вози градски аутобус, а тај аутобус нема један точак, нема бензина, празан му акомулатор и има испред себе знак о ограничењу брзине.
И полицајца који стоји ту да га ухапси, ако упркос свему успе да покрене возило...
Или да га ухапси зато што му је возило неисправно.
А возило кварили Вучић, Вазура и Вучелић, а не тај возач, који мученик трчи до пумпе са канистером за бензин, док му интернет навијачи спочитавају како му је акомулатор празан, и како би неки други возач много боље возио тај бус...

3,2,1, пљување по Нађу може да се настави, јер никад није ни престало, али овога пута зато што би да уради нешто са позиције шефа струке - онолико колико зна и уме...
И радиће то из све снаге.
Исто као што је и Дуљај покушавао да уради онолико колико зна и уме...
Такође из све снаге.

Али...лакше је путем интернета пљунути другог, него урадити нешто више од њега, зар не?

А што се тиче, рецимо, Нађа, (Страхиње) Пандуровића, па и Лазетића, на неким, рецимо, почецима својих тренерских каријера у вођењу сениора...људи бре, па за кога ја пратим Телеоптик већ годинама, и постављам на овом форуму фотке и извештаје са њихових утакмица - кад и не одете на ту дату тему да проверите или погледате бар нешто...
Рецимо, какве је резултате као тренер тамо имао Алберт Нађ, какве сад има Страхиња Пандуровић...

Итд.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.301
Reaction score
16.163
Локација
Beograd
Nema toga u ovoj ligi...ne možemo biti prvaci dok je sekta na vlasti, nema toga, možemo svaku utakmici po deset komada da dajemo, oni će naći način da kradu...kako to ne shvataš? Njihov je FSS, sudije...sve.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.926
Svima je jasno da je Duljaj imao dobre namere i da voli Partizan. Naravno da je Željko Pantić idiot i da niko normalan ne veruje u te priče koje je on pričao.
Duljaj će sada da ostane upamćen po ovoj trenerskoj epizodi. Šteta, veliko ime, jedno od omiljenih. Da li ga treba žaliti? Žalim što nije imao više pameti, igrao je tango sa debelom ženom na ivici provalije i poginuo. Sam je kriv i sam je zaslužio.
Ovo je velika poruka svakom kom padne na pamet da radi sa ovom upravom, samo koja po redu!?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.345
Reaction score
11.149
Локација
underground
Ti moji druže, nikad glasao nisam za njih. Ako te baš zanima na poslednjim izborima sam glasao za listu Srbija protiv nasilja, ali realno koga boli kurac za necije politicko opredeljenje. Je ne gotivim taj stav, kme kme svi su protiv nas. Nego dug i mukotrpan rad, izadjes na teren i strpaš im tri komada.
I onda je mrmot zamotao cokoladu u foliju.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.631
Reaction score
8.490
Локација
Македонија

Dvojac bez kormilara jedno 17 godina kasnije u uloge SD i trenera.

Sta smo mi Bogu zgresili pa da ova dva teletabisa doguraju do ove pozicije :gaah:

Treba samo sto vise jesti parizer i voleti vucica, jer tako sekto napredna?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Nađ nigdd nije imao rezultate
људи бре, па за кога ја пратим Телеоптик већ годинама, и постављам на овом форуму фотке и извештаје са њихових утакмица - кад и не одете на ту дату тему да проверите или погледате бар нешто...
Рецимо, какве је резултате као тренер тамо имао Алберт Нађ
Господе Боже, какав пример онога о чему пишем... :icon-rolleyes:
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
I onda je mrmot zamotao cokoladu u foliju.
Pa dobro druže kako god. Ja ceo život pratim ovaj forum. Imao sam profil još 2011. Dule_29 je bio nick. Banovan bukvalno ni zbog čega. Ali nisam zamerio i vratio se, da zajedno diskutujemo o tome kako naš klub može biti bolji. Sigurno da nam svima smeta ovo vreme bez titula i šta su uradili sa celim našim sportskim društvom. Naše sportsko drušvo jedno od najuspešnijih na svetu dok nije došao psihopata isfrustriran sa naših 6 titula zaredom iz onog perioda i rešio da nas uništi. Misliš da je meni lako evo sedma godina bez titule? Ako ja grešim što sam okrivio trenera za ovako lošu igru, nek ide meni ne čast. Ja samo želim najbolje za svoj klub. Želim da se titula vrati u Humsku i čekaću na to koliko god bude trebalo.
 
Top