Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sale proslavio protiv svojih Borčanaca, ima tu simbolike. Do šesdesetog minuta zanimljiva igra, posle toga ogromna rupa, sve do Dijarinog zicera, kome je to previše komlikovana situacija za rešavanje. Vukić opet ubedljivo najbolji, čovek radi sve što treba.
Svideo mi se onaj Vignjević, brz i probojan, bio bi nam od koristi, sličan Miroslavu Radoviću.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Opet preterujete.

Dijaru na lomaču :banghead ... koji vam je kurac!

Da Bog da on na svakoj utakmici dao prvi gol, asistirao za drugi, a onda promašio ne jedan nego DVA zicera.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Једино што ми је било битно је Сале Капитен. Све остало вечерас је мање важно.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Класично одрађивање посла. Ја сам задовољан, нарочито када сагледам ко нам води тим. Веровали или не, Грант је успео да повећа бодовну разлику у односу на другопласирану екипу.

За мене је откровење голман Петровић, сасвим добро одрадио пос'о.

Ни у наредним мечевима не очекујем спектакуларну игру Партизана, биће отаљавање посла.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Sale majstore,iako si i do sad bio legenda,sada si to definitivno! Hvala na svemu,jos cigane useri i mozes u zasluzenu penziju!
Igracima svaka cast na nezvanicno osvojenoj tituli,pogotovo posle svih sranja i lomova u klubu.
Opustena igra,i opustena pobeda danas.
Samo se jos nadam da je Lazar preventivno izasao iz igre,a ne zbog neke povrede?
Cacak mora da se trese za vikend,a ondak jos boranija preko puta, pa remont kluba i ekipe.
Ajmo Ajde!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Леп увод - Сале капитен улази у легенду и формално, деца око њега, а поклон му предаје Моца, највећа жива легенда Партизана.

На терену боља игра него у Смедереву, допадљиво прво полувреме, друго већ класично одрађивање али нисмо ни очекивали некакву рапсодију на терену.

Вукић опет најбољи мада нико није претерано одскакао, а голман Петровић иако није имао прилику да се посебно истакне, имао је неколико сигурних и присебних интервенција. Честитке и њему за први наступ у првенству.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Очекивана победа, исто као што ће бити и за викенд и онда прослава титуле.

Мене више брине следећа сезона, немамо перспективе, ови играчи што су "ваљали" већина њих ће отићи сигурно а уигравати тим на почетку сезоне је скроз лоше, уместо то можда ето сада задња 3-4 кола да радимо...

како год, ова 5. титула ми је дефинитивно најдража, без конкуренције!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Sale Ilicu Bravo! Najiskrenije cestitke i duboko postovanje sa moje strane.

Utakmica? Da budem malo diplomata, fer i korektna igra sa obe strane. Odradjivanje posla. Dobili smo u laganom ritmu i uvecali razliku. Realno je da do kraja prvenstva razlika ode na 15+
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Dobro smo odigrali donekle. Navijao sam da Manga da gol,ali decko nema stimung za napadaca. Ne zna da se otvori kad treba,samo sam ga pratio sta radi u spicu,svagde je al kad treba da uleti on ostaje okolo. Ne treba trositi reci na Dijaru za onaj promasaj,desava se. Vukic pokazuje zasto je doktorirao fudbalom, kapiten isto standardno dobar. Miljkon kao da je naucio da centrira,manje vise,svi centarsutevi su bili solidni. Tomicu kapa dole,decko razbija u zadnje vreme. Mali Ostojic,paklen igrac :D
5 titula osvojena a nismo se ni oznojili. Vredi li vise takmiciti se :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Opet preterujete.

Dijaru na lomaču :banghead ... koji vam je kurac!

Da Bog da on na svakoj utakmici dao prvi gol, asistirao za drugi, a onda promašio ne jedan nego DVA zicera.

Naravno, to će i raditi protiv BSK-ova i BASK-ova, tu nema dileme.
Za one koji kažu da je je prvo poluvreme bilo sasvim dobro, a drugo "klasično" otaljavanje polsla, imam jedno pitanje...
Da li igrači koji trenutno igraju u Partizanu vole fudbal??? Možda se osećaju samo kao puki radnici na izvršnom radnom mestu...džaba tu i trener i sve..... Ovo je Zemunelo već pitao nekoliko postova ranije...

