Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Jel postoji negde snimak kada cela nasa klupa peva sa navijacima "uzalud trud" posle drugog penala?
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Ja čitam i oni iznad crvenog uokvirenog i zato i LEPO pitam, u kom slučaju se primenjuje to, a u kom slučaju ovo uokvireno.



I piše IZUZETNO.. od čega?

Ne znam da li je dovoljno jasno pitanje, pa sam i bojice upotrebila?
Jasmina, pod izuzetnim se smatraju pozicije koje odlučuju o prvaku... To iznad, odnosno gol razlika kao odlučujući kriterijum je za bilo koje drugo mesto na tabeli.. Znači ako sloboda i napredak budu imali isti broj bodova na 13 mestu, onda se gleda ukupna gol razlika, bla bla... Za nas važi deo pod ovim članom izuzetno.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ništa ne greje dušu kao pobeda u derbiju. Čak mi je osvojena titula u glavi samo par dana, za razliku od ovoga što zna da traje kudikamo duže. Silujem riplej satima, prvi odbranjeni penal koji je izazvao erupciju i Drinčin gol koji je pretio da će srušiti stadion. Leb ti jebem. Jeste fraza, ali zaista, ko nije sinoć bio deo onoga, nikad neće znati kako je to izgledalo uživo i doveka će žaliti što nije bio deo istorije. Možda je reč "istorija" u ovom trenutku prejaka ali sudeći prema svemu što je bio deo prethodnice derbija i svega onoga što se desilo na terenu, istorija i ništa manje.
Kada imaš 3 boda prednosti 4 kola pred kraj, sve u svojim rukama, a danas ti je srce u petama i ne smeš na ulicu da izađeš, znaj koliko je sati. Crkavaj kurvo.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
JasminaT

Ne znam da li je dovoljno jasno pitanje, pa sam i bojice upotrebila?

Nije to slucajno uokvireno i podvuceno, znaci samo treba citati rec po rec sa razumevanjem

Znaci, izuzetno na kraju prvenstva, ako je rec o mestu koje odlucuje prvaka, sto je nas slucaj, pise sasvim jasno da se prvo gleda medjusobni skor

Zasto je napisano izuzetno, zato sto to stupa na snagu tek po zavrsetku lige i slucaju gore pomenutom, do tog trenutka prvi kriterijum ce biti naravno broj bodova, pa sledeci kriterijum gol razlika, tako je koncipirana nasa tabela trenutno i bice nadalje, ovaj clan izuzetno stupa na snagu tek nakon zavrsetka lige i ako naravno bude potrebe za njim

Da li sam sad dovoljno jasan?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nije to slucajno uokvireno i podvuceno, znaci samo treba citati rec po rec sa razumevanjem

Znaci, izuzetno na kraju prvenstva, ako je rec o mestu koje odlucuje prvaka, sto je nas slucaj, pise sasvim jasno da se prvo gleda medjusobni skor

Zasto je napisano izuzetno, zato sto to stupa na snagu tek po zavrsetku lige i slucaju gore pomenutom, do tog trenutka prvi kriterijum ce biti naravno broj bodova, pa sledeci kriterijum gol razlika, tako je koncipirana nasa tabela trenutno i bice nadalje, ovaj clan izuzetno stupa na snagu tek nakon zavrsetka lige i ako naravno bude potrebe za njim

Da li sam sad dovoljno jasan?

pa mislim da nisi ni ti dovoljno dobro čitao jel si preskočio nešto:confused

"Пласман на додатној - помоћној табели, утврђује се збиром освојених
бодова. Ако је збир бодова једнак, одлучује разлика између датих и примљених
голова. Ако је и ова разлика једнака одлучује већи број постигнутих голова у
гостима (када је у питању табела од два клуба), односно већи број постигнутих "
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Partizan i država...

Gospodo, bivši drugovi, iz bezbednosti, ako čitate ovo...
Ima ovde vrlo ozbiljnih pitanja, navoda, podataka - o pretresu Partizanovih igrača, ali i, nasuprot tome, o dopuštanju Zvezdinim navijačima da unesu pirotehniku, o licu koje je na poternici, ali mu to ne smeta da sa megafonom šeta ispred severne tribine, itd...šta vi radite po tim navodima, i gde ste vi u svemu tome?

