Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Koliko gorcine ima u ovoj tituli...Hvala bogu da je osvojena u prvom delu..ovaj drugi deo ne racunam!

Dzigi sedi na klupi...Debilu bre Grante,eeeejj!!!!

Smesni smo!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Neka neko objasni diletantu na klupi da u fudbalu mogu da se vrse izmene pre 80-tog min. i da ima pravo na 3 izmene,mali Ninkovic place jbte,spreman da ih pokida na terenu,da grize,ujeda za grb,ali ne on mora da sedi jer ramadanijevi puleni moraju da igraju,vrati se odakle si dosao,i nemoj vise nikada u zivotu da pomislis da sedis na necijoj klupi prevaro od trenera,PREVARO!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Bogicevicu dokle cekanje ??DOKLE ??? Suze mi idu, ne mogu ih zaustavim... Seme vam se zatrlo
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
AVRAM DON'T GO HOME!!!
DIE YOU PIECE OF SHIT!!!!!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Klasicna propast jedne ekipe..
navijaci se medjusobno svadjaju,
kompletno su svi protiv trenutnog "trenera",
igraci igraju kako igraju..a oni koji bi znali i umeli bolje da igraju greju klupu..
puknes od najveceg rivala jednom, drugi put - izbaci te iz nekog takmicenja, obavezno jednu izgubis na ovako bedan nacin kao veceras..
titulu ne racunam, nju je osvojio STANOJE!

braco i sestre, drugovi i drugarice, kolege i koleginice, prijatelji moji - brod nam je i zvanucno potonuo..moramo da pravimo novi i to pod hitno!

LOPOVI NAPUSHITE MI SE DJOKE!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.231
Reaction score
4.065
Локација
Uvek uz Partizan
Oko trenera vise nema nikakve dileme, mi ga nemamo, nadam se da cemo ga uskoro dobiti. O utakmici sta reci nezasluzen poraz, ali to nam se vraca za poteze koje je nas klub vukao u skorijoj proslosti. Dakle da zakljucim snajderu i v.d. trenera majku vam jebem.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Kakav cirkus,repriza zadnja dva derbija.......

AVRAME MAMU TI JEBEM,jebala te taktika posred dupeta u kojoj napravis jednu izmenu pet minuta do kraja i u kojoj Markovic igra krilo a Dijara sidrasa.

Mars u picku materinu i ti i tvoj jedan spic gusteru jedan.

Dzigi LEGENDO!!!!!!!!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.379
Reaction score
1.158
Не зна се ко је гори, од играча, преко тренера до управе! Нама треба комплетан ремонт клуба, сачувати само име и традицију а најурити све од председника до теткице па онда испочетка! Три утакмице заредом да изгубимо од ових искомплексираних аматера је при уткамице превише!

Не заборави тзв. навијаче...
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
Avrame,Avrame,Avrame !!!
Jebem ti trenera koji igra na X !!!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Mislim da se ovde zavrsava sva moja podrska gospodinu Grantu. Cist amaterizam da od ovih polu fudbalera izgubis tri utakmice za redom. Takodje mi je nejasno sta je cekao do 80 minuta da izvrsi izmenu, i zasto je izvukao najboljeg fudbalera na terenu a umesto njega uveo preplasenog deckica koji je zaboravio kako se vodi lopta. Ubedjen samo 10000% posto da bi Stanojevic ovu kvazi bandu ispratio kuci sa minimum 2 gola u mrezi, i da budu jos srecni. Svaka cast Djuricu, svaka cast Alberte, uspesno ste prekinuli nasu dominaciju.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
STANOJEVIC JE DOKTOR FUDBALA ZA OVU NEZNALICU OD TRENERA!!! ZOZE MURINJO I GVARDIOLA ZAJEDNO!!!
SRAM DA TE BUDE JEVREJINE! CELU UPRAVU TREBA DA BUDE SRAMOTA! TAKODJE I POJEDINE IGRACE TREBA DA BUDE SRAMOTA!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ocekujem naslov "Ninkovic brutalno pretukao Granta, Babovica, Dijaru"...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Партизан=Ренџерс. Скоро исти сценарио.

Само што смо имали срећу да смо титулу практично освојили у децембру.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
Dzigi sine zao mi je zbog tebe sto si ovo doziveo ,ali ne brini oteracemo ovu bagru iz uprave zajedno sa trnerom kome derbi nije vazan mec a i ove menadzerske igrace koji moraju da igraju i ako ne zasluzuju!!!!:banghead
avrame djurici bureku ruzicu babicu :pickaciganska i ostala bagro da bog da vam se seme zatrlo gonite se u tri picke materine iz naseg PARTIZANA!!!!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top