Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Zar nije bila priča da je već regularno predao za pasoš?
Ono stekao sve uslove itd...

Šta onda imaju da mu ne daju ako je to već u proceduri ako je zakonski stekao pravo.

Ja samo ne znam koliko se dugo on vodi sa boravkom u Srbiji ali osim po braku (3 godine) on po radnom odnosu može valjda dobiti državljanstvo ako je 5 godina tu.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
PARTIZAN: Marković "na posmatranju"

Mladi napadač nakidao mišić trbušnog zida, ali bi mogao da bude spreman već za nedeljni meč u Čačku.

v242492p0.jpg


Lazar Marković zamenjen je već posle pola sata utakmice u kojoj je Partizan savladao BSK (2:0) u sredu uveče u Humskoj. Trener Avram Grant morao je da napravi prinudnu izmenu i u igru uvede Davida Mangu, jer se najmlađi napadač crno-belih požalio na bolove.

"Nakidao je mišić trbušnog zida", objasnio je portparol Partizana Nenad Danilović.

U četvrtak su crno-beli imali slobodan dan. Marković ga je proveo na pregledima.

"Povreda je bolna, ali ne tako strašna", dodao je Danilović.

To znači da Marković neće dugo odsustvovati sa treninga.

"Biće 'na posmatranju", nagovestio je Danilović da će stanje 18-godišnjeg igrača biti konstantno praćeno.

Partizan bi u nedelju u Čačku mogao da proslavi petu uzastopnu titulu, ako osvoji makar bod ili ako Zvezde dan ranije ne pobedi Jagodinu. Pitanje je da li bi toj proslavi mogao da prisustvuje i strelac šest prvenstvenih golova u debitantskoj seniorskoj sezoni.

"Ne znači da neće biti spreman da igra u Čačku", zaključio je Danilović.

Stanje operisanih igrača Partizana, Marka Šćepovića (koleno), Eduarda (koleno) i Aleksandra Lazevskog (prepone) je dobro.

(R.J, MONDO, foto MN Press)
 

Dr.Hofmann

Guest
Meni se uopšte ne sviđa ovo što naši po medijima nastupaju ovako nonšalantno , dobro 12 bodova je ogromna prednost i titula je tu na dohvat ruke, ali po meni je ovo mnogo neozbiljno, dok se i matematički ne obezbedi titula nebi trebalo da bude ovakvih pričica što igrača što zvaničnog sajta (a čega sve nebi trebalo da bude u našem klubu pa ima), tako da me ni ovo ne čudi mnogo, ali čisto da podelim svoje razmišljanje sa vama.

Znam titula je već sada praktično naša,ali ne radi se to tako u ozbiljnom klubu(a mi valjda hoćemo to da budemo).

Ovi na zvaničnom sajtu već upisali titulu, i analiziraju mogući rasplet i koeficijente za kvalifikacije za ligu šampiona (mnogo neozbiljno i neprofesionalno), ja da sam u klubu neko bi debelo odgovarao za ovakve stvari.

Sledi nam nezgodno gostovanje kod Borca koji se grčevito bori za opstanak, po svemu sudeći, jedini zdrav napadač nam je Dijara, ko će mu biti priključen u napadu umesto Markovića (koji očigledno neće igrati ) videćemo, ali bi po meni naše razmišljanje moralo biti u stilu da nam je utakmica protiv Borca najvažnija utakmica sezone, jer uzmimo za primer da se proseremo(izgubimo) protiv Borca, nakon toga nam sledi derbi i gostovanje Radničkom u Kragujevcu, dakle rešiti posao odmah sada u Čačku da se nebi prolongirali nervozu i naše nerviranje do nekog narednog kola.

Bez obzira što nam u poslednjem kolu stiže ekipa Metalca koja je poslednja na tabeli, nemojmo da iskazujemo usrani srpski mentalitet "lako ćemo" sada kada je posao pri kraju i treba učiniti samo još jedan valjan korak da bude gotovo, taj korak mora biti učinjen na prvoj ukazanoj šansi.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Hofman, ti li si ozbiljan, kakva najvaznija utakmica protiv Borca, titula je osvojena pre dva kola, sad treba sansu pruziti onima koji su imali malu minutazu, a ove koji su planirani da idu na kraju sezone polako u drugi plan, ne vredi nam da uigravamo igrace koji sigurno nece tu biti sledece sezone
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Одмори бре докторе , седи попи једну љуту :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Hoću Munjo:D

Ja samo iznosim šta me užasno nervira, a to je da se iskazuje potpuni neprofesionalizam na ovaj način, što se dopušta igračima da daju izjave u kojima sugerišu kako je titula već naša ( a nije naša dok ne bude i matematički naša), i što se na zvaničnom sajtu isto tako piskara u stilu " ajmo na more"...


Ne volim usrani , odvratni mentalitet....

E majke bi voleo da nas Borac opizdi, u nedelju(baš zbog ovakvih stvari), i da nam se onda dobrano uši zacrvene...


