Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
pazite, granta ste svi docekali na noz, jer ispadne da je SS proteran da bi on upao,a realno nije grant kriv sto u kupu sale,dijara ili neko 3. nije zabio gol.
a bili smo bolji, i u obe utakmice zasluzili i pobede,totalno nadigrali kurve,ali jbg, to je fudbal.

ovu je grant promenio taktiku, jer je video da pored katastrofalnog napada, igrajuci ofanzivno imamo i promaju u odbrani...sto su svi i ocekivali,a cak stovise mnogi koji otvoreno mrze avrama, koji su mu prgivarali za losu taktiku u kupu,su trazili ovo.
e pa to smo i dobili.
ss, je zvezdi pustao loptu,pa ako udje-udje. a imali smo srece (vise nego pameti) pa je i ulazilo...sad je to stalo. verovatno i zbog te srece,ali i zbog cinjenice da su se oni pojacali,a mi nismo.

uglavnom, da je grant postavio ponovo napadacku taktiku, opet bi se naslo ljudi koji bi mu zamerali, pogotovo ako bi ispusili.... tako da ja njega malo krivim za ovo.
pokusao je nesto drugacije od onoga sto je video da ne ide...

puno vise su krivi oni na terenu,a najvise ona govna u upravi.

istina je da avram tu nije mogao puno uciniti,a da u nasim ocima ne ispadne los. ko god da je dosao na mesto SS, docekalo bi ga isto.
ali isto tako istina je da su mogli dovesti bilo koga, pa i da su mene doveli na klupu, da bi za puno manje para napravio isto sto i avram...nastavio ono sto je SS zapoceo.

znaci, na videlo izlaze sve slabosti nase ekipe, katastrofalan rad uprave, sportskog dela (od kondicionog, svih ostalih trenera, preko igraca do sportskog direktora, tj koordinatora). a sve to pod losim vodstvom onog govneta.

titule smo osvajali jer je kurva bila na samrti, evropa nam je pokazala koliko vredimo,ali to nam nije bilo jasno. ili jeste, ali smo se zadovoljili s tim da osvajamo nase titule, ma kakvu vrednost one imale.
nazalost, kurva je prezivela, evo upravo joj dadosmo i umetno disanje i sad se vracamo tamo gde smo i bili, u 3 P.M.

dakle, dokle god se nesto veliko ne desi, promeni uprava, svi treneri, necemo mi napraviti korak napred.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ma Ivanov nije ni najmanje kriv, decko je odigrao veoma dobro, ali izmicanje Kamare... to mi nikako nije jasno... Nadam se da ce nas lisiti usluga na kraju sezone.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koliko god vam ovo izgledalo loše, nije loše- dobro je. Sada niko normalan ako dodje na čelo kluba neće ostaviti Avru za trenera.

Grant je već sada "bivši"! Čovek nema rezultat, autoritet, a i znanje mU je diskutabilno. Kad tome dodaš i cifru od milion+... epilog je jasan! Bar nešto pozitivno da se desi.

baner-grant5.jpg
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ma i novi semafor je kriv. Od kad njega postavismo mi sve izgubismo od cerge. Hocemo lampasa nazad!!!
I sto Gazda gore napisa, Grant je nazalost svih nas postao legenda cerge. Rekao je da voli da rusi tradicije. Pa eto srusio je i postao je prvi strani trener u istoriji kluba koji je izgubio 3 puta od cerge a da pritom nije postigao ni jedan jedini gol.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
par igraca trazilo smenu avrama,ne znam ko tacno

Ako ce sve da se zavrsi samo na smeni fikusa, onda nista.
Sto se mene tice, neka idu u kompletu sa njim i oni pajseri koji su ga i doveli ako ce vec da ga najure.
Posle treba da bude - eto smenili smo Granta a mi ostadosmo da pravimo rsum i dalje.
Neka povuku jedan potez u korist Partizana ove sezone i nek odu u tri picke materine.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Јајаре из управе,оне предходне,ове садашње,неке будуће...све њих скупа заболе за осећања нас навијача,гледају само свој интерес.То ми је већ одавно јасно али не могу да останем равнодушан на понашање неких играча,играча који се бусају својим Гробарством а кад то треба доказати на терену нема их нигде.Не морају да знају да играју фудбал (уосталом кад су то Срби и знали) али морају да поштено озноје дрес,морају да покажу емоције због лошег резултата,међутим и већину њих заболе за нас,част изузецима...

