Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Buja

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
8
Reaction score
0
Cestitke na pobjedi i priblizavanje tituli(Iako je pose derbija i Jagodine veceina bilo rijeseni)
Drago mi je zbog Ljube i Savicevog gola.
Samo imam jedno pitanje za Forumase koji su gledali utakmicu, kako je Davidov odigrao na poziciji lijevog beka jer u ofanzivi bi nam mnogo pomogao.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Na žalost složio bih se sa crno-belim oko Ščepovića. Dečko ima odlične fizičke predispozicije da bude snažan centarfor. U njegovoj igru jednostavno ne vidim želju za napretkom i očigledno misli da partizan postoji zbog njega a ne obratno. ono što je tužno što ovakvim odnosom samo bruka svog oca. Još jedan u dugačkom nizu večitih talenata, bojim se.

Bogun koji je takav igrač kakav je, iako je promašio čist zicer, grizao je. Kad neko umisli da mu je mesto u timu zagarantovano...

Vratiti ga u teleoptik, al ovaj put stvarno, a ne na 10 dana.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Šta reći, prijatno veče za fudbal, i pored 4 gola, čini se da smo mogli više...

Ljuba se vratio i odmah se vidi da smo brži, samo polako, da nam se vratiš kako treba.

Zvone sve bolji, biće on na jesen onaj stari.

Moram da pohvalim i Necu, trudi se da odigrava jednostavnije i mogao bi još češće da šutira.

Idemo dalje, titula je sve bliža.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ovo što sam uspeo da vidim na SoS kanalizaciji u reportaži,nije bilo loše...
U nekim situacijama smo komplikovali više nego što treba,ali dobro,to je već razumljivo za naše podneblje :D
Opet sam u par akcija video našeg desnog beka kako ne razmislja fudbalski i posle toliko odgledanih utakmica i bez obzira na njegovu besprekornu fizičku pripremljenost(kako rezultati govore) koja ne može da igra presudnu ulogu mogu da tvrdim da on nije kalibar za Partizan.

Jednostavnost je ključ uspeha(lepe igre) i takvom filozofijom moramo da se vodimo i danas smo tako delovali u većem delu utakmice.

Par lepih događaja na utakmici
-Savićev prvenac :clap
-Fejsin povratak :clap

Moram da pohvalim Kamaru,deluje sve bolje i neka samo tako nastavi :respect
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Au ljudi jeste smorili sa Scepovicem za sve pare...momak ocigledno ima neke probleme sa stavom,ali sto smo tako zeljni da sa'ranjujemo ljude.Ja bih shvatio da mu je ovo druga sezona sa ovakvim utiskom kakav ostavlja,ako tako bude ja cu prvi da ga zapljunem,ici cu na istok kod tunela da ga napusavam,ali ovo postaje zamorno.Prvo je bio Nemanja kristiano Tomic,sada ovaj,nama stalno treba zrtva ...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Sram tebe bilo kada izjavljujes nesto ovako! Kada znas koliko ljudi nam odrzava sajt i na koji nacin to cine i umesto da precutis i eventualno skrenes paznju na gresku ti izjavis ovako nesto! Neverovatno... :banghead:pop

Kritika ni najmanje nije upućena ljudima koji održavaju sajt, već klubu!!
Nedavno sam pročitao da je funkcionalna pismenost u Srbiji na veoma niskom nivou...Istina!

Čestitim igračima na pobedi, ljubi na debiju posle duge pauze i zvonetu na 2 gola...:pfc:
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Vracam se sa slave i kao po navici prvo forum da otvorim, a totalno sam zaboravio da danas igramo :D zbog sokica naravno :D
kad vidim na temi jelen super liga 100 duse, usro sam se nacisto, gledam rezultat 4-0
ovo UUFFF su culi i komsije haha
cestitam na pobedi, bravo za savica, kad bi i sad uboli jednog takvog mladog fudbalera da dovedemo, bilo bi super
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Lagano lagano lagano, 4 golai, korak smo blize idemo dalje..
A sto se tice malog Scepe:
Sramota je kakav pristup igri ima M. Scepovic, sramota sto je zaduzio dres uopste, a kamoli sto ima ugovor i platu, napucan je do nebesa, manekeni nam nisu potrebni....
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Cestitke, jedino slaba poseta a ostalo je bilo sasvim ok! 4 gola data ej be nije to ni malo lako... IDEMO DO KRAJA i vidimo se na proslavi u Uzicu :D :D
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
4:0 пуна капа!
Дефинитивно смо се вратили на победнички колосек. :clap
Још да натамбурамо Вошу и Јавора па да полако приводимо сезону крају.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Сасвим лагана и очекивана победа... Још је и резултат био релативно убедљив, тако да је утисак још лепши! Честитке момцима... Серија се наставља, свим снагама до титуле! Идемо даље...
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Zvone polako ulazi u ritam, steta sto je toliko pauzirao. Babovic nastavlja kako treba (sad i asistencija glavom), a izgleda se opametio i Tomic. Prosto mi je cudno kad vidim koliko korisnih stvari uradi u toku utakmice. Danas je Davidov dosta puta istrcao po levoj strani i Tomic ga je skoro svaki put ispostovao, plus ponovo asistencija levom nogom. Jos 3 komada, ali prvo slaninari da im vratimo za ovih par poraza. O manama necu ovaj put puno, osim da navedem 2 i 31.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Много ми је драго због Фејсе, сигурно му је значио овај дан и сигурно га је са нестрпљењем чекао.

Звоне је дао два фина гола. Полако улази у ритам, али има још пуно простора за напредак.


Баш ме занима како ће се уклопити Саша и Звоне. Каква је ситуација са Сашином повредом?
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
kazu da se prvenstvo uzima upravo u ovako malim utakmicama........pa kad je tako hajde da ga uznemo.........inace AM 2 me izludjuje,zao mi je za tog coveka ali nije on za velike stvari rodjen,kad ne moze sa ovakvim ekipama da bljesne sta onda da ocekujemo sa malo vecim...SS moras bekovsku liniju kompletno da izmenis pa da meljemo sve redom po Evropi
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Pre njega je igrao karatista, a ovaj ako nije bio neki dzudo talenat - ruku dajem.

Одлично си прочитао Миљковића зато што је он доста дуго тенирао џудо, као и његов брат и сестра. И стварно не знам зашто је престао да тренира када му није ишло лоше. :buhaha

Извињавам се за оф...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Samo imam jedno pitanje za Forumase koji su gledali utakmicu, kako je Davidov odigrao na poziciji lijevog beka jer u ofanzivi bi nam mnogo pomogao.

Давидов на позицији бека, изненађење за велики број људи. Пар пута је успео да прође по левој страни, али је у одбрамбеним задацима био неубедљив, неколико пута је наивно испадао из игре, провозали га. На срећу, прошло је без тежих последица. Борбеност му се не може замерити, нон-стоп је био у покрету, направио је солидну километражу. Дефинитивно, није то место за њега.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ne znam zašto tako lako puštaju Davidova iz kluba. Sasvim je dobro igrao prvu polusezonu i kvalifikacije. Nije to neki spektakularan igrač, ali je brz, ima tehniku i borben je. Sasvim dovoljno da bude rezervna opcija po krilima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top