Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Bez da nekoga direktno krivim ali neke golove koje smo primili (iako je bila kradja) je iste takve situacije Stojke u prvom delu sezone vadio i spasavao nas. Sada bez njega ulaze i neke skroz cudne lopte koje se inace mogu odbraniti (primer. danas 2. gol)...kada se uz to spoje sve kradje onda je rezultat da mi od pocetka ovog 2. dela prvenstva nismo imali ni najmanju sansu da odbranimo titulu!

Treba osakatit sve cigane u derbiju, bez iko da se zali jer mi ako ne odvalimo cigane onda iskreno i ne zalim za titulom jer tu ce se tek onda znati dali smo mi bolji od njih i koliko oni kradu i namestaju!

Ovaj derbi ako ne dobijemo sva nasa prica pada u vodu, koliko god da smo u pravu!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Partizan Style, moj drugar, mora da mi prizna samo jedno.
Jesam li napisao pre 5 meseci da ce nasa sudbina dobrano zavisiti od sposobnosti U21 igraca da nose ekipu, uzpretpostavljeni maksimum najiskusnijih: Ilica, Lazovica, Drincica?
To se nije desilo. Andrija je zastao u kriticnoj drugoj polusezoni sa 1.timom, Pantic stagnira, Ninkovic se zagubio.
No, i da su bili za klasu bolji, ne znam kako bi se zavrsilo.

Kao prvo, nisam gledao utakmicu da bi mogao da komentarisem danasnja zbivanja, razocaran sam jer smo ocigledno izgubili rat, ne toliko zbog poraza, kiksevi se desavaju i boljim ekipama, Chelsi je sa Murinjom svoje sanse za titulu izgubio na svom terenu protiv ekipe koja ce 99% ispasti iz lige.

Postojala je nada, ali realno mi smo titulu izgubili onog trenutka kad je postalo jasno da ce oni dobiti sve utakmice

Ti si u pravu, ako gledamo samo nas tim, a opet nisi u neku ruku u pravu, nama je ovog proleca ukradeno 4 boda, sa ta 4 boda mozda bi danas bio drugaciji rezultat, mozda, uostalom necemo o tome sta bi bilo da je bilo, ali opet realno da su ti gorepomenuti za 2 klase bili bolji mi bi tesko uzeli ovu titulu.

I da moram da pitam ove matematicare i setne za bivsim trenerom, kad su se vec uzeli u racunanje da pitam kolika bi bila zaostavstina posle prvog dela da su gani imali sve pobede, tj 45 bodova umesto osvojena 32, da ne idemo u krajnost i da jos pricamo o kradjama u ovom delu, kartonima, da nismo 2 utakmice sastavili sa istim timom.

Moja puna podrska za Nikolica i igrace, ja im nista ne zameram, ne sumnjam da su dali sve od sebe, nekad to nije dovoljno, protivnik je ocigledno bio bolji
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@Sony

A sta si ocekivao od malog pantica, poznatijeg kao fejsbuk riba. Lik je fensercina i to opasna. Nesto mu nije u redu u glavi...Ali tacno sam znao da nece izaci na dobro cim mutavi pred utakmicu posecuju ekipu...

Na derbi bez Kapitena? Pa kako mi mozemo dobiti onda? Ko ce nama da igra pleja? Pantic? Zivkovic? Luka? Ko?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ono što mene najviše plaši je da ćemo narednih sezona biti u još nezavidnijem položaju, da će borba biti još nepoštenija a mi u svakom smislu slabiji. Nema tu mesta zavaravanju, nema ništa od pročišćavanja redova i kretanja od nule. Sve će biti isto ili gore, to znamo svi.
Mene i dalje najviše ubija saznanje koja ekipa i sa kakvim trenerom je šampion. Partizane, šta si dočekao.
Sada da se napalimo kako treba pa da odbranimo svoju kuću. Nije bitno? Jeste, itekako je bitno, mnogo je bitno.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
sami smo krivi sto smo pristali da igramo nesto gde nismo imali nikakvu sansu da pobedimo.to se videlo veoma jasno od pocetka prolecnog dela ...

lepo sam rekao da treba istupiti iz takmicenja pa nek se valjaju sami u svojim govnima sa svojim sns filijalama :puke:puke:puke:

ovako smo postali ikebana i dali legitimitet ovo sprdnji od lige gde ni reprezentacija sveta ne bi imala nikakvu sansu...

