Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A sta je trebao da osvoji? Mozda titulu sa Radom?
Jos bolje pitanje: Jel su osvojili Jokan, Stanoje, Vuk, ... nesto kao treneri pre nego sto su dosli kod nas?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Jedno pitanje za one upucenije koji slede karijeru naseg trenera.Jel Marcello Nikolic osvojio nesto (sem njegove bolje polovine)u fudbalu ili je uvek jurcao za nekim.

А који је то тренер освојио било шта пре него што је дошао код нас..?

едит: Тек сад видим да је Живе поставио слично питање, јеби га...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Zive nisam hteo da provociram,nije mi to bila namera cisto me interesovalo.Mislim da je Jokan kao igrac imao titilu,ne bitno poenta mi je bila da je jedna stvar kad juris nekoga a druga kad nesto branis.Za sad je Marcello samo jurio.:ziveli
 

Dr.Hofmann

Guest
Svi su oni osvojili Đurino srce inače ne bi bili treneri Partizana.

Koji će to dobar i proveren trener sa trofejima iza sebe da prihvati da radi u ovakvom klubu,koji će to trener koji nešto valja da prihvati da ga jebu ko malo majmunče, a da on pri tom izigrava francusku sobaricu nijedan.

Prema tome jasno nam je kakvi treneri mogu da dođu u Partizan samo neafirmisani koji jure karijeru i oni koji su vrlo poslušni i osvojili su Đurino srce.

što oped ne znači da neki od takvih neće biti i kvalitetan .

IZMENA:

Moja greška nije odgovarajuća tema za ovo , nadovezah se ne misleći.
 
Последња измена од уредника:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Avram Grant je osvajao trofeje u Izraelu, na početku trenerske karijere.
Posle je u Engleskoj osvojio kurac.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Назире се расплет: Спасић судио без грешке у Новом Пазару?

25 феб, 2014
Одбор за анализу суђења, на сутрашњој седници, изнеће званичан став поводом арбитраже Нинослава Спасића у Новом Пазару.
(ФОТО: М. Рашић)
Судећи према најавама, одбор ће оценити да је судија исправно досудио прекршај Петра Шкулетића над голманом домаћина Милошем Будаковићем.
Партизан се једини жалио после утакмица 16. кола, па ће жалба шампиона бити једина тема на дневном реду седнице у Старој Пазови.
Председник Одбора за анализу суђења и рангирање судија је Здравко Јокић, потпредседник Станиша Бељин, а чланови Станиша Бељин, Драган Живановић, Душан Мракић и Момчило Павловић.

žurnal.rs
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
A misteriozni, za anale, faul Malbasica? Je li i to bez greske? I zar nije izasla informacija da se NISMO zalili? Lud zbunjen normalan :D

A utakmica sa Interom http://www.youtube.com/watch?v=0OHueE9vGpE je za udzbenike i stalni podsjetnik nasim fudbalerima.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Svi su oni osvojili Đurino srce inače ne bi bili treneri Partizana.

Koji će to dobar i proveren trener sa trofejima iza sebe da prihvati da radi u ovakvom klubu,koji će to trener koji nešto valja da prihvati da ga jebu ko malo majmunče, a da on pri tom izigrava francusku sobaricu nijedan.

Prema tome jasno nam je kakvi treneri mogu da dođu u Partizan samo neafirmisani koji jure karijeru i oni koji su vrlo poslušni i osvojili su Đurino srce.

što oped ne znači da neki od takvih neće biti i kvalitetan .

IZMENA:

Moja greška nije odgovarajuća tema za ovo , nadovezah se ne misleći.

U Partizanu ce uvijek ljudi doci da rade,pa bio tamo djura ili 10 puta gori od djure,jer je Partizan brend,ime i zna se kakav klub.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Nisam ja nigde ni rekao da neće doći ljudi da rade, samo pitanje je koji ljudi i kog renomea.

Danas je najbolja preporuka za trenera Partizana biti poslušan i ne talasati mnogo , ko se u to uklopi sa sopstvenim ambicijama taj će naravno oberučke prihvatiti poziv.

