Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ljubomoran je Adi. Đurađ sada mazi i miluje novog trenera, a Adi pao u zapećak. Novi kućni ljubimac je uvek zanimljiviji od starog.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Хвала Вуче што си нас извадио из гована у најгорем могућем тренутку, хвала за добијени дерби који ћу да памтим до краја живота, и хвала што си оставио клуб на првом месту. Велики си Господин.

Коначно ми се жеља остварила што се тиче новог тренера. Марку добродошлица, надам се да ће оправдати хвалоспеве на његов рачун, а и да ће онима који су сумњали у њега доказати да нису били у праву.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mutavi, koliko si trenera smijenio? Samo u 2013godini, ovo je treci trener! Skandal.
Nikolicu, cemu se nadas, odleteces brze od Rasovica.

Moja poenta cijelo vrijeme ovdje. Meni je ovog covjeka istinski zao. Pazi on jos nije "nas" u klubu, svaki njegov kiks je duplo tezi, cisto mi zao covjeka a partizanovac je....
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
mali off topik.. zanimljivo je koliko cigana komentarise vesti na portalima koje su vezane za nas..cak svaki komentar na u92 koji je protiv nas ima vise lajkova nego dislajkova(pricam o vestima koje su vezane za PARTIZAN) . ovolika najezda cigana sa pristupom internetu nikada nije bila,sta se desava nije mi jasno..? mada mozda je ovo pokazatelj da su se usrali kada su culi da je nikolic seo na nasu klupu,plus derbi na JNA :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Maksa 72
Nema potrebe da ga žališ. Ako pođe po zlu, iskeširaće tatica neku utakmicu, bez problema. Ima se, može se. Zlatni papagaj, tata plaća sve račune, jer mi smo Bogovi...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Čudi me da niko ne komantariše ovo
Sa druge strane, vest koja bi trebala da obraduje grobare, glasi da Miloš Jojić i Andrija Živković ostaju u Partizanu najmanje do kraja prvenstva, što je potvrdio i Đurić.
"Priče kako za njih postoje interesovanja su budalaštine i kafanske priče. Reč je o zloj nameri ljudi koje takve priče plasiraju. To je iz jedne kuhinje koja ne želi dobro Partizanu. Evo tu je i Nađ, stvarno nismo imali ponude ni za jednog ni za drugog", demantovao je Đurić interesovanja Benfike i Leverkuzena za prvotimce crno-belih.

Odoše klinci....

A i iskusno prebacio loptu na nadja
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dobrodosao Marko i da me ne razocaras a ubedjen sam da neces, Vuce zelim ti sve najbolje u nastavku karijere

@ Dvoglavi

Postujem misljenje i da budemo realni ja sam mozda preterao u kritici prema Vuku ti prema tim igracima, istina je verovatno negde izmedju, ali i dalje mislim da trener treba da ponese vecu odgovornost nego igraci i da je ova odluka prava.

Sto se tice Obradovica nisi me ubedio i dalje mislim da je skandalozna odluka da se covek od 37 godina maltretira na beku dok Ostoja i Voja briljiraju na stoperu, svakako bi jedan ili drugi pokazali vise u tandemu sa Obradovicem nego jedan sa drugim, mislim da je Zivkovic ili Gulan ili neko treci mogao da odradi posao na defanzivnom beku samo da je se imalo malo vise sluha ili znanja, ofanzive tu u svakom slucaju nismo ocekivali.

Sto se tice Brasanca, ja razumem sta ti kazes, slazem se da nema sve karakteristike za tu poziciju, ali ako si gledao meceve mlade reprezentacije protiv Belgijanaca i Italije, decko je sasvim korektno odigrao i to bez meceva bukvalno cele polusezone, za mene licno bolje nego sto igra npr Jojic na zadnjem veznom.
E sad ono sto mi je najveca katastrofa i bukvalno i najveca boljka ovog Partizana to i sto mi ne ide u glavu i bas bi voleo da sam u mogucnosti da pitam Vuka da mi objasni kako to Sasa Markovic i Djemba predstavljaju pravo resenje za te pozicije, ja jos nisam video ijedan klub da pretenduje nekom fudbalu a da ima takav par zadnjih veznih, pa vise pasova unapred odigra Voja Stankovic nego njih dvojica zajedno, non stop se kriju iza lopte i onda neko ocekuje da Partizan igra fudbal, to nije moguce i za to je samo Vuk kriv, bilo je svakakve rotacije i uglavnom katastrofalnih partija tih zadnjih veznih gde bukvalno nicemu ne sluze na terenu i Vuk je tek u zadnjem mecu uspeo da iscupa tog jadnog decka sa klupe, vise sticajem okonosti da je Djemba povredjen, Gulan takodje, mozda malo i podstaknut tim partijama u Mladoj i tek na tom mecu smo mogli da vidimo i da zadnji vezni ide nekad napred, da trci u oba pravca, da moze cak i gol da postigne

