Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Bog i treba da kazni nas jer smo dozvolili bagri da otera Jokana, Mirkovića, Petrića, Tomića, Krstajića, Stanojevića... Ima nas koji smo od prvog dana digli uzbunu, ali ste mislili da smo budale!

Ma jok....otkud ti to? :D


Posle prespavane noci sam shvatio da bih ovaj scenario(titula i 3 poraza) potpisao na polusezoni..
Neka ciganiju....nek se raduju deca.
Sledi im evropa i brzo ispadanje , jer imaju ocajan koeficijent.

Nama sede promene i kvalifikacije za LS.
Sve se nekako desilo u pravom trenutku za nas i ako do promena uskoro dodje, mi smo na konju braco grobari :napred Partizan
Nazalost i dalje cemo imati problem zvani "Bik", ali se nadam da ce se i to vremenom resiti.

Ako do promena ne dodje, mi smo mrtvi.
 
Последња измена:

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Samo se nadam da ce tih promena konacno biti.
djura i jevrej - ae u kurac iz Partizana.

Ko zna zbog cega je ovo od sinoc dobro...
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Jos uvek ne mogu da poverujem da se sinoc odigrala onakva govnjava utakmica.

Moram da prokomentarisem kao penzionisani centarfor :)
Nekoliko detalja ne mogu da prihvatim:

Dijara u raskoraku i pada na petercu, u tom trenutku sam pozeleo da mu ispadne muskost pa da skrene loptu u gol. Centarforu, sidrasu, to ne sme nikad da se dogodi!
Babovicu - jebala te levica i namestanje lopte na nju (isto se odnosi i na Tomica). Izljubite menadzera dole ako vas je sinoc utrapio.
Kamaru sam gotivio kada je dosao, decko trci ali mi idu na k***c njegovi povratni pasovi ka stoperima, neprecizna dodavanja i duvanje balona ka Mesecu sa 20 metara.

Petrovic i Ostojic su odlicno poneli teret prvog derbija, a Ninkovicu posebno skidam kapu!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Sramota me je majke mi. sramota me je zbog stanoja, iako ga mi nismo terali. majstore čast je bila imati te za trenera.

Sramota me je zbog naše tribine, sramota me je zbog splavarskog šmekera koji mi objašnjava da ja nisam pravi grobar, sramota me je od fudbala koji igramo, od nazovi trenera koga imamo na klupi:banghead

Baboviću, molim te, ali molim te idi što pre. i gledaj da zaobilaziš humsku u kilometrima, vodi i splavara sa sobom i nosite se bre u tri pičke materine obojica.

A da analiziram igru. poenta svega je što su oba tima jadna. samo je stvar što oni imaju napadača a mi imamo dete i propalog diaru.
Ninkovićeve suze su me više pogodile od poraza. nije ni poraz kao poraz problem, problem je šta se sve dešava u pozadini. problem je smeće koje u mesec dana rasturilo sve što je stanoje napravio krvavo. Djurići, dačići, ružići, grubori, bureci, onako najiskrenije vam želim sporu i bolnu smrt.

i bravo za ostoju malog, dečko je odigrao jedno 150% sigurnije nego rnić, koji ne bi smeo pored njega da primiriše prvu postavu više. nek se kali klinac pa šta bude.
 
Последња измена:

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Zalosno je da Ninkovic i Sasa Markovic nisu dobili sansu juce, u derbiju koji ne donosi nista osim prestiz. A kako i da je dobiju kad imamo pijanog degenerika na klupi. Juce mu ljudi na zapadu dobacuju da izvrsi izmenu a on kao da namerno nece to da uradi. Na cemu je ona kraba zaba ja nemam pojma. Da li je na Jonny Walker-u ili na nekim teskim drogama uglavnom on je covek izgubljen, verovatno su usled alkohola celije u mozgu izumrele i on nije u stanju da razmislja brzo. A i mator je i izlapeo tako da je njegov mozak prs'o skroz.