Dakle to su pretežno ili mladi neafirmisani treneri koji kroz Partizan žele da naprave skok u karijeri, ili neki matori prevaziđeni fosili koji nisu mogli nigde da prođu, treće kategorije nema...
 

middle finger

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
69
Reaction score
15
Назире се расплет: Спасић судио без грешке у Новом Пазару?

25 феб, 2014
Одбор за анализу суђења, на сутрашњој седници, изнеће званичан став поводом арбитраже Нинослава Спасића у Новом Пазару.
(ФОТО: М. Рашић)
Судећи према најавама, одбор ће оценити да је судија исправно досудио прекршај Петра Шкулетића над голманом домаћина Милошем Будаковићем.
Партизан се једини жалио после утакмица 16. кола, па ће жалба шампиона бити једина тема на дневном реду седнице у Старој Пазови.
Председник Одбора за анализу суђења и рангирање судија је Здравко Јокић, потпредседник Станиша Бељин, а чланови Станиша Бељин, Драган Живановић, Душан Мракић и Момчило Павловић.

žurnal.rs



Dušan Mrakić , toliko o objektivnosti.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dakle to su pretežno ili mladi neafirmisani treneri koji kroz Partizan žele da naprave skok u karijeri, ili neki matori prevaziđeni fosili koji nisu mogli nigde da prođu, treće kategorije nema...
Šta bi ti više?:D

Apropo priče o lošem terenu. Svakom normalnom ljubitelju fudbala je iritantno ono tandrkanje lopte po onakvom terenu, ali priča da nekom ko je fudbalski tehnički obučen smeta u toj meri da odigra katastrofalno ne stoji.
Majstori fudbala su i na takvim tereninma dolazili do izražaja, tako je bilo i pre 50, 40 i pre 30 godina, tako je i danas.

Brazilci su poznati kao odlični tehničari, ponajviše zato što kao klinci vežbaju i uče igrajući fudbal na pesku, i to bosi. Kada neko nauči u tako teškim uslovima da igra, onda mu je svaki drugi teren optimalan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
A nekada ovim umetnicima u crno belom dresu nije smetala ni ovakva kaljuga da igraju atomski fudbal. Kako lopta ide iz prve sunce ti.Kako se lepi za noge.

http://www.youtube.com/watch?v=0OHueE9vGpE
Ovo non stop gledam i divim se.

Jbg, ali Inter iz 1990, ipak nije Novi Pazar iz 2014... :D
...ovi prvi uopšte nisu znali kako se uspešno parkira autobus ispred svojih 16m...

Eh, kad se samo setim da nismo bili razočarani igrom, ali jesmo bili razočarani rezultatom, kako posle ove utakmice, tako i, znatno docnije, posle onog megdana sa Realovim Galaktičarima...nismo se veselii posle oba ta događaja, jer nam se činilo da smo mogli da zabeležimo ne nerešeno - nego pobedu...i u jednoj, i u drugoj utakmici...

Inače, ako neko od mlađih bude gledao ovu utakmicu i bude se zadivio sposobnostima naših igrača, reći ću, da i tada neki od nas (ja, na primer :D ), nisu bili baš toliko oduševljeni sastavom ove ekipe - ja sam i dalje žalio što nas je, prethodnih godina, napustio ubitačni napadački ,,dvojac,, Vokri-Đurovski, kojima je špic kao što je Đurđević (ili Šćepović, ako je i on tad bio tu), bio ono što se kaže tek ,,do kolena,, po svojim tehničko-fudbalsko -golgeterskim sposobnostima, vidim da nema tu ni maga Vučićevića, valjda je i sjajni zadnji vezni, Katanec, već bio otišao (?) - jeste, došao je veliki talenat Mijatović (ali, on je tek tu stasavao), znači bio je nešto slično današnjem Žiletu, Dači, ili da kažemo tačnije neko sličniji Markecu - veliki potencijal, ali koji tek treba da postane as i standardni A reprezentativac...
Bogdanović je igrao u promenljivoj formi, Stevanović bio tehničar, ali i ,,mekan,, a Višnjić nije bio neko od najzvučnijih imena tadašnje lige...