Evo ja javno kazem ako i kod Nikolica Sasa Markovic i Djemba budu imali prednost u odnosu na Brasanca, ja eto priznajem da sam duduk za fudbal i vise necu komentarisati nista vezano za njega.
A moje neko misljenje po trenutnom sastavu i nacinu igre Nikolica do sad na toj poziciji najvise minuta vidim Gulanu i Brasancu, mada videcemo sta moze mali Pantic i koja ce biti njegova pozicija, koliko ce igrati Kapiten, gde ce igrati Jojic, imamo mi sasvim dovoljno potencijala za nasu ligu, samo ako se to lepo uklopi, ne ocekujem neka pojacanja, nadam se beku i napadacu i naravno sedmoj uzastopnoj, tj ne sumnjam u odbranu titule.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dobrodošlica Marku Nikoliću! Konačno je na našoj klupi!
Sa moje strane neće biti izostavljene kritike na njegov račun ako budem smatrao da ih zaslužuje.

Iako je došlo do promene trenera ipak se nešto čudno dešava u klubu. Jednostavno smo amateri i tako poslujemo i to će trajati dok Đurić i ekipa ne odu. Nađ i dalje na svojoj poziciji, Vuk da bira šta će da radi... Prso klub totalno! Odjebeš čoveka sa mesta trenera i onda mu kao daš da bira šta će da radi. Pitanje je da li je neko Vuku uopšte i javio šta planiraju sa njim.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Его манијак, морални патуљак и изузетно сујетан човек треба да доводи појачања тренеру кога мрзи од његовог доласка у клуб?

Жено јебем ти мајку!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
@maximilian an contrer mon ami treba, i to na sva usta, stalno treba da se komentariše spodoba i stalnbo da se izvlače njegove izjave tj laži , non stop da bude prikazivan u negativnom kontekstu, opši medijski lov na njega, kad već ne može onaj drugi, gde bi Gazda odradio posao bez po muke, i to sa muncijom za muflona.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nikolic ce ili da dobije otkaz posle 10 kola ili ce da nabije takve komplekse komsijama da dugo nece moci da se oporavi ,sa ovim covekom sredine nema ,zivi bili pa videli .
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Napokon trener koji nije amater...Pozdrav za Nikolica i dobro dosao u klub Sampiona...

Vuce srecno!

Jos samo Mutavog da oteramo....
Mutavi Lopove odlazi iz svetinje.....
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Jokanovic , Stanojevic , Rasovic....su treneri pocetnici u prvoj ligi ...to ne umanjuje Stanojevicev uspeh, ali dosta se i on mucio, muceci i nas....
Vuk se totalno pogubio ...Nikolic je dobra trener mozda i najbolji trenutno u Srbiji....
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Pokljuca djura one mrve po stolu,jos malo da je trajala konferencija sve bi case i mikrofone polomio...uhhhhh...Nikolicu sve najbolje ali sa ovim zlotvorima bice mu tesko da radi.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Napokon trener koji nije amater...Pozdrav za Nikolica i dobro dosao u klub Sampiona...

Vuce srecno!

Jos samo Mutavog da oteramo....
Mutavi Lopove odlazi iz svetinje.....

Jokanovic , Stanojevic , Rasovic....su treneri pocetnici u prvoj ligi ...to ne umanjuje Stanojevicev uspeh, ali dosta se i on mucio, muceci i nas....
Vuk se totalno pogubio ...Nikolic je dobra trener mozda i najbolji trenutno u Srbiji....


Amater i početnik su dva različita pojma.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Srećno, Vuče, i hvala ti što si nas doveo u situaciju da prestignemo cigane. To ti niko nikad neće zaboraviti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top