Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
nekrivim stanoja za poraz ali za formaciju....sto babovic neigra ljevo??kad je inako ljevak???zasto
Е видиш, ниси једини ко би хтео одговор на ово питање
Разумео бих да у екипи имамо Роналдиња из најбољих дана и Месија па да форсирамо овакав начин игре, али Илић/Томић и Милија...не иде рођаче
Da li je neko video Vukića danas
Био је данас поприлично приметан...у офсајду, и то у више наврата!
Шта ћеш, сви ми имамо различите начине за истицање...ово је његов
Covek kome je Babovic kapiten ne moze i ne sme vise biti trener Partizana!
Covek kome ekipa izgleda mrtvo ne moze i ne sme vise biti trener Partizana!
Covek kome ekipa na 4 od 5 utakmica povede i ne pobedi ne moze i ne sme vise biti trener Partizana!
Covek kome igra Voja Stankovic ne moze i ne sme vise biti trener Partizana!
Толико о Станојевићу!
Не бих ја ту више ништа дирао...
Уствари...
Жао ми га највише у целој овој ситуацији али већ сам писао ако мисли и даље да буде марионета, овакви ставови су неминовност!
Сноси исту одговорност као и Крстајић и главоње изнад њих!
Не треба ништа очекивати од ФКП, бар не до Бјекине са'ране, нешто слично попут...
ofk10.jpg


...али овај пут да све буде организовано озбиљније или да зовем "Илију мртвака" овде из Митровице

ПС
Топаловићу, питај Станојевића на следећој конференцију по ком се критеријуму у Фудбалском Клубу званом Партизан додељује капитенска трака
Јел довољно да се зовеш Милија?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Šta sve neću pročitati na ovom forumu, koliko samo ima "MARŠOVNICA" ovdje?

Te Šćepović, pa Babović, Vukić, Stanković, Jovančić, Medo... Da ne spominjem Stanoja...

Kao da niste navijači Partizana nego cigana!

Navijač Partizana PODRŽAVA svakog igrača (a i trenera) Partizana ma kakav god on bio. Ušao je neki đavo u vas. Kao da vas je Lukić potplatio da rušite tim i atmosferu u istom. Progutajmo ovu "knedlu" današnju, pa ćemo vidjeti kako i šta dalje.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ne mogu da verujem da nismo iskoristili onaj kiks od cigana. Pa protiv shamroka i sada se vidi koliko Volkov nedostaje .

Mislim da posle ovoga Djuric ne sme da se javlja o prici koliki nam budzet ! JE** VAS BUDZET KAD IMAMO OVAKVU EKIPU !
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да се не лажемо шкрипи на више страна, али да се разумемо не може ни Станојевић да сноси сву кривицу! Објасните ви мени како је Станоје крив за први примљен гол? Немогуће, крив је једино и само Иванов. Но дешава се и најбољим штоперима да киксну па тако и њему! Мислим да нисмо добро уиграни, константно мењање стартних 11, принудно мењање стартних 11 мора да доведе до осцилација у игри. Али да се то средити! Мени се чини да Станојевићева једина кривица за данашњи меч је неуиграност пробијања бункер одбране! А кривица у глобалу јесте што он, као што је и сам признао, не разговара са играчима о приватном животу, нема очински приступ, па самим тим не може ни да им уђе у подсвест, да их мотивише итд. Морам исто тако да нагласим да не глумим неког дрвеног адвоката или да по сваку цену браним Салета јер ја га ето готивим, већ једноставно нереална очекивања и ми сами имамо! Са друге стране мора некад и да се изгуби, једноставно то је спорт! Ја верујем да се Сале и играчи и даље ''траже'' и да им треба дати подршку максималну! Умели смо ми да чекамо и дуже од 2-3 текме! А милион пута смо причали да смо са Салетом стекли тренера на дуже стазе! Дајте да га мало и истрпимо!
Што се конкретно игре тиче мислим да је била коректна све до кикс примљеног гола. Тад је настао бункер, а ми тад анисмо знали шта да радимо! То је моје виђење. Близу је четвртак па ћемо да видимо шта и како! Али подршка мора да постоји!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Šta sve neću pročitati na ovom forumu, koliko samo ima "MARŠOVNICA" ovdje?

