Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I više nego da izgleda...pogotovo posle onakvog masovnog ulaženja ciganije sa našim markerima na atletsku stazu :puke, kao dodatak na "pola mađar pola ustaša" protiv govana iz NS...šta sve ova govna u upravi neće uraditi , dozvoliti, sama inicirati...samo da ih se ne proziva sa tribina...:puke:pop
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Zashto bez publike?

btw.. ako je eduardo stvarno sjebo ligamente teshko da ce biti spreman i za pocetak sledece sezone a kamo li ove, plus faktor psiha.. nisam bash optimista.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Rnic od sledece sezone jednostavno ne sme da igra.

On je igrao kriminalno juce.

Juče je podbacio tim, nema svrhe pljuvati pojedince. Ova ekipa je odlična ali nema autoriteta i motivacije da se pokrene.

I još jedno pitanje, nevezano za Vajperov post.. što vi ljudi ne učestvujete aktivnije u radu foruma nego se samo upisujete kad negde kiksnemo pa dođete da se popišate po timu? Čemu onda i to? :confused
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Prvo da kazem da mi je zao sto nisam ostavio komentar na temu kupa, ostavio za danas ali ono zajeb, tema vec zatvorena. Reakcija igraca na ono juce mora biti. Juce se videlo ko jeste a ko nije za Partizan. Imamo u timu 5-6 poluigraca koji ce nadam se od sledece sezone biti daleko od Humske. Igrac Partizana mora da grize u svakom mecu zbog dresa koji nosi a ne protiv jedne Zvezde.Vecina nasih igraca juce nije zelela pobedu i to je cinjenica.'Grante Avrame' posalji ih na klupu!Onako se ne nosi dres Beogradskog Partizana! Sasa Markovic,Manga,Ninkovic,Ostojic hocemo ih u 11 zato sto ce pokazati vise od ovih 'tatinih sinova',Nece'podbradak' Tomic-a,Nemanje 'kiks' Rnic-a i ostalih pojedinaca...

Javor mora pasti i zato i hoce ! Pozdrav
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Samo da ne bude kopi/pejst od pre dve godine... Posrtanje cigana pocelo je praznom rupom protiv Javora.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
I više nego da izgleda...pogotovo posle onakvog masovnog ulaženja ciganije sa našim markerima na atletsku stazu :puke, kao dodatak na "pola mađar pola ustaša" protiv govana iz NS...šta sve ova govna u upravi neće uraditi , dozvoliti, sama inicirati...samo da ih se ne proziva sa tribina...:puke:pop

Увиђајан је и пажљив наш Ђура. Није он то да га не би прозивали, већ да помогне пастви, посебно највернијима, да отклоне сваку дилему и остану кући. Да им не падну на памет грешне мисли да подрже клуб на Велику Суботу, пу, пу...:pop
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
@zorz
Šta će biti kad Marković, Manga, Ninković i Jojić kiksnu?
Za Mangom se kukalo i pljuvan je Stanoje što ga ne ubacuje, a kad je ovaj zaigrao dobio je najveći broj kritika ovde na forumu.
Takođe brzo se zaboravlja koliko je utakmica Tomić riješio jednim svojim potezom, pa se svaka prilika koristi da se pljune.
Ni Rnić nije loš koliko se ovde predstavlja. Jeste da nekad kiksne, ali kiksne i Pepe koji prima milione mnogo češće, a ne neko ko nema ni 100 dio njegovih primanja.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.640
Одлично што играмо без публике.

У нашем тиму има много лабилних играча, којима одговарају празне трибине, тј. да немају притисак са истих. Очекујем сигурну победу, без обзира шта се у полуфиналу купа десило. Тргнути се морамо!

Неко спомену Едуа и његове лигаменте, опоравак. Од њега више неће леба бити, после ''опоравка''.
Велико питање је и повратак Шћеповића. Ту смо га најебали само тако, мораћемо довести туце нападача.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Madjionicari su ucinili nesto sto nam je delovalo nemoguce do pre 4 meseca - da dvaput izgubimo od cigana i to sa gol razlikom 4:0.
A i ono bratimljenje cigana sa amerikancima me brine, zna se koliko su uticajni u Srbiji.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Evo i zvanično oko suspenzije stadiona:
http://fss.rs/sr/news/newsArchive/story/4330/%D0%9E%D0%B4%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%B5+%D0%94%D0%B8%D1%81%D1%86%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B5+%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B5+%D0%A4%D0%A1%D0%A1.html
Možda je i bolje..zbog samih igrača...bilo bi verovatno puno njih koji bi ih ispljuvali još na zagrevanju...