Da moze da se nadje neka liga kao sto je Aba pa da damo novac i da ucestvujemo u njoj jer ne vidim koja je svrha pracenja fudbala narednih godina kada ce sekta imati 15+ namestenih meceva tokom sezone... U takvim uslovima je nemoguce uzeti titulu... Derbi odigrati napadacki pa sta bude...

Bilo bi istinsko uzivanje da fudbaleri i strucni stab prihvate predlog navijaca i da do kraja sampionata igraju sistemom UDRI PO CEVANICAMA I STARTUJ SA DVE NOGE, OBAVEZNO S LEDJA... Svaki mec zavrsti sa osam igraca, stvarno treba napraviti jos veci cirkus od ove lige... Kad je bal, nek je bal... Ako budemo cutali, za 5 godina cemo uzeti jednu titulu...
 
Последња измена:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Partizan Style

OK, korektan odgovor.
Napisao sam u nastavku posta da nam ni sezona snova U21 trilinga verovatno ne bi donela titulu.
Jednostavno, cigani i drzavni aparat su ovog proleca nadmasili sva svoja nepocinstva zbog kojih su i dobili nadimak.
Partizan je doslovce trebalo da pobedi u 14 utakmica i da ne izgubi derbi, dakle, da skupi minimum 43 boda na prolece. Samo 43 boda su nam garantovala titulu.
43 boda uz ovakvo sudjenje ne bi osvojila ni jedna ekipa Partizana koju znam. A posebno ne ova gde dodatni kvalitet treba da donesu dva poludokazana i jedan potpuno neafirmisan tinejdzer.
Zato sam i pokusao posle Vojvodine da ti objasnim da su slabija partija nase ekipe, ciganska zatvaranja i sudijski kriterijum tri vrlo povezana referata za analizu.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Za neupucene u forumska desavanja. Svaki put kada na fudbalskom delu foruma procitate opservaciju prosvecenog kvazi strucnjaka, a ima ih na ovom forumu i previse, vi to registrujte ali tumacite potpuno suprotno od napisanog, jer se upravo sve suprotno i desi, ispostavice se... Povraca mi se od takvih... Zivotom garantujem da su takvi bili oslobodjeni casova fizickog vaspitanja i onda iskompleksirani teoretisu u virtuelnom svetu...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Dal bi mi uzeli titulu da su tu Mitrović, Lazar..Naravno da bi uzeli..
Uzeli bi mi tuki, tacno da su nam napred Ronaldo i Bejl a nazad Pepe i Bane. Ovo odavno nema veze sa fudbalom, trebalo je da skapiramo sta nam sledi kad je pickousti abolirao prvo krilo sveta i ustolicio pukovnika Kokezu. Jedna nacija, jedan vodja, jedan klub.

Danas ovo u Krusevcu, pa tuga. Razlika 34:8 u faulovima, to pokazuje kakvom je agresijom danas igrala ova stoka ciganska protiv nas. Taj maloumnik Lalatovic se nije setio pre mesec dana da je u borbi za opstanak, pa je na podbanjicki kolektor dosao direktno na goleadu i da primi 4 komada, nego se setio opstanka bas danas. Tad protiv svog ciganskog kluba, 16 faulova, danas 34. To je srazmera, to je to trckaranje a protiv nas ginu, majmuni. Zvone mu jaja za opstanak, u jednom dahu je izjavio kako je srecan jer je svom klubu malo pomogao da osvoji titulu. I tako cela liga, na svakoj njivi, svi bi da se dokazu vodji, jer ce u nekoj novoj raspodeli snaga, kada Toleta ubrzo pedaliraju, da se dele nove funkcije, nece se sigurno zaboraviti sta je mali Napredak uradio za cilj veliko vodje. A nece oni zaboraviti ni neke sudije Bogdanovice, i ti su sebi obezbedili lepe karijere.

