Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Malo statistike nije odgoreg...

0 - 1 - 5, to je naš rezultat sa njima kad nas vodi stranac, a uz to nismo postigli NI JEDAN JEDINI GOL!

... a sada nastavite da pričate kako ćemo ih otresti za vikend.

Jeste, tradicija je tu da se ruši, a srušićemo je jedino ako prvi postignemo gol. Ako oni povedu, ne gine nam još jedan poraz za strancem na klupi.

Nemoj tako, Ilješ Špic ih je dobijao :D

A sto se CV-a tiče, poprilično sam siguran da nijedan posao u karijeri nije dobio na osnovu njega, tako da mu ne znači previše...
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Razumem statistiku, ali i pored toga treba biti realan i reci da smo protiv Zvezde promasivali ono sto je nemoguce promasiti i da smo imali barem malo srece napunili bi im mrezu do vrha. Dakle, igru smo imali u oba meca, razbili smo ih u polju, i toga su i oni svesni. U medjuvremenu mi smo podigli nivo igre za jos jedan nivo, dok ne vidim neki pomak u njihovoj. Ipak sam ja optimista i mislim da cemo ih pobediti u ovom derbiju.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Recept za pobedu ili suguran X, je veoma prost:

Izostaviti Nemanju iz prvih 11 :respect
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Statistika nema nikakvog znacaja u derbi utakmicama i nije neki pokazatelj, ali i ja nisam preterani optimista, samo iz jednog razloga, mi imamo samo jednog napadaca i to napadaca koji je bio 4 opcija kod Stanojevica na pocetku sezone, prakticno visak, stoga nemamo neke velike adute kad je sam spic u pitanju, ali ja se nadam da ce sredina opet kao i cele sezone biti efikasnija od napadaca, plasim se da ako nam opet bude zavisilio od Diare da ce nas opet pokopati.

I ja se pridruzujem zeljama da Nemanja ne zaigra( svi znamo da se odnosi na Rnica) a za svaki slucaj molim kolegu Je-Ne-A koji je vec prenosio poruke do igraca da i prenese poruku Rnicu da nikako ne glumi organiozatora igre i da svaku loptu koja mu dodje salje u tribine, moze i u korner, samo ne mora bas u sopstveni gol.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Zgaziti, otresti, razbiti...
Poznato mi je ovo, tamo negde u martu, pa kasnije pocetkom aprila o.g, bejahu to najave naseg duela u kupu...
Iskoristiti 1/3, ne 1/2 sansi, 5:2, 4:0, eventualno 3:0...
Ljudi, uozbiljimo se.
1. Skoro svaki derbi koji pamtim igran bez rezultatskog imperativa mi nismo dobili. Hocete redom? 1985 u rupi 0:2, 1989 u rupi 1:3, 1991 u rupi 1:3, 1994 u rupi mislim da je bilo 2:3, 2002 nokaut u Hramu, 2003 u rupi 0:2, 2007 u Hramu 1:2... Ej, ja pamtim 7 duela bez naboja, lagano izgubljenih, samo u martu 93 je bilo 1:0, a i to na guzove. Trenutna razlika u pobedama dobrim delom potice od njigove napaljenosti kada se nista ne odlucuje. Budite sigurni da dolaze po 3 boda.
2. Ekipa je raspustena i nema ko da je homogenizuje. Trener nije motivator i tu je prici kraj. Em klovn, em stranac.
3. Ne verujem u price o blistavom debiju na derbiju. Ne ocekujem od Ninkovica ili Ostojica briljantnu partiju. Ove utakmice su 70% stvar mentalne pripreme igraca. Plasim se da ce ovi mladi sagoreti.
Bio sam jedan od retkih pesimista pred oba duela u kupu. sada bih potpisao x unapred...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
1. Skoro svaki derbi koji pamtim igran bez rezultatskog imperativa mi nismo dobili. Hocete redom? , 1994 u rupi mislim da je bilo 2:3, , 2007 u Hramu 1:2

ti se salis ?

pa ovo su bila dva derbija sa najvecim mogucim rezultatskim imperativom.

1994. dan pred Uskrs, kad je tata Grinjorije bio mali popa pilicar, izgubili smo derbi koji da smo dobili, matematicki bismo osigurali titulu.