Ali me strašno boli da su nam se govna ciganska izdrkavala po atletskoj stazi, njima se pridružila i gomila govana sa našim markerima (onaj ko im je dao markere dabogda u najvećim mukama umirao!!!) i još na kraju ćemo i da platimo za to što su nam se izdrkavali po atletskoj stazi...pročitajte, ciganska govna će biti kažnjena samo zbog pirotehnike...

Mamu vam jebem u upravi...još jednom...i opet....i opet...i opet...
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Juče je podbacio tim, nema svrhe pljuvati pojedince. Ova ekipa je odlična ali nema autoriteta i motivacije da se pokrene.
:confused


Što se mene tiče činjenica je da je rnić nesiguran i da nije igrač za partizan niti je to ikada bio. Al isto tako je činjenica da taj isti rnić ovoliko gluposti pozadi koliko je napravio kod granta nije napravio za celu karijeru u partizanu. sale je koliko toliko umeo da izvuče od njega najbolje, isto kao i od ostatka ekipe.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Šta je potrebno još ova uprava da uradi da bi izazvali iole normalnije proteste? :( Siluju nam Partizan a mi nemoćni da ih sprečimo.... Evo, opet bez publike. Zna se zašto. Da ne bi bilo "uprava napolje". Sve manje i manje me je briga za rezultate na terenu jer ovo sve manje i manje liči na klub koji volim. Nikada ga neću prestati voleti ali ovo stvarno već postaje previše ako do sada nije bilo. Jedno je voleti a drugo dozvoljavati da te ta tvoja ljubav pravi budalom. Dobiće oni ovu narednu utakmicu ali imamo mnogo većih problema. I opet kažem, ne treba igrače kritikovati. Bar ne pojedinačno. Jeste ceo tim podbacio. Na čelu sa Grantom. Glavni krivac za poraze. Njemu je bitno da smo dobro igrali a rezultat, pa bože moj.... šta sad... Ma, nema lik pojma gde je došao. I dalje. Jedini koji je poverovao Đuri. Računam da imamo pet bodova prednosti jer naredni derbi NAPALJENI CIGANI sigurno dobijaju. Nemam snage da čitam nove "ajmo Partizane! Jebi cigane! Bolji smo! Samo hrabro!" to je šarena laža.

Sve mi više liči da prodajemo Partizanovu budućnost za ovu sada 2011/2012 titulu time što trenutne rezultate na terenu stavljamo u prvi plan a ne borbu protiv uprave. Dok u međuvremenu Đura i njegovi sve više skrnave klub. Imamo dva napadača, malo malo pa suspendovan stadion, sjebali pripreme, oterali trenera... Ja mislim da nemaju više šta da urade pa da navijači kažu "e sad je bilo dosta."
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U kom smislu? Grizu protiv onih drugih a protiv nas su u leru?
Zajebi provokaciju, čak i ako je činiš nesvesno. Od mene nećeš nikad javno čuti da neko igra u leru protiv nas, čak i da mislim tako.

Ne, prijateljski su nam klub zato što imamo korektne odnose sa njima, imali su poslednjih godina puno naših igrača ili na direktnoj pozajmici ili smo im poslali decu iz Teleoptika, poslednjih godina igramo korektne i fer utakmice gde nema prljavština nego se igra fudbal i slično.
 

