Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ma za nas nema ko ni da da gol, Dijari hvala, ali rekreativac ono mora da da a ne profesionalni fudbaler, razumem sto ne moze da izdrzi pun sprint 60 metara, ali da ne realizujes toliko sansi u tri utakmice e jbg ga onda.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Titulu smo ZASLUŽENO osvojili - ZASLUŽENO najbolji!

Otresli smo cigane na jesen i cigane 2 oba puta i jedino smo sad kad nije rezultat ništa odlučivao izgubili.

5-ta titula zaredom i nju ne može da mi ništa pokvari.

Слажем се, пут до ове титуле нас је много тога коштао.

Остали смо без тренера, без спортског директора, трпели шизофреничну циганску пропаганду, многи људи су се месецима борили да уопште уђу на стадион сопственог клуба да би бодрили вољени тим, квазитренер, квазииграчи, многе бесане ноћи испуњене стрепњом, све то је уграђено у ову титулу.

Били смо јачи и од смрдљиве државе, јебали смо повампирени државни пројекат и има да славим ову титулу само тако.
Јучерашњи дерби пораз јесте велика мрља, али да нам је неко после ремија са Слободом понудио овај сценарио, прихватили бисмо га.

Сви треба да дођемо на меч против Металца и доделу пехара Шампиона.
За тај пехар смо се Браћо борили и изборили.
Зато смо бре живели још од децембра и терања Станоја и Крлета.
Не долазимо на доделу пехара због фудбалера, већ због нашег клуба и због нас.
Моје није да волим наше фудбалере, тренера, управу, моје је да волим Партизан, да га бодрим на терену и да се борим за њега ван терена.
Брига ме за појединце међу играчима које нећу ни именовати, брига ме за говедо од тренера, брига ме за управу, наш вољени клуб је Шампион и то треба да дођемо и прославимо, а то ће бити још лепше јебањем миле мајке управи, ако уопште говнари дођу на стадион.
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Dzigiju hvala za one suze, otišao sam lakše u krevet znajući da je barem nekima od njih stalo...jer šta drugo reći za kapitena koji izgubi loptu i onako šeta, ko da je sa prijateljima u balonu, pa će posle na pivu...ili dorata Tomića koji je ka klinac koji donese svoju najnoviju loptu na školsko igralište pa bi samo on da se igra sam...Diarra, zao mi je sto nije otisao ranije da ga pamtim po lijepim trenutcima..a ovako...

jbg...mada ipak riba smrdi od glave a ne od repa.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ raky_b

nisam ja brojao sanse u derbijima, vec ti. mene samo zanima rezultat na kraju utakmice, a ovog proleca je skor 0-0-3, uz gol razliku 0:5. dakle, odluci se sta je relevantno, ja sam ti odgovorio da je prica o njihovim sansama u prethodnim duelima smesna.
ne znam o kakvom karanju govoris pre ss. zaustavljena je serija poraza u derbijima, nije bilo trijumfa u nizu. jokan dobio jedan , nepomjanik iz stitara jedan, plavi jedan. ss je dobio sva 4 na kojima je vodio FK.

nije kriv za losu formu igraca. super. sta mu je posao? dugorocna vremenska prognoza za bg i okolinu?

ista taktika kao ss? ne znam da li smo gledali iste utakmice i ne zanima me da pisem o tako ociglednim stvarima. napisao sam vec, ova od juce da, slicna je derbiju u rupi, oktobar 2010, sa tom razlikom sto na 0:0 ss nikada ne menja postavku vec ubacuje svezijeg igraca. primer je derbi iz novembra 2011: dva super ofanzivna igraca, dijara menja markovica. grantu je ovo treci put ove sezone da potpuno promeni postavku igre u drugom poluvremenu i sjebe ekipu: sloboda, prva u kupu i juce.

jos samo da pojasnim zasto ne mozemo da damo gol. 85% pogodaka FK Partizan postize preko veznih igraca, uz dobru saradnju sa spicevima. da, fale eduardo i scepovic. ali, situacija kada veseli dijara centrira, a reprezentativac NT7 ne moze da poluvisoku loptu sa strane iz prve posalje u kontra cosak govori da nije spreman za to. nije, jer se po obavezi u igri vidi da niko ozbiljno ne radi sa njim i da psihicki nije u utakmici. isto vazi za babovicev promasaj u 1.poluvremenu.

