Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Stojkoviću, ja koji ti od prvog dana u Partizanu pružam podršku i čak se i ovde na forumu popičakarah sa nekima koji te verovatno do današnjeg dana nisu prihvatili ti sada poručujem: Uozbilji se čoveče! Još će i babe na pijačnim štandovima početi nedeljom (od sutra!) za tebe da komentarišu kako umeš da "piknikuješ" daleko od gola! A i za drugi gol nisi skroz "nevin", i to neka ti je jasno!

Potpuno se slazem,mnogo jeftinih golova se naprimao,nisam bas to ocekivao...tako da pripazi se,Radisa ponovo pusta kosu,a onda je nezaustavljiv!!!:D
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Jako dobro prvo poluvreme, kada smo i stigli do 3-0. U drugom, od samog početka, Čukarički je krenuo žustrije i ofanzivnije, a mi smo potpuno pali u igri. Nekako smo preko Klea stigli i do 4-0, a onda Čuka postiže dva gola iz isto toliko upućenih šuteva.
Pad u igri je bio osetan u drugom poluvremenu, verovatno pod utiskom lagano dobijenog prvog.
Mislim da izlazak Krstajića apsolutno nikakve veze nema sa dva primljena gola. Ceo tim je celo drugo poluvreme (dakle i pre izlaska Krstajića) igrao lošije, i nikakva greška zadnje linije nije prouzrokovala bilo koji od ta dva gola. Naravno, golmana ne računam u zadnju liniju odbrane.
Stojković prima veoma slične golove, to mora da se promeni.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Igru neću da komentarišem pošto sam slušao na radiu prenos. Očekivao sam da ćemo nakantati ekipu koja nije ni za beogradsku zonu a kamoli za prvu ligu.
Baš zato su me iznervirala ova dva gola. Ajde jebiga slobodnjak, nisam video i neću da kenjam previše, možda je moga stojke da brani možda i nije, ne znam. Taj gol i da skapiram. Al da nam čuka da gol sa skoro 40 m je već čista glupost i indolentnost. :banghead
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
To stoji ali kako sam chuo od drugara,ovi golovi shto smo primili su presmeshni,drugi ne toliko ali u svakom sluchaju bez veze.On reche da su oba gola golmanova.

Оба са скоро 30 метара, први лоб, други из слободњака по средини.
Нажалост то и јесте најјачи утисак са утакмице, уместо да после 3-0 у првом полувремену, где се видело да само мало јачи притисак на задњу линију Чуке доноси гол-шансу, после гола Клеа за 4-0 и још једног његовог шута креће отаљавање. Изласком Крлета наша одбрана није личила ни на шта. Свих 5 (Стојковић, Стевановић, Савић, Јовановић, Кизито) одиграли јако слабо.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ето и данас паде голеада :clap, штета само за ова два примљена гола.
После тако убедљивог вођства дошло је до опуштања, што нисмо смели да допустимо, али добро. Пишу се нови бодови.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Zadovoljan. Jebeš ta dva gola. Beznačajno. Štaviše, možda i korisno dođu. Da smo vodili 2:0 pa da je bilo 2:2 ista bi se pouka mogla izvući oko opuštanja ali po daleko većoj ceni. Ovako, odlično. I pobeda i mala lekcija za u buduće. Zanima me trenerova analiza današnje utakmice.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Davno sam ja rekao da mi nemamo golmana. 70-80% primljenih golova je njegova krivica, evo i sad se nastavlja. Stvarno bruka kakve golove sve čovjek može da primi. Može da odbrani zicer što ni Bufon ne može, ali zato prima golove...:pop Takav golman nam ne treba! Vec smo imali jednog takvog, a plus je i "naš", za razliku od ovoga sad golmana. Daj da se proba ovaj Živković, svi ga hvale, a ne dobija šansu.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Stojke protiv Šahtjora MORA da brani. Nema nam druge. To će tako i biti bez obzira na kikseve. Bolju opciju nemamo. Jeste da nam utakmica nije bitna za plasman ali daj bre da već ostvarimo pobedu. Ne verujem da će primiti ovakve golove ponovo. Na greškama se uči.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Деловали смо моћно читав меч. Још пар шанси могло је да буде и 6-7 комада у мрежи. Свака част за приступ. А примљени голови иду Стојковићу на душу.... Или да се уозбиљи или нека од лета опет тражи нов клуб ...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Још једна победа са 1/4 снаге. Стицао се утисак да смо могли да дамо гол када год то пожелимо.

