Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
KHL liga?! Vi mora da se salite. Pa KHL je posle NHLa najjaca hokejaska liga na svetu. Treba da budemo srecni ako uopste zaigramo u EBEL ligi kroz koju godinu.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ne šalim se, ozbiljno sam samo pitao. :)

Ja lično bih bio presrećan da Partizan zaigra
u EBEL-u. Ali ne znam šta je i koliko realno
s obzirom da već jedna slovačka ekipa igra
u KHL-u, a navodno bi trebalo još nekoliko
plus valjda od 2013. i Medveščak Zagreb...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Zbog prevelikih troškova postavljanja leda u Pioniru, tj nedostatka želje državnih organa da se pomogne, Hokejaši Partizana odustali su od MOL lige. Inače ova liga koju čine klubovi iz Mađarske, Slovačke i Rumunije trebalo je da startuje sredinom septembra.

Marko Milovanović najverovatnije napušta ekipu. A isto bi mogli da učine i Sretović i Kovačević.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Toliko o srpskom hokeju. Koga je briga u ovoj drzavi. Igracemo mi jos dugo i dugo u Slohokej ligi.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Toga se i ja brinem. Slovenački savez je ukinuo preduzeće Slohokej liga i sve obaveze i prava vratio na sebe, tako da oni sada odlučuju o svemu. Da li tu ima mesta za Partizan, videćemo.

A za ovo velika šteta, ali iskren da budem, očekivano.
 

Zagor

Guest
Ма извући ће нас ди џеј илас. Уосталом, колико пута је само деловао у интересу Партизана...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Auuuu, ne mogu da verujem :banghead A baš sam sinoć pričao drugaru da se razmišljam da uzem sezonsku za hokej.

Jel ima neko ovde da zna nešto više, jel ima šanse da mi igramo na Novom Beogradu u onoj dvorani "Pingvin"?
 

Zagor

Guest
Па оно је смешно мала хала, не знам какве стандарде треба хала да испуњава у зависности од такмичења које се у њој игра, али сам сигуран да је она хала минимум минимума.

Па у њој отказују термине клизања када Кошава мало јаче повуче, и организују волонтере да држе зидине, да им хала не запали на Ледине...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
E jebiga, znam da smo tamo odigrali jednu utakmicu prošle sezone pa zato pitam, valjda će se ovo srediti.
 

Zagor

Guest
Тамо смо, колико знам, играли против Пингвина, који је домаћин у тој хали...

Мислим, ако се не изнађе друго решење, мораћемо тамо, нема нам друге... Само мислим да тамо нема техничких услова да се лед постави пре новембра, но видећемо...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Pa ni u pioniru nema leda ništa ranije. Evo kako je bilo na početku prošle sezone

četvrtak, 29 septembar 2011 00:16
Šampion Srbije i Slohokej lige, tim beogradskog Partizana, prvu utakmicu u novoj sezoni odigraće u subotu , prvog oktobra, protiv ekipe kranjskog Triglava.

Reč je o utakmici 4. kola Slohokej lige, a crno - beli su, zbog nedostatka leda u Beogradu, bili prinuđeni da odlože utakmice prva tri kola. Derbi sa Triglavom će biti održan u hali Pingvin na Novom Beogradu (dom HK Beostar), sa početkom u 19.30 sat