Jedino sto je dobro je da smo dobili igraca na poziciji stopera umesto onog Rnica koji je dosao u solidnim godinama (kada svaki dobar fudbaler igra u inostranstvu) da igra u Partizanu zato sto ga niko nece. Sta tek reci za velemajstora Babovica koji je juce svaki ali svaki duel izgubio, najjace mi bilo kada ga je jedan igrac cerge oduvao u prvom poluvremenu a on siri ruke i trazi faul. Ne moze bre on da igra fudbal u Partizanu kada ne zna da sutne desnom nogom, ne moze da igra kada ima 20 kila. Sve dok takvi ne odu iz Partizana mi cemo gledati fudbal u pokusaju. Falji zavalji ono sto valja a nama ostanu poluigraci i tako u krug hiljadu godina.

Babovic je rekao da ide jer nece da trpi kako on kaze da ga "pljuju". He, he jedva cekam da vidim koja je sledeca destinacija ovog velemajstora.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
i da, sve ja kapiram da nemamo napadača, da nam je forma očajna i trener nam je idiot i pajac, ali da NIKO ne izleti u blok za KLASIČAN otpadak na ivici 16 metara, da se medo premier ligaš skloni s jebenog šuta ko zadnja pičketina, to je za jebeni zatvor i uzimanje 6 meseci plate svima bre.
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Aman ljudi, juče nije davana šansa mladima, nije menjano ništa, jer se igralo na nulu i za prisutne skaute. Cigani su želeli pobedu isto ko i mi, znači nimalo. Onaj pavijan raspalio, ubo i sjebo pogodbu.

Medo, Lola, Neca, Maestro #25, Miljkon.. traži se kupac, gleda se procenat. Šta se iznenađujemo Mutovom poznatom taktikom pobogu?!
 

Dr.Hofmann

Guest
Nema se šta pametno reći za onaj poraz od sinoć, na kraju primismo nesrećno gol u zadnjem napadu, ali druge su stvari mnogo kritičnije, ovakvoj ciganiji nedati gol u 270 minuta e to je zabrinjavajuća činjenica, kad se splavari sledeći put okupe na splavu, nek se dobro napiju jer za drugo i nisu.


Ne uzbuđujte se mnogo braćo Grobari, ...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Не знам јел неко спомињао , ал` мене занима који је помоћни био до запада ? Диа треба да изађе 1 на 1 са зорицом бајковић а он маше неки офсајд само њему јасан , можда се на тву боље видело... А пушта мајмуна да хвата лопту после враћања исте од свог играча , ко да није био у школи кад су учили правило индиректа.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Дан после још једног у низу мазохистичких пораза управе Шампиона Србије, који нам полако прелазе у навику, доноси само спознају да све што се синоћ догодило није само ружан сан, већ много гора стварност.
О игри која несумњиво доводи у питање избор професије неких фудбалера у црно-белој опреми, па закључно са три у једном поразом од екипе која је у сваком погледу хендикепирана фудбалски барем онолико колики је ниво ометености у развоју њиховог голмана, нема се шта посебно рећи, а да није већ споменуто и то неколико пута.

О коучу који никада у каријери није везано изгубио од неке екипе три меча могу само да додам да би чак и овде сатанизовани Милинковић, од три добио барем једну утакмицу и то са све оба своја подочњака и гомилом празних флаша око себе. Од (скоро) свега увек постоји горе, а ми за ту животну истину сазнајемо наравно искуствено.

Али, треба рећи, да у свој овој катаклизмичној стварности, када многи верују да нас је Бог напустио или кренуо кажњавати због неумерене конзумације бурека у клупским просторијама, да смо заправо били у не малој милости Небеских Сила, када није услишена жеља многих да у присуству "цењеног" комшилука, буде обављена церемонија доделе Титуле Првака Србије у фудбалу, јер би уместо фино угланцаног трофеја добили киблу препуну циганских фекалија и свакојаких нечистоћа, која би још дуго времена непријатно воњала на споменуто. Никада није толико лоше да не би могло бити и горе.

