Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Čini mi se da je glavni problem Salekapiten koji bi trebao preuzme najviše odgovornosti na sredini, a on to jednostavno više ne može. Tu nam je trebao igrač neke srednje generacije, koji ima dovoljno i iskustva i snage da napravi ravnotežu u ekipi i da olakša klincima. Od starta je bilo nerealno osloniti se na Saleta kao nosioca.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vidjeno je nekoliko veoma lijepih i tecnih pasova u pravcu Stojkovica tokom prvog poluvremena tako da ne mozemo reci da se na treninzima bas dangubi.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Публика која читавог меча звижди Влади Стојковићу на сваки контакт са лоптом није ништа друго него циганска публика пар екселанс.
Ne samo da mu zvizde, nego su par puta pevali ''mustafa, mustafa'', pa su kasnije tome pridodali ''Bojana, Bojana'', dakle mnogo su vise od cigana... Cigani imaju pravo da ga vredjaju, prodao ih je kad je dosao kod nas, ali ovi slepci apsolutno nemaju nikakvog razloga da vredjaju coveka. Medjutim, sve to govori o njima, da i dalje nisu nacisto sa tim da li su preko noci postali lokal patriote i navijaci Radnickog od kad je klub ponovo u prvoj ligi, ili su i dalje cigani kao i pre koje muce godine bez titule i godine nabijanja kompleksa...
Sto se same utakmice tice sve je vec receno, samo bih dodao da me nasa igra vise podseca na ragbi nego na fudbal. Toliko puta se lopta vraca unazad, umesto da ide napred, da sam stekao utisak da je bolje da igramo ragbi sa ovakvim igracima.
Nisam siguran da je Vuk najveci krivac za ovu situaciju u kojoj smo. Najlakse je reci da trener nije dobar kada je igra losa. Kod nas je drugacije! Za ovakvu igru i ovakav tim odgovorna je jedino uprava i niko drugi!!!
Sve u svemu bice ovo jedna duga sezona za sve nas koji volimo i bodrimo samo jedan klub na svetu celom...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Obradović polako izrasta u igrača Partizana. Kad se još malo uigra slede kiksevi, možda već u četvrtak. Đemba je samo stranac koji igra za pare, tj. onako kako mu se kaže. Po dolasku je igrao dobro ali je brzo upio savete kompletnog stručnog štaba pa se kvalitetom približio Saši Markoviću. Fofana ima fore još jedno 10 dana, ili će početi da igra i (ne)trči kao svi u Partizanu ili nek se tera nazad. Možda sad uspe da uhvati taxi, odbaciće ga Đura!

Upropašteni smo totalno! Strašno koliko nemamo pojma!

P.S.

Za sada smo odigrali šest (6) utakmica ove sezone i ostvarili smo samo jednu jebenu pobedu i to kakvu, protiv Novog Pazara!!!! A na nekim od ovih 6 utakmica su igrali i Ivanov i Mitrović, igrači na kojima je šatro trener zasnivao igru. Ma nije trener kriv...
Ja se ne sećam lošijeg starta sezone! Jedna, presmešna pobeda!!!! Danas 2 šuta u gol!!! Alooooo!!!
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Evo ovako, da i ja kazem koju osim to sto su cigani uspeli u njihovoj medijskoj propagandi na sudije i celokupno sudjenje.


Uz duzno postovanje za trud ali jedan Luka kod mene ne bi igrao ni na tribini. Decko se nenormalno puno trudi ali za Partizan to nije dovoljno, totalno mu fali "fudbal" kao sto to fali i jednom Aksentu!

Uz njih, rekao sam par puta, Kapiten je presao svoje godine, koliko god on znao i hteo ali vise ne moze. Maksimalno bi ga trebali koristiti kao neku vrstu dzokera zadnjih 20min kada se neka utakmica lomi.


Stojke je ikona naseg kluba zadnjih godina. Mi mu se ne mozemo oduziti u narednih 100 godina koliko nas je on zaduzio. Jednostavno sa njim smo za klasu jaci i da on danas nije igrao izgubili bi 1000%!