Necrophiles

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1
Reaction score
0
Локација
New York
Pozdrav svima,
dugo nisam pisao ovde. Posle jucerasnjih dogadjaja i pogotovo posle onoga poraza u rupi ne mogu da se smirim.
Ne znam da li je neko od igraca sabitirao ovu utakmicu(mada mi reakcije Rnica i Babovica na to ukazuju), jednostavno mi ne smemo da igramo ovako kako smo odigrali ove dve utakmice. Svaka lopta iza ledja nase odbrane je bila veliki problem za nas. Vezni red nam jednostavno nije postojao, sem Vukica koji je jedini nesto pokusavao i igrao niko od ostalih nije apsolutno nista pokazao. Tomic je bio skroz ne primetan, Meda ne moze i ne zna da ogranizuje igru, Markec je totalno fan forme(sto je i razumljivo sta mu sve desilo) njega ne mogu da kritikujem jer je jos uvek dete i njemu treba omoguciti da uziva na terenu, Babovic je katastrofa za nas tim. Beskorisnijeg igraca dogo nisam video u fudbalu, jednostavno nista ne zna svaki nas napad je usporio sudarao se sa nasim igracima jednostavno nula ili ti igrac manje. Diara ne moze i ne zna sam u napadu nije on taj tip igraca njemu treba neko ko ce da igra u paru sa njeme a mi to nazalost nemamo na terenu. Sto se tice odbrane dzabe ti je sve kada u timu imas Rnica, direkni krivac kod oba gola ispada prodaje lopte mnogo ne sigurnosti unosi u nasu zadnju liniju. Ivanov, decko je odigrao koliko je moga i krpio rupe i kikseve Rnica kolko je god mogao njemu treba bolji saigrac, ne znam kakav je taj Anderson ali ne moguce da je bas tolko losiji od Rnica. Sto se tice bekova Volkova i Aksentijevica, odigrali su sasvim korektno, radili su ono sto se ocekuje od njih i u napadu i u odbrani. Da bi i oni bili bolji moras da imas vezni red koji radi posao na sredini terena, mi to nismo imali juce. Sta i kako dalje? ovo je pitanje za sve nas koji volimo Partizan. Nisam optimista jednostavno mi smo u velikim problemima, nadan se da mozemo da privedemo prvenstvo kraju i onda opet remont cele ekipe na leto jer sa ovim igracima koji sada igraju ne smemo da pocnemo takmicenja u sledecoj sezoni. Kada kazem ovi igraci mislim na Rnica i Babovica. Pored toga nama treba jos jedan napadac , bolja krila i jos jedan igrav na sredini terena koji zna lopte kao Vukic a koji je dosta mladji i hitriji od njega.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dakle, uz sve malere i autogolove ove sezone ipak cu priznati judeo trabantu na mestu predsednika kluba da je mrak spin doktor.
Pa kako on smislja stvari, recimo ovo sa praznim stadionom posle kiksa, dodik (visoki predstavnik judejaca za srpske zemlje) stvarno ume da odabere ljude.
Pa picka vam materina, kako ste se samo setili ovoga, svaka cast. I svaki put drugi povod. Ekstra.

A sad, javor. Ne znam sta jos treba da se desi u sezoni 2011/12, ima li dogadjaja koji ce nam ici korist. Ceka nas jos 7 utakmica do kraja, a mi bez tehnicki potkovanog i fizicki dominantnog spica, sa ekipom u kanalu, sa kosher govedom na klupi i sps-jul-judeo- dodik govnima u upravi.

Daj da osvojimo titulu i ne izgubimo u derbiju, ako moze. Lako cu iskulirati navijace krcunovog krvavog ceda, ali Partizan kad pati i mene boli.

A tek nam se sprema svasta.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Na stranu sto mi je drago sto nema publike u subotu, sto zbog praznika, sto zbog nase bolje igre kada nema zive duse, sto zbog manjeg pritiska na igrace (koji su pritisak zestok itekako zasluzili), sto zbog kazne nama samima sto smo sve ovo na i oko terena dozvolili- NE ZNAM KOJA JE SVRHA IMANJA GODISNJE KARTE, kad svako drugo kolo ne mogu na stadion
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ostace mi vecita dilema zasto nisu ovaj izum sa praznim tribinama primenjivali pocetkom jesenjeg dela prvenstva...
Daaaaa, tada je trebalo da navijaci napuse SS, sada mi se javilo.
Jebem li vam sve na svetu, bagro jedna raspala i pokvarena. Jebali vas sektasi sa kojima se ljubite u lozi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top