Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.673
Reaction score
5.649
Duljaj je bio prvi na polusezoni i dobio je direktnog rivala sto je cinjenica. Prodajom dva igraca Belic/Ilic a ne dovodjenjem adekvatnih zamena sto je njegova greska , kao sto su onaj iz kragujevca pa posle kovacevic ovusu, ne dovodjenje drugog spica nekog rasnog da menja Saldanju gde skoro ceo drugi deo sezone igramo bez njega. i zbog tih gresaka je trebao da ode. Ako zanemarimo sve spoticanja sa strane i gledanje samo naseg dvoriste.Ali opet nije poenta samo u duljaju i greskama. Nista nismo dobili ovom smenom. u sustini Duljaj Nadj trenerski gledano isti djavo.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Ma tako je druže, ogromne i neoprostive su to greške, zbog kojih bilo koji šef struke, bilo kog kluba, treba da ode 1/1.
Kod FKP tim i pre, "ako zanemarimo spoticanja i gledanje samo našeg dvorišta", naravno.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.247
Meni jos nije jasna smena Duljaja za Nadja sta NAdj moze da unapredi igru za 5 kola do kraja? Za dobrobit kluba jos danas je potrebna smena vecite uprave, posle formirati strucni stab a potom zidati ekipu. Za par kola trebao je Duljaj da zavrsi sezonu ovaj novi trener je jos losiji od predhodnog.Samo da se zavrsi sezonu a mi da smo na jebeno drugo mesto bar da igramo kvalifikacije za ligu sampiona.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
I kad crkne peder, razvlačenje će se nastaviti. Videli su da mogu, osladilo im se, ciganska posla.
Naročito što u smrdiji i nema oskudice pedera. Ne brigaj da bar par naslednika ne "stasavaju" i čekaju šansu da se d/pokažu.
#SHSR
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
525
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Ako se skroz ne ugasimo,jedino dobro iz svega ovoga moze biti to da ce mozda jednog dana u fk uci neki posteni i dobri ljudi,puni ljubavi prema klubu kao Zoc,i da ce Partizan opet pobedjivati i biti sampion

Oni su to zaustavili tako sto su morali celu drzavu da organizuju i predsednika maloumnika koji mrzi Partizan vise nego bilo sta.Instalirali su sve tako da se po naredjenju degenerika urusava sve iznutra jer na drugi nacin ovo nista ne bi bilo moguce.Pa eto cak i tako imaju problem da nas dobiju.Nase urusavanje je jedina stvar koju je dobro uradio od kad je poceo da hara taj kartel

U kosarci su to isto uspeli do dolaska Zeljka,sad im se drma kavez jer nismo vise ikebana

Ne verujem ja da ce nama biti ikad mnogo bolje,ali mi smo plivali i osvajali trofeje i pre,i tad se favorizovala kurva,ali je to sve bilo malo i sve pocinje dolaskom zvalavog.Da nije njega i da ne radi sve to mi bi i dalje osvajali titule,mozda ne onako jednu za drugom po 5-6 ali bi osvajali i neku solidnu Evorpu kao i pre igrali
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
299
Reaction score
1.404
Локација
Čačak
Ovo ću napisati sad i verovatno više nikad. Opasno mi smrdi kreiranje velikih dugova kao zamena za davanje stadiona za te dugove a za uzvrat dobijanje na korišćenje ovog novog stadiona u Surčinu.... vreme će pokazati. Lokacija na autokomandi je idealna za kriminalne investitore...

Što se tiče fudbala, igre, igrača, trenera, Duljaja ili Nađa ja i dalje ne razumem da se mnogi time zaluđuju ovde. Kao da je bitno ko nam je trener ili ko su nam igrači u ovom trenutku
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.279
Локација
Žrnov
Pavlovic je sve vreme na treninzima bio dok je bio Duljaj
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Ranijih godina igrao sam Football manager. Uvek vodio samo Partizan. Politika kluba je bila ulaganje u mlade igrače o njihov razvoj, igra i prodaja. Naravno da igrica i realnost nisu isti i ne mogu nikad biti. Ovo sve pišem iz razloga što se pojavio neko ko je tako nešto hteo da napravi od našeg Partizana. U ova vremena jedini spas je Duljajeva vizija, ulaganje u mlade, zarada na njima i ako se igra Evropa eto još priliva finansija. Pitanje je kome to ne odgovara?

