Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
Drago mi je sto Sasa Ilic "mora u penziju, mator, ne moze vise" i ostale idiotluke sto citam ovde iz dana u dan.

Rodjaci, nismo se sastavili s loptom kada je Dr Sasa Ilic izasao iz igre!!! Isto kao u rupi u 1. polufinalu Kupa. Sa loptom se nismo sastavili!!!

istina, samo to ne govori toliko o kvaliteti sase ilica, koliko o nekvaliteti ostalih, i potpino promasenoj transfer politici u klubu
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mislim da je sada svima jasno da:

1.Tomic i Babovic nisu igraci za Partizan!

2.Grant nije trener za Partizan!

3.Zvone je tata!

4.Diara veze nema sa fudbalom!(mali igrac)
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Шта рећи осим да је ово брука и срамота.
На домаћем терену, на прослави титуле играти на 0:0? :confused То може само неко ко или нема појма шта ради или има неких психичких проблема.

Много ми је криво што нису играли неки који су морали играти и што су играли неки који не смеју прићи терену, а не играти.

Надам се да ово значи да Грант одлази са клупе јер ако се добро сећам на теми Управа напоље је писано раније како ће Грант добити ногу уколико не победимо овај дерби.

Срамота за све, за тренера тј. "тренера", играче, а и за "навијаче". :oops:
 
Последња измена:

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ladno cu da riknem....Ne mogu vise, nemogu...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
najveci utisak utakmice mi je volkov :puke taj namerno sabotira ... nije SS lud sto je ovaj derbije uredno cucao na klupi ...

sad se tek vide neke sitnice koje je SS fenomenalno znao da poslozi i da,skoro pa rutinski dobija derbije ...

jedan je SS :respect:respect:respect:respect:respect
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Bolje da sam ugasio jebeni tv,nego sto sam video uplakanog Ninkovica,ne mogu da se smirim jebeno,stigla vas svaka kletva sa ovog foruma,lopovcine smrdljive,grante teraj se u sto kurca,i tvoje finale lige sampiona,zakljucajte ovu temu....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja ipak mislim da sam doziveo nervni slom.
Avram daje ostavku nadam se, to bi me koliko toliko smirilo.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
propast i raspad sistema..Kao klub smo jedna velika nula,pocevsi od cigana iz uprave,trenera koji je raspali debil i jako nesposoban do igraca i pojedinaca u ekipi koji su retardirani majmuni i nezasluzuju da igraju za crno beli dres..

Avrame idi kuci i povedi Babovica posto imas naviku da vodis svakakve debile sa sobom i da nas vase oci vise nevide a to vazi i za nesposobnu upravu jebem im sve..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Јел још увек треба да се дадне шанса Гранту?

Ми са Грантом нећемо дати гол циганима ни за 100 година (а корњача ће живети сигурно још толико!) а то сам написао и пре месец дана.

А о евентуалној победи да и не причам!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čemu toliko gneva, nije valjda da ste očekivali da ćemo danas da pobedimo!

Boga sam molio i na poluvremenu samo da gol ne dobijemo, jer mi sa Grantom možemo da igramo protiv cigana sledećih deset utakmica, a gola postići nećemo, o pobedi i ne sanjam!

Nebitno ko će i da li će preuzeti Partizan, ako Grant ostane trener popušili smo i sledeće godine i za kup i za titulu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Jedino bih zeleo da pohvalim Ostojica, decko je odigrao za desetku. Ove ostale ne zelim da komentarisem...

Bravo i za Ninkovica, videlo se koliko mu znaci derbi, a nije igrao...Kad sam ga video da place samo sam jos jace zaplakao...Mater vam jebem svima, i tebi "gospodine" Bogicevicu
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
ЈАМБ ИЗБУШЕН ТРИЛИНГОМ!!!

ЈЕБЕМ ВАМ МАМУ, МАРШ ИЗ СВЕТИЊЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Jebem vam bre mater, 10 minuta ne pokušavate da date gol, 10 minuta čekate da zvoni!!! Nosite se u kurac, zbog čega imam pritisak 300 sa 900, zbog čega će cigan da nas zajebavaju, ne vas jebali vas splavovi, nego nas.

Đuriću crko majci večeras, avrame od.. .ma nosite se svi u kurac, svi, svi


svi

znate šta znači svi
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
tako vam je to drugari moji, kad namestis utakmicu sa ciganima na iks, a on te zajebe i uvali ti kurac na kraju.

ne veruj ciganinu ni kad sa njim namestis utakmicu.

toliko od mene, planirao sam da se povucem i proslog leta, ali ne znam sta mi bi. ovog puta definitivno dovidjenja, neka se zajebavaju sa nekim drugim.

nije sloba kriv, mi smo govna.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Mali Dzigi je od danas heroj za mene, pa dokle god bude bio u svetom dresu, jebem li vas usta prevarantska i lopovska pa da li je vama nesto sveto, ciganska upravo, odlazite vec jednom i vodite pijanog jevreja sa sobom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top