Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.242
Reaction score
33.827
Локација
vaginamandibularia
Grant je cvetić, upravu si, njegovo je ime ruže. Šteta što mu se onoliki markovići, mange i džigiji ucrvljaše na klupi.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
grant e los trener, istina. kao sto je istina da je titula osvojena jesenas....ali nije grant taj koji je promasio sve te prilike. nije on mogao sutati umesto dijare i saleta, a nije mogao ni menjati ih ronaldom i runijem....jer nije ih imao na klupi.

Mogao je da ubaci Sašu Markovića , Ninkovića, Mangu on nije uradio ništa. Pravi izmenu Ilić-Marković u 82 minutu ,ostavlja sredinu koja ne može da diše bez jednog i jedinog pravog igrača i stavlja povređenog napadača da igra u tandemu sa Dijarom koji je jedva stajao na nogama, da ne pominjem da on i Marković imaju zajedno 65 kila i da su očajni zajedno kad igraju. U drugoj utakmici kupa kad je prebacio Markovića u špic odma smo primili 2 gola.Sale ljudina ubija se trči napred-nazad deli pasove ali ne može čovek nema snage, trebao je da izađe još u 60 minutu i da uđe Ninković. Zašto je držao Tomića celu utakmicu kad je on u gorem fizičkom stanju od Saleta Ilića? Ovo mu je treći derbi bio pa koliki kreten je on onda, plata mu je 900 hiljada evra on gubi od cigana 3 puta na potpuno isti način. Pa da je mutavi govnar preuzeo ekipu i stavio Radišu na beka bolje bi prošli.

Jedino je dobro uradio to što je stavio Ostojića od početka umesto Rnića. I da pomenem Miljkovića mučenika solidan je bio ako ništa on bar ima snage i kondicije.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
...kao sto rekoh, ignore lista je cudo.
dok citam pojedine postove, javlja mi se lik ljubise tumbakovica posle derbija u jesen 1993.
mi razbili, mi sutirali, mi bolji, mi sanse, mi kurac, mi palac.
lampas: 0:2
posle tog derbija je shvatio neke stvari.
prodje 20 godina a neki i dalje pisu o sansama...
edit: evo, zavrsio. ekstra je!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
tebi nije cudo kad neko iz 30 suteva ne da ni jedan gol???
ja tebe ne znam, ali svedno bi dao glavu na panj, da bi ti iz svih prilika zabio bar jedan.

grant e los trener, istina. kao sto je istina da je titula osvojena jesenas....ali nije grant taj koji je promasio sve te prilike. nije on mogao sutati umesto dijare i saleta, a nije mogao ni menjati ih ronaldom i runijem....jer nije ih imao na klupi.
a zasto ih nije imao???
e to treba pitati pravog krivca.
zna se ko je vodio transfer politiku djura i sipac, grant je i onako dosao pre kasno da ga se ista pita o kvaliteti igraca, kao sto nije mogao ni znati kvalitet protivnika.

Дошао половином јануара, у утврђени Земунело који је чувало десет пута више полицијаца него цигаЊски север јуче! То није прекасно! Прекасно је када мутави "доведе" појачање у уторак, за меч који се у Белгији игра у среду. грант-преварант је имао довољно времена, само да има трунке знања. Он да је хтео, могао је да води тренинге ФК Партизан, да види мало ко шта може, и у каквим околностима, а не да стоји као кип на тренингу, без икакве реакције. Како води утакмице, на Карабурми пијана будала хтела да седне на погрешну клупу, морали да га доводе на нашу!

Шта није јасно! Рекао сам сто пута, наши играчи нису оличење професионализма. Неки од њих самостално не знају ништа да ураде, скоро ни улицу да пређу. Од њих је само Станојевић (за поједине само Крстајић) могао да извуче нешто. Ова пијана, несрећна превара мисли да је овде лако освојити титулу. Замисли само да је био овде од почетка сезоне! Гарантујем, испао би од Шкендије, и изгубио оба дербија (НС и чмаракана), уз још неки кикс (нпр. Јагодина, Ивањица...), и то би било наших -10. Човек нема појма! То је ОК, много људи не зна, али то не наплаћује 1,2 милиона евра годишње (900.000 он, 300.000 два ортака са покера). Људи када не знају, они то надокнаде вољом, залагањем, борбеношћу, а ову сподобу - искрено заболе курац и за Партизан, и за игру, и за било шта.

Играмо 50% лошије него код Станојевића, а са истим тимом!!! Па, шта би Станоје урадио овим џиберским циганима, да је имао као грант-преварант два месеца припрема са истим тимом, а ти кажеш да је преварант стигао прекасно, да није имао времена! Имао је много више времена него било који други тренер Партизана, да не причам да је плаћен 20 пута више него Станојевић пре ревизије уговора! Остане ли ова екипа, преварант, мутави, буђави нађ - наредне сезоне не морамо уопште да се цимамо, нервирамо, пискарамо овде, пропаст је сигурна!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Људи, зајебите дерби и Гранта више! Мање више је све јасно - играмо бојажљивије него код Станоја и то без покрића, пола тима није ни за Доњи Срем, а решење за расуло у клубу није ни на Бубањ потоку, а камо ли пред вратима. Ако Вам све ове околности нису довољне да се радујете 5. (словима - ПЕТОЈ!) узастопној титулу, онда Вам остаје добро старо карање циганије:

http://www.youtube.com/watch?v=U10KglSgm0M
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Retko svratim na fudbalski deo foruma i onda vidim da ima ljudi koji smatraju da Grant nije toliko loš.