Naravno da Duljaj nije za trenera, ali takav čovek mora da bude u klubu i to kao sportski direktor gde on bira trenera i igrače. Svojom energijom, zalaganjem, vezama sa ozbiljnim skautima mogao je da napravi Partizan kakav želimo. Jasno nam je i žašto se to neće desiti.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
For the records-
Duljaj nije hteo Nadja u strucnom stabu. Dodeljen mu je. Na pocetku, Nadj cak nije ni sedeo na klupi nego je sa tribina pratio utakmice jer se “bolje teren vidi odatle” :buhaha
Ide i neka glupa prica, izvor ulica/kafana, da su cigani bili prilicno dobro spremljeni za nas plan igre. Gotovo kao da su imali nekoga svog u nasem strucnom stabu. Zanimljiva je i Nadjova opaska na pitanje novinara o instrukcijama Duljaja putem telefona tokom derbija gde je on rekao da su drugi pricali sa njim (Zavisic) a on je donosio odluke na terenu koje on misli da treba.

Sa Nadjom mislim da se stavlja stvar pod kontrolu. Nece vise biti ovih iznenadjenja i pacenja tuzne ciganske mase. Partizan ce znati svoje mesto u ligi (ono sto vodi u ligu konferencija gde se najvise bodova moze zaraditi za nasu srpsku hrabru zvezdu) i znace svoju obavezu u ligi konferencija (da obezbedi nasoj zvezdi da igra direktno ligu sampiona). Bolestan odnos. Bolestna verzija naprednjackog sporta. Bolesni ljudi u Srbiji ako ovo nekoga cini zadovoljnim sa takvim sportskim uspesima. Bolesna Srbija.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.247
Danas valjda cemo da dobijemo posle 4 poraza zaredom. Ima Aki sanse da nas usidri na 2 poziciju i da slavimo kvalifikacije za ligu sampiona.
 

Marqo

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
6
Reaction score
9
Локација
Crno Bela Srbija
Duljaj član skupštine, glasao za ovu upravu, drugari ga doveli drugari ga oterali, dobri su mu drugari nema svrhe da se ljuti kad su ovakve rezultate trpeli.
Ima Duljaj i dobrih stvari ali da ga ne hvalim, ima ko da ga hvali i to sa najvišeg vrha i kolega Milojević ga je pohvalio za taktiku, da nije bilo Jovanovića primili bi petardu ali pohvala ostaje.
Mi smo najbolje delovali kad smo bili bez trenera zbog kartona i čovekom koji dolazi iz bolnice, koji je nateran da sedi tu, tad su morali da otimaju ali sa trenerom na klupi i zdravim pomoćnikom lagano su nas dobili.
Albert bi mogao malo da odmori od Partizana, stalno je tu prisutan da li je Ðurić, Vazura, imao je čoveka iz rukava koji će spasiti Partizan ali mogao bi stvarno malo da odmori.
Sezonu je trebalo neko drugi od pomoćnika da završi, pa da se traži novo rešenje na duge staze.
Znamo da je titula naučna fantastika ali ne mora da se ispada sa petardama, da se pada na četvrto mesto, da se gubi u našoj ligi sa velikom razlikom, da se proba da se uðe u grupnu fazu nekog evropskog takmičenja i pokuša kup nekako da se uzme i to je to.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Danas valjda cemo da dobijemo posle 4 poraza zaredom. Ima Aki sanse da nas usidri na 2 poziciju i da slavimo kvalifikacije za ligu sampiona.
Sumnjam u kvalifikacije za Ligu Sampiona kao i u Ostoji porez. Mislim da nam je namenjena neka druga uloga. A kroz kvalifikacije u LS ce da se razvijaju "neki drugi fudbalski centri". U sustini su svi klubovi u drzavi postali filijala ciganima. Kao drzava smo se odredili da je nas jedini sampion i pravi predstavnik u Evropi nasa komsinica a svi mi ostali smo u sluzbi tog kluba da mu bude sto lakse u Evropi o pronosi ponosno svoje hrabro ime srpsko. Partizan ce da odradjuje posao u LK. A prvenstvo? Igramo ga reda radi, jer UEFA trazi.
 
Top