Лепо ми кева стално говори,шта се џаба нервираш,они добијају лову,намештају мечеве.У овој земљи где народ саставља крај са крајем неки од њих за ово јајарење зараде за месец дана више него неко за целу годину мукотрпног рада.

Шта као сутра иду избори,па ће дс заменити спс у Партизану,једни лопови и комуњаре ће заментити друге,чему бре да се надам,"европски Партизан",како да не.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Avram Grant legenda nad legendama

Mislio sam da od Ješića, Rebera, Stevanovića ne postoji gori trener, demantovao me je plaćenik uprave, izraelsko đubre, Grant.

''Trener'' koji na proslavi titule izvodi najmanje očekivan sastav na teren, koji igra pod šapom nadređenih, forsira igrače koji ovo leto napuštaju klub.

''Trener'' koji igra sa jednim napadačem na svom stadionu.

''Trener'' koji napravi jednu izmenu, i to u '81 minutu.

''Trener'' koji je doveden s jasnom namerom da se sruši i poslednja kost kičme ekipe koja hara, koja doslovce jebe cigane poslednjih 5 godina.


GOSPODO IZ UPRAVE, USPELI STE, ČESTITAM. OD TERANJA MOREIRE, DO NA KRAJU TERANJA STANOJEVIĆA I KRSTAJIĆA, USPELI STE DA OBRADUJETE NAŠE NAJLJUĆE RIVALE.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sta vredi sto grant ide,pucamo milionce za 3 mesaca.......

Od igraca Ivanov dobar,Ostojic RUTINSKI!!!Nije mu se dalo da da gol.Pokazao da je spreman da igra prvu postavu.
 

Zagor

Guest
Omladino crno-bela, vi kojima secanje ne seze tako daleko, evo vam prilike da malo ojacate, da iz vasih suza nikne kakva hrabrost, kakav pank. Bez neobjasnjive i nezasluzene patnje se ne postaje Partizanovac.

A veceras, dobri moji, curu/decka pod ruku (ti Paki mozes i sam :D), setnja pored reke, mirisno vece i lak razgovor.

Zahvalite Bogu na ovome veceras, i naucite kako se postaje bolji covek radeci uvek i svuda suprotno od ovoga sto rade nesoji koji su nam utamnicili Klub.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Evo,stigao sa stadiona.tug,cemer i jad.

Sve je licilo na predizborni X do tog momenta kada nam onaj zavuce( kako neko napisa harmonikas iz 53). Opet cigani na atletskoj stazi,cak i na terenu, cuva ih 20 zandara,a na istoku dupli kordon.Ko je domacin,a ko gost mamu vam jebem svima raspalu?

Cigani opet zapalise stadion,ako kada mi nismo u stanju.Za ovo bi trebala cela severna tribina i upravna zgrada da gori. I nema sumnje da se ovo desava Paoku,ili bilo kom grckom klubu da bi ga zapalili odavno. Ovako mi se gledamo na istoku nemocni bilo sta da uradimo,slusamo pesmu cigana.Zlo koje nas je snaslo ne moze se jednim postom opisati.Mala pauza,pa se vracam...

Uh i ja sam ocekivao predizborni x. Btw vodje na jugu pretile ljudima koji su pevali sa zabranjenima....

I za kaj bogicevicu i ti odjebi isto....
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Army brate jel ti piješ? Sve ti duplo, redovno. :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
pazite, granta ste svi docekali na noz, jer ispadne da je SS proteran da bi on upao,a realno nije grant kriv sto u kupu sale,dijara ili neko 3. nije zabio gol.
a bili smo bolji, i u obe utakmice zasluzili i pobede,totalno nadigrali kurve,ali jbg, to je fudbal.

ovu je grant promenio taktiku, jer je video da pored katastrofalnog napada, igrajuci ofanzivno imamo i promaju u odbrani...sto su svi i ocekivali,a cak stovise mnogi koji otvoreno mrze avrama, koji su mu prgivarali za losu taktiku u kupu,su trazili ovo.
e pa to smo i dobili.
ss, je zvezdi pustao loptu,pa ako udje-udje. a imali smo srece (vise nego pameti) pa je i ulazilo...sad je to stalo. verovatno i zbog te srece,ali i zbog cinjenice da su se oni pojacali,a mi nismo.

