Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.055
Reaction score
8.020
Evo i ti pišeš da su moji iz uprave i očekuješ da ti odgovorim posle. Kažeš spas je ispadanje iz evrope. Izblamirali smo se u evropi, dug narastao za još 9 miliona, opet govnari iz uprave nisu otišli?

Ja se potpuno slažem da je neka nova uprava trebalo da smeni Duljaja i dovede kvalitetnog trenera, ali pošto se to nije desilo, bilo je neminovno da ga ovi smene pre ili kasnije.

Ne slažem se da je dobro da ne igramo evropu, tako da podrška Adiju i igračima, nadam se da će uspeti šok terapija i da ćemo zadržati drugo mesto.

Sportski pozdrav.
Čekaj..ti i dalje furas mantru da je smenjen zbog rezultata..a ide prelazni rok sa zlatnom kokom u timu za prodaju(Saldanja)...

Šta, VV tandem naprasno rešio da razmišlja o uspehu i rezultatima nakon 10 godina bolekurcije na svakom nivou?

Imaš li više od 15 godina, ili si plaćen da trujes ovde?

@Oplenac Šta kaže služba? :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.972
Nekad smo jedva cekali kvalifikacije za LS, borili smo se da budemo tamo, sad kad smo tamo, mi cemo sve sto valja da prodamo, a nema puno takvih i opet cemo da jurimo igrace koji su na injury listu ili pak nisu igrali fudbala 3 godine.
Eventualno se pojacamo iz Mladost Lucana ili Javora.
Plansko unistavanje kluba, nema druge.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Samo se ti smej draga Jasmina, a mi ćemo se uveriti ubrzo da li je bolje sa Adijem ili gore.
Koji vi? Vazuri i drugarima je bolje gore i jedva su docekali da oteraju Duljaja. Kakav crni Nadj bre? Kao fudbaler solidan,fajter,kao osoba smrdibuba najobicnija,kao trener nemam pojma kakav je,ali sa obzirom kakav je covek boli me kurac kakav je trener.
Duljaj je u ovom momentu kao trener diskutabilan,naravno da bi trebali imati boljeg i iskusnijeg trenera,ali se covek borio kao lav i kopao nogama i rukama kako bi imali sto bolju ekipu,uradio je vise za klub nego mnogi zajedno pre njega. Dao je sve od sebe u ovim nemogucim uslovima gde je takmicenje obesmisljeno i gde ti u upravi sede poslusnici zvalavog smrada.
Navijaci i pravi Jug bi bila pokretacka sila promena u klubu,ali od tog posla nema nista.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@JasminaT
Зато што не постоји особа у Европи, а камоли у нашем ЈСД-у, која на било који начин може да се пореди са Жељком. Ми легенде у ФКП немамо, или их имамо толико да можемо на прсте једне руке да их пребројимо.
I još jedna stvar i po poslednji put da više niko ne stavlja u isti koš bilo kog trenera FKP sa Željkom. Ne zbog titula nego zbog toga što je Željko trener. To važi i za recimo Trinkijerija.
Kada u FKP bude došao trener koji je većeg renomea od fkp koji postavlja uslove upravi, kojeg klub “moli” da dođe bez obzira da li je ime ili ne, onda može da se pravi neko poređenje.
Od prethodnih 10ak trenera ne znam da li se 2,3 bave trenerskim poslom i ne znam da li 1,2 imaju angažman.
Ovde ljudi i dalje pišu gluposti tipa “a njemu je bilo lakše njemu je Vazura doveo” to je sve do trenera za kakva se pojačanja izbori i kakve kombinacije rastera.
Da mi je drago za bilo koga kad ga oteraju nije, da žalim ne žalim, na stranu što ovi što sad seku vene za Duljajem su polivali govnima recimo Đukića koji je imao mnogo ozbiljnije rezultate, to zavisi samo od PRa trenera i koliko je dopadljiv i koliko su mu simpatične izjave.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
А то што смо прокоцкали још једну играчку легенду ФК-а, то ником ништа. Човек који је живео за Партизан.

