Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да ли неко од виђенијих људи са сајта, који је у Београду, можда неко од администратора, модератора, да контактира неког из ХК-а, да видимо шта може да се уради... Да се добије рачун на који може да се уплати, па ко да 100-200-300 динара, данас путем ових мрежа то лако може да се прошири... Значило би бар део дуга да се отплати... Или неки други вид помоћи, можда масовна куповина сезонских или нешто, само да видимо може ли се помоћи. Ови момци су то заслужили, што од нас, али и од града и државе, ако ништа бар онда ту помоћ.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mi ne mozemo da koristimo usluge jer im neko drugi duguje?? Ja ne mogu u restoranu da narucim da jedem jer je gost prije mene otisao a nije platio??
Pa ljudi moji sta je ovo? Pa ovo ne moze ovako jednostavno!
Sta radi SD koji qurac, da li je moguce da oni preko svih svojih veza ne mogu da izadju na kraj sa nekim direktorcicima iz Pionira??
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Samo u zemlji Srbiji.
JEBENA TUGA OD ZEMLJE!

Ciganski smradovi ne plaćaju dugove, pa nam ove kurve ne daju u Pionir, ako mi ne platimo njihov dug (pošto ciganima ne pada na pamet)?
Ko je ovde lud?!?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nisam bas upucen u pricu oko HK, ali znam da se pre 2-3 godine pisalo da je gazda kluba onaj lik sto drzi Marbo i ne znam sta jos,kazu da je lik pun kao brod,pa mi sad nije jasno zasto 40k pravi toliki problem da ce se odustati od MOL lige? Mislim, kontam ja da te pare nisu nas dug, ali treba naci neko kompromisno resenje, steta da se ne nastavi lepa prica iz prosle godine.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Dacicu, neka nova Vlada smijeni upravu Pionira, a ako je nadležne gradska vlada, ima i onda načina da pritisnes. Dužan si nam. Jesi zaslužan za dovodjenje Danilovica, Divca i Paspalja na funkcije u KK, ali si nam jebo majku sa Djurom
 

Nepozvan

Početnik
Учлањен(а)
12.10.2006
Порука
102
Reaction score
5
Je li se definitivno odustalo od MOL lige? Sta je sa timom?

tortoise,svaka vam cast,svima u klubu,za postovanje je ovo sto ste uradili prethodnih godina i sto radite i dalje.Interesuje me par stvari,koje mi djeluju malo nejasno.

Razumijem koliko je tesko naci pare,koliko mnogo u hokeju izgleda ova suma ali,s obzirom da je planirano sklapanje najjaceg i najskupljeg tima ikad,dovodjenje 6 KHL igraca,vracanje Mareja,a to su vec bile ozbiljne investicije,sigurno da se radi o sumi od nekoliko stotina hiljada eura,zasto je bas zapelo oko 40 000? Zar nije postojala neka varijanta da se malo na ustrb budzeta,malo od nekog sponzora,ovoga ili onoga,kako se vec nabavljaju pare u Srbiji skupi i to?

Druga stvar je reakcija,odnosno totalna inferiornost SD-a.Jeste,oni nemaju nikakve pare,ali da su se bar oglasili,pruzili podrsku,apel,bilo sta.Jeste li se obracali njima,ili oni vama?
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
A sto bi mi placali dug Crvene Zvezde?Mi nemamo nikakva dugovanja i zato su govna pionirska, verovatno clanovi ds grupacije, pa morali tako da nas zezaju..Steta propala prilika da se hokej postane ozbiljniji sporti gledaniji u Srbiji..
 

Nepozvan

Početnik
Учлањен(а)
12.10.2006
Порука
102
Reaction score
5
Ми би свакако морали плаћати тај лед који би био постављен у августу. У суштини,капирам да су те паре проблем,ово за дуг је невјероватна небулоза,сигурно би одустали од тога са мало притиска и изношења приче у медије.

