Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan-intervjui iz Тurske, februar 2009.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Fudbaleri i stručni štab Partizana sutra putuju na drugi deo priprema u turski Belek, a u saradnji sa zvaničnim sajtom FK Partizan www.partizan.rs naš forum je pripremio malo iznenađenje.

Kao i na svakim pripremama, na sajtu www.partizan.rs i u dnevnim novinama čitaćete izjave fudbalera i njihove utiske sa priprema. Ipak, navijači uvek žele da saznaju nešto više, nešto neformalno i van svakodnevnih klišea na press konferencijama. Članovima našeg foruma je pripala čast da postave pitanja igračima i trenerima Partizana, i to ona neobična, koja se tiču i fudbala i "vanfudbalskih" aktivnosti.

Zbog kratkog vremenskog roka, urednici su kontaktirali samo tridesetak najredovnijih članova foruma koji su poslali svoja pitanja na PM a odgovore na većinu tih pitanja (koja su već prosleđena FK Partizan) moći ćete da vidite i čujete na zvaničnom sajtu FK Partizan i na našem forumu, što u pisanoj, što u video ili audio formi.

Dakle, očekujte intervjue iz Antalije i odgovore na Vaša pitanja. Uzgred, obavili ste sjajan novinarski posao sa zaista neobičnim i interesantnim pitanjima. :clap

U ime urednika foruma www.partizan.net ali i u ime urednika sajta www.partizan.rs zahvaljujemo se svima vama koji ste odvojili vreme i poslali pitanja!

Intervjui i razgovori sa igračima će najverovatnije biti postavljeni u temi Pripreme u Turskoj, ali zbog specifičnosti ovih intervjua otvorili smo ovu temu, čisto kao podsetnik.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
U naredna dva-tri dana igrači Partizana će odgovarati na pitanja koja su im postavili članovi našeg foruma, pa će sve biti postavljeno u audio-formatu na www.partizan.rs a svakako ćemo i mi preuzeti sadržaj.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Prva polovina razgovora sa igračima biće dostupna večeras...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Rečeno - učinjeno

89_3.jpg




I mi smo se potrudili da malo doprinesemo dobroj atmosferi, pa smo u dogovoru sa navijačima sa foruma sajta www.partizan.net , koji su postavili neobična i nesvakidašnja pitanja, „ispitali“ igrače, a oni su bili baš prijatno iznenađeni i odgovarali su u stilu pitanja. To je neki naš mali zajednički pokušaj da vam predstavimo igrače „iza scene“, kako biste videli da su i oni „obični ljudi“, kao i svi mi uostalom.

Danas postavljamo na sajt prvu polovinu razgovora ugodnih sa našim igračima, a narednih dana postavićemo i drugu polovinu. Neke pogledajte, a neke poslušajte:

Lamine Diarra

Đorđević

Mladen Božović

Darko Božović

Fejsa

Knežević

Obradović
U saradnji www.partizan.rs i www.partizan.net

Ako imate komentare, slobodno komentarišite na ovom mestu...
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Диара је цар. :buhaha

Ко је "Аца Бубац" ??? :roll:
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Александар Радосављевић, голман. Аца Бубац.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Diaru pod hitno odvesti na basket...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мене фасцинира одговор Срђе Кнежевића на прво питање... respect
"не видим ништа лоше у томе" :buhaha
Срђа је један вееелики "гробар" који је помало неправедно запостављен и од медија и од нас навијача.
А Диара се раширио као бег на овом кревету, тај зна да ужива...као Хаиле Селасије :D
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Хехе, рече Дијара да његов брат неће на пробу већ аутоматски потписује уговор, само да среди још визу. :buhaha
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.129
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Mene je iznenadio Darko Bozovic. Odgovori su mu u rangu "iskonskih Grobrara" Djoleta, Srdje i Obrada. :clap Darko!
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Mene su stvarno prijatno iznenadili. Bilo je zanimljivo slusati. Ja sam ocekivao gomilu klasicnih odgovora, ali nije tako bilo.

I ja bih izdvojio Srdjin odgovor na prvo pitanje... Sjajno!

Samo imam zamerku zasto i Dijarin intervju nije u ''audio'' formatu, jer nikako ne mogu da instaliram onaj program za gledanje video snimaka sa sajta! I mislim da svaki razgovor sa igracima, trenerom i ostalima treba da bude u ''audio'' formatu...
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
Meni se nekako najvise svidio intervju Darka Bozovica.Najjaca mu je na kraju ova fora sa pasosima i kad kaze tamo nekome u sali:"ne deri se majmuncino".

Inace sjecam ga se sa tare od proslog ljeta.Lik je stalno nasmijan,za*ebava se non-stop, jednom recju lud ko struja!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Trebali bi da rade na zvaničnom sajtu, ali kad sam pokušao da kopiram kod nas, ni a ne mogu da otvorim...:confused
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo upravo pogledah interviju sa Raćom i na moje iznenađenje spomenuli su me on i novinar slučajno hehhe kaže "hvala gospodinu Čaliću na pitanju slažem se sa njim", pa bih da vam postavim pitanje dali postoji neka caka da se skine taj klip ? Voleo bih da mi to ostane za uspomenu hvala unapred!!

Raspitaćemo se u vezi downloadovanja klipova...

WebCrew edit
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Za sad mi je ubedljivo najaci intervju Srdje Knezevica :clap:clap Vidi se pravi Grobar do koske
 

undertejker

Grobar
Учлањен(а)
07.11.2006
Порука
893
Reaction score
122
Evo upravo pogledah interviju sa Raćom .... pa bih da vam postavim pitanje dali postoji neka caka da se skine taj klip ? Voleo bih da mi to ostane za uspomenu hvala unapred!!

Raspitaćemo se u vezi downloadovanja klipova...

WebCrew edit


da postoji
pastuj ovaj link http://64.71.162.10/ondemand/14/partizan/utakmice/raca.wmv u sledeci program, kojeg ces odavde skinuti http://sdp.ppona.com/


PAZNJA: link koji se pastuje mora biti potpun i bez tackica kao sto je gore prikazan

Код:
http://64.71.162.10/ondemand/14/partizan/utakmice/raca.wmv
 
Последња измена:
Top