Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
To je zato jer debilima iz uprave nije dovoljan slucaj Fejsa.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ne znam da li je tema prava, nego, jesu to prvaci Austrije izgubili od omladinaca Fluminensea ili su i oni poslali neke drugorazredne? Inace, 1:0 bilo.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
ova Legija ima jedan od najpredrkanijih stadiona u evropi..brutalno izgleda..sto se tice prvog polufinala, ta Austrija Bec mi je oduvek bila skrnava i gadna ekipa pa me ni ne cudi ako su izgubili od omladinaca Flu-a..imam neki dobar osecaj sto se tice tekme sa Legijom,mislim da cemo da pokidamo igrom..
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Ocekujem zesci mec, nadam se ofanzivnoj igri, posto imam osecaj da mozemo da se nadigravamo sa Legijom, a i dobro ce nam sesti ovaj "takmicarski" mec, pred mnogobrojnim navijacima.

Da nema neko link vec spreman da ne trazim po netu :)
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Partizan:25 Lukač, 13 Aksentijević,3 Volkov 15 Ivanov, 40 Ostojić, 7 Luka, 9 Kojić, 11 Ninković, 21 Marković, 22 Ilić, 39 Jojić

Klupa:
1 Živković, 6 Stanković, 5 Petrović, 8 Brašanac, 18 Ivković, 20 Babić, 2 Živković Marko, 29 Malbašić, 44 Šćepović Marko, 45 Mitrović, 36 Gulan.

Gledalaca: 25.000

http://www.sr.partizan.rs/66687-legia-partizan/

Kao i obicno, bice tekstualni prenos na nasem sajtu, da se ne lomite sa poljskim :D
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Ocekujem zesci mec, nadam se ofanzivnoj igri, posto imam osecaj da mozemo da se nadigravamo sa Legijom, a i dobro ce nam sesti ovaj "takmicarski" mec, pred mnogobrojnim navijacima.

Da nema neko link vec spreman da ne trazim po netu :)


druze, nema nista od prenosa ni na netu ni na tv-u..tek ce sutra biti za 3 mesto i finale..jedino nam preostaje ovako tekstualno preko naseg sajta da ispratimo..
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
nema sta hvala i za ono sutra ima da legne uz pivo, a za ovo ko mi je kriv kad sam bilmez i bez kinte, sad bi mogao fino uzivo.. cujem da je varšava divno mesto u ovo godisnje doba :p
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
izgubismo 2-1 od legije.. po tekstu sa sajta nije bila neka tekma,ali za sud se ceka klip od 5 minuta :)
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
steta za poraz...u najgorem trenutku smo primili prvi gol, na samom kraju prvog pol u 45 minutu...samo se nadam da je sve u redu sa Jojicem! po tekstualnom prenosu imao je strahovit sudar sa nekim camugom iz Legije...morao je da napusti teren..
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ovakvih meceva treba da imamo sto vise,pred publikom i protiv kvalitetnog rivala.

Evidentno skripi pozadi,Aksentijevic uz Lukaca kriv za jedan gol.Primili smo gol u 45-om minutu....

Sto se mene tice,bolje sad da ispoljimo sve strahove koje imamo pa da skoncetrisani udjemo u kvalifikacije.

Pojacanja su potrebna ali vodi nas Snajdi....
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Imas na sajtu, ali samo golove. Nadam se da ce biti neki duzi pregled. Oba smo primili glavom. Cini mi se da kod prvog Ostojic kao da nije ni skocio, a to mu je jedna od dobrih strana, a sad, ne znam koliko je Lukac mogao i kod ijednog gola...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Bek je ponovo nadskocen...sto i nije neki podvig.Bez zadnjeg veznog i beka zelja ce nas bit i za titulom.
A nidje nista na vidiku.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Често примамо голове главом на припремама, против Локомотиве М. и ево данас два комада ... Легија је сасвим добра екипа, искрено нисам ни очекивао да можемо до победе али добро је да имамо овакве јаче провере и да се увиде грешке на време. Надам се да Јојић није озбиљније повређен ...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Trazimo...mada i to sto nadjemo vjerovatno nece bit love itd.
Tuzno.
Bitno je da su doveli Aksu da isperu usta...evo beka i snadjite se
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bicu grub, al' cu bar biti iskren :D
Za prvi gol gospodina Milosa Ostojica treba odstraniti iz prvog tima i zahvaliti mu se na saradnji.
U trenutku kad lopta nakon centarsuta pada on mesto da hvata skok i ide glavom, ramenom, rukom, bilo cim, on ide dupetom???
Verujem da ga je i Rasovic dobro izribao zbog toga jer i sam je bio defanzivac, ono je komedija.

Drugi gol Aksentijevic isao par koraka u nazad i hajde da kazem da u tom trenutku nije ni mogao da je skine, mislim da cak ne bi i da nije bilo igraca iza njega, ovako se samo zalepio u coveka Lukac nemocan u tom trenutku, mozda da je bolje pozicioniran bio, opet kazem mozda bi je i skinuo.

Sto se naseg gola tice, Marko zapoceo, Marko i zavrsio.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ostojić za prvi a Lukač za drugi gol da dobiju po ćušku!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Први гол је криминално како смо примили ...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ostojic je uvek bio rupa.
Nikad od njega dobrog stopera nece biti,nikad!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top