Živiš i ti i boriš se za Partizan svim snagama, pa ne znam koliko te to kvalifikuje za trenera FK. Nije uopšte upitan njegov odnos prema Partizanu nego trenersko znanje. Ja ne smatram da smo ga potrošili ili prokockali, jednostavno ne ide. Prvi sam za to da se podrži trener koji će da dovede svoj stručni štab, da se izbori za to da se dovode igrači koje on traži, da uspostavi neki sistem. Duljaj je to pokušao i imao podršku od samog starta, mnogo veću nego xy trenera pre njega i pored sramotne partije u Evropi. Više ne ide i to je to...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
I još jedna stvar i po poslednji put da više niko ne stavlja u isti koš bilo kog trenera FKP sa Željkom. Ne zbog titula nego zbog toga što je Željko trener. To važi i za recimo Trinkijerija.
Kada u FKP bude došao trener koji je većeg renomea od fkp koji postavlja uslove upravi, kojeg klub “moli” da dođe bez obzira da li je ime ili ne, onda može da se pravi neko poređenje.
Od prethodnih 10ak trenera ne znam da li se 2,3 bave trenerskim poslom i ne znam da li 1,2 imaju angažman.
Ovde ljudi i dalje pišu gluposti tipa “a njemu je bilo lakše njemu je Vazura doveo” to je sve do trenera za kakva se pojačanja izbori i kakve kombinacije rastera.
Da mi je drago za bilo koga kad ga oteraju nije, da žalim ne žalim, na stranu što ovi što sad seku vene za Duljajem su polivali govnima recimo Đukića koji je imao mnogo ozbiljnije rezultate, to zavisi samo od PRa trenera i koliko je dopadljiv i koliko su mu simpatične izjave.
Djukic je kao trener kurtoncina nevidjena i nije nikakva paradigma prema kojoj treba da se vodimo kada gledamo kakav treba da bude trener Partizana . Pritom je mutavi Opa Stitarac. I Vermezovic je imao rezultat kao tuta muta iz Stitara,ali je kurton trener. Ne bih jednog Duljaja(iako je kao trener pocetnik i blagi nemac pojma) dao za 20 Opa Djukica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To je samo primer budalaština o kojima pišem.
Ta “kurtončina” je imala rezultate o kojima svi s izuzetkom Nikolića u skorijoj istoriji mogu da sanjaju. I pri tome profesionalni trener u tom trenutku, sada više nije.
To što ne zna da se prezentuje je njegov problem, ali očigledno i navijača partizana.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
I Vermezovic je imao rezultat,ali je realno kurtoncina trener. Djukic je toliko dobar trener da 4 godine ne radi nigde. Sve brik do brika.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Drugari moji dragi, da vam ne odgovaram svima pojedinačno. Evo ovako. Duljaju sam oprostio loš kraj sezone prošle, pod pretpostavkom da ne može ništa preko noći i da treba vremena da bi se nešto uradilo. Prvo kolo ove sezone išao sam na gostovanje u Bačku Topolu da podržim ekipu. Delovalo je to dosta dobro, videlo se da se momci bore. Pružali smo im podršku na svim utakmicama, smrzavali se na stadionu itd. U jednom trenutku smo imali +6 u odnosu na cigane. Sasvim ljudski sam pomislio da možemo konačno prekinuti ovaj višegodišnji post i osvojiti titulu. Šta se dalje dešava. Mi gubimo 8 bodova u naredne 4 utakmice. Potpuno neshvatljivo. Odlazimo iza cigana. Ja u depresiji. Nakon toga dobijamo derbi i opet se stvara nada neka. Onda se desava da prodajemo Belica i Ilica, gde ja to osudjujem naravno, pogotovo za Belića koji je bio bukvalno srce ovog tima, ali i mali Ilić koji je 17 puta bolji igrač od Kovačevića. Mene neki ubedjuju kako je sve to ok, kako su to dobri transferi i kako ćemo naći dobre zamene. Ja ih i tad upozoravam da bi trebalo da se pojačamo u odbrani jer nam je to najslabiji deo tima. Mi najviše novca izdvajamo za pojačanje krilnog napadača. Dalje, na pripremnim utakmicama već primećujem da imamo dosta problema sa amaterskim ekipama i da nam stvaraju dosta šansi. Počinje prolećni deo sezone. Odlazim i u Surdicu na gostovanje, dolazim na stadion u protiv Napretka po kiši, radni dan je bio odmah nakon posla. Mi izgledamo sve gore i gore i svakoj sledećoj utakmici. Protiv Lučana umalo nervni slom nisam dobio kako smo loše izgledali. U kup takmičenju prolazimo neke amatere jedva na penale zatim
I Voždovac na penale. I evo na kraju 4 poraza zaredom. I vi mene pitate zašto sam podržao smenu Duljaja. Eto zato. Sve najbolje želim ekipi u nastavku, ne može jedan čovek biti veći od Partizana pa ni Duljaj, koliko god vam je pritastao srcu svojim ljudskim kvalitetima koje evidentno ima i koje niko ne osporava.

