Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Što bi rekli cigani: Još jedna pobeda i titulaaa :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Titula, titula, slaviće se titula...

Čestitke našim fudbalerima na osvojenoj titulu, 5. uzastopnoj!

U sezoni sa mnogo dobrih i mnogo ružnih dešavanja, istrajali smo do kraja i osvojili 24. titulu!

Ostaju nam još 2 bitne utakmice u kojima ćemo zabeležiti pobede:
-5. maja cigani će da nam ______ jaja...
-teranje ološa iz Uprave!

Još jednom, sve čestitke braćo i sestre Grobari, radujte se!
 

Dr.Hofmann

Guest
Sad je tamo frka neviđena, 24 titule mi oni 25, opasna se nervoza uvlači , što bi se reklo "guza gaće žvaće marvo ciganjska":D


Prestigli bi mi njih odavno da nismo imali u upravi raznorazne kriminalce, mafijaše, i ljudski šljam, evo i dalje imamo iste takve u upravi, ali nekako uspevamo da i pored njihovih sabotaža osvajamo titule...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Пошто ја ово рачунам као прави Нинковићев деби :D јебеш оно раније јел може неко да ме подсети који играч је дебитовао још у Чачку сем Салета и Симона.
Знам за њих двојицу, али мислим да је још један.
Нинковић јебе дечко не вади.

Setio sam se! Davidov! Jos je i gol dao! :D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Cestitke braci! Jebi cigane!

...sad jos da ih naguzimo u derbiju i sve 5 :)
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Čestitke našim fudbalerima na još jednoj tituli, čestitke su zaslužili i Krstajić i Stanojević njihov doprinos ovoj tituli je ogroman, i naravno na kraju čestitke svim grobarima i grobarkama. Sad nema stajanja idemo dalje da dominiramo kao u košarci.

Ganima koji čitaju ovaj forum da poručim, prvih 5 boli posle se naviknete kao u košarci, a uvijek se možete i fuzionisati na primjer sa Vojvodinom pa da nosite naziv Crvena Zvezda Vojvođanska DIVA... :D

Još da ih razbijemo u subotu i da uživanje bude kompletno.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Evo par slika sa monda:

view_photo.php


view_photo.php


view_photo.php


view_photo.php


view_photo.php


view_photo.php


view_photo.php
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
tak pobedom u derbiju titula bi dobila onaj pravi sjaj. u protivnom, od svih pet uzastopnih, ovaj naslov prvaka bi imao malko bljutav ukus. naravno, sve zbog zimusnjih dogadjaja i dvomeca u kupu.
Vecu glupost nisam cuo.
Brate, TITULA je TITULA.
Nema tu komparacije, utehe i kojekakve gluposti.
:šal OO PARTIZANE, O SAMPIONE :D:

Malo pripazi na izražavanje!

WebCrew edit
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Vecu glupost nisam cuo.
Brate, TITULA je TITULA.
Nema tu komparacije, utehe i kojekakve gluposti.
:šal OO PARTIZANE, O SAMPIONE :D:

Nije u redu da optuzujes druge da govore gluposti, tim prije sto si na prvu loptu potrcao da nekoga napadnes. Diego je u pravu. Titula bez pobjede u derbiju nema puni sjaj. To bi barem svima trebalo da bude jasno. Tacno je da je bilo milijardu spletkarenja i upiranja da ne uzmemo titulu i ove godine, i da je samim tim osvajanje naslova sampiona podvig za sebe, ali ako ne nabijemo cigane i vratimo ih gdje pripadaju, ostace nam gorak ukus ove sezone poslije svega. Ovako ce samo jos gore da laju svi mediji, govoreci da su bolji od nas, ali da smo kupili titulu i tako to, kako vec ide...

Zato daj da ih natovarimo na JNA i da im nabijemo prangiju posred usta uz jedan facial/bukakke i sve sto ide uz to :) (da prostite na izrazu)
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Nikad necu razumeti tu toliku opterecenost njima.
U kupu su nas izbacili, svaka cast, evo ruka. U prvenstvu smo ih izdegenicili u sred najdubljeg svetskog stadiona. Bilo bi lepo da im jos jednom objasnimo gde im je mesto, ali i ako se ne desi - mirno cu spavati i sanjati Zenes Es u drugom kolu kvalifikacija za Ligu sampiona. I Merebasvilija u crno-belom.
 

Zagor

Guest
Својевремено се певало "Мењамо титулу за победу у дербију". Тако се, посредно, циганима спасавала сезона, јер су они победом у том дербију, који није имао резултатски значај, заправо стицали утисак да су нам отели нешто до мога вредно и битно.