А комшилук ко комшилук, једном када се навади на нечију кућу онда имаш Ивкову славу, па се хватај за главу колико хоћеш.

Него да наставим даље.
Још исте вечери, док се Храм није сасвим испразнио, могао сам прилично јасно да видим Богија са једном изувеном папучом и ногом спремном да буде уроњена у ципелу, што је најпоузданији знак да ће у догледно време сунце ипак осванути изнад Хумске. Никада није све црно у црно-белом свету.

И трећи бенефит од читавог циркуса је (уздам се у брата Рамадана) толико оплакивани одлазак у Јевропу (са све корејским полуострвом) већине Шампионског тима, где ће нас верујем узорно представљати, ако буду играли, а неки ће доћи (надам се) под руку тренера Россија уместо малог Адема.

Шта сада?

Па за почетак сажвакати и прогутати овај продукт варења који нам је стрпан у уста и прославити Титулу, ако буде имао ко и ако се буде имало где. Наша је тјс. Станојева, ништа гора од чергарских са аромом нафталина, које се славе свкогодишње.
Затим олакшати се продукта варења који седи на клупи ( то је ваљда решено) и најзад пустити воду да спере продукт варења наталожен у клупским просторијама (то има везе са другом Богијевом папучом).
Тада ће све бити боље.

Што се оних који остају тиче да споменем само неке:

Остојићу добро је то, али нису они од синоћ неки противник:D
Обриши сузе драги (Џиги) јер читав је живот пред нама...
и

dva najbolja golmana koja su nam branila od kako ja pratim fudbal su mladen bozovic i vladimir stojkovic.

За крај срећна слава свима који славе Ђурђевдан и свако добро.

A овима што упражњавају Џурџевдан, шта да кажем, проћи ће и ови избори, потрошиће се и последњи кредит, поцепаће се и Леђеа петина у дресовима, све што је лепо има крај, а онда ће се изнова завртети стара добра: "Crying Time Again..."
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Nisam hteo sinoc da pisem ovakav komentar jer bih pod naletom emocija verovatno bio ispljuvan. Ne znam samo sto su se svi toliko uhvatili Granta i njegove krivice, ista prica ko sa Stanojem i Samrokom. Nije on mogao da da golove iz onih sansi. Ljudi, bez Vukica, Scepovica, Edua mogli smo samo da se zahvalimo na remiju... Od 11 nasih koji su istrcali mogu rec hvale da dam samo Saletu, Ostoji i Volkovu... Ovo ostalo je tuga. Dijara - sta reci za ono uklizavanje na loptu sa obe noge, momenat kakav nisam imao prilike da vidim. Samo da postavi jednu, al ne, mora decko da skoci sa obe u vis. babovic - suvisno je vise komentarisati, sama pomisao na jos neku njegovu utakmicu u nasem dresu mi stvara osecaj mucnine... Jedino sto zameram Grantu ovog puta je njegovo ''koriscenje'' izmena. Ne znam jel su coveku objasnili da moze 3 izmene da napravi, da nema to veze sa brojem stranaca i slicno. I da li verujete da on forsira Babovica? Ni to nije njegova krivica. U sastavu od sinoc nije bilo igraca koji je i pod Stanojevim vodjstvom odigrao kvalitetan derbi protiv cigana, tako da ne znam cemu kukanje na trenera. Stoji da covek nije neki strucnjak ali da je usro sinoc, nije. Moje misljenje...

EDIT: da, zaboravih i Ivanova da pomenem u pohvalama, nek ne zameri :)
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.010
tako vam je to drugari moji, kad namestis utakmicu sa ciganima na iks, a on te zajebe i uvali ti kurac na kraju.

ne veruj ciganinu ni kad sa njim namestis utakmicu.