Dakle, ako gospoda, bivši drugovi iz saveza, iz sudijske organizacije, i iz države ne nameštaju sve ovo protiv Partizana, onda bar ništa ne čine da se mi, kao građani, gospoda (ili bivši drugovi), osećamo ravnopravno pred zakonom, policijom i državom...
Jednima je sve dozvoljeno, pirotehnika, padanje u 16m koje se proglašava penalom, a nama ništa - Džigi je, pre nekoliko kola, kažnjen za ćuškanje protivničkog igrača, ali kad neko njega zvekne po licu, i ne dobijemo čak ni faul, a kamoli penal!

Sve ovo izaziva naš opravdani bes, i ja, koji inače ne praktikujem da nešto skandiram na stadionu (priznajem, znam da uzviknem, podviknem, opsujem) - juče sam malko promukao, uz skandiranje kao što je: Vučiću pederu, ne damo ti titulu!
I ostalo...

Sad da objasnim nešto, pošto vidim da su i mediji preneli o takvom skandiranju...
Kao prvo, ne možete nam uvesti neke ,,sankcije,, zato što nekoga nazivamo pederom, jer, to je naša, domaća reč za homoseksualca, a kako je danas u trendu podržavati seksualne manjine, zašto bi bilo uvredljivo i kažnjivo, ako nekome kažemo da je pripadnik seksualne manjine?!
To bi država morala da objasni Briselu, ali ne Voji, nego onima drugima...
Mi drugu domaću reč za to osim reči ,,peder,, nemamo, a niko nas ne može naterati da umesto Srpskim govorimo Latinskim!

Kao drugo, koji vi dokaz imate o kojem mi Vučiću skandiramo - ima i neki Vučić u Zvezdi, koliko sam ja čuo od bivšeg druga, a sada gospodina Čovića...

Kao treće, ja sam čovek od skoro 50 godina (samo što nisam), završio sam fakultet, radim u kulturi, nisam agresivan, politika me ne interesuje, na glasanje ne izlazim...ali, ako i mene ova država posle 20 godina jebanja sa ratovima, krizama, ponižavanjima i maltretiranjima i sa siromaštvom, pokušava da još dodatno jebava i u sportu, pa šta drugo da očekuje od mene nego da podivljam?!

Ja sam u prethodnom postu već pisao da se narod već bio ućutao pred utakmicu ( a zna se kako je Knez Miloš to tumačio, stezao ih je sve dok psuju, ali kad ućute, morao je da popušta!)...a pisao sam i da je Crno-bela populacija sinoć ,,ustala (raja) k'o iz zemlje trava - to je inače iz pesme Početak bune protiv dahija...

Dale, prestanite više da nas jebete svim i svačim, to nekad može da se vrati kao bumerang...

Pisao sam i o jučerašnjem navijanju...imao sam utisak da je svaki Grobar, iako smo delovali kao celina, i kao pojedinac već bio spreman na sve i svašta, iako zaista miran i nesklon agresiji (po sistemu ko se čuva i Boga ga čuva), kao čovek koji se NIKAD ne tuče - i ja sam sinu već predlagao neke taktičke varijante o slučaju da do tuče dođe...

A te varijante nisu samo izbegavale nasilje...

Dakle, imao sam utisak da smo već bili spremni na sve i svašta, ali i da je svaki Grobar bio ne samo deo celine, nego i kao pojedinac odlučan i sposoban da deluje po potrebi...

Ljudi, ime našeg kluba je Partizan, a zna se šta mu to znači...imao sam utisak kao da je svaki od nas neki gerilac, borac, diverzant, komandos...padoše mi jutros na pamet čak i Vijetnamci koje su Ameri ugnjetavali ,,do daske,, ali, zna se ko je na kraju pobedio...
Mršavi, žgoljavi Vijetnamci nisu imali ,,rezervnu,, domovinu, pa da mogu da odu negde drugde, krljali su se po džunglama, dokle god uopšte mogu da mrdaju i da se kreću...
Samo što je ta džungla bila njihov dom, a ne američki...