Основни посао је обављен, за дерби, као и купу, имам само две жеље - да се не губи и да их пребијемо. Ваља припремити терен за гурбетске генерације које долазе...
 

Verica

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2012
Порука
52
Reaction score
10
Titula je bitna a svaka pojedinacna utakmica,pa bio to i derbi,je smesno nebitna u poredjenju sa titulom.To naravno ne znaci da ih ne treba razbiti u subotu.Da puknu kao zvecke.Ja sam da se napravi i +20 do kraja ako moze.A +15 moze vec u subotu.
Malo vise postovanja prema uredniku klupskog sajta Partizana i klupskom fotografu.Obojica su veliki grobari i ljudi posveceni klubu.To sto si postavio sa Monda su ukradene fotografije klupskog fotografa postavljene jos ranije na klupskom sajtu.Nije mi jasno zasto mnogi toliko obozavaju prepisivacke portale,pa jos posebno one od kalafonca Radujka.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Nikad necu razumeti tu toliku opterecenost njima.

Ni meni ovo neće biti jasno :confused

Dokle god nam jedini cilj bude bio da budemo bolji od njih tavorićemo tu gde jesmo. Imamo primere u vaterpolu i košarci kako se gleda malo dalje izvan ovog lokalnog dvorišta. Da su KK ili VK gledali da budu samo bolji od cigana nikada mi ne bi videli ni Pariz, niti bi bili prvaci Evrope.
 
Последња измена:

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Cestitke za 24 titulu koja ce iduceg leta biti 25-ta.Fenomenalan dan 29 april 2012 koji nikad necu zaboraviti,dva u jedan...ne vadi ga.A njima :kur. Te njihove generacije se matematickom progresijom rapidno smanjuju,tako da ce uskoro doci dan kad vise niko nece da navija za njih :napred Partizan
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Za VK je dovoljno da svi znaju da plivaju i vec smo bolji od njih. :D

Slazem se, vise puta je pisano - nasa najveca tragedija momenta je sto posle pete uzastopne titule mi nismo daleko odmakli od njih. Umesto da nas ne vide vise ni na vidiku i da mi njima budemo reper koji moraju da dostignu, mi se sve nesto spustamo u njihovo blato da vidimo disu li, treba li im ruka spasa pa preko nase glave...
Sa normalnim razmisljanjem uprave, trebalo je posle LS, kad vec nismo pre, da im posaljemo razglednicu "Pozdrav iz zemlje safari..."
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Ne treba biti opterećen njima, slažem se....

Ali hoćete da mi kažete da vam je sve jedno u košarci ili vaterpolu ili bilo kom sportu da li ćemo da ih nakantamo?!

Niko ne kaže da naš osnovni cilj treba da bude da njih pobeđujemo, ali se jednostavno to podrazumeva... i uvek je bilo bitno... nemojte pričati da nije...

Eto i ovaj lizzard king... neka rokne ove čergare u subotu, pa nek pokaže da iole neki trener... titulu je imao obezbeđenu, jedva je uspeo da to ne sjebe, kup je sjebao...

može valjda jednu utakmicu jaču ove polusezone da dobije?!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Kad Lola kaze zatvorili smo ovo sve ovde,pa nek budu sampioni ako ih nije sramota.Onda je Lola u pravu,jer eto cigani uzese titulu,a mi ih razbili.Sad kad mi mozemo biti u takvoj situaciji,onda jbs sve bitno je da smo sampioni.E pa nije tako,titula vredi mnogo vise posle gazenja cigana i to je nepobitna cinjenica.To nam daje istinsko pravo da im se smejemo na sva njihova kukumakanja na toleta,biu,ciu.Ovaj derbi je prava prilika da odigramo jednu dobru utakmicu i da Grant okusi ukus cigancice.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Niko nije rekao da mu nije drago, niti da ne bi trebalo da dobijemo. Valjda se to podrazumeva. Nego se neki od nas slazu u oceni da pobeda u derbijima ne moze da bude vaznija i bitnija od titule, nikad, ni u jednom sportu.
Pogotovo ne u ta dva koja si nabrojala, jer u jednom to ne moze da bude derbi nikako, kad jedva skupe 10 onih koji bolje plivaju, dok u drugom gledamo jedan te isti film 7-8 puta godisnje, sa uvek istim krajem. Volim da dobijemo, a da vristim od srece, pa ne bas. Vise bih voleo da smo tukli onaj Armani u Beogradu u poslednjoj nego ijedan derbi ove sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top