Te Šćepović, pa Babović, Vukić, Stanković, Jovančić, Medo... Da ne spominjem Stanoja...

Kao da niste navijači Partizana nego cigana!

Navijač Partizana PODRŽAVA svakog igrača (a i trenera) Partizana ma kakav god on bio. Ušao je neki đavo u vas. Kao da vas je Lukić potplatio da rušite tim i atmosferu u istom. Progutajmo ovu "knedlu" današnju, pa ćemo vidjeti kako i šta dalje.


Brate kako ja da podržavam nekog koga očigledno mrzi da igra, a pri tome je plačen više nego svi ovde zajedno. :confused
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
---------------Eduardo---------------

Babic------------Ilic----------Tomic(Markovic)


---------Smiljanic---Medo------------


Volkov---Ivanov-----Rnic-------Aksentijevic


--------------Stojkovic---------------

Ili Brazilac kao stoper, ako je bolji od Bugarina, sto ne bi trebalo da bude toliko tesko. Plus davati sansu S. Markovicu, Ninkovicu. Steta sto je Brasanac pozajmljen.
Ovakav tim bih podrzao, pa makar ni titulu ne uzeli! Ionako bolje nemamo kada je uprava sjebala sve sto je mogla! Muka mi je vise od raznih Scepovica, Miljkovica, da ne pominjem Vukica.
Pa slepcu je jasno da ne mogu nista dobro da nam donesu! Menjaj, bre, Stanoje nesto! Ferguson vadi Vidica i Ferdinanda na poluvremenu i dobije utakmicu. Kod nas bi Vukic igrao svaku, pa da gubimo i po 5:0!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Navijač Partizana PODRŽAVA svakog igrača

Svakog koji se bori za svoju platu, ako mu vec grb nije pri srcu. A igraci koji primaju platu, setaju se na svakoj drugoj utakmici, nemaju ni znanje ni muda ce biti izvizdani i apsolutno neprihvatljivi. To je moje misljenje.

Kao da vas je Lukić potplatio da rušite tim i atmosferu u istom.

Ono sto smo videli u cetvrtak i danas, portiv ekipa koje pruzaju otpor, nije ni tim niti ima atmosferu koju ce srusiti navijaci pisanjem na forumu.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Ne znam da li je samo SS krivac za ovo danas. Ako za nesto okrivljujem Saleta to je zato sto mi nemamo igru. Nismo je imali ni pre. ali je valjda zato i doveden da je stvori. To kao prvo. Kao drugo. nema nikakvog autoriteta jer pitaju se djura, stojic, damjanac kurta i murta... Kriv si brate jer cutis na sve ovo pristajes, znaci dobro ti je i zadovoljan si. Da ne nabrajam dalje, nema svrhe. Kao posledica toga dodje tamo neki genk, pa onda ostrvski amateri, pa slag na tortu "strahovita sloboda iz Uzica". Epa sto je mnogo, mnogo je. Zao mi je sto ce se kola slomiti na SS-u, doci ce neko drugi i opet isto. Samo ova govna u upravi su zlatni i nezamenljivi. NAPOLJE MAMU VAM JEBEM LOPOVSKU I JEBITE SE SA VASIH CETIRI MILIONA ZA POJACANJA. NAPOLJE I VI I VASA POJACANJA. :BB
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
@ OptimusPrime

да ли би убацивање С.Марковића , Нинковића , Бабића па и Брашанца док је био ту решило проблем ове спорости .. ?!

и стварно ми није јасно ово стајање после датог гола ... ?! шта ли су главама ових играча дешава да ми је знати .. ?!

иначе дефинитивно сам од данас за то да Станоје напусти Партизан ... нека иде док га још имамо у лепом сећању ... евидентно је да у тиму нема дисциплине , да у тиму нема жеље и хтења , да поједини играчи без обзира на игру имају загарантовано место у тиму , да је до сада направио више грашака које могу да нам упропасте читаву сезону а која само што је почела ... и као још један од разлога за његов " отпуст " навео бих то што нема петље ... што не узвраћа на ниске ударце који му стижу од његових немезиса из управе ... ако није кадар " стићи и утећи и на страшном месту постојати " нека се склони да не блати своје име и презиме ... а ови из управе и ако кога доведу неће имати подршку као што је имао Станоје и праг толеранције према њему биће много мањи ( искрено се надам оном старом-добром " управа напоље " ) ...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako igraci u naredna 3 dana ne zaborave Genk , nema nista ni od LE ni od titule.