Sve u svemu, tim koji je većim delom te utakmice prilično uspešno pokušavao da udavi i zakolje Inter iz Milana (a Milanezi su kasnije i osvojili to takmičenje!), mogao je da bude i jači (po mišljenju ludih navijača kao što sam ja, samo da smo zadržali neke fudbalere umesto što smo ih, prethodnih godina prodali, i samo da smo doveli još neka zvučnija pojačanja - a nismo...)

Ali, dobro, Partizanovi navijači retko zadovoljni, a ja odoh predaleko u PFC nostalgiju, a i kao što rekoh, Inter iz 90e, nije isto što i NP iz 14e... :D

Samo, mislim da je istina ovo što kažem: gde bi nam bio kraj da smo mogli, tokom naše istorije, duže da zadržimo igrače koji su bili asovi, a koje smo mi stalno prodavali (ili terali iz kluba) - ,,bebe,, iz 66e, Bjeković senior, Vokri-Đurovski, Mo-Kleo, Joveta-Ljajić-Sulejmani-Tošić-Mitrović-Markec...

Gde bi nam bio kraj da smo doveli neka pojačanja, koja su čak bila u nekom ,,nacrtu,, ili planu, ali od toga nije bilo ništa - Safet Sušić, pa onda neki koji su završili na pogrešnoj strani brda, tj. ispod brda, u rupi...pa onda neophodni plej, misteriozni napadač, i nepostojeće bombe prelaznog roka...

Al šta vredi, možemo samo da maštamo... :pfc:

Ono što nije bilo mašta, nego istina, bilo je da smo (u ta davna vremena, koja ja još pamtim), u mnoooooooooooooogo utakmica ulazili isto ovako kao sa Interom iz 90e - nismo uvek pobeđivali, često smo i ispadali iz takmičenja, nismo često bili ni prvaci lige, još ređe smo bili osvajači kupa - ali smo igrali fudbal i orali teren (pa je bio kaljuga ne samo sam po sebi, nego i od borbe Partizanovih igrača po njemu!!!) - i - zato je i na stadionima nekad bilo po 15, 20, 45, 50, 55, 60, 90, ili i 100 000 gledalaca (pa i koja hiljadarka više od toga (!) - kad god se na stadionu pojavi PARTIZAN!!!

:napred Partizan :D: :BB
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Шкулетић тренирао одвојено од екипе 26 феб, 2014
Пре утакмице резервиста са Земуном, Партизанови стартери из Новог Пазара су одрадили тренинг.
photo-Milan-Rasic-3500.jpg(ФОТО: М. Рашић)
Петар Шкулетић је вежбао са стране. Нападач је осетио бол у мишићу, последицу гостовања у граду на Јошаници и радио је под патронатом кондиционог тренера, под сталним надзором медицинске службе.
У Хумској верују да ће бити спреман за суботу и меч са Нишлијама, у супротном – Парни ваљак ће у шпицу моћи да рачуна само на Исмаела Бека Фофану, по тренеру Николићу још физички неспремном за првенствене окршаје.

Zurnal
 

Dr.Hofmann

Guest
Biće da je to sve spremno boli glava...

Deliblatska peščara je za njih mamara, kako bi im ja doveo nekog neiživljenog Rusa za trenera i reko mu majstore pokaži šta znaš tobogan je vaš...
 
Последња измена од уредника:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
1 utakmica i oni ispadaju iz stroja.Kilavi Radovani i nejaki Urosi .Ulazimo u problem sa napadacima opet i ponovo.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Biće da je to sve spremno boli glava...

Deliblatska peščara je za njih mamara, kako bi im ja doveo nekog neiživljenog Rusa za trenera i reko mu majstore pokaži šta znaš tobogan je vaš...

Nije ni to rjesenje.
Bojim se da je problem u glavi i mudima,dok bi deliblatski metod doprinio opstem raspadu organizama te ne bi bili upotrebljivi ni za heklanje :)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Koliko nam vremena treba da Fofani vratimo snagu i formu, od pocetka priprema radi sa ostalima a jos nije spreman...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top