3. Utakmica je bila sranje, i nemam šta ni da pišem o njoj! Kako je odmicala sve više sam mislio da su je namestili na 0:0 iliti X radi ,,mira u kući,, i predstojećih izbora, na koje se ja takođe poserem, a zbog takvog utiska sam najstrašnije pizdeo, jer za mene je derbi svetinja i na njemu priznajem samo dve reči borba i pobeda!
Na kraju su nam cige uvalili golčinu i kurčinu - te, ili ja grešim da je X bio dogovoren, ili su nas cigići to malo slagali...?

Ја сам убеђен, могао бих руку у ватру да ставим да је икс договорен. Само се поставља питање да ли ће Каду, који није знао, или Просинечки, који је истог убацио, најебати што су помрсили планове ,,сумњивим типовима'' који су брдо пара стављали на нерешено?

А пошто је дерби намештен, онда се поставља питање зашто ми уопште више пратимо фудбал? Да ли је могуће да смо толике овце, или мазохисти да идемо свесно да гледамо нешто што је унапред договорено? Није се о томе причало само на форуму, где је колега Гробар032 успешно одолевао мојим провокацијама, већ пола града бруји о томе.

Нисам паметан, ја ћу вероватно и даље трошити живце и паре јер сам јебени кретен и мазохиста. Докле год се паре обрћу у фудбалу у овој јадној земљи Србији увек ће бити неког Бабовића, неког Ђурића, неког Рамаданија, неких Алкатраза и Забрањених, а ја ћу се и даље питати да ли сам ја нормалан и да ли имам и грама мозга да преломим и отерам их све у пичку лепу материну и да се окренем више спортовима у којима с гине на терену у којима играчи умеју да саставе бар једну простопроширену реченицу, спортовима у којима се бар делић човечности задржао управо због тога што нису испрљани парама...

Јебо ја матер и држави и клубу и политичарима и тајкунима и свима који су упрљали ,,светковину српског фудбала''. Серем се и на тај српски фудбал и на циганску Србију и циганску репрезентацију. Серем ти се и на штрокавце и полусвет који долази на наш стадион. Серем се и на Венди и на Сандру, и на осталу пословну пратњу у ложи на истоку и на Џомбу и на сва остала говна која загађују не само наш стадион него цело друштво.

Оно о чему нисмо размишљали, а што није немогуће је да Ђура још мало сјебе клуб. Отпусти Гранта, аутоматски оштети клуб за његову плату и доведе новог тренера за исто фину плату. Што да не, може му се, нико га не дира и нико се сем нас пар стотина ни не буни. Серем се на Гранта.


Kako bih se slatko nadovezao na ovaj tvoj deo i raspalio iz dna duse sta mislim o svemu tome, ali bolje da ne pricam, posto bi me ovde polovina rastrgla...

Ајде молим те, ево ја те јавно молим да то урадиш а треба да те заболе шта ће ко да мисли. Ето, ако нећеш јавно може и на пп.
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@ cuxon88

Не знам само шта те чуди што су се сви ухватили Гранта. Па сам си лепо описао ко је како играо и шта је недостајало, ако то тренер не треба да покрпи, онда не знам ко би други. Његов посао је ваљда мало софистициранији од ево лопте, па трк сви на ливаду.
То што "једино" замераш Гранту би вероватно одлучило утакмицу на начин да би се ми радовали.
И чини ми се да прича није баш упоредива са Станојем и Шамроком, по много основа.
Такође Грант није једини ни најважнији кривац, али није ни недужни посматрач који нема никаквог утицаја на игру и резултате, а невин је једино ако су цигани изиграли хипотетички договор око х-а. Мада је то нешто превише договора за мој укус у последње време.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@raky_b
care, ne znam o cemu pises ovde, o kakvim sansama fk cz u derbijima za vakta ss? covek ih je ubio u glavu i od 4 derbija koje je vodio imali su tri, slovima tri sanse: stativu u kolektoru 2010, kaludjerovic 1-1 sa stojketom u prolece 2011 i nepostojeci penal u jami jesenas. i po sansama gledano, ss je dominirao nad bagrom, a sad sto provlacis ovde neke vradzbine i slicne scenarije, ako ti je tako lakse, super.
nije nista slucajno u fudbalu. to sto ne mozemo da damo sekti gol tri utakmice nije maler vec posledica rada trenera, stanja ekipe i jos par sitnica.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa jedna od najvaznijih stvari odnosno pluseva kod trenera je da oseti izmenu.
Setimo se izvodjenja Dijare u derbiju kad je verovatno 90 posto nas pomislilo, joj plavi dal' si normalan izvodis Dijaru ostavljas Klea, kad ono Kleo pup gol ciganima.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
E pa Grant ima minuscinu jednu sto se tice izmena (nije mu samo to mana, naravno), ali to sada nije ni vazno.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
@PROFESOR