Stanojevic ne moze da igra umjesto njih nego samo da ima kaze sta da rade. Toliko.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
@Mokoena dva zadnja vezna? Pa jel si ti gledao utakmicu u Dablinu? I gde jedan napadac zivota ti? Partizan uvek mora igrati sa dva spica jer Eduardo nije gol igrac. E to sto fali gol igrac u tandemu sa Eduardom to je drugi problem.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@ Cleo van Basten, Lopovska uprava nam je stvorila kakvu takvu ekipu. Barem bolju od Slobode, a mi smo izgubili. Znaci nije Lopovska uprava kriva.
Trazili smo da se Scepovic izbaci iz ekipe, i da se ubaci Jovancic, to je Stanoje uradio i sad trazimo da se izbaci Jovancic. Ne moze tako, imamo mi odlicnog trenera ( u ovom trenutku malo zbunjenog :D ) i odlicnu ekipu, doci ce sve na svoje mesto. ;)

Edit: sad vidim da si editovao post.
 

Popeye88

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
34
Reaction score
2
---------------Eduardo---------------

Babic------------Ilic----------Tomic(Markovic)


---------Smiljanic---Medo------------


Volkov---Ivanov-----Rnic-------Aksentijevic


--------------Stojkovic---------------


....Ovakav tim bih podrzao, pa makar ni titulu ne uzeli! Ionako bolje nemamo kada je uprava sjebala sve sto je mogla! Muka mi je vise od raznih Scepovica, Miljkovica, da ne pominjem Vukica.
... Menjaj, bre, Stanoje nesto! Ferguson vadi Vidica i Ferdinanda na poluvremenu i dobije utakmicu.


:clap Ovakav model bi mogao da da rezultat. Partizan ocigledno ima ofanzivne bekove, koji bi se fantasticno uklopili u formaciju 4-2-3-1. U ovoj formaciji cak ni napadac ne mora biti izraziti gol-igrac. Tacnije, igrao bi ono sto Eduardo vec radi u aktuelnoj formaciji. Uz brzu transformaciju iz odbrane u napad, kratke pasove (a to se sve mora, naravno, na treninzima iugravati), ovo bi bila ubistvena formacija... Uz koju bismo, cak jako daleko mogli dogurati i u Evropi...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Iako nisam gledao utakmicu, sudeci po vasim recima, pored sramotnog rezultata ovo je bila jos jedna u nizu sramotnih igara. E, oko tih sramotnih igara ima jedna stvar koju niko ne pominje. Na stranu i igranje sa renomeom kluba i sa nasim nervima (koje ne zelim da relativizujem), radi se o tome da u vreme nezampacene medijske hajke na nas upravo ovakva izdanja naseg kluba teraju vodu na njihov mlin i daju im povoda za jos jace pritiske na nas. Alo, bre!?! Umesto da krenemo svom silom i da sve zgromimo i sameljemo i svima zapusimo usta, a vala i dupe, mi im jos dajemo krila? Odgovorni, ma koji da ste (ako se iko uopste oseca odgovornim), DA LI STE NORMALNI ???
 
Последња измена:

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Mi nemamo vođu na terenu, ni van njega.

