Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Боље да игра Рнић јер нас је Смедерево масакрирало кад су играли Остојић и Аксент. Аксент је испао 3-4 пута , не држи линију никако ...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Hvala bogu pa nas cigani nisu masakrirali u derbiju sa Rnićem.
Problematično nam je mesto desnog štopera, sreća pa je prvenstvo rešeno, inače bi se tukli u glavu kad je derbi u pitanju.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
393016_FK_Partizan_Beograd.jpg


Mој тим за дерби :D

Svidja mi se tandem napadaca, Manga da masakrira ciganske igrace, pa ce se Mamba samo prosetati do gola :D Osecam da je Manga nase tajno oruzje, uvzebavano za specijalne prilike :D
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.403
Taj pominjani derbi 2:3 je odigran pre 18 godina tacno tj.bilo je kada ste ga vi pominjali.Dakle,30.04.1994.I to znam bez gledanja u istorijat derbija.(ne pitajte me kako ga se i ja secam,ustvari sta imam da krijem cigani me rasrafili od batina,posle derbija,ali da ne idem u off dalje).

Sto se tice recepta u subotu,ocekujem,tj.nadam se, da nase igrace nece uhvatiti kurcobolja. Ipak je derbi,valjda im je stalo do ponosa i da pokazu ciganima ko je gazda. Mada,kada smo kod toga ne bih da otvaram novu temu, ali uopste nisam ubedjen da smo mi ne znam koliko bolji od ciganije.Daj Boze da me ovi nasi demantuju u subotu koja prva dodje.

I u pravu je njacke sve ovo je posle lude sezone i premija,tako i treba gledati na derbi... neka bude kako biti mora....
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Za mene je ovaj derbi najvažniji ikada! Zašto? Zato što je svaki derbi mnogo važan, zato što smo ovog proleća već 2x izgubili, zato što bi poraz bio ona šlajmara iz pete na trofej šampiona. Ta gorčina bi imala pojačan efekat. Ne vidim razlog za bilo kakvu opuštenciju i rasterećenost, niti Partizanu rasterećenost bilo kad donosi pobede, može samo katastrofu da donese.

Ako igrače nije sramota da izgube 3 puta za 45 dana od raspalih cigana, neka izgube. Ali onda nek izađu lepo i kažu, mi smo pičke, nismo za Partizan, izvinite što smo nosili dresove vašeg kluba.

Sumnjam u pobedu zbog našeg šupačkog mentaliteta, ali joj se nadam. Pobeda bi donela divan osećaj nadmoći, potvrde šampionske titule, apsolutne vladavine i terora nad ciganima. Dijara mora da stavi dva! Laku Noć, prijatno :D
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ovaj sastav sto je Munja sastavio bio bi otprilike i po mom ukusu,izuzev malog Dzigija,mlad je to decak bilo bi jako zajebano za njega da izgori,naravno da treba da igra ali da udje sa klupe u 70. min. a od starta Zvone.Stavio bih Sasu Markovica sa Medom i Mangu sa Dijom.Moramo uci i mi napaljeno ali ne grlom u jagode,da jurnemo bez potrebe nego da odigramo strpljivo,da sacekamo sansu..Bez potcenjivanja ciganije,srce na reren,da nasi poginu za svaki deo terena i ja zadovoljan jer u takvoj konstalaciji ni rezultat nece izostati.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
A mozda i da se ponovi 136. derbi kad su depresivni cigani skinuli svileno rublje na sred JNA, a mi ih samo misionarki iz postovanja? Situacija se ne razlikuje preterano ni sad...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Боље да игра Рнић јер нас је Смедерево масакрирало кад су играли Остојић и Аксент. Аксент је испао 3-4 пута , не држи линију никако ...

Ajde da kazemo da Rnic treba da igra zbog uigranosti i iskustva, ponovo dolazimo do toga da Dzigi i S.Markovic nema sanse da pocnu mec, jer Tomic i Babovic, bar po meni MORAJU da igraju
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ali munjo....Pa kakav je to derbi bez Babonje u prvoj postavi. Pa ako cemo da silujemo komsinicu Stojke potvrdio da je Babonja najobdareniji :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Боље да игра Рнић јер нас је Смедерево масакрирало кад су играли Остојић и Аксент. Аксент је испао 3-4 пута , не држи линију никако ...