Fofana je pokazao da decko zna ali ne moze sam. Brz je, dosta trci, vracao se cesto cak do naseg sesnesterca da bi izborio loptu...dakle sigurno ce za koju utakmicu biti jos bolji!


Utakmica je bila losa zbog gore navedenih "losijih" igraca. Nama niko vise ne fali osim jedan igrac tipa Ilica (kada je bio u boljim godinama) ili Doktora Moreire,...takav neki ofanzivni vezni, koji ce povuci igru kada treba.

Sve u svemu, bice jebeno ove sezone ali imamo jos vremena da sredimo ove stvari!

I nemoj te zaboraviti, koliko god da smo mi losi, ciganija je jos losija i bicemo opet ispred njih, garant!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@ Joco

Jeste, ali Vojvodina je to radila taktički a naši jer nemaju ideju, kao da prvi put vide loptu!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vidim ja da će se na sledećoj utakmici umesto "uprava napolje" skandirati "Vuče odlazi"!

Bravo, samo napred, dobićete ono što i zaslužujete
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
OK Gazda, sutra ode cela Uprava, Vuk ostane i mi nastavimo da igramo kao kurac. Jel onda treba da ga menjamo?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.820
Ima i nesto pozitivno u ovaj remi,a to je da nismo primili gol.Voja kupio mesto za protiv Tuna :D
Bas smo tuzni,u sve linije nam trebaju bar jos po 2 igraca,a i Vuk je 0 od trenera.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Treba da ode uprava i da se napravi korektan tim, pa onda suditi o treneru. Koliko god znao kakva su govna ljudi iz uprave, mene je sramota šta oni rade sa igračkim kadrom od početka ove sezone. Ovo da su nam cigani tako nešto planirali, ne bi osmislili da se ovako urušava klub.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.820
A ti mislis da ovaj sastav nije kadar da nadigra Radnickog?Da nije kvalitetniji od Radnickog?Kako moze neko da je na strani Vuka,kad ovaj nije dobio jos nijednu oficijalnu utakmicu?Ne racunam sramnu pobedu protiv NP.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kesic, Pauljevic, Pavlovic, Jovanovic, Milenkovic, Bulatovic - Brojevima 6, slovima SEST novajlija je danas imao Radnicki iz Nisa, i koji je razlog zasto nismo uspeli i njih da pobedimo? Igraju duze zajedno? Imaju boljeg trenera? Bolje su pripremljeni? Sta je opravdanje za ovo danas? Opet uprava?

Pazar? 11 igraca, bez trenera? Opet uprava?

Malo preterujete da je ovu utakmicu 0:0 odigrao Vermezovic gorelo bi ovde, ovako odigrao je Vuk...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Pljuje se Ninkovic, evo i ja sam pljuvao Lazara za losiju igru, ali kada se stane i razmisli to su deca od 18 godina. Mi smo dosli do toga da su nam prosle sezone ekipu vukli Lazar i Mitar. Ove se to ocekuje od Ninkovica. To nije normalno!! Oni tek treba da sazrele i najbolje partije ce da pruzaju tek za koju godinu.
Znam, sada ce neko reci kako je mogao Gece u tim godinama da kida, Dreklser, ovaj, onaj, ali pogledajte sa kim oni igraju u ekipi. Pa jebes mi sve, ako bi taj Gece sa 18godina igrao tako dobro da je pored sebe imao Kojica, Luku, Ostoju, Aksenta...a da ne govorim o Djuri predsedniku.

I ja sebe uhvatim kako mastam da ce Pantic, Zivkovic kao promeniti nesto. Hoce kurac, ako se od njih bude ocekivalo da kidaju u 17godina, a saigraci im budu Rankova debla.