inace, odusevljen sam igrom njihovih zimskih akvizicija. milunovic, milivojevic, mladenovic, maksimovic. sjajni igraci. utakmicu su dobili tosic i borha, harmonikas je egzekutor. jedino stoji da je rp napredovao. imao je sansu, Partizan na klupi ima vola...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... Preko postova prethodnih sam samo preleteo, jer je ocigledna poruka bila ista u svakom, jedino moram da istaknem post kolege Raky _b sa kojim se slazem u potpunosti :clap

I moram da postavim jedno pitanje Gazdi, tvrdi da je Grant gotov ovim porazom, ok, mnogi su tvrdili da je kup prodat, da se planira i prodaja titule, a da je Grant doveden upravo zbog toga, i evo Grant odlicno odradjuje svoj zadatak dali smo im kup, sto ga ne bi ostavili da im da i titulu sledece sezone, koji je njihov interes da ga smene, ako je tacno ono sto su svi tvrdili.

Stvarno nemam nameru da branim Granta ,njegova je krivica koliko i igraca ne veca, ali ja gledam kroz prizmu sta ako nam Mutavi ostane, Grant je mnogo bolja opcija, tj bilo koji trener stranac, nego da nam Muto servira svog poltrona, pa ce te tek tada da vidite sta su menadzerski igraci.

Sta god vi pricali o Grantu nije on nesposoban kao sto vi mislite, covek je dosta vodio klubova u svojoj zemlji, reprezentaciju, a ako je los trener onda je za njega to jos veci uspeh i posle toga uspeo da se uglavi kod jednog Abramovica, pa cak i da postane trener , da budemo iskreni to ne moze nesposoban covek, strucne kvalitete na stranu, ali ja jednostavno ne verujem da njega moze da jebe jedan Djura mutavi i da je on marioneta kao sto svi tvrdite.

Po meni jedini pravi razlog sto ce ga oterati ako oteraju je sto je vec poceo da izjavljuje da mora da poprica sa upravom oko budzeta, a svi jasno znamo sta Djura kaze na to... kog Budzeta?

:prekrsti:pop Ništa ti nisi naučio od avgusta meseca pa do danas, a sve je toliko jasno da jasnije ne može da bude. Potrebno je samo otvoriti oči!
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Centurion objasnio sve :clap:clap:clap

Ovo je mucki osvojena titula i izgubljene bitke su bolne ali ne i toliko bolne kao izgubljeni ratovi koje ciganija poslednjih pet godina prozivljava.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
sto su ljudi vec spomenili, jedino sto je on mogao sinoc uraditi je ubaciti dzigija,a zasto nije, ne znam.

Ja cu ti reci zasto, zato sto je igrao na 0-0, to se iz aviona videlo.
Kada trener ne menja nista, kada je zadovoljan stanjem na terenu, kao sto je i on bio extra zadovoljan sa 0-0.
A kada je trener Partizana zadovoljan sa 0-0 u derbiju, a prethodna 2 izgubio nez datog gola, treba da leti koliko juce.

jel grant kriv sto nemamo napadaca?
ja mislim da nije.
dale, sta hocu reci....on ne vredi tih para koje mu se placa, ali isto tako nije samo njegova krivica za los odabir igraca, njihovu losu formu, guranje igraca koji se moraju prodati,a posebno nije kriv jer smo promasil ono sto smo promasili.
Ja mislim da jeste, jer nije trazio ni jednog jedinog igraca da dodje zimus.

sto ti kazes, to je stvar treninga,stanja ekipe i par sitnica.
Pa ko vodi trening, Rasa i Vukadin ili trener?

ali eto, neko je odlucio da nema potrebe da se pojacavamo,a taj neko nije bio grant.
Grant je saucesnik u toj prici, i ima svoj deo odgovornosti.

smenom avrama, partizan nista nece dobiti, osim sto ce izgubiti pare za njega i jos jednog, novog trenera
A sta ce dobiti Partizan njegovim ostankom?
Sem prica posle poraza - good game, shit happens, i don't understand, i don't understand, i don't understand?

Realno zabole me za njegovih 900.000 kad bagra pokrade 10-20 puta vise i nikom nista.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Voleo bih da procitam pricu nekog naseg igraca, naravno kada bi neki hteo o tome da prica, da napravi poredjenje kako je to kada imas trenera koji ne prestaje da melje 90 minuta sa klupe, da vristi na sve, da nema ni sekunde igre bez jasne ideje i poruke svakom igracu sta treba da radi na terenu. Neki su kod Stanojevica, kao kod Vujosevica, kad zaseru izbegavali da pogledaju ka klupi, jer su znali da ih tamo ceka psihopata...