I onda odlučim da ću svraćati još ređe.
Jebi ga, imam samo jedan želudac, a već je počeo da me zeza.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
faze vecine navijaca FK:
- januar: veliki trener, ko jebe stanoja kad laje
- posle slobode: nemamo srece, ubrzali igru, jebao vas stanoje
- posle prve u kupu: razbili smo ih, nemamo srece, bice 5:2 u revansu, sta kurac stanoje?
- izmedju 2 utakmice u kupu: igramo super,stvaramo sanse, stanoje je djoricev djak
- posle revansa u kupu: kuku lele crna magija, igraci su debili, nisu se poklopile kocke
- pre derbija: evo, imamo +12
- posle derbija: dobro, mozda je malo grant pogresio, ali je trenirao chelsea, igraci su picke, stanoje je imao srece, on je obican kurac, cigane je usralo

ja ne smem da zamislim nastavak...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Dvoglavi,
samo da ti kažem da tvoja percepcija nema veze sa realnim stanjem.

Lepo si opisao razmišljanje par pojedinaca sa foruma i to bi bilo to.
To nema veze sa većinskim razmišljanjem i bilo je neprimetno na forumu.
Tako da ovo možeš komotno da izbrišeš.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
... zaboravio da napisem: procenat navijaca FK koji ovako razmislja je vecinski. nema potrebe da brisem. navijaci partizana nisu samo oni koji posecuju istok jna.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ne preteruj, to blago receno nije vecina navijaca fk. ne racunam jug jna, o njemu je sve receno i napisano. nije zgoreg da se nekad ponovi, al nek to malo cini neko drugi.

svinja nije prihvacena od kako je dosla. za mene licno ne bi bio prihvacen ni da je dobio cigane tri puta jer je na nelegalan nacin dosao na to mesto na koje je dosao. to sto ''on sa tim nema veze" jebe mi se. ni placeni ubica nema veze sa zrtvom koju rokne.

vrlo moguce da tema "Sale Stanojevic" ne bi dobila nijedan post vise nakon januara da je svinja uspela da nesto uradi u nasem klubu, ovako, spade slovo na rakyja_b iz sela tenja koje istoriju menja ...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
u mom okruzenju, 50 % ljudi koji bar 2x godisnje ode na jna razmislja bas ovako, a racunajuci i one koji slabije prate, to je vecina.
istok jna i ovaj forum ne racunam.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Dvoglavi, ozbiljan si partizanovac, ne zajebavaj me.

misljenje tog sto 2x ode na jna i onog koji prati slabije cak i od toga me tangira koliko i drugo izdanje bestselera oca Grinjorija 'Vranac zimi, Lipicaner leti - velicina nije vazna'
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Дај људи о чему дискутујемо, на клупи имамо тренера који не врши измене...
Шта више рећи...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
jel ima neko informacije da li je grantara oborio rekord cigoslava djukica iz proleca 2007. godine po pitanju vremenskog perioda u kom je vezao 3 poraza od cigana ?
Cigoslavu je trebalo nesto oko mesec dana ako se ne varam, otprilike kao i nasem Ben Huru ...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Đukić je "samo" 2x izgubio od cigana, ako se ne varam. Uz to je imao jednu pobedu i remi.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Само што је тада, реално, победе цигоњерима доносио Јекнић (онај што је наплаћивао свима, само цигама свирао све из љубави). То учинак преваранта чини још лошијим.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Како год поставили критеријуме о томе чије мишљење чини квалификовану црно-белу већину мора се признати да је врсни стручњак имао шансу, која додуше није била дата вољно, али је постојала на начин који је подразумевао да резултати, а ту се броји бодовна разлика и скор са чергом, буду такви да избришу сећање на Станоја осим у контексту Шамрока и прошлогодишњег реванша полуфинала купа.
Да је умео да искористи ту прилику, Станоје би био за већину само контроверзна прошлост, а за посвећене лепа успомена.
Шансу није искористио и не знам какав би то систем пребројавања гласова донео већинску подршку Абрамовичевом пријатељу у било каквој варијанти.
После 5:0 из три меча заиста човек мора бити под озбиљним утицајем наркотика, па да пружа подршку човеку који нам је својим чињењем или не чињењем приуштио тај завидан скор.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
После 5:0 из три меча заиста човек мора бити под озбиљним утицајем наркотика, па да пружа подршку човеку који нам је својим чињењем или не чињењем приуштио тај завидан скор.

ne mora, moze biti i ciganin.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jednu stvar je uspeo da postigne.
Ne pamtim kada su nam cigani dali gol u zadnjem minutu (mi smo njima dosta puta).
Ako se neko seća gola cigana u zadnjem minutu, pogotvo odlučujućeg, neka me demantuje.

Grante, ljubi te tumba sa "it was a great match".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top