Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.410
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hvala Djoletu Tomicu, konacno neko! Nadam se da ce se pretociti u nesto konkretno, koliko god da je to moguce!

Valjda cemo docekati dan da se bar Z ne pita, ako vec ne mozemo puno slobodno da donosimo odlike mimo politickog amina.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
3.001
Mislim da za pocetak jug treba da preuzme drasticnije mere..mora da se promeni nesto ,za pocetak da svi dodju na utakmicu da nas bude sve vise i vise..pa ako treba i da prekinu neku utakmicu…
Mislim jeste radikalno ali ono,nema sta da se izgubi..
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
300
Reaction score
2.663
Локација
Beograd
Ovo za domaće igrače ih razumijem što pričaju jer porede sa svojim vremenom kad su voljeli klub u kojem stasaju. Sad je to sve drugačije, malo ko od klinaca osjeća Partizan kao klub u kojem mu je najveći san da igra. Uglavnom je svima njima Partizan samo odskočna daska, mjesto gdje će ih prvo agenti vidjeti u roze žutim kopačkama.
Sve ostalo skidam kapu!
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
353
Reaction score
2.543
Локација
Vukovar
Bravo za Đorđa Tomića, jedini je od svih naših bivših igrača koji sme da kaže pravo stanje stvari ili jednom rečju da kaže istinu.

Dosta je više patetike o borcima koji od silne ljubavi prema Partizanu pristanu da eto za 25-30 000 eura mesečno se bore za dobrobit Partizana, a pri tom pojma nemaju o trenerskom poslu.
Ja juče napisah 10 -15 000 eura nisam hteo da preteram,još sam malo i rekao ali poenta je ista.

I pazi sad kad vide da su debelo usrali motku, i da im tim ne liči na ništa i da ih pobeđuju i oni koji su 2 ili 3 ili 5 puta jeftinii timovi, ne podnose ostavku, nego on je tu da iskaže ljubav do kraja , sunce ti jebem, i što je najgore ljudi puše tu priču.

Sad bi bio red da ustanu svi Đorđetovi bivši saigrači koje je nabrojao i još neki i da se udruže i sazovu konferenciju za štampu i kažu imamo plan, teraj bandu iz uprave menjaj, i da pozovu sve Partizanovce da se skupe ispred stadiona ili vlade Srbije ili nebitno već gde, ali to je nažalost samo utopija.

Nema više ljudi koji imaju kičmu, ima zato onih koji umesto kičme imaju čmaki.
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Vazura moze da ode samo ako se stvori pritisak sa tribina. Bez spominjanja Vucica, samo fokus na uprava napolje. To je ono što je realno moguće.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.410
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ovo sto je Djole spomenuo kako bivsi igraci nece da se zamjeraju mocnima i sl, ziva istina.
Zato bih volio da se varam i da zaista grupa bivsih igraca stane sad uz Djoleta konkretnim akcijama, ali bojim se da Djole ne ostane sam.

Opet, sve i da se desi treba amin odozgo. Vidjecemo.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Odlično sto je spomenuo da je budzet 20 miliona a nekad je bio 5.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.104
Djordje Tomic je i ranije imao slicne izjave glede uprave, tako da bar za mene, ovo nije novina. Naravno, svaka cast njemu.

U oslobodjenom Partizanu, za takvog COVEKA mora biti mesta!

Ako me secanje ne vara slicno je pricao i Trobok. Golac o tome prica poodavno
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.592
Reaction score
29.907
Локација
Novi Sad
Са којим жаром говори Ђоле Томић о ситуацији у @partizanbelgrade гостујући у емисији @sportlightshow коју води @igormiklja! Похвала и за водитеља јер су наметнуте праве теме и питања. Чиста партизанштина!

Једна прилика је пропуштена, када су навијачи организовали протест. Другу прилику не смемо да пропустимо, а из овога делује да се и група бивших играча коначно осмелила и сакупила храбрости јер је клуб клинички мртав!

Запитајте се на коју жртву сте спремни и ви, па да се пребројимо...

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.592
Reaction score
29.907
Локација
Novi Sad
Послушајте јасну поруку онима који су отели Партизан, као и друге детаље са гостовања Ђорђа Томића у емисији @sportlightshow коју води @igormiklja.

Из прве руке, @partizannet може да посведочи да је он један од ретких који су имали храбрости и жељу да стану у исти корпус са навијачима када се организовао последњи протест против окупаторске Управе ФК Партизан!

Издгледа да се и међу њима нешто коначно преломило јер су сви изгледи да ће талачка криза у ФК Партизан на крају резултирати гашењем клуба.

Као и тада, и сада је кључно да се укључи свако од вас! Нико други неће овај посао урадити уместо тебе... Пискарањем на интернету да неко други треба насиљем да решава проблем се неће постићи ништа.

Када будете позвани, на тај позив морате одговорити!

За СЛОБОДАН ПАРТИЗАН!

 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.279
Reaction score
7.095
Pa Tomic smije jer ga boli kurac ako se zamjeri. Ostali nece da se zamjeraju. Jbg i Sale je po Tomicu rekao nesto u fazonu, a nemoj Ivica je tu…
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.023
Reaction score
4.672
Локација
Nis
Послушајте јасну поруку онима који су отели Партизан, као и друге детаље са гостовања Ђорђа Томића у емисији @sportlightshow коју води @igormiklja.

Из прве руке, @partizannet може да посведочи да је он један од ретких који су имали храбрости и жељу да стану у исти корпус са навијачима када се организовао последњи протест против окупаторске Управе ФК Партизан!

Издгледа да се и међу њима нешто коначно преломило јер су сви изгледи да ће талачка криза у ФК Партизан на крају резултирати гашењем клуба.

Као и тада, и сада је кључно да се укључи свако од вас! Нико други неће овај посао урадити уместо тебе... Пискарањем на интернету да неко други треба насиљем да решава проблем се неће постићи ништа.

Када будете позвани, на тај позив морате одговорити!

За СЛОБОДАН ПАРТИЗАН!

Svi bi trebalo da se odazovu i daju svoj doprinos. Ja sam već rekao da šta god treba tu sam da pomognem. Samo da se zna da nema apolitičkih statova već borba protiv okupatora.
 
Top