Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.144
Reaction score
14.834
Локација
Kipar
Da li moze da se kaze da je nadj jebeni oportunista i pijavica ili je i on kakav, takav ali nas?
Hteo bih jos da kazem da je Radja zlocinac, dole ABA liga, napred kls, Srbija Srbima.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
sledece sezone se nece desiti da cemo da rasipamo zvezdine poene u ligi konferencija. uloge su lepo podeljene a nama je napokon nasa uloga utuvljena u glavu. a drago mi je i da su navijaci podelili se na navijace i simpatizere. ovi sto sebe zovi navijacima i traze da budu odvojeno klasifikovani od simpatizera imaju pravo na tako nesto samo ako dodju u suknjicama i sa pom-pom na rukama kao prave dobre chearleadersice. jer ovako su oni nista drugo nego grupica raspevanih decaka.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
352
Reaction score
2.536
Локација
Vukovar
Ovako nešto sam i očekivao tako da mi ne pada toliko teško, od početka sezone se videlo koliko smo loši, vrlo blizu amaterskog fudbala.
Uz neku dozu lude sreće smo dobijali nekako u prvom delu sezone , ali je i tada bilo vidljivo iz aviona da nama može da da gol ko god hoće.

Nama je potpuno svejedno, bili 2 , 3 , 4 , ništa to ne menja, prvi iole kršten tim u evropskim kvalifikacijama će nas nafilovati kao oni Danci.

Kaže Duljaj neki dan kada je dobio otkaz, da nije mogao da dozvoli da Partizan ostane bez trenera pošto niko nije hteo da dođe, e mnogo si mu pomogao što si pristao da budeš trener a da pritom znaš da o tom poslu pojma nemaš.

Nađ samo nastavlja istu priču, nađoše banditi novog poslušnika, kojem će usput dobro da dođe plata od 10 -15 000 eura, cenim da ispod toga neće dobijati.;) ;-)

Za Partizan bi bilo mnogo korisnije da dođe u zonu ispadanja , nego da se veštački održava u životu, sa ovim plasmanom od 2 do 4 mesta.
Tek onda kada bi udarili dupetom o beton, i primirisali mogućnost ispadanja u drugu ligu, možda bi se nešto i pokrenulo sa mrtve tačke.

Gde su Grobari, u hibernaciji, postoji li tzv ultra tribina?
I ja pitam gluposti kad znam odgovor.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Jedino me teši da ako Đna zaređa sa porazima da će morati da se vade i da nam mažu oči sa nekim Ivićem, npr.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
378
Reaction score
2.356
Локација
Kraljevo
Ove godine smo im koliko toliko poremetili planove. Od sledeće sezone očekujem da se nastavi sa projektom guranja tsc-a kao drugog kluba u smrdiji.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.591
Reaction score
29.896
Локација
Novi Sad
ОЧАЈ! Слика и прилика овог клуба!

После пет везаних пораза у кључном делу сезоне, јасно је да је овај клуб и клинички мртав!

ОДГОВОРНОСТ је реч која не постоји у вокабулару челних људи ФК Партизан који на нелегитиман и нелегалан начин узурпирају некада велики клуб!

Талачка ситуација на снази последњих година, без наде да ће се нешто променити!

Навијачи Партизана морају да се освесте! Ако желе да поврате овај клуб, свако мора да се укључи активно у ову борбу, без обзира на цену и да сви заједно покушамо да извршимо кључни притисак.

 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.018
Reaction score
4.647
Локација
Nis
ОЧАЈ! Слика и прилика овог клуба!

После пет везаних пораза у кључном делу сезоне, јасно је да је овај клуб и клинички мртав!

ОДГОВОРНОСТ је реч која не постоји у вокабулару челних људи ФК Партизан који на нелегитиман и нелегалан начин узурпирају некада велики клуб!

Талачка ситуација на снази последњих година, без наде да ће се нешто променити!

Навијачи Партизана морају да се освесте! Ако желе да поврате овај клуб, свако мора да се укључи активно у ову борбу, без обзира на цену и да сви заједно покушамо да извршимо кључни притисак.

Neće biti smene niti će biti promena dok je sektaš na vlasti. I da kojim čudom dodje do smene doći će opet njegov da nastavi urnisanje. Shvatite da smo mi JSD i da kao takvi moramo da umremo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.971
Sad samo jos da se zahvalimo zvezdi sto nas "gura" u kvalifikacijama za LS:pop
Budj i gmazura bas su kompatibilni.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
493
Reaction score
2.728
Kako neće biti smjene, smjeniće Nađa kad izgubi još par utakmica i izblamira se u Evropskim kvalifikacijama sljedeće sezone.

Ako sam dobro razumio, razlika između navijača i simpatizera je što navijači ne dolaze na utakmice, a simpatizeri dolaze (ako mogu).

Noćna mora se nastavlja.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.167
Reaction score
3.699
Braco Grobari, ostalo nam je samo da se drzimo zajedno. Svi mi koji volimo Partizan jasno prepoznajemo problem i znamo da nema lakog rjesenja.
Ovo vise nije sport. Dok smo se borili za titulu, prije vise od mjesec dana, rekli su nam da necemo biti ni drugi.
Fantomska hobotnica.. Uprava, treneri, mozda i pojedini igraci, navijaci patrijote, prodane legende.. jebi te se svi na gomili dok vas placa vrhunski gad.

