Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.334
Reaction score
4.033
Локација
Kobasicarija "Venac".
Dobar stadion za srpske prilike. Naravno ima tu jos stosta da se uradi kao npr. da se ukloni kucica izmedju tribina, dodaju reflektori, semafor itd. Bilo kako bilo ceka nas jedno neugodno gostovanje i pun stadion.
PS. Sta ovo treba da znaci? Izgleda da ce nas RTS prenositi cesce nego prethodnih sezona. Mozda se i varam.

prosle sezone su nas "preskakali' svaku trecu utakmicu. nisam nezadovoljan sa te strane. odvratno je sto govna sa sportkluba i arene nece da nas prihvate kad javni servis prenosi nekog drugog.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Uvek se rola
uvek se pije
Zlatibor blizu
komplet lepinje

Uzice,uzice....


Koji ce nam moj stolice,stajanje je zakon !
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.445
Reaction score
10.655
Локација
okupirana Srbija
Na ulaznici piše da utakmica počinje u 17.00:

v110815-ulaznica-jug.jpg
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Prenose nas na usranom javnom servisu u nedelju. To je sigurno. Jedino zbunjuje malo ovaj termin na ulaznici (17h), pošto je redovan termin u ovo doba godine 17.30h (za dnevni termin). Ali pola sata gore ili dole je nebitno. To će ionako biti definitivno poznato sutra. A svakako je već definitivno da nas prenose.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Žurnal

Бабић: Ако су нам за Нови Пазар потребне судије…

17 авг, 2011 Ратомир Бабић је оптужен да је изазвао инцидент у полувремену утакмице Партизан – Нови Пазар улазећи у вербални сукоб са потпредседником гостујуће екипе.

Нашалили смо се са чланом Управног одбора Партизана и председником ФС Београда на ту тему питајући генералног секретара црно–белих, Дарка Грубора, у шали наравно, откуд хулигани, националисти и шовинисти у авиону и то на првом седишту.
Не знам… Ако мислите на господина Бабића, ја просто не могу да верујем шта је урадио – одговорио је Грубор.
Ма шта сам урадио!? Ништа! Нећу више да се правдам! Дошао човек и прича, оштећени за ово, оштећени за оно, видећете за ово, неће то моћи тако –рекао је Бабић,а потом наставио:
Све што сам му рекао било језнаш ли ти човече како сте ви ушли у лигу. Никаквог Бјековића нисам помињаоБаш Партизан наместио судије да победи Нови Пазар. Ако њих не можемо да победимо
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
E taj Ratomir Babić.
Prvo ništa ne radi, niko ne zna otkud on u upravnom odboru, a onda i bruka klub Partizan, umesto da mu je zahvalan na svemu što mu je pružio u životu.

Naravno da su ovo i Novopazarci i mediji izdramatizirali, ali ipak, kako tako, ovo je narušilo ugled Partizana.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Sad sam pogledao txt. rts1- nedelja 16.55h.Sloboda PS-Partizan.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да ли ово наше ново лево крило Магна или Мања, има право наступа у Ужицу? И зна ли се када ће нам бити изречене ове казне што у домаћој лиги што на европској сцени?
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ma kakva Evropa to važi samo za naše njive ako nas uopšte i kazne (samo ne znam za šta?). Što se registracije za jsl tiče mislim da važi pravilo samo 1 igrač između 2 kola a nama došli Lola i Magna al nisam siguran.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.566
Reaction score
3.967
Локација
Beograd
Ljudi kada ce izaci karte za ovo zna li iko ?Jebo ih Samrok koji ce nam karte sada za to u ovom momentu. Daj za Uzice. Ne mogu u nedelju da kupim ne verujem da ce biti otvoreno pre 10 .
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
ПАОКјованПФЦ, ниси ме баш најбоље разумео, али нема везе. Ми ћемо попити казну и у јсл и у Европи. У јсл због пазараца у Европи због упаљача, бакље, утрчавања... Они нас једва чекају на ''зицер'' а ми као да не знамо па им се сами намештамо, па сам због тога поставио питање за обе казне. А за регистрацију то правило знам да важи у Европи, за 1 играча између два кола, али не знам да ли важи и код нас...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Posle ovoga juče u Irskoj, a posebno nakon SS-ovih izjava tipa "zbunili smo se samo u poslednjih 10 minuta" (dobro nisi rekao samo u poslednja 2 minuta ili 90 sekundi), umesto da izvadi korbač i najebe se mile mame igračima - očekujem PAKLENO tešku utakmicu u Užicu. Potpisao bih ovog sekunda minimalnu pobedu u nadoknadi vremena. A bojim se gubitka bodova. Najiskrenije se bojim. Napaljen domaćin na novom stadionu na kojem mu je premijera, biće i vrućina...ma biće povuci-potegni samo tako.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.753
Локација
Žrnov
Vala, možda i bolje da se mučimo...
Pazar smo odrali, ali smo zato usrali motku pritv ovih...