uglavnom, da je grant postavio ponovo napadacku taktiku, opet bi se naslo ljudi koji bi mu zamerali, pogotovo ako bi ispusili.... tako da ja njega malo krivim za ovo.
pokusao je nesto drugacije od onoga sto je video da ne ide...

puno vise su krivi oni na terenu,a najvise ona govna u upravi.

istina je da avram tu nije mogao puno uciniti,a da u nasim ocima ne ispadne los. ko god da je dosao na mesto SS, docekalo bi ga isto.
ali isto tako istina je da su mogli dovesti bilo koga, pa i da su mene doveli na klupu, da bi za puno manje para napravio isto sto i avram...nastavio ono sto je SS zapoceo.

znaci, na videlo izlaze sve slabosti nase ekipe, katastrofalan rad uprave, sportskog dela (od kondicionog, svih ostalih trenera, preko igraca do sportskog direktora, tj koordinatora). a sve to pod losim vodstvom onog govneta.

titule smo osvajali jer je kurva bila na samrti, evropa nam je pokazala koliko vredimo,ali to nam nije bilo jasno. ili jeste, ali smo se zadovoljili s tim da osvajamo nase titule, ma kakvu vrednost one imale.
nazalost, kurva je prezivela, evo upravo joj dadosmo i umetno disanje i sad se vracamo tamo gde smo i bili, u 3 P.M.

dakle, dokle god se nesto veliko ne desi, promeni uprava, svi treneri, necemo mi napraviti korak napred.

Šta nam napriča Raky_b.
Znači nepravedni smo prema grantu prevarantu, Stanojevića sralo, cigani na samrti bil,i sada su se oporavili.

Nisi zadovoljan sportskim delom Partizana, a osovjili 5 titula zbog cigana na samrti, koju država danas gura da igra Evropu. Upravu si Saleta su usrale ove pobede u derbiju i titule koje je osvojio.:prekrsti
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Utisak meča Ninković! Podrška za tebe, bićeš najbolji igrač!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Grant ima nekako biblijsku facu. Noje zašto si njegove pretke stavio u barku, nikome ne bi falila njegova vrsta.

Ova utakmica je stvarno sramota. Ne zbog rezultata, jer isto bih ovo napisao i da smo odigrali nerješeno. Zalaganje 0! Kad već imaš titulu zašto da se trudiš da odigraš kako treba tih par utakmica do kraja, to je logika.
Da se nešta pitam većinu bih udario dobro po džepu, jer je sramota da Saša Ilić od 35 godina više trči nego svi ostali zajedno. Đe vam je mladost babetine?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Daj Boze da grant ide, ali ne verujem.. ipak je "osvojio" titulu... Ipak u meni ima malo nade, zna li neko ista vise o tome?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.657
Reaction score
5.517
Jebem te zivote,tri utakmice sa ovim diletantima i ne da nismo ni jednu pobedili, nego nismo izvukli ni nereseno,a tek sta da se kaze na to sto im nismo dali gol. Imali smo sanse,istina.Ali da smo bolji od njih,i nismo. I sledeci derbi cu biti srecan ako izvucemo bod.Ovako je bilo godinama,izgleda da se opet vraca. Kazem,kao mi zalimo za stativama, sansama a oni trpaju golove.Voleo bih kada bih negde video statistiku iz sva tri meca.Bojim se da uopste nemamo mnogo vise suteva.

O utakmici necu mnogo.Vidim da nam igraci mnogo lose stoje, a psiholoska priprema jeza.Sta li igraju Babovic&Tomic?

Evo shomy87 je objasnio sustinu.Smehotres od trenera.Mislim smehotres je kada vodi druge timove,sada je posle Portsmuta i cekicara dosao nama da jebe kevu.
Uspesno se pravi lud sada citam,sta reci na ovo...?

http://www.mozzartsport.com/vesti/grant-nista-ne-razume

Ako je nesto dobro to su te suze Ninkovica,ima nade i za nas.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.983
I za mene licno, utisak utakmice Ninkovic i plakanje zbog poraza...

mali ce da bude opasan... samo da neki trener skupi muda i pusti ga da igra...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Pa jel istina da Grant pakuje kofere ili sta? Milion evra za titulu koju je osvojio drugi trener i za 3 poraza od gurbeta? Od toga dva na nasem stadionu? Mnogo je...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top