Nadam se da ce Smrdija ozdraviti i konacno cigane staviti na zadnje sjediste.
 

Marqo

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
6
Reaction score
9
Локација
Crno Bela Srbija
Slažem se od reči do reči sa upisom Plava Čigra
Ovo večeras je bilo sramota, oni pređu centar mogu da daju gol, dal je moguće da mi idemo niže, bruka
Kad nemaš rezultate ti okrećeš priču kako ti najviše voliš klub, pa što ga mučiš.
Reprezentacija Srbije izgubi od Švajcaraca i sad umesto da bude sramota, priča se okreće kako su neki igrači hvatali za vratove neke igrače Albanskog porekla i to se predstavlja kao neki patrioski čin,umesto da ima se da pet golova, ne, ovde , sve se nešto spinuje, okreće, a realnost je nešto drugo, realnost je da mi idemo ka dnu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Gledam sa tastom(starim Grobarom) kombinovani prenos Lige Konferencija i LE...
Prebacivali malo i na Chelsea Totenhem.
Komentarisemo kako je fudbal lepa i jednostavna igra.
Place nam se obojici sta nam napravise od voljenog Partizana... Jbt 105 godina imamo zajedno, 105 godina ljubavi prema Crno-Belom. Kaze covek da ovo nikada nije sanjao da ce sa nas zadesi. Ajd' ja sam "kao" mladji, ali on pamti i seca se mnogo vise, mnogo tzv "legendi", mnogo tuznih i srecnih momenata, tuge i radosti. Ali da smo ovako unizeni, dovedeni na marginu, vode nas marionete rezima, bas, bas tuga...
Volimo ga i dalje i naravno, podizemo buduca pokolenja da ih mrze!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Zemljiste stadiona ce da uzmu za planirani poslovni kompleks. Teleoptik nam svakako nece trebati jer cemo biti marginalan klub u Srbiji sa dugovima tako da ce ga dati onima kojima treba a to je drzavni projekat hrabra zvezda. i uspesno ce nas jedna zvalava protuva sa tribine, bez trunke morala, vratiti 70 godina unazad. Njih nece ni blizu unaprediti (jer za to nisu previse kadri) koliko ce nas unazaditi da bi se velika razlika primetila. Slicno ce biti u kosarci, samo se nije jos namestilo sve.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Навијачи Партизана морају да се освесте! Ако желе да поврате овај клуб, свако мора да се укључи активно у ову борбу, без обзира на цену и да сви заједно покушамо да извршимо кључни притисак.

Kako se ono kaže - "najcrnje je pred svitanje".

Dok nesoj slavi "titulu" a mi tumaramo kao nokautirani bokser, kog bije ko hoće i kako hoće, malo je načina za spas.

Ja vidim samo jedan siguran način da se nešto promeni - ovo citirano.

Bojkot? Neverovatna glupost.
Koga je briga za nešto što niko ne prati? Nikoga. Vazura bez problema može da digne noge na ogradu lože i zvižduće.
Zamislimo drugačiju sliku - masa koja grmi pre meča ispred upravne zgrade, tokom meča sa tribina, Jug u 2 glasa sa ostalima, jedna pesma za tim, druga pesma protiv njih, pa se kroz par mečeva ta masa uveća - totalno druga priča.
Da li bi i onda svi bivši igrači čutali? Hmmm
Igračima sigurno nije isto da igraju pred praznim tribinama i kad ih bodri par hiljada ljudi, isto tako nije isto ni gostima da se razmahnu u Humskoj, možda bismo i u tom slučaju izgubili opet one silne bodove kod kuće kao u ovoj sezoni, a možda i ne bismo.

Dokle da se samo kuka i sedi skrštenih ruku?
Dokle da "samo izbori su rešenje" bude izgovor?
Na izbore ljudi ne izlaze ni zbog sopstvene dece a treba da izađu zbog sporta, važi.
Pre ovog režima su na vlasti bili veliki Grobari koji su nam pomagali šakom i kapom, omogućili nam nov stadion, dali nam Gazprom za sponzora?
Nisu, naravno. Zna se ko je uvek bio i biće miljenica vlasti.
Zašto uopšte da razmišljamo u smrdljivoj politici, zašto mi koji sebe zovemo sinovima Partizana i kunemo se u ljubav i vernost ne budemo njegova zaštita, zašto da nas ne bude toliko da svako govno koje dođe na vlast ima strah od nas ako nas ruši kao ovaj režim sada?

Dug ko zna koliki je, stadion se raspada, hipoteke, i ko zna šta sve tu još ima.
OFK je ušao u prvu ligu, sledeće sezone za nas se sigurno ne planira izlaz u Evropu.
A kad ne igramo Evropu, šta će nam stadion na onako lepoj lokaciji, bolje da se tu sagrade neki fini, lepi objekti današnjih uspešnih sns privrednika, zar ne?

Ja sam se sada ulogovao ovde prvi put ove godine, jer sam video ovaj post na twitter nalogu Partizan.net.
Nadam se da ovo što sam citirao nije napisano slučajno, i da će konačno nešto da se pokrene.
Recept je jednostavan: mirno, bučno i masovno, bez bilo kakvog incidenta, pa da vidimo.

Jel vreme za fajront, ili ipak ima nešto od nas?
 
Top