Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bravo crno beli, mnogo vazna pobeda !
Mene odusevili Lola i Diarra! Moze Lola da bude stondiran, ali je pokazao klasu kao i uvek. Diarra pokazao da je fudbal jednostavna igra!
Pozitivno igrali Aksentijevic, Rnic, Babovic, Eduardo, Markovic.
Ostali prosek, ili jos losije!
Bravo momci, sada pauza pa u nove pobede!
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Ova je moj komentar sastava koji je Stanoje izveo !
sp-stanojevic_310x186.jpg


Mali Lazar Marković na desno krilo BRE,Babović out !
Dijara sa Eduom u napadu.
Aksentijević ubuduće uvek u prvih 11.
Dva zadnja vezna :confused
Šćepoviću doviđenja zauvek.
Sa Davidovim raskinuti ugovor.

Sutra očekujem Stanojevićev epilog,posle sastanka sa Djurom i posle njegove kzš.
Ako to preživi biće dobro,mada čisto sumnjam.Ko god je krenuo na Đuru taj je bio oteran.
 
Последња измена:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ova je moj komentar sastava koji je Stanoje izveo !
sp-stanojevic_310x186.jpg


Mali Lazar Marković na desno krilo BRE,Babović out !
Dijara sa Eduom u napadu.
Aksentijević ubuduće uvek u prvih 11.

Moram da ti čestitam :clap,kratko i precizno.
U svemu ovome ipak imamo jednu jako slabu tačku,Rnić.
zbog broja stranaca to bi mogli rešiti jedino uzimanjem državljanstava Dijare,ili da umesto Mede igraju S.Marković ili Babić.
Pa onda videti da li ima šta od ovog Markeša.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Veoma vazna pobeda! Igra losha, da nismo koliko toliko srecno dali prvi go tesko bi mi pobedili vcrs...
Videlo se jasno kako bez Vukica i Ilica igramo mnogo brze ali nam idalje fali jedan kreator (kao Moreira)
Smiljanic odlican samo da u nekim situacijama brze reaguje tacnije brze deli pasove, Kamara je najbolji u defanzivi jedan od retkih koji mnogo lako uzima loptu i vecinu protivnickih napada sprecava ali u napadu 0, njegov svaki pas ide u nazad a oni retki koji idu u napred redovno u noge protivnickim igracima!
Aksentijevi i Laza odigrali solidno, jos malo da se oslobode i bice to super, naravno ako budu dobijali sansu.
Odbrana standardno.
Tomic, Eduardo i Diara sve bolji.
Babovic mnogo mrsi i nema osecaj sa pravovremeni pas, pogotovo u prostor.
Mora bolje ali dok se pobedjuje ja zadovoljan!
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Moram da ti čestitam :clap,kratko i precizno.
U svemu ovome ipak imamo jednu jako slabu tačku,Rnić.
zbog broja stranaca to bi mogli rešiti jedino uzimanjem državljanstava Dijare,ili da umesto Mede igraju S.Marković ili Babić.
Pa onda videti da li ima šta od ovog Markeša.

Da li je moguce da je tebi pored onog poluproizvoda iz Bugarske, Rnic glavni problem?
 
Последња измена:

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
nije mi bilo dobro posle 0-0 na poluvremenu i onog ponistenog gola, ali sreca pobedismo, bitna je samo pobeda, igra manje vise, sta ce biti dalje videcemo...
Diarra za 15 minuta 2 gola, pokazao je da je i dalje majstor, valjda ga nece prodati
Aksentijevic i L. Markovic korektni, ako budu igrali sticace iskustvo, nadam se da ih necemo prodati rano...
ocekujem i da Ninkovic i Babic dobiju sansu
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Da li je moguce da je tebi pored onog poluproizvoda iz Bugarse, Rnic glavni problem?

Рнић је цело прво полувреме лопту додавао искључиво ривалу, направио је неколико киксева, срећа па је ОФК ушао јако дефанзивно и није притискао са више играча, Далеко је Иванов од класе Крстајића, али је данас одиграо коректније од Рнића.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Astore,
Mislim da ne bi trebali da širimo mnogo ovu raspravu o pojedinim igračima,ali.
Ivanov jeste i ovakav i onakav i malo preslab u duelu,ono u Užicu je bila jedina njegova velika greška.Mislim da on može da dosta popravi formu.
Da Rnić je mnogo veći problem.Igrao je solidno ove utakmice ali video si direktan je krivac za ispadanje od Šamroka neshvatljiv kiks.Večeras je imao 4-5 ozbiljnih kikseva i ispadanja,a isto to i protiv N.Pazara.On je kiksevima sklon i kiksnuće uvek na njega ne možemo da se oslonimo,definitivno.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Astore,
Mislim da ne bi trebali da širimo mnogo ovu raspravu o pojedinim igračima,ali.
Ivanov jeste i ovakav i onakav i malo preslab u duelu,ono u Užicu je bila jedina njegova velika greška.Mislim da on može da dosta popravi formu.
Da Rnić je mnogo veći problem.Igrao je solidno ove utakmice ali video si direktan je krivac za ispadanje od Šamroka neshvatljiv kiks.Večeras je imao 4-5 ozbiljnih kikseva i ispadanja,a isto to i protiv N.Pazara.On je kiksevima sklon i kiksnuće uvek na njega ne možemo da se oslonimo,definitivno.