Partizan Style, ako si toliki bukvalista i ako ne shvataš poentu mog razmišljanja , onda zaista nemam nameru da koristim tempere , bojice i slične rekvizite i gubim vreme na dočaravanje.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
РЕД И РАД - Dr.Hofmann за председника (Партизана):wink:

Немој да се нервираш. Знајући Воју не би ме чудило да је предмет твог нервирања постављен због "њих", а не због нас.
Вероватно је приличан број изнервираних, ти дођеш као колатерална штета.
Независно од овога, за менталитет си у праву.
:ziveli
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Batalio sam odavno bojice pa ne znam da li bi prepoznao.

Ja sam tebi replicirao na izjavu da Borac treba da shvatimo kao najvazniju utakmicu sezone a ja kazem da je to glupost i da treba da se skoncentrisemo na proveru postojecih snaga i uigravanje onih koji ce i sledece sezzone biti tu sigurno, a na one koji sledece sezone nece biti tu vec u ovom trenutku treba gledati da li u svojim redovima imamo zamenu za njih
 

Dr.Hofmann

Guest
РЕД И РАД - Dr.Hofmann за председника (Партизана):wink:

Немој да се нервираш. Знајући Воју не би ме чудило да је предмет твог нервирања постављен због "њих", а не због нас.
Вероватно је приличан број изнервираних, ти дођеш као колатерална штета.
Независно од овога, за менталитет си у праву.
:ziveli

Eh da su jedini uzrok mog nerviranja izjave po medijima(naših fudbalera i ljudi iz kluba), pa to bi bilo idealno, nego je to nažalost mnogo drugih mnogo važnijih stvari u i oko kluba.

Kada vrlo dobro poznaješ mentalitet naših igrača , i njihovo ponašanje na terenu , njihovu mrsomudiju, nonšalansciju, stav( mi smo bogom dani tatini sinovi),a isto to njihovo ponašenje me dovodilo do ludila po raznim srpskim vukojebinama i livadama, (videvši šta manekeni rade na terenu) i kada na to sve dodaš sve što se odvija u i oko kluba u poslednje vreme, ovakve stvari me dodatno razljute.


I upravo si lepo započeo odgovor na moj komentar " RED RAD I DISCIPLINA", Na svim nivoima, odatle sve počinje, i bez toga nema ništa, i u tome je suština sve ove moje priče.
 
Последња измена од уредника:

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Hoću Munjo:D

Ja samo iznosim šta me užasno nervira, a to je da se iskazuje potpuni neprofesionalizam na ovaj način, što se dopušta igračima da daju izjave u kojima sugerišu kako je titula već naša ( a nije naša dok ne bude i matematički naša), i što se na zvaničnom sajtu isto tako piskara u stilu " ajmo na more"...


Ne volim usrani , odvratni mentalitet....

E majke bi voleo da nas Borac opizdi, u nedelju(baš zbog ovakvih stvari), i da nam se onda dobrano uši zacrvene...


Partizan Style, ako si toliki bukvalista i ako ne shvataš poentu mog razmišljanja , onda zaista nemam nameru da koristim tempere , bojice i slične rekvizite i gubim vreme na dočaravanje.


Брате сад га прећера !

ено су чак и у Борусији из Дортмунда малтене прославили титулу и прије него што су је обезбиједили!
кад могу швабе можемо вала и ми , посебно због душмана

и да изгубимо све до краја, ми смо шампиони јер ће цигани изгубит још бодова...

елем, ово свакако мора да се заврши максимално, а ту прије свега мислим на гурбете...

и наравно да се разиграју ови млађи...


а онда темељна реконструкција, но о том потом !
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A Borcu bih dao 3 boda da ostanu ljudi u ligi :D Nama da razmotre da daju 6 sledece godine i kidaju protiv cigana, ciganski recept :D Takodje Knezevic mi se doima, ne bi lose pojacanje bio :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Borac sigurnio ispada iz lige, a ove poslednje 4 utakmice će odigrati tek toliko da sve bude kobajagi regularno, ali nikako da izbegne ispadanje. Njihova sudbina je odavno zapečećena. Jebiga, mnogo su se kurvali!

1:3, laganica!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Jel to dojava za tacan rez il sta?Kvota je sasvim solidna...
Cisto da znamo da ispratimo :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Пошто сам 83. годиште не знам дали је икада пре мене била ова ситуација да се на једном дербију прослави титула (када је и математички недостижна)? Или је сада по први пут могуће?
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Брате сад га прећера !

ено су чак и у Борусији из Дортмунда малтене прославили титулу и прије него што су је обезбиједили!
Ma pusti bre hofmana.Zapio se i odmah udara po tastaturi a nije mu bitno sta pise.
 

Dr.Hofmann

Guest
Baš suprotno Čakma, baš ovako ramišljam kako pišem,ali očigledno vi mislite potpuno različito od mene pa vam ovo moje izgleda -"čudno", nije važno, zato i jesmo tu gde jesmo što se tako razmišlja i dela usrano ....
 

Zagor

Guest
Хофмане, много си у "Данке дојчланд" фазону... :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Da bog da nam svake godine glavna diskusija bila na kojoj utakmici će se slaviti titula :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Борац : Партизан 29. април 2012, 16:00
Главни судија: Сантрач Дејан
Помоћни судија 1: Поточан Дејан
Помоћни судија 2: Петровић Дејан
Четврти судија: Димитријевић Дејан
Посматрач: Андрејић Дејан
Делегат: Пајовић Слободан

Ганци :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top