...Aksentijevic ne drzi liniju pa je zato tu pouzdani Rnic da zatvara sto ovaj propusti...tj. Nemanja krpi rupe...a pa ako je tako onda nema razloga za brigu :buhaha...malo sale nije na odmet :ziveli
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Derbi u subotu 5. Maja a izbori 6.-og...

Znači - X na kraju derbija, mi uzeli titulu...njima ostala nada...i svi zajedno u pozitivnoj atmosferi sutradan na izbore.
 

ALEXA01

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
41
Reaction score
3
Локација
Beograd
Iako to nece umanjiti nasu dominaciju (ne daj Boze poraz u derbiju), veoma je vazno da ih dobijemo. Previse su im narasla krilca, njihova kretenizirajuca medijska kampanja je vec dovoljno nepodnosljiva, a u njoj najgora laz da svi mladi igraci koji igraju kod njih predstavljaju buducnost naseg fudbala. Da ne pricam o onom kineskom stadionu ( Secate li se transparenta: "Grobari, idite u Kinu!!!" iz 2000. godine...ja se secam, itekako se secam...), onolikim sponzorima, drzavnim parama i sve to jednom raspalom klubu koji duguje 33 milona Evra...
Uz to, treba ih ponizavati i pobedjivati uvek i na svakom mestu, a posebno u ovoj situaciji...treba im ubiti nicim izazvano samopouzdanje...pre nego sto izmakne kontroli...dakle POBEDA ..sta drugo?

U inat svima!!!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Derbi je gotovo 90% stvar psihičke pripreme i napaljenosti, a ovaj nesretnik na klupi ne bi motivisao ni mačku da pojuri miša, a kamoli ove naše superstarove. ja bi iks potpisao odma.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
meni je zanimljivija kvota na to cije ce se stranacke zastave zavijoriti na slobodarskom jugu i severu ...

srce kaze dveri al novcanik naprednjaci...

hah
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
393469_FK_Partizan_Beograd.jpg


Po meni najrealniji sastav koji bi Grant trebao da izvede ako je nesto naucio u prethodnim porazima, znaci obavezno pojacana sredina, cak sam ubedjen da ce to ovaj sastav biti.

E sad ono sto bi ja voleo, dve izmene u odnosu na ovaj gore, Ostojic umesto Rnica i Ninkovic umesto Ilica.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Boga mi Gazda,ako mali Ninkovic pocne utakmicu, puce ti pare...:)
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Predlazem da s ovim zatvaramo ovaj topik: :D
(O)PET1. 05. 2012. - 16:02





Pobedom u Čačku crno-beli su 3 kola pred kraj JSL Srbije otklonili sve nedoumice oko ’vlasništva’ nad šampionskom tapijom. Šampioni su se upisali u zemljišne knjige kao nosioci prava i dobili su dozvolu da mogu nesmetano da koriste i ubuduće sve privilegije, koje iz toga proističu.





Poslednjih godina Šampion je postao suvereni vladar na srpskom prestolu, pa je postalo ’smorno’ ponavljati ’same old story’ o ’rezultatskoj podlozi’ svih znamenja. No, neka se odigraju i poslednja tri kola, pa ćemo i tu statistiku obelodaniti za one koji vole matematičke modele.




Ovaj put obelodanjujemo samo izvod iz ’Memoranduma o namerama Šampiona ’:

To be continued
...

To be c



A šta su dan posle ’upisa u katastar’ izrekli neposredni proizvođači sa terena, možete pogledati ispod.
partizan.rs

Ima dole onda par videa.

ali za 'memorandume' i 'dozvole','nosioce prava' i 'zemljisne knjige','upise u katastar' itd...kakva aluzija...:clap :rolling lough :buhaha
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top