U pravu si za Rnica ali sa njim smo barem znali sta dobijamo. Dosao je da popuni rupu, dok se ne nadje bolje resenje. Ovaj nam je predstavljan kao standardni reprezntativac Bugarske, Mateusova uzdanica. Ne preterano brz, ali zato stamen u duelu. A direktan je krivac za minimum 2 poraza. Ma nikakav igrac.

Al dobro, nije sad vreme za ocenjivanje igraca, mada je sustina da je prelazni rok fijasko.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dajte ljudi,Ivanov uopšte nije toliko loš.Ne pravi više sranja nego Krstajić prošle sezone.
Dešava se da pogreši,sjebao je prošlo kolo ali daleko od toga da je nenormalno kritičan.Samo mu fali brzina.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Bravo crno beli, mnogo vazna pobeda !
Mene odusevili Lola i Diarra! Moze Lola da bude stondiran, ali je pokazao klasu kao i uvek. Diarra pokazao da je fudbal jednostavna igra!
Pozitivno igrali Aksentijevic, Rnic, Babovic, Eduardo, Markovic.
Ostali prosek, ili jos losije!
Bravo momci, sada pauza pa u nove pobede!
Sta si video pozitivno kod Rnica i Babovica?! Prvi daje lopte protivniku u noge (vise puta), a drugi se plasi da ce noga da mu otpadne ako ne pipne loptu bar 5 puta... (doduse zajebo se jednom, pa je odigrao iz prva :D)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Rnić je u onome što je najbitnije za njegovu poziciju- bio jako krektan. To je defanziva. Babović možda nije bio najbolji, ali je odigrao bolje nego Neca i Kamara, dao je dosta dobrih lopti, trudio se.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
@Dzoni82 Pa covek je dao gol koji je neopravdano ponisten i u dva navrata izbacio Scepovica i Tomica u sanse uz izbacivanje Aksentijevica u nekoliko navrata po desnoj strani. A sto se Rnica tice jbg nije osim onog poigravanja nista lose uradio. Nije nista ni spektakularno ali nije imao posla :D
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.156
Reaction score
2.122
Локација
u srcu šesnaesterca
U jbt, kako ;i igra Diarra kad je u formi??? Pojma nemas Stanojevicu, ispali smo i iz LS i LE zbog tvog neznanja i tvrdoglavosti.

Babovic je bio jedan od boljih danas, zajedno sa Lolom i Aksentijevicem. Primetna razlka u pristupu igri. Na zalost, morali smo prvo da platimo ogromnu cenu:banghead i da se strucnjaku zadrma klupa, da bi izveo sastav (onaj koji je zavrsio utakmicu+Volkov) koji moze da prikaze nesto u ovom trenutku.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Stigao sam da pogledam samo zadnjih 20-ak minuta, pa cu kratko.

Pozitivan utisak - Diara, 2 gola za 15 minuta, iako nije u formi. :respect:respect

Negativan utisak - Scepovic koji drnda telefon u tunelu, a utakmica ga i ne interesuje nesto preterano.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Babović sporo razmišlja,previše drži loptu,ali mu se na trudu i zalaganju ne moze zameriti. Rnić kiks igrač,Ivanov još gori. Medo i Smiljanić odlični,Aksentijević brz,nema loš dribling,ali loš centaršut. Tomić gnjavi loptu,Dijara strelac,Marković sebičan,ali može da bude nešto od njega,Edu dobar, ali se mnogo izvlači na bok tako da sa ubicom mora da igra.
Stanoje grobarčina treba da ostane do kraja ugovora i naravno
uprava napolje....
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Sviđa mi se igra bez Ilića i Vukića jer postaje brža dosta. Takođe, imam više povjerenja u takvu ekipu jer ne moram strahovati da ćemo se ugušiti u svojoj igri.

L. Marković i Aksentijević trebaju preuzimati važne uloge u ekipi za budućnost.

P.S. Teško ćemo se izboriti sa Hajdukom za titulu. 'Ajmo još malo peckanja cigana da podignemo atmosferu! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top