A onda dodje neki drugi lik, ti igras derbi i u nekom momentu, kada vidis da ne ide dobro, okrenes se prema klupi da cujes neki savet, neko uputstvo, a tamo umesto onog sto skace kao na struju, neko posadio strasilo, koje, jelte, nema sposobnost govora, pokreta...

Uopste nisam toliko ljut na igrace za ono sinoc, iako se o svakom pojedincu da diskutovati i za mnoge koji su ispljuvani uopste ne delim misljenje da su igrali lose, ali ajde da se ne hvatam u kolo. Meni nije jasno, a verovatno ni igracima, sta se uopste od njih trazilo u poslednjih 20 minuta utakmice? Da napadnu? Da se brane? Sta da rade, koja je bila osnovna ideja? Ja tu ideju nisam video. Bilo je doslovno kao da nam je trener zaspao, a pomocnici ne smeju nista na svoju ruku, a igraci tako ostavljeni na cedilu cekaju da iscuri vreme i odu kucama, splavovima...

Umesto sto igramo povremeno pred praznim tribinama, mozda bi za Partizan bilo bolje da proba sa praznom klupom za rezerve, pa neka se igraci sami dogovore.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Znas kako Gazda ovde je previse teorija i insajderskih informacija izneto, a obrta u tim informacijama je bilo vise nego u prosecnoj meksickoj sapunici da bi neko prosecnog intelekta kao ja to razumeo, pa cu i tebi postaviti pitanje kao i dvoglavom, pa ako me udostojis odgovora mozda i napokon otvorim oci

Pa izgleda, evo da kazem ovako i jos jednom ponavljam govorim samo u slucaju da mutava spodoba ostane na celu, navedi mi ti jednog trenera koji ima svoj autoritet, svoje ja i koji bi pritom prihvatio da radi u Partizanu a da mu Mutavi ponudi mesto trenera i opste mi objasni kako je to moguce u trenutnoj situaciji sa nasim FK
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
kome pricas, cerberuse? polako se stvara misljenje da je jedan od uzroka za los skor sa bangladesom njihova dobra selekcije u vidu maksimovica, milunovica, mladenovica, kasalice i sl.
nemoj sad kolege sa foruma opterecivati tim finesama...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znas kako Gazda ovde je previse teorija i insajderskih informacija izneto, a obrta u tim informacijama je bilo vise nego u prosecnoj meksickoj sapunici da bi neko prosecnog intelekta kao ja to razumeo, pa cu i tebi postaviti pitanje kao i dvoglavom, pa ako me udostojis odgovora mozda i napokon otvorim oci

Pa izgleda, evo da kazem ovako i jos jednom ponavljam govorim samo u slucaju da mutava spodoba ostane na celu, navedi mi ti jednog trenera koji ima svoj autoritet, svoje ja i koji bi pritom prihvatio da radi u Partizanu a da mu Mutavi ponudi mesto trenera i opste mi objasni kako je to moguce u trenutnoj situaciji sa nasim FK

Koliko puta treba da vam se kaže da ništa nije uklesano u kamenu i da se situacija menja, nekada iz dan u dan. Nije valjda da očekujete da vam ovde serviramo sve što se dešava iza zavese! Možda Bogićević i ne preuzme Partizan, možda to bude Milija, jer i on je bio nečiji kandidat.

Apsolutno da sve ovo izgleda kao španska sapunica, a da se to nekome drugom dešava verovatno bi uživao u svemu tome, ali dešava se nama.

Što se trenera tiče doveden je "jedini" trener koji je pristao da sedne na vruću stolicu. Svi ostali, strani i domaći su odbili! Naravno, Ješa kome je lova jedini interes i radio bi i sa crnim Đavolom samo ako je dobro plaćen je prihvatio.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
moracu da pogledam gde je opcija za ignore listu...
edit: nasao, super je stvar. preporucujem!
 