Kad je čovek priteran ,,uza zid,, - kada ga neko non-stop pritiska, kad nema kud, kad ga varaju, lažu, kradu (i to u sopstvenoj ,,kući,, stanu, gradu, stadionu, državi...) - njegov otpor može da ode do krajnjih granica!
Mislite malo (više!) o tome!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Zahvaljujem se posebno, a posebno na privatnoj poruci :wink:
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
@ Amansio

Nista ja nisam preskocio, samo nisam zeleo da ponavljam nesto sto je receno 2,3 posta pre a odnosi se na to sto si ti primetio

@JasminaT

Pa ne znam bas dal je nelogicna, ako pogledas tabele u ligama petice ili Uefa takmicenja videces da se tabele uvek prave prvo na osnovu broja bodova, a posle gol razlike, a kad su prolasci dalje ili titula sampiona u pitanju na kraju u slucaju istog broja bodova gleda se medjusobni skor a ne gol razlika kao do tada, isti ti je slucaj u kosarci, jednop je tabela tokom takmicenja a drugo kad se gledaju proalsci, seti se koliko je puta JeNeA pravio kalkulacije sta ako 2 ili 3 tima budu imali isti broj pobeda i poraza

Mislim da je ipak ovo pravilo ok i cak pravednije nego gol razlika

EDIT
Ahahahah cuj ovog sad, sto li se ja uopste trudim
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ako se ne varam, to pravilo je nedavno promenjeno...

Po mom mišljenju, to je urađeno i formulisano baš namerno nejasno da bi moglo da se tumači na kraju prvenstva isključivo u korist Aškalija.

Uopšte ne gajim iluzije da ćemo biti prvaci... to jednostavno ne sme da bude dozvoljeno.... eventualno nekim suludim pletom okolnosti, pošto su ovi toliko nesposobni i retardirani pa da i pored svog sudijskog navlačenja kiksnu (eto, videli smo da su im i dva penala nedovoljna)...

Pitam čisto da vidim da li postoji još neko ko smatra da ovo "pravilo" može na više načina da se tumači.

Juče na stadionu sam rekla da ne bih žalila da potpišem ovog sekunda da dajem 10 godina života samo da uzmemo titulu ove sezone, u poslednjem kolu. I ostajem pri tome.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ja o tituli ni ne razmišljam. Ono od sinoć mi je dosta. Štaviše, da sam mogao da biram sinoć da izgubimo i posle nekako osvojimo titulu, ili da dobijemo u derbiju a posle izgubimo titulu, izabrao bi ovo što će se i desiti. Ono sinoć je mnogo veća pobeda, sinoć je moralo da se dobije, iz mnogo razloga.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ako se ne varam, to pravilo je nedavno promenjeno...

Po mom mišljenju, to je urađeno i formulisano baš namerno nejasno da bi moglo da se tumači na kraju prvenstva isključivo u korist Aškalija.

Pitam čisto da vidim da li postoji još neko ko smatra da ovo "pravilo" može na više načina da se tumači.

sve bi bilo jasno da ne piše ono " izuzetno" u principu je sve isto bodovo,gol razlika ,međusobni susreti(u pitanju 2 kluba) a da znaju da izmuljaju kao ovo:

"односно већи број постигнутих
голова (када је у питању табела од 3 или више клубова), а ако је и даље исти скор,
одлучује гол разлика са главне табеле, а ако је и она иста одлучује већи број
постигнутих голова
:confused:confused:confused
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Peksijan
makar se možemo nadati dokle god ima nade i teorije
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ne znam dal je promenjeno, to je JeNeA tvrdio da je u klub poslat nesto drugaciji pravilnik od onog sto stoji na sajtu FSS i sa kojim i mi baratamo sad

Ono sto je sigurno, veoma je jasan i ne moze se formulisati na vise nacina
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top