Rekonstrukcija!!
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
@crno beli

Nije, ovo sto pise u zurnalu je 100% tacna informacija. Drugi mediji koji su napisali to posle Rada su mu dodali jedan gol. Momci iz zurnala su bukvalno ceo dan kopali po arhivi i brojali jedan po jedan gol, i dosli do prave brojke. Inace gresku je napravio Sport, oni su prvi napisali netacan broj golova, a svi ostali prepisali od njih, i tu je doslo do zabune. Dakle, Dijara je tek juce oborio taj "famozni" rekord.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Petrovic, Miljkovic, Ostojic, Volkov, Manga, Tomic i Ilic su se maksimalno trudili. Ivanovu i Markecu ne moze da se puno zameri. Medo nije odigrao nesto narucito, ali nije ni toliko lose. Uz to bih dodao sasvim dobrog i angazovanog Vukica i skoro odlicnog Dijaru! Zasto 'skoro'? Samo zbog realizacije. Sve ostalo je odlicno radio, otvarao se, pri prijemu lopte okretao se, uz brz cug raskomadao odbranu BSK-a. Ovako je vec igrao na par utakmica, ali problem je sto nema kontinuitet.

Realizacija jeste slaba, ali i treba uzeti u obzir cinjenicu da su napadaci (ili jedan klasicni napadac) dosta izmoreni. U prvom poluvremenu smo trebali da vodimo sa najmanje 2-3 gola razlike. Ono sto raduje je cinjenica da pravimo dosta sansi i ako budemo nastavili sa ovakvim ritmom, uz dobrog napadaca, mozemo da postignemo bas dosta golova.

Cude me kritike da mladi igraci koji trebaju da budu aktivniji deo ekipe naredne sezone ne dobijaju sansu. Uopste nije tacno.
Aksentijevic igra skoro od pocetka sezone, Manga polako dobija sansu i do kraja prvenstva imace dovoljno vremena da pokaze sta zna i ume. Sasa Markovic dobija solidnu minutazu u poredjenju sa proslom sezonom, Ostojic vec startuje 3 utakmice za redom. Svi ce sigurno dobiti jos vise minutaze u nardne 4 utakmice.

Ninkovic nije dobio vecu minutazu. U pocetku je to bilo jer Vukic igra dobro a i mecevi do Javora su bili vrlo vazni, tako da nije bilo previse prilike. Posle se povredio pa zato nije ni dobio sansu. Sigurno ce i on zaigrati cim budeo mogao.

Samo je ostao jos Babic, koji verovatno jos nema poverenje Granta pa verovatno zato i ne igra.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Naravno, to će i raditi protiv BSK-ova i BASK-ova, tu nema dileme.
Za one koji kažu da je je prvo poluvreme bilo sasvim dobro, a drugo "klasično" otaljavanje polsla, imam jedno pitanje...
Da li igrači koji trenutno igraju u Partizanu vole fudbal??? Možda se osećaju samo kao puki radnici na izvršnom radnom mestu...džaba tu i trener i sve..... Ovo je Zemunelo već pitao nekoliko postova ranije...