На крају,ко јебе египћане,ради се о нама и пропасти нашег клуба.
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
Malo novosti iz HK Partizan...
Letos je neki neodgovorni novinar pogrešno interpretirao jednu izjavu zvaničnika Partizana i napisao da se HK Partizan gasi. To su posle preneli mnogi sajtovi, kao i neke novine. Nikola Bera, generalni sekretar kluba, tada je rekao da Partizan ove godine neće igrati nijednu profesionalnu ligu, a neodgovorni novinar je to preneo senzacionalistički.
Već sam pisao o svemu što je uslovilo neučestvovanje Partizana u MOL ligi, tako da se ne bih ponavljao. Želim samo da informišem šta se trenutno dešava sa HK Partizan, pošto će se hokej i dalje igrati u Srbiji.
Činjenica je da će u predstojećoj sezoni crno-beli učestvovati samo u prvenstvu Srbije, takmičenju koje je potpuno izgubilo kredibilitet od kako su naši rivali ostali bez finansijske podrške sponzora. Jasno je da Partizanu ove godine nisu potrebni strani profesionalci da bi osvojio titulu prvaka Srbije i to je ono o čemu je Bera pričao.
Svetlo na kraju tunela ipak postoji.
Bojan Milovanović nije odustao od finansiranja Partizana, čak je spreman da revitalizuje domaću ligu. Prethodnih godina su naši rivali iz Srbije bili potpuno nemotivisani da se bore, pošto je kvalitativna razlika bila prevelika. Ove godine će crno-beli nastupati samo sa domaćim igračima, što rivalima daje kakvu-takvu nadu. Partizan će insistirati da se utakmice redovno igraju, čak će i pomoći onima koji su doprineli tome da ostane zarobljen u sredini koju je davno prerastao.
Što se igračkog kadra tiče, u taboru šampiona je ostao veći deo igrača iz prošle sezone. Stranaci su otišli, a verovatno će se i Novosađani (Vučurević i Tumbas) vratiti u svoj grad. Miloš Babić je otišao na probu u Nemačku, a svi ostali su tu i igraće za Partizan. To je veći deo reprezentacije Srbije, tako da titula neće doći u pitanje.
Naravno da ne znam šta je u Bokinoj glavi da bih mogao da anticipiram poteze u budućnosti, ali imam utisak da se od MOL lige nije odustalo i da ovu sezonu svi shvataju kao prelaznu. Sada je kupljeno vreme od bar 10 meseci u kome bi trebalo da se reši spor sa SC Tašmajdan. Nadam se da će razum prevladati i da se neće tražiti od Partizana da plaća tuđe dugove, kako bi mogao da koristi usluge jadne hale Pionir.
Led bi trebalo da bude postavljen 1. septembra. O, da li?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Hvala ti na informacijama... mogao bi, pošto si upućen, da nam kažeš koliko košta sezonska ulaznica. Možda bismo mogli na taj način simbolično da pomognemo klubu...barem da znaju da samo, ipak, tu.

Uopšte me ne bi iznenadilo da se sad ovi ugase pa otvore novi klub i krenu svojim "šampinoskim" ambicijama da truju i ovako zagađen medijski prostor.., i taj dug od 40 hiljada? pa šta je to za njih? ima valjda još koji ćoki entuzijasta?
 

Zagor

Guest
Треба их оставити да цркну, макар играли само против себе на тренинзима!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мислим да би нам то биле квалитетније текме...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ma kakvo pomaganje, bolje na treningu da se podele i igraju medjusobno, nego ovu ligu:D iz svega ovoga trebad a naucimo da nikome ne pomazemo, jer nama niko nikad ne pomaze
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Počinje prvenstvo Srbije u hokeju
25.10.2012 19:35

Prvenstvo Srbije u hokeju na ledu za sezonu 2012/13. počinje u petak, 26. oktobra utakmicom između
Partizana i Viteza.

Za titulu prvaka Srbije boriće se pet ekipa - Partizan, Vitez, Crvena zvezda (svi Beograd), Spartak
(Subotica) i NS Stars (Novi Sad), ali je sasvim izvesno da će spisak učesnika narednih dana dopuniti još
jedan tim.

Ekipe Partizana i Viteza sastale su se u finalu prošlogodišnjeg plej-ofa kada su 'crno-beli' slavili rezultatom
2-0 u seriji.

Utakmica Partizan - Vitez igra se u petak, 26. oktobra od 17.30 časova u ledenoj hali „Pionir“.

Raspored ostalih mečeva prvog kola biće poznat u narednim danima.