Upravo to! Ako pogledamo nasu ekipu, ima tu osvedocenih Grobara! To su ljudi koji bi bukvalno umrli za Partizan. Tu ima i igraca kojima je cast sto su igraci tako velikog kluba! Ali takodje ima i igraca koji su tu zbog licnog interesa, zbog para, afirmacije, sticanja iskustva, koji bas i ne mare za velicinu Partizana. Njima se ne moze nista zameriti, tu su zbog svoje egzistencije, i dok kidaju na terenu mi ih ne diramo, niti ispitujemo iz kakve su familije.
E sada, takvim igracima je potreban vodja koji ce ih usmeriti, voditi i nauciti kako se bori za Partizan, pre svega licnim primerom! Kada takav igrac vidi da mu je Babovic kapiten, njegova zvezda vodilja, njegov uzor, njegov Sensei (ne odnosi se na admina :wink:) onda mozete zamisliti koliko mu puca ona stvar da gine za Partizan! Ako kapitena zabole, sto bi se ovaj kidao i crkavao na terenu- vidi sta radi kapiten pa radi isto. Mozda cak misli da je to i ispravno...
Zbog ovoga, Babovic ne sme da bude kapiten! Za dobro Partizana, jer on nije taj tip i nema kvalitete koji su krasili mnoge kapitene Partizana, kojima Jug i dan-danas skandira!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma problem je bre i Eduardo. Sta je sa njim aman, kad ce vec jednom da bude spreman da odigra ceo mec? Tu je 3 meseca, otuda dosao iz punog treninga i opet nema snage... Bice da smo zajebali i sa njim jer ocigledno da je njegova fizicka sprema takva da on ne moze vise od 60-65 minuta i to je maksimum
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Od Jovancica ne ocekujte cuda, dao je 20 golova na 87 utakmica za Rad u 4 godine.
Valjda ce neko drugi da proradi inace nema nas nigdje. Ja se plasim cetvrtka uzasno.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@Maestro, pa bas zato i nije spreman, jer je iz pune sezone presao ovamo, treba da igra 2 prvenstva bez odmora ? Tesko... I Medo je dosao kod nas iz punog treninga, liga mu je uveliko pocela, pa nije bas blistao.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Sram vas bilo sve koji napadate Saleta Stanojevica...!!!
Ovi musavci se sad vesele...oni to i hoce,razdor...sram vas bilo jos jednom...verujem da ne postoji covek koji se danas vise iznervirao od mene zbog svega vidjenog...samo je mogao da se iznervira isto koliko i ja ali vise od mene NE!
Sto ga niste pljuvali kad je prosle godine posle derbija u HRAMU pevao sa igracima u svlacionici KURVA UMIRE!!!
Sale ne daj se!!!
Mnogo vise je nas koji smo uz tebe!!!
Najlakse je kritikovati drugog...jel on kriv sto je Anderson doveden povredjen?
Tvrdim da je ovaj bio spreman i igrao od pocetka sve bi bilo drugacije...pocev od Genka...ali sve je to sad lane...prema tome nemojte samo da pljujete Saleta(pljujte druge koji to zasluzuju)nego dajte da se sad dignemo i budemo slozni sem 3 boda nista nije izgubljeno...nemojte cim se otvori jedna rupa na brodu da skacete i da vicete brod tone...i da trazite krivca za to...da ne budem pogresno shvacen krivaca ima ali to nije SALE i brod ne tone!!!
Okrenimo se onome sto dolazi...ja sam medju prvima pre utakmice u Irskoj pozivao na oprez i ako je bilo brdo onih koji su Samrok uporedjivali sa Rilom....no dobro...sad vam kazem da sam ubedjen da cemo Samrok LAGANO I UBEDLJIVO dobiti u cetvrtak...a to je sve sto nam je sada potrebno i nadam se skorom oporavku Andersona i ako je moguce voleo bih da ga vidim vec protiv sestre drolje sa Karaburme...
Ajde ljudi svi zajedno da se skupimo i da budemo slozni...samo pozitivno...od cetvrtka uvece sve krece na bolje, videcete!
I jos jednom SALE MNOGO JE VISE NAS KOJI SMO UZ TEBE!!!
Ne daj se!!!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nemam reci zaista za ovako bednu igru.

Stanojevic ne samo da gresi oko sastava prvog tima vec gresi i oko izbora rezervih igraca.

Ovo pisem jer vidim da neki pisu ovde zasto je izveo Tomica.

Danas na klupi nije bilo nijednog klasicnog krilnog igraca koji moze da zameni Tomica ili Babovica u slucaju da lose igraju(sto je danas bilo ocigledno sa Babovicem) a trebao je biti bar Babic.

U tom slucaju Sale Ilic sigurno ne bi zamenio Tomica vec verovatno indisponiranog ocajnog i totlano bezidejnog (vec mesecima) Vukica a Babic Babovica uz soluciju da Tomic ode desno a Babic levo.

U tom slucaju mislim da bi bilo bilje,odmorni i svezi Salei delio dobre lopte Babic i Tomic spartali po stranama i siguran sam da bi neko od napadaca iskoristio bar jedan centarsut.

Ovako bi sta bi povratka nema nego Stanojevicu uzmi se upamet dok je vreme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top