Прво полувреме моћно, издркавање по противнику, друго много лошије, нарочито након уласка Томића.

Бабовић је одиграо одлично, Раћа такође. Уз раме њима били су Клео и Мореира.

Примљени голови - оба на душу нашег голмана. Најсмешније је то што се из авиона види да се Стојковић не поставља добро. Када су ти шутеви из даљине у питању, ту се Стојковић ништа не пита, само је важно да ли лопта иде у оквир гола.

Све у свему, да не би Стојковићевих киксева, сјајно поподне на Брду. Најјаче је било навијање са групом од тридесетак Гробара који нису успели да уђу и који су се монтирали иза ограде на северној страни стадиона, шоу на гробарски начин.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
To me raduje, ako je tako :D

Vjerovatno je iskritikovao Stojkovica zbog tih kikseva. Joj, nekako bih rado da preskocimo taj Sahtjor, mogao bi da pokvari atmosferu medju igracima, sto bi se mozda odvazilo na rezultat.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
- Imali smo pirlike, ali Partizan je bio bolja ekipa. Nama je ova utakmica poslužila da afirmišemo mlade igrače kao što su Đorđe Radojević, Petar Spasić i Nikola Krčmarević. Odigrali smo motivisano, nismo delovali kao ekipa koja je poslednja na tabeli - istakao je Romčević.
sta mu sad ovo znaci koji ku*ac? i ovaj kao cuvao igrace ili sta? :roll:
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Igra je bila odlicna, gresaka ima. Ruku na srce jeste Stojke kriv kod drugog gola zbog loseg postavljanja zivog zida i njegovog pozicioniranja na gol liniji, al prvi ni Ceh nebi odbranio. Covek je opleo i ona je pod precku zasela u mrezu (niko se nije nadao). A sto se tice pada u defanzivi nakon izlaska Ilica, pa logicno, Mister 7 ne trci prema napred a kako ce tek nazad da se vraca i uzima lopte. :):):)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Odbranio bi prvi gol i Čeh, a i mnogo lošiji golman od Čeha...zato što ne bi kod tog šuta stajao tako blesavo kao Stojke...
Eno, Krle baš ispizdeo zbog poslednjih 15 minuta...ima audio izjava na sajtu...

sta mu sad ovo znaci koji ku*ac? i ovaj kao cuvao igrace ili sta? :roll:

Ma jok, pusti nesrećnike...ne znaju gde udaraju, jedva i 18 igrača za protokol sastavljaju...nije taj imao lošu nameru (kao ono govno Kiković iz Borče), više je hteo da kaže "sastavljamo tim od onih koje imamo na raspolaganju, a imamo kurčeve...ustvari mlade kurčiće"...:)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Када се прими гол са преко 30 метара, а да те при томе нико не заклања, нема живог зида, противничких играча, када лопта путује "15 минута", само један човек може да буде крив - голман.
 

Vuk

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
152
Reaction score
0
Игра сасвим солидна, контролисали смо терен, али ипак противник нам није меродаван. Два глупа гола, не знам што увек тако излази далеко од гола. Пружити шансу и другим голманима, бар на овакмвим утакмицама. Ако смо од чуке примили два гола, која је пре нас укупно дала 5, треба се запитати. Ваљда ће у уторак играти боље у дефанзиви.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Ok jeste vi upravu mora Stojke jos da uci, narocito postavljanja odbrane a i njegovo. Al iskreno let lopte i sve je bilo zaista neocekivano. Al je i to posledica nase napadacke igre. Pa pogledajte koliko puta ljudi upute sut ka golu(mislim na protivnicke ekipe). Logicno je da se golman opusti. Ja sam ubedjen da ce biti 2:0 za nas protiv Sahtjara. :):):)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top