Branilac titule prvaka Srbije je HK Partizan koji je taj naslov osvajao u poslednjih sedam sezona. 'Crno-beli'
su nacionalni šampionat osvajali ukupno 16 puta, dok je KHK Crvena zvezda pet puta bila prvak države.
(Sportska Centrala)
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Da nece i ovde da uskoci Radnicki , kako su krenula djubrad... Ae nek nam je sa srecom u predstojecoj sezoni.
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
Šesti učesnik će biti sastavljen od juniorskih reprezentativaca i najverovatnije će se zvati Palilula.
U Partizanu su ostali skoro svi domaći igrači iz pretfodne sezone. Otišli su samo Nemanja Vučurević u Ameriku i Miloš Babić u Nemačku. Tumbas i Čengeri žive u Novom Sadu i pitanje je da li će igrati. Svi ostali su tu.
Opširnije naravno na sajtu:

http://www.hkpartizan.com/index.php...ohodu-na-novu-titulu&catid=34:vesti&Itemid=27

Počela je sa radom i Partizanova škola hokeja:

http://www.hkpartizan.com/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=37
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
Partizan - Vitez 12:5 (6:2, 4:1, 2:1)

Strelci:

0:1 Prokić 3. min.

1:1 Kovačević (Milovanović) 10. min.

2:1 Sretović (Kovačević) 11. min.

3:1 Komazec (Milovanović) 14. min. PP1

3:2 Prokić 15. min.

4:2 Milovanović (A.Luković) 16. min.

5:2 Kovačević (Sretović) 16. min.

6:2 Filipović 19. min.

7:2 Komazec (Kovačević) 24. min. PP1

8:2 Gabrić (Raković, A.Luković) 25. min.

9:2 Milovanović (Sretović, Komazec) 31. min

10:2 I.Glavonjić 31. min.

10:3 Ljutovac (Bojan Janković) 33. min.

10:4 Despotović (Ljutovac, Prokić) 40. min. PP1

11:4 Filipović (Petar Ogrizović, Tadić) 43. min. PP1

12:4 Kovačević (Sretović) 50. min.

12:5 Bogdan Janković (Dunda) 59. min. PP1

Isključenja: Partizan 12 minuta (A.Luković 4, Filipović 2, Milovanović 2, Trajković 2, Gabrić 2), Vitez 14 minuta (Nikolić 4, Ljutovac 2, Bogdan Janković 2, Prokić 2, Đokić 2, Team 2)

Broj power play situacija: Partizan 7(3), Vitez 6(2).

Broj šuteva: Partizan 40, Vitez 25.

Partizan: 1 Milan Luković, 32 Petar Stepanović, 16 Stefan Ilić, 15 Dragan Komazec, 19 Marko Kovačević, 7 Marko Sretović, 11 Marko Milovanović, 13 Aleksa Luković, 23 Filip Trimčević, 27 Nenad Raković, 25 Pavle Ogrizović, 88 Boris Gabrić, 22 Nikola Kerezović, 8 Vuk Trajković, 33 Petar Ogrizović, 10 Dimitrije Filipović, 28 Ivan Glavonjić, 2 Todor Kuveljić, 69 Lazar Leštarić, 55 Marko Tadić.

Vitez: 3 Marko Nikolić, 8 Nikola Crnogorac, 81 Nemanja Nikolić, 69 Uroš Aleksić, 4 Bogdan Janković, 33 Bojan Janković, 9 Marko Prokić, 6 Nikola Dunda 55 Dragan Đokić, 63 Jovan Šutić, 61 Vladimir Ljutovac, 11 Aleksa Despotović, 18 Goran Radović, 25 Petar Živković, 16 Marko Savić, 96 Filip Raković, 22 Pavle Milivojević.

Šampion Srbije i Slohokej lige je uspešno startovao u novoj sezoni i lako došao do prvih bodova u duelu sa prošlogodišnjim finalistom plej ofa. Pobednik je odlučen već u prvoj trećini u kojoj je Partizan postigao čak šest golova. Marko Kovačević je zvanično upisao hat trick iako je zapravo postigao čak četiri pogotka, ali sudije nisu videle njegov atraktivni gol početkom poslednje deonice. Trener Nikola Bera je pružio šansu svim igračima u protokolu, a kod rezultata 10:3 na gol je stao mladi Stepanović umesto reprezentativca Milana Lukovića. Raduje podatak da je četvrta postava sastavljena od juniora ravnopravno učestvovala u ovoj pobedi. Utisak nakon prve utakmice je da će navijači najtrofejnijeg srpskog kluba imati dosta razloga za zadovoljstvo i u tekućoj sezoni.
 
Top