Последња измена:

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Nego, jel slobodan Jesic? Bar ne bi priznao sinocnji poraz.
Ili je rezervna opcija za repstaciju, ako zlatna levica i kurac desnica ne prihvati?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
u svetlu bilansa sa komsinicom, predlog je interesantan.
bas sam sinoc razmisljao o tome.
u prvenstvu 1-1-1, u kupu 0-0-1, i to u sezonama kada je ekipa sa naseg najruznijeg stadiona bila u ekspanziji.
za avrama kanta je miodrag kvintesencija trenerskog umeca.
+1
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Negde napisah, apropo ovog sto je cerebrus napisao... Grant je totalno nejasan i samim igracima, totalno je covek iz neke druge price, i uopste se ne snalazi ovde...

dok je sa stanojem bila drugacija prica... on je covek toliko bio posvecen poslu da je to nezdravo...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Koliko puta treba da vam se kaže da ništa nije uklesano u kamenu i da se situacija menja, nekada iz dan u dan. Nije valjda da očekujete da vam ovde serviramo sve što se dešava iza zavese! Možda Bogićević i ne preuzme Partizan, možda to bude Milija, jer i on je bio nečiji kandidat.

Problem je što smo sa sigurno, došli na možda. Ne treba osuđivati ljude jer su se razočarali, svako voli Partizan na svoj način. Ljudi su siti politike, mešetarenja, lopovluka... Biti moderator valjda nije lako, takođe mislim da treba biti i odgovoran za svaki " pouzdani info " koji se kači na sajtu, za svaki dokument, svaku složenu priču... Mase se brzo pale, još brže hlade... Gnev protiv đure se može lako pretvoriti u gnev protiv Bogičevića pa i protiv vas moderacije, sami ste svesni našeg srpskog mentaliteta, pa se iskreno nadam da ste i to uzeli u obzir kada se je krenulo sa kampanjom uprava napolje ! Traži se tračak nade, samo to i ništa više. Kada se i to ljudima uzme, svaki pokret, nebitno koliko je ispravan, osuđen je na propast.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ne shvatate vi dobro,u suštini je Grant dobar trener a evo i zašto:
Na prethodnom derbiju ga je decembarski taktički uništio tako što nam je odsekao bekove i nismo mogli da iznesemo loptu kako valja.Uvođenjem Miljkovića u startnih 11 Grant je sam sebi odsekao bekove tako da je žuti mogao samo sebi kurac da odseče:D.
Ajd sad malo ozbiljno:
MUTAVI SISAJ KURAC!
ALBERTE SISAJ MUTAVOM KURAC!
AVRAME SISAJ ALBERTU KURAC!
MILE SISAJ AVRAMU KURAC!
RATOMIRE SISAJ MILETU KURAC!
RUŽIĆU SISAJ RATOMIRU KURAC!
BOGI SISAJ SVIMA U PAKETU!

Nadam se da nikoga nisam preskočio.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
ali on je igru postavio bas kao i SS, pogotovo u kup utakmicama.
:banghead:pop:puke

Sve sami vrsni poznavaoci fudbalske igre i trenerske profesije.

Vidim da je ova bolest koja je zahvatila voljeni klub tu da ostane još dosta vremena. Kao voljenu osobu koja boluje od teške bolesti, teško je gledati kako neupućena rodbina priča sve i svašta.

Prosinečki se tri puta sprda sa Grantom a ja ovde čitam postove koji BRANE NAJVEĆU NEZNALICU KOJA JE IKADA SEDELA NA KLUPI PARTIZANA. Bolje da ne kažem šta zaista mislim, dobiću doživotni ban zbog psovki i vređanja drugih članova foruma.

Najbolje da ne dolazim više ovde i samo da se nerviram čitajući ove i ovakve bisere , dođe mi da uđem u monitor. (ruku na srce, mnogi ovde lepo razmišljaju i vide pravo stanje stvari stvari)

M*** * ***** ******** svi vi koji i dalje pljujete Stanojevića a branite ovo govno od trenera po imenu Avram Grant! Da sam paranoik pomislio bih da ste svi članovi plaćeničkih frakcija! NE JAVLJAJTE MI SE KADA NAS CIGANI DOBIJU I U SLEDEĆOJ A U EVROPI ISPUŠIMO! I NE GLUMITE NEKO ČUĐENJE I NE PSUJTE KURATU SREĆU! VAMA JE STALO DO PARTIZANA?!??!
 
Последња измена:

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
a kome ce ugledni privrednik iz gm, poreklom iz mojkovca da odradi felacio?
jos vaznije, ko ce njemu da pruzi zadovoljstvo?
nemoj mi preskakati ovog doajena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top