jedina izmena koju je mogao da napravi sinoc a da bi nesto donela je uvodjene Dzigija ili Sase Markovica umesto Babovica, ali mislim da taj nije smeo sinoc da bude izveden iz igre tako da je to to... I uvek bih pri onakvoj postavci pre stavio Dijaru nego Markeca, mada opet, jeste, mogao je Dzigija da uvede umesto Ilica, jer Markeca kad god je uveo nije dalo nikakvog rezultata i boljitka u igri. Bez Vukica je bilo nezamislivo. Jebes ekipu koja toliko zavisi od jednog igraca...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
ovo je jedan od onih poraza kada bi samo da odcutis 3-4 dana. ne kupujes novine, ne javljas se na telefon, ne odgovaras na poruke. citas samo forum i lecis se. poluzatamnjena prostorija i samoca.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Kad su se malo slegli utisci posle (ne)prospavane noci razmisljam: Dobro kad nismo izgubili titulu sa ovim Grantom, sva sreca pa je Stanojevic ostavio +10 jos su se nasi igraci malo potrudili sa svojim vise nego skromnim mogucnostima, u suprotnom izgubili bi 3 utakmice od komsinice plus bi oni uzelu duplu krunu. Kad pomislim na jedan takav scenario mogu cak malo da budem i srecan.

Ali to nikog ne opravdava za sinocno lose izadnje. Grant je "ogolio" sve nase igrace i prikazao koliko oni stvarno mogu. Vide se sve mane ove ekipe i timski i individualno. I ne samo na ovoj utakmici, sinocna utakmica je samo to pokazala u najboljem svetlu. Kad se uporedi igra iz jesenjeg dela i iz prolecnog dela, kad se uporedi sinocni derbi sa jesenjim, sve je jasno, mnogo dobro se vidi ruka trenera i njegov nacin vodjenja ekipa. Ovo sto je Partizan igrao ovog proleca pod Grantovim vodjstvom (izuzev par utakmica) je jedno veliko nista. Verovatno ce Grant "braniti" taktiku sa jednim napadacem pricom kako svi veliki evropski klubovi igraju tako, kako pokusava da Partizan igra moderno, ali mi vidimo da je Partizan sa njim dosao na nivo onog tima iz kojeg dodje onaj nesrecni Englez na probu, tu smo negde ( opet da napomenem izuzev 2-3 utakmice) izmedju 7-8 engleske lige.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@cuxon88
Мање више слажем се када је почетак у питању. Али након оног периода нашег притиска у другом полувремену када нисмо успели да угурамо лопту у мрежу, било је јасно да је Мамба потпуно индиспониран, да нема снаге да истрчи до гола потпуно неометан, да је Капитен остао без ваздуха, да Мурињо мења и освежава тим, да ми падамо и да цигани долазе себи, зар није могао да уведе и Маркеца (Дијара) и Џигија (Капитен) и С. Марковића (Лола), да остави Бабовића ако већ мора да га остави и да опет остваримо предност у игри, a његова реакција је била потпуно аутистична.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top