Nama trebaju bar 2 igraca Moreirine klase na sredini. Neko ko ce vrsiti agresiju na protivnika, kretati se stalno, a da zna sa loptom.
Odlaskom doticnog nasa igra, koja ruku na srce ni tada nije bila najsjajnija, postajala je iz godine u godinu sve losija.

I jos nesto. Uvedeno je pravilo o cetiri stranca. A nasi klubovi em ne mogu da zadrze one koje vrede duze od godinu-dve u klubu, em ne mogu da vrate kvalitetne domace igrace osim pred penziju(ne racunam izuzetke koji se mogu nabrojati na prste jedne ruke), em vise ne mogu da potpisu ni klince iz sopstvenih skola!!! Ali zli stranci smetaju razvoju naseg fudbala. Ako se ovako nastavi Sirak ce za koju godinu biti Bajern za nas.

Muka mi je vise od ove drzave, raznih Djura, Bureka, Ruzica, najvernijih sa juga i severa, moralnih pigmeja iz Zeleznika, Kokeza, Toleta, Bata Djorista.
Ogadili su mi fudbal!
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Dosadasnji tok sezone staje u neverovatnu recenicu - Pravicemo pickobradog i Miljka od blata!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Hejsel66

Care, u kakvom je stanju brasanac? vuk ga je skartirao cim je dosao proletos, ima li sta od njega?

Bogu hvala nsam krcunov ciganin, ali moram da se osvrnem na faul nad kojicem u 16.
glodjo, glodjo, more, more...
sta, ninke je lepse pao protiv cernomoreca po kriterijumima sa umetnickog plivanja?
stoko.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Vidim ja da će se na sledećoj utakmici umesto "uprava napolje" skandirati "Vuče odlazi"!

Bravo, samo napred, dobićete ono što i zaslužujete

Па пошто је управа већ бивша, мислим, крај јој је ту по најавама појединих са форума (додуше ради се о вишегодишњим најавама, али да не ситничаримо), онда у неку руку и не би чудило да се предложи одлазак једног класичног немача појма.

Вуку капа доле за психичку припрему дербија и освајање титуле, али у ову сезону је ушао благоречено катастрофално. Играчи су стандардно физички унакажени, и наравно да за то, између осталих, и Рашовић сноси кривицу. Тактички смо 0 (читај НУЛА) пошто је стварање шансе за нас мисаона именица. Играчи стагнирају што се може видети по Ђемби-Ђемби који је на дебију показао шта уме, али се уз Блонди и тренинге стручњака Рашовића уклопио у раскошно сивило Партизанове деце.

То што имамо деструктивце у управи није оправдање за то што имамо рупу у везном реду, што нам голман започиње акције, што се играчи сударају и нумеју да вежу један кратки пас. Јер ако су Јермени или Бугари појам организације клуба за нас, ако су стабилан клуб који редовно играчима исплаћује плате и тако има задовољне и мотивисане играче, нико ме не може убедити да је иста ситуација са Новим Пазаром који дође са 11 (укупно!) играча у Београд и понизи нас. Раднички је само логичан след ствари.

Значи ако је управа зло (мада запамтите када ћемо освојити поново титулу када уђе Пичкоусти у клуб), нема оправдања што слободњаке изводи Шћепакадабра, што нам је тренер мало зелен, мало сив, мало жут поред аут линије, што нуме да врши измене, што му играју разни менаџерски играчи, што нам је генерално игра у Вермез фазону, и најмање нема оправдања што ћути као највећа јајара. Јер ако ти нешто смета то онда и реци, а немој да причаш за који дан када те управа шутне. Ко са ђаволом тикве сади, обију му се о главу, а ја да га жалим, боли ме пајсла.

О циганској машинерији нема сврхе трошити речи, она је ту, само смо до сада умели да се на терену изборимо са истом.

Уосталом, па зашто смо ми у ствари незадовољни? Југ се окренуо против управе, њих и СПС у клубу мења СНС и багра коначно одлази, ми имамо солидних 4 бода на почетку, игра је стандардна за овај део сезоне...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top