2007. su igraci morali makar prekinuti utakmicu kod negativnog rezultata umesto sto su dozvolili da gamad uradi to sto mi nismo te 1994. i na nasem stadionu osigura titulu.


ovaj put imperativa zaista nema nikakvog. poraz je jednostavno sramota, pobeda je realna, nema potrebe da tu realnost dopunjavamo nekim laznim euforijama i tenzijama. ali price o 3-0, 4-0, 'titula ne vredi bez derbija' i slicno, pa bar mi ne bi trebalo da imamo komplekse te vrste.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Titula je bila odlucena u maju 1994 kada smo izgubili u kolektoru.
Pod imperativom podrazumevam borbu za plasman, ekipa iz sezone 2006-07 jedva je bila i druga. O cuvanju casti ne bih ovom prilikom...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Hmmm. Pazi sad, ne bih da zvucim kao odvratni Nik Hornbi, ali zaista vecinu utakmica vezujem za periode u mom zivotu. Taj derbi nisam gledao u rupi: nisam imao novca + tog dana pre podne sam igrao dosta vaznu utakmicu (mladje kategorije, fudbal...). E sad, popodne sam se namestio da gledam derbi kod tadasnje devojke u stanu i znam da je tada upoznala moju najmracniju stranu. Mukica me (navijala za cz) tesila pricom da smo prvaci, dok sam ja u nastupu besa radio na preuredjenju enterijera...
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
'titula ne vredi bez derbija'.. to su price za malu decu i sektase ko sto su cigani. Naravno da bi voleo da ih roknemo, al' ne smemo dozvoliti, ako nam se desi ne daj Boze drugaciji ishod, da padnemo na tu njihovu pricu. Oni su u kurcu debelom i naravno da ce da seru tako. Menjali bi oni sada i jednu titulu za 20 poraza u derbiju uzastopno. Veliki su to licemeri, neopevana govna. Isti su od 7 do 107 godina, hteo sam da verujem da nije tako (zbog osoba meni bliskih i mojoj porodici), al tako je. Takvi su im i najobicniji 'simpatizeri', velika je to sekta.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
@Dvoglavi

titulu smo osvojili 2-3 kola pred kraj pobedom protiv zemuna na jna 2-0 i porazom cigana u podgorici.
da smo ih dobili u rupcagi bili bi prvaci, medjutim zbog tragicnog sase ilica (ne legendarnog kapitena vec jednog od zilion amatera golmana koje smo imali) pukli smo 3-2.

provereno, ta sezona mi je jedna od najdrazih i prilicno je se dobro secam.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
393016_FK_Partizan_Beograd.jpg


Mој тим за дерби :D
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
1994. smo izgubili dva derbija u rupi rezultatom 2:3. Mozda to unosi zabunu. Bio sam na oba, ali se pitam kakav hard disk imate u glavi kad se secate svih tih detalja, da ne spominjem utakmice posle derbija...

Sto se tice ovog vikenda, kao osvedoceni pesimista, slutim zlo u vidu jos jednog poraza, ne bi li se ova titula jos malo umazala govnima. Ako i bude tako, bas me zabole kita, bolje tako, nego obrnuto. Jednostavno, ove sezone treba da budemo presrecni ovakvim ishodom, posle svega sto se izdesavalo i jos uvek se desava.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ja zamerke nemam :D
Al najvise od svega bi voleo ovog 'malog' izmedju dve zvezdice, od starta da vidim :D
 

SvetoImeJe

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2012
Порука
52
Reaction score
1
Uh, sto bi bilo lepo da ovaj tim istrci u subotu, da gledamo zajedno Saleta i legitimnog mu naslednika, Dzigija! Samo, tesko da je realno! Munjo, vidi nekako da ubedis Granta:)
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
A majstor Zvone? Mislim da ne moze bez njega nikako...
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Neka umiksuje nesto. Samo nemoj obojicu od starta. Ja obojicu gotivim, za ove nase usrane protivnike su tate, pa imali i po 100godina.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Osecaj osvajanja titule se ne moze uporedjivati sa onim nakon pobede u derbiju. To su 2, potpuno suprotna osecaja i ne mogu se vezivati jedan sa drugim.
Naravno da bi izmedju ta 2 uvek izabrao titulu, mada je kudikamo dozivljaj potpuniji kad se natakne ciganka.
Ovaj derbi njima znaci daleko vise nego nama. Ukoliko, daleko bilo, izgubimo, osecaj ce za nijansu biti manje pozitivan po nas. Za njih bi pobeda bila sarena laza, kojom ce Lule i Fat Stefke prevariti navijace, kojima su obecali titulu, a mi im opet dali bonu.
Pored mene ce se, i ako dobiju, osecati kao da smo ih natovarili preko glave, a ako mi dobijemo nece ni smeti da mi se pojave na oci.
Ne dozvolite da vas svojom jeftinom manipulacijom zavedu. I sirotinja mora da se nekad raduje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top