Rekonstrukcija!!
Aaa,dza buu daj motiku, kuka ne pomaže....
Sad će Đura da dovede igrače koji će da igraju za bokal ladne bunarske vode jer oni vole fudbal i pronalaze motiv da grizu na vođstvo od 2-0 dok im sa tribina polovina žvizdi i pljuje saigrače a druga polovina zauzeta međusobnim mlaćenjem...
Posle utakmice te fudbalske entuzijaste ne može dotaći cigansko veličanje u medijima i pljuvanje po njihovim pobedama i poser na tituli...
Od toga da smo Ilića i Vukića slali u penziju jer je baba startnija od njih
želje da se Šćepović nikad više ne vrati iz Teleoptika
Babovića napušili više od Gurovića
Rniću i Miljkoviću slali sudsku zabranu prilaska Humskoj
Markoviću lupali šamare
Radovali se kad je Tomić počeo da daje golove samo zbog toga što će konačno da se proda
Eduarda,Andersona,Jovančića uvek stavljali u rečenici koja je počinjala sa :"Jedan od najvećih promašaja..."
Volkova analizirali da li je napravljen od stiropora,a u trenutku kada nam igrač postane najbolji strelac srbije mi ga dobro,onako baš dobro ispljujemo...
A na leto od tih istih igrača tražimo da se nađu u društvu Ronalda,Mesija,Ćavija,Ibrahimovića,Runija??!!
Ma nismo ih mi sa ničim zadužili,na JNA ili nije bilo publike zbog naših ispada ili je bilo po 1000 čoveka koji nisu bili tu da navijaju za svoj tim.
Dobro su oni uzeli ovu titulu,a sad to što će svi oni da odu je valjda dobro ,jer po našim pljuv-bukovima ne postoje gori igrači.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ovo je jos jedna pobeda, bukvalno otaljavanje posla i ne treba nesto preterano gledati ucinak igraca, osim ovih mladjih od kojih se ocekuje da izgaraju na terenu za svaki minut proveden, ali je meni i dalje neverovatno decko je bio na probi, nije zadovoljio, otisao a pojedini ga jos uvek omalovazavaju, kao da je decko nesto najgore sto nam se desilo ove godine, malo im go i asistencija iako neki koji konkurisu za njegovu poziciju za celu sezonu to nece ostvariti, ali naravno decko bi zauzimao mesto stranca nije toliko bolji od postojecih i nismo ga potpisali i to je sasvim u redu, nema potrebe da ga i dalje komentarisemo, nek mu je sa srecom.

Ja cu dodati sledece, nije fora dati gol ili napraviti asistenciju kao novajlija, jer te svi ono malo pustaju tj. gledaju nekako drugacije.

Nisi ni svestan sta si odvalio sada, novajliji se popusta, novajlijama je uvek teze bar 50% i moraju dosta vise da pokazu od postojecih igraca da bi se zadrzali tu, i to ne kazem striktno za strance, to vazi za sve momke kad dodju u Beograd iz nekog drugog kraja Srbije, bio sam u situaciji pola ekipe me gleda kao da sam im roditelje pobio, a dvojica njih, glume frajere, su cak i probali da me zaplase kao.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@ GRAVE - vidiš i to je jedan ugalo gledanja...poštujem...
Mogu ja da ih hvalim i sada, za ovu titulu, ali to nije dovoljno za ono što mi želimo -Evropu! A sve negativno što nam se tamo dešava je upravo posledica mršenja muda i neprofesionalizma o kome govorim.
Diara najbolji strelac naše lige?? Ne znam koliko je to relevantan pokazatelj vrednosti, ali u svakom slučaju sve čestitke na uspehu, ipak daleko je on od onih napadača koji ne stignu da postanu najbolji strelci lige, jer odu posle 1 ili 2 sezone...
Mene lično ovakva naša liga zanima jedino što (nekim čudom) nudi mogućnost izlaska u evropu, za sve ostalo me zaboli ona stvar.
Da se razumemo, Partizan gledam i kad igra prijateljske i humanitarne utakmice, ali liga kao liga me interesuje, niti titule u istoj doživljavam kao velike uspehe.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Potpuno se slažem, ne tanko, nego pretanko za evropu. Ispadanje od Šamroka ispade kao sreća u nesreći ove sezone jer bi se jako namučili ritmom sreda-subota cele sezone.

No, rekonstrukcija je neizbežna, tu će biti Stijke, Aksenta, Ivanov, Volkov, Markec, nadam se oporavljeni Šćepa. Dobra baza, ali faliće nam dosta kvalitetnih igrača da tučemo na dva fronta
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Rutinska pobeda rekao bih, čestitke za diaru i vukića. zvone je dao šmekerski gol, totalno old skul ko na male goliće. :D

Posebne čestitke upućujem naravno našem kapitenu :respect čast je bilo imati te u klubu, i naravno čast je bilo gledati u našem dresu na terenu. Igračina i ljudina
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
licno mislim da je Dijara zasluzio drzavljanstvo zbog titule najboljeg strelca super lige svih vremena i nadam se da ce ovaj olos iz uprave da ispuni obecanje i potera savez da mu ga uruci, a i trebalo bi da ga produze na jos godinu dana jer svakako moze da koristi iako nije onaj stari, a ako mu daju drzavljanstvo onda i ne uzima mesto strancima....
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ne mislim da će neko od njih da se cima za pasoš kad već neće da mu daju ugovor.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top