hkpartizan.com
 

Zagor

Guest
Јасно ми је, али колико сам схватио, нама је лед ове годоине потребан раније. Ове пичке из пионира нас и уцењују зато што знају да ни једна друга београдска хала нема техничке могућности да постави лед раније...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Stalno pricaju kako je SD Partizan velika prodica pa hajde sada da vidimo da li ce FK da se "otvori" i pozajmi/pokloni hokejasnom 40, za njih, pisljivih hiljada evra. . .
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
Prvo bih želeo da istaknem da se HK Partizan neće ugasiti. Verujte mi na reč, kada je ova tematika u pitanju ja sam malo više od insajdera .
Nisam želeo još da se oglašavam, pošto se zapravo još ne nazire epilog, ali Partizan će svakako igrati hokej i dalje.
Ovo je trebalo da bude sezona velikog proboja Partizana na hokejašku mapu Evrope. Postignut je dogovor sa čelnicima MOL lige, gde bi crno-beli učestvovali sa klubovima iz Mađarske, Rumunije i Slovačke. Reč je o veoma jakom takmičenju, koje je uz to i odlično organizovano. Partizan je morao da položi određene garancije u koje je spadala i obaveza da u Beogradu bude led već u avgustu.
Uveliko se radilo na sklapanju najsnažnijeg tima u istoriji Partizana. Već je bio potpisan predugovor sa golmanom Marejem (sjajni Amerikanac koji je branio za nas u sezoni 2010/11), a Pavel Kavčić je već dogovorio saradnju sa petoricom Rusa iz KHL lige.
Prosto je neverovatno, ali istinito, da je jedini kamen spoticanja u ovoj priči bilo rukovodstvo SC Tašmajdan, odnosno hale Pionir. Oni nisu pristali da stave led mesec dana ranije, pod obrazloženjem da im hokejaši duguju 40 000 evra. To je verovatno tačno, ali taj novac ne duguje Partizan, već Crvena Zvezda. Zvuči neverovatno, ali Partizanu se tako opet na put isprečila gotovo nepostojeća Zvezda, najveći parazit i štetočina srpskog sporta.
Partizan se obraćao Divcu, Đilasu i ministarstvu sporta, Divac je čak i posredovao u pregovorima sa Pionirom, ali su oni ostali neumoljivi.
Šta dalje?
Prvo će se doneti odluka kakva će se liga igrati, pa će se onda videti sa kakvim timom ćemo učestvovati, odnosno da li će to biti profesionalni pogon.
Slohokej liga je ugašena, pošto je trebalo da Slovenci kolektivno pristupe austrijskoj drugoj ligi. Najnovije vesti su da je i to propalo, pa nije isključeno da se opet oformi neka regionalna liga slična Slohokeju. Razgovara se i sa timovima iz Hrvatske (Mladost i Zagreb) koji isto nemaju gde da igraju. Ukoliko iz tih pregovora ispadne nešto, moguće je da se opet oformi neka balkanska ili panonska liga.
Ukoliko ništa ne bude ni od toga (znaćemo ishode razgovora uskoro), igraćemo domaću ligu sa Vitezom, Zvezdom, Vojvodinom, Spartakom i (eventualno) Beostarom. U tom slučaju ne bismo ove godine imali skup profesionalni tim, ali bi većina domaćih igrača ostala da igra, pošto praktično i nemaju gde da odu. Po rečima ljudi iz kluba, oni bi u tom slučaju sve učinili da revitalizuju domaće takmičenje i učine ga zanimljivim koliko god je to moguće.
Nije tačna informacija da su mnogi igrači našli angažman u inostranstvu. Postoji mogućnost da Ilić i Komazec odu na Island, Babić u Nemačku, a ostali su tu. Postoji naravno mogućnost da neko od igrača prerano završi karijeru, pošto mora od nečega da se živi.
Trenutna situacija, dakle, nije baš ružičasta, ali preživeo je Partizan i teže situacije u svojoj bogatoj istoriji. Ja naravno navijam za regionalno udruživanje, ukoliko do toga dođe bilo bi više interesantnih protivnika i dosta utakmica.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
;gaah Ja prosto ne mogu da verujem, ali tako je to kod nas. Kad god neko pokuša da se izdigne iznad govana, govna ciganska ga povuku nazad. Pizda li vam materina, ugasićemo vas mi, ne brinite.

A i ovi iz Pionira baš jedu govna bez kašike, ako smo mi naša dugovanja izmirili, zašto nas jebu zbog cigana, e đilase pičko ciganska. :pickaciganska

Tortoise, hvala na informacijama, da se zna prava istina, a ne da se cigani po internetu naslađuju našim "gašenjem, nećete se spasiti crno-bele dominacije!!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Bukvalno je Partizan izvisio za jacu MOL ligu i jaci roster zbog 40 hiljada evra. E stvarno....Pa sto Vujosevic kao aktuelni predsednik SDa ne preduzme nesto, tj nij3e preduzeo nesto posto je vec kasno, avgust samo sto nije? Mogao je od nekog prijatelja kluba da uzme te pare npr Dodik, Zecevic itd. i da se one proslede hokejskoj sekciji. Nebitno da li ganci duguju taj novac, Partizan mora negde da igra jer mi nemamo drugu hokejasku dvoranu koja ispunjava uslove.
 

Zagor

Guest
Не мислиш ваљда да треба да почнемо циганима да измирујемо дугове? То је кад нас у СД до сад радио само ФК...
 
Top