'Ajde sad nek' bude obrnuto :wink:
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако буде врућина ваљда ће бити и њима вруће, а ако се напале због атмосфере и новог стадиона, барем неће играти бункер што је за нас погубније од отворене игре.
Просто би сада требало и да се врате они промашаји у Ирској.
Како год више ме занима састав у коме ћемо истрчати него клима и "слободњаци".
Као и обично и овога пута све зависи искључиво од нас.:D:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Хајде да изнесем и ја своје мишљење пред наредни меч. Гледао сам Слободу у припремној утакмици у Чачку против Борца, и све што могу да кажем јесте да је то класична наша екиап са средине табеле, ништа посебно. Ослањају се на пар играча на које треба обратити пажњу, а то је њихов задњи везни, делује као солидан играчић, играју доста преко крила и имају неког џигљавог црњу у нападу, који је по мом мишљењу и њихов најбољи играч. Мада физички ми не делује да је јак, уме да зашпринта али у дуел игри рецимо против Иванова нема шта да тражи. Тако да ако њега затворимо отприлике смо затворили готово све њихове покушаје да нам дају гол. Тако да бих се сложио са Професром да је све на нама, па како буде. Такође мислим да их не треба схватити неозбиљно, јер ма колико они били квалитетни или неквалитетни ипак утакмица прва на свом стадиону, још пред пуним стадионом вероватно ће њима бити велики мотив! Ми то морамо да надоместимо, ако ништа бар квалитетом, али и жељом и борбеношћу! Ипак је титула приоритет и морамо поново да уђемо у онај ритам среда-субота или четвртак-недеља, а самим тим и да се експресно фокусирамо са утакмица ЛЕ на нашу домаћу лигу.
Гробари с тобом све до победе!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Je-Ne-A brate mnogo ga ti ubedaci :D pa necemo odmah da kiksemo. Pu pu daleko bilo.
Mora samo malo ozbiljnosti kod nas , tj da se malo njima utuvi u glavu da se igra svih 95 minuta :D i da kad se postigne gol ne znaci da stajes nego meljes jos vise. Ja mislim da ce se sve ispraviti to do nedelje.
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Vidim,vecina vas je sklona ptererivanju.Cim se odigra lose sa Samrokom,odmah sledi kisks sa Sevojnom.Ne razumem zbog cega?To je ista ona ekipa koja je igrom ubila Genk(do duse,nisu imali srece za prolaz),ista ona ekipa koja je solidnom Pazaru smestila 5komada.Tako da nema niko cega da se boji.U Uzice po jos jednu petardu ! ;)
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa kada smo mi zadnji puta lako "odradili" neko gostovanje, tako će biti i sutra kilavljenje patnja, pa ako se tatini sinovi odluče da ipak malo potrče možda i pobedimo.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top