Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Al je ubo taktiku svaka mu cast.
SS
A fudbaleri su izginuli na teren samo da dobijemo, svaka cast na borbenost, ovako jos 6 utakmica i titulaaa, titulaa, slavice se titulaaaaaaaa
u stvari jo6 5 pobede su sasvim dovoljne
znaci nismo dzaba digli euforiju da cemo da pobedimo
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.473
Reaction score
2.254
To braco grobari ponovio je komsinica pala kakav sex ove nedelje sve pobede red zaredom ali ovo je nesto najbolje sto moze da nam se desi titulaaaaaaaaa i to broj 4 zaredom svaka cast ne mogu se smiriti koliko sam radostan na pobaj uspeh!
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Bravo crno beli, titula, titula slavice se titula Partizan je sampion.

Stojkovic spasio nas strasnom odbranom.
Savic el komadante nase odbrane, bravo momcino.
Krstajic moze i bolje, sve slabije igra.
Lazevski i Miljkovic solidni.
Medo i Smiljanic doktorski.
Babovic mnogo davio loptu u odbrani odlican.
Tomic pokazuje da treba da igra prvu postavu.
Ilic preumoran (penzija).
Iliev odlican u prvom poluvremenu, u drugom ga stigo umor.
Tejgol hvala ti do neba na ovom lepom vecetu.
Jovanovic zeljan igre, mogao bi umesto Krleta uskoro u prvi tim.
Petrovic solidno. Uplasio sam se kad sam video da je na klupi.

Stanojevic genijalan. ( Fudbalski Dusko Vujosevic)

Kurva umire.........

Da i najebem se mame onoj cigansturi od komentatora i svima na smrdljivom RTS-u.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
JA VOLIM TAJ SEX !!! :D

Ovo je bila prava borba za grb.Svaka cast momci.
Sve sto ne valja ostavljamo za dane koji slede veceras se slavi !!!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Jeste da je glupo kad citiraš sam sebe, ali ovom prilikom moram...
Ovo je moj post posle revanša kupa...
Jasno se vidi da je Stanojević neko ko mnogo više razmišlja o trofeju(cilju) nego ciganima...
Nikad ih mi nećemo "poniziti" ili pokušavati da ih "silujemo" dok je Stanojević tu...ali ćemo zato osvajati trofeje!

Ovo jeste bilo mnogo, mnogo loše, ali iskreno nisam ni očekivao da ih pokidamo kako su mnogi mislili da će biti...
Još nešto...ne verujte Stanoju ono što najavi pred derbi ili uopšte...
Tipa "bitnija nam je pobeda nad ciganima, kup nije toliko bitan" ili "opsesija mi je kako da damo gol a ne kako da se odbranimo"...il je lud ili...
Mnogi koji pljuju po Stonojeviću nek pogledaju svoje ranije postove ili neka sačekaju kraj sezone...

Iskreno i ja sam u jednom trenutku posumljao u Stanoja...to je bilo posle poraza od Vojvodine...sad mogu samo da mu se izvinim, zahvalim i poželim još dug boravak na našoj klupi!
Braćo Grobari, čestitam vam pobedu, čestitam vam ovako lep dan i želim vam da još dugo uživamo u uspesima našeg PARTIZANA na čelu sa Stanojem!

TITULA, TITULAAAA, SLAVIĆE SE TITULAAAAA!!!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
ČESTITKE TRENERU I IGRAČIMA! :clap

Sad da uzmemo bodove u Jagodini i sve lagano privedemo kraju.

Bolt neka se čuva na sljedećem atletskom mitingu.
Mislim da je Tagoe oborio svjetski rekord na 100 metara
kad je poslije gola otrčao do juga. :D

:napred Partizan
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Кад се глава охлади, и душа причести нећу знати шта ме је снашло.

Свака част црно-белима на терену, тренеру на клупи... Права игра! Прича на терену... знање, жеља, тактика, срчаност.. Све смо видели! Идемо даље!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Ајд да и ја напишем нешто на фудбалском делу форума. Добили су по пичкици за сво циганисање претходних недеља. Сад ће бити занимљиво слушати вапаје гурбета и дела штампе који контролишу. Игра више него добра и довољна за цигане, али мора боље на јесен против праве конкуренције.
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
Тако је бре!!! Илиев и Томић чим су један напад одиграли без дриблања и задржавања лопте одмах смо дали гол, а док су беспотребно задржавали лопту наравно нисмо имали добре нападе... у другом полувремену смо их разбили, идемо даље до титуле...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
STOJKE IZVINI STO SAM REKAO ONO. Zato sad imam poene :D
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ko još ovako vodi ekipu tokom utakmice? Toliko da se dere, viče, skače, usmerava, animira... ko još? Dajte mi primer čak i iz cele evrope?! Sale, ovo je tvoja pobeda! I pobeda tvoje ekipe!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Kakva dominacija u drugom poluvremenu! Odavno nisam gledao bolji derbi, svaka čast igračima, pokazali su ko su šampioni...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
STANOJU DOZIVOTAN UGOVOR !!! ODMAH !
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Sramota me je što je Aleksandar Tijanić nekada bio član uprave Partizana (košarkaškog kluba, ali svejedno). Pa zar je moguće da na tom jebenom RTSu nema ni jednog jedinog nepristrasnog komentatora. Ne tražim da navija na Partizan, ali makar malo manje pristrasnosti ne bi bilo na odmet. Kad god smo izvodili slobodnjak u drugom poluvremenu ovaj kreten je brojao svaku sekundu, nadajući se da će naši igrači da se teleportuju do mjesta na kome je načinjen prekršaj. I zato mi je još više drago što su prsli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top