A sto se tice uprave, ovo je po meni, drzavni terorizam nad Partizanom i cinjenica da cela grobarska javnost cuti o tome osim Vujosevica, samo potvrdjuje koliko strah vlada, i tu ko god da je na celu kluba, malo bi sta mogao da promeni po pitanju borbe za titulu. Jer se ni vodi na terenu. Mene vise nervira sto svi cute? Pa dal je realno da nema nikog ko sme nesto da kaze? Kapiram da je pickousti corkirao Djuru za primer, sa ostalima iz uprave se obracunava preko tabloida, ali klupske legende, bivsi igraci, asovi, pa pokazite malo gradjanske hrabrosti jebote. Napisali jedno saopstenje, posle kojeg se vise pricalo o izvinjenju Jevrejima nego o poenti saopstenja. Postaje tragicno kako nam se pickousti iserava po klubu.

Zato ih treba zgaziti u derbiju. Ne znam kako posle ovog psiholoskog pada, ali tuci, udarati, cerupati, stipati, govna ne smeju da izadju sa stadiona bez par komada u mrezi, za jedino sto nam je ostalo, za nasu grobarsku dusu. Ocigledno vise od toga ove godine nismo mogli, a ni smeli. Napred Partizan!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Sve je to istina drzava, ku..., palac, uprava... ali ova sramna igra iz utakmice u utakmicu bez ideje bez taktike, kaO muve bez glave, lepo bromazepan kao danas, popiti i u subotu jer ce nas cigani odvaliti kao nikada do sada, skupih snage da i njih odgledam po prvi put i iskreno, realno bolji su od nas, imaju taktiku imaju napadace koji daju golove i to je to. Jednostavno pomiris se sa sudbinom, do sretnijih vremena, privatizacije itd...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Sad je lako bilo sta pricati, ali vec od Pazara se videlo na sta ce ovo da izadje... Kod Hitlera je morao da bude prvi Salke, kod Musolinija Bolonja, a kod pickoustog diktatora ciganska drolja.

Vise srece u sledecem izvlacenju , i da se pametnije glasa, a ne da 50 % dobije djubre cigansko... Posle jebavanja nema kajanja...
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Eh, kamo sreće da smo drugačiji klub sa drugačijom upravom, da smo kao navijači drugačiji pa da onda sačekamo stoku kako treba.
Da im ne bude dobro od ulaska na stadion, da im jedina misao bude kako da izvuku živu glavu. A mi da napunimo 3 tribine i atmosferu koja preti da bude cigansko svečarska pretvorimo u ludnicu koja bi nosila igrače ka pobedi i koja bi udavila sektu svojom energijom.
Eh, da je sve tako, sada bi već slavili novu titulu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.983
Sad mozemo o derbiju...ajde sta ocekujete? Samo molim za realnost...razvaljivanje sa par golova razlike je naucna fantastika... ja sam mislio da cemo proci naprexak i da ce derbi imati rez.znacaj... partizan je igrao x derbija i u zadnje vreme razliku su pravili iskljucivo treneri... tako ce biti i u ovom...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne smiju nasi jurnuti po svaku cijenu. To moze biti kontraproduktivno..

Ovako mozemo takticki uci u derbi, nadigrati ih i dobiti 2-0 :)
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Sve je to istina drzava, ku..., palac, uprava... ali ova sramna igra iz utakmice u utakmicu bez ideje bez taktike, kaO muve bez glave, lepo bromazepan kao danas, popiti i u subotu jer ce nas cigani odvaliti kao nikada do sada, skupih snage da i njih odgledam po prvi put i iskreno, realno bolji su od nas, imaju taktiku imaju napadace koji daju golove i to je to. Jednostavno pomiris se sa sudbinom, do sretnijih vremena, privatizacije itd...

Nije ti ovo sto si napisao daleko od istine.
Dolaze po titulu, vrlo simbolicna utakmica, oni retko propustaju priliku da naprave vasar u ovakvim situacijama, narocito kada se igra kod njih. Kada su u prilici.
Mi cemo biti u kanalu po svim pitanjima.
Nece oni doci da nas rezultatski ponize, jer to nisu mogli ni jesenas.
Cuvace se poraza.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
15 побједа заредом то ни Барселона у најбољим данима није радила, нису чиста посла. Да нас нису закидали у најгорем случају имали би -2. Дерби ко дерби никад се не зна, побједом са два разлике би се добила опет нека нада за титулу, све у свему неће бити лако
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Na osnovu danasnjih odgledanih utakmica ja evo jos jednom kazem da ce ono cigansko govno od napadaca da nam zabije 2-3 komada, oni se krecu daju loptu u prazan prostor sto je za nas naucna fantastika, konkretno za to meni nije kriva drzava.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top