Srdačan pozdrav.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
,,Znam šta se radi od prvog dana. Mnogi ne žele da me vide kao trenera Partizana. Zato što ne dozvoljavam da se rade neke stvari, a letnji prelazni rok se bliži..."
Duljaj odlazi, zelimo menadzerske kombinacije, ziveo Vazura... :puke:

Cek samo, jel to isti onaj Igor na cije insistiranje su dovedeni:
- Milicic - platili (ili dugujemo) 0.5M - dosao da se operise i oporavlja dok prima platu. Svi u Kg znali kakvu povredu ima. Slagali ga zli menadzeri?
- Kovacevic - platili (ili dugujemo) 0.6M - no comment.
- Ovusu - ne znam koliko je kostao ali je svakako previse. Nit nam pravi neku razliku, nit cemo ga kome prodati.
- Jankovic - ulazi skoro svaku utakmicu bez ikakovog ucinka. Primer "menadzerske" kombinacije.
- Goh - platili 1.2M - vrlo mlako. Igrac koji namerava da bude internacionalac a govori samo maternji korejski. Da podsetim za malo vece pare je dosao Suma od kog se ocekivalo da postane Messi domace lige. I vrlo brzo ispljuvan i oteran jer nije.
- Kastiljo - sasvim pristojno za igraca njegovih godina. Potencijal ali... ne nas. Od tog potencijala ce profitirati neko drugi igracki ili finansijski. Ne znam da li Sahtjor, Srna i koliko ce od toga pripasti Dukiju. Partizanu sigurno nista.
Igor kome je skoro celu jesen prva izmena bio Scekic?

Taj isti Igor prica kako ne dozvoljava da se rade neke stvari? Igor "Martinovic" Duljaj?
Kako je samo takvu velicinu propustio neki evropski velikan pa zavrsi kod nas?

Jednom sam vec kazenjen sto sam tvrdio da je demagog. Valjda necu opet posto vise nije ni igrac ni trener.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.149
Reaction score
14.853
Локација
Kipar
Djukic je 2017. prosao grupu Lige Evrope gde su bili Dinamo Kijev, Jang Bojs I Skenderbeg. Bio trener u Spaniji u nekoliko klubova. Da li je dobar trener ili ne je za diskusiju ali je sada naucna fantastika dovesti trenera cak i takvog kalibra.
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.359
Reaction score
11.227
Локација
underground
Svaki trener od 2015-e godine je imao manje lose uslove nego onaj koji je dosao posle njega.
I u smislu tretmana Partizana u fss , i u smislu finansijske razlike izmedju nas i cigana.
Tako da je teska glupost porediti rezultate izmedju njih .
Nijedan nije napravio niti je mogao napraviti rezultat u smislu osvajanja titule(osim incidenta 2017-e , sto se ne moze vise ponoviti ) a i poredjenje rezultata u Evropi nije merodavno jer je klub svake godine u sve tezoj i tezoj situaciji , i prodaje se bukvalno sve zasta stigne bilo kakva ponuda. Mi trenutno imamo rezervne bekove Vojvodine iz vremena kad su bili 4,5 na tabeli , rezervne stopere Cukarickog i Radnickog iz Kg i ocekujemo sta ? Nama njivaligasi prodaju svoj skart, eto gde smo. Meni i dalje nije jasno kako smo bili prvi do aprila , i to se nece sigurno vise ponoviti , vec cemo u novembru zaostajati 10 bodova razlike ko god da bude trener, sve i da je Duljaj ostao , ili da dodje krsteni trener a koji nece doci .
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Baš tako, projektovane prodaje. Da se proda ceo tim. Baždar i po priznanju Duljaja igrao po cenu loših rezultata da bi se prodao iako je Taki bolji igrač. Je ne želim takav Partizan gde se samo gleda da se prodaju igrači i da je rezultat u drugom planu.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.188
Локација
vezenemam
Ima li neko dugme gde se ti (lažni) batistutra isključuješ?
Ili to samo moderacija može da uradi?

Ovi tvoji upisi su čista provokacija, da ne kažem jebanje u ostatke sive mase, ko je imao sreće/nesreće da je sačuva bar malo....
 
Top