Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Не занима никог очигледно, ЈСЛ још траје, играмо у Крагујевцу за нешто више од два сата. Радничком гори под ногама, треба им сваки бод за Европу, а имају мнооого дугачку серију непоражености код куће. Играју без Спалевића и Костића. Партизан ће имати подршку обе навијачке групације.

2153267_Untitled-1-copy9.jpg
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Greska u taktici, Ivanov i Ostojic treba da zamene mesta. :D Treba stisnuti i odigrati sto bolje, prvaci jesmo, ali ne treba gubiti bodove! :napred Partizan
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Pobeda se pise, ali ovo je bilo srednje-zalosno, kao da se igrala neka prvenstvena utakmica u Aserbajdzanu. Partizan mora da igra sa 2 spica! Babovic dosta mrsi i lose igra, ali barem se trudi i bori, ali nije mi jasno, sto se jos uvek trpi Tomic!? Toliko je sebican i spor, totalno nam kvari neke izgledne akcije. Sa ovako sporom igrom nemamo sta da trazimo u evropi.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Dosta slabo i sporo... Srecan sam zbog Ninkovica, mali pokazuje da moze postati veliki igrac, asistencija :clap Babovica licno ne volim, ali dao je sjajan gol, mada ponovo je davio loptu... Sto se Nece tice, vidno je da je jedva cekao da ode Stanoje, sad nema ko da mu zabrani da preteruje u svojim evro-driblinzima :puke
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Mislim da u 15 godina kolko pratim naš FK, nisam video gori tim od ovog...

Što reče Šoškić njegova generacija bi ih uništila, a i sad da se skupe oni koji su živi i ovako matori bi im jebali kevu... Još samo jedno kolo mučenja i patnje...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Lele pa ovo je teska zalost:puke.I ova izraelska budala da nas uvede u ligu sampiona?Malo morgen:D
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Koja bedna utakmica. Kakva beda, cemer i jad nase (ne)igre. Muka mi je bilo gledati ovo. Koliko kurcobolje nasih "najiskusnijih" igraca za Ginisa.

Tomic se svojski potrudio da pokaze svima da Stanojevic vise nije trener i da je popravno kazneni period koji mu je Stanoje dodelio prosao.

Babovic je ostao veran sebi i briljirao svojim smaranjem i nesposobnoscu da doda, sutira i da se oslobodi lopte ali je takodje i pokazao da moze i gol dati.

Dijara izgubljen u vremenu i prostoru a Miljkovic pokazao da on u stvari i nije desni bek vec levi.

A nasim klincima skidam kapu. Da ne bi njih ne bi bilo ni ono malo igre sto je Partizan pokazao.

Ninkovic jos jednom pokazao da je i te kako zreo za prvi tim, sto mu nije oprosteno pa je brze bolje izvadjen iz igre umesto Tomica i Babovica.

Ostojic jos jednom odigrao sigurno. Aksentijevic malo slabiji u defanzivi ali otrov u ofanzivi a nakon rokade i premestanja u vezni red dokazao da mu je to prirodna pozicija.

Manga jos jednom zapostavljen i veoma kasno uveden u igru. Kada ce Babic zaigrati je pitanje koje jos nema odgovora. Sasa Markovic ce najverovatnije docekati novu priliku kada prestane da se trudi i daje sve od sebe kao sto inace radi jer ni to se ne prasta od velicina Babovica, Tomica i slicnih njima.

I na kraju kako ne spomenuti naseg vrlog trenera. Covek, mit i legenda je vec sada postao legenda FK Partizan i fk crvena zvezda ali iz razlicitih razloga svima ociglednih. Nas je ubio u pojam a cigane digao u nebo. I danas je pokazao da njegovo nerazumevanje nije samo nerazumevanje novinara i njihovih pitanja vec i nerazumevanje sopstvenog posla. Covek je pokazao da je veci Jesa od samog Jese koji je do ne davno slovio za najgoreg trenera Partizana u zadjih deset godina. Izraelski Jesa je dokazao da je najgori trener Partizana ikad.

Nisam nikada mislio da cu ovo reci ali jedva cekam da vidim ledja ovom timu kornjaca. Gore spomenute klince ne racunam u ovu grupu.
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja ne pamtim kad smo gore igrali ono je bilo cisto da se odradi utakmica , drugo poluvreme posebno kao nizerazredni tim samo daj da se ispuca lopta. Drago mi je sto je Ninkovic dobio priliku i odigrao odlicnu utakmicu... Pise se pobeda i nova tri boda idemo dalje protiv metalca da podignemo pehar a onda renoviranje...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
kakva strahota od igre i fudbala, lobotomija mozga jbt :puke

aksentijevića da imamo drugog krštenog desnog beka ladno bi smo mogli da ga gurnem u vezni red jer dečko razbija ofanzivno. ninković MORA u prvi tim i to je otprilike to. diara nek ide jer nije više ni za šta.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јадно и бедно.

Иванов Остоја Џиги и донекле Аксент. Осталима је широм отворена капија да их више не гледамо у дресу Партизана.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Živim za dan kad će iz ovog kluba, nekad se zvao Partizan, da osim frizurića i njegovih lopova odu sledeća lica:
- babović
- miljković
- smiljanić
- kamara
- dijara
- tomić
- rnić
Vučete se već 8 godina po Partizanu i kidate nam živce, marš u Šišatovac, marš!
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Kakva igra... Tacno me je mozak zaboleo. Babovicu idi iz Partizana molim te i nemoj nikad vise da se vracas !!! Ninkovic dobar, Mamba nije vise za profi fudbal...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Danas je za Partizan igralo samo par FUDBALERA a to su Ivanov, Ostojić, Aksentijević, Ninković i Manga.
Ostali,sve BOT do BOTA!
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
moram priznati, da me je danas babovic na momente pozitivno iznenadio :D
ali nije dovoljna jedna prilicno dobra utakmica, a 10 losih....

tomic za mene i nije nikad bio igrac, osim tehnike i udarca nema apsolutno nista, sta moderan fudbaler treba imati....valjda ce ga nekome uvaliti...

medo idi brate, pa sjedi na klupi tamo negdje u italiji...

lola borben, ali nije vise onaj stari...

miljko....

dzigi me isto nije odusevio, ali dobro prva mu je utakmica od starta...
moze on to puno bolje, ali dobro, nije imo skim da igra...

diara sta ce ti ovo sve brate? bio si legenda, a sada nas tacno ukopa...



aksa mora igrati u veznom redu...brz prodoran...a cak mislim da bi i kombinacija rnic - aksa nebi losa bila....ali rnic kao stoper :banghead
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Danas je za Partizan igralo samo par FUDBALERA a to su Ivanov, Ostojić, Aksentijević, Ninković i Manga.
Ostali,sve BOT do BOTA!

To je otprilike i moj utisak s tim da bih se složio i sa che-om po pitanju Ninkovića. Dobar je mali, ali i on pokazuje tendenciju da ponekad previše petlja. Znam da je mlad i da tek treba da sazri, ai mislim da treba na vreme raditi na tome.
Ne znam seća li se neko jednog od prvih ako ne i prvog nastupa Vukčevića za prvi tim protiv Borca u Čačku. Videlo se od početka da zna, ali i da previše petlja. Mora odmah da se radi sa njim i da se dečko usmerava u pravom smeru. Ako se uspe u tome mali će da bude veliki igrač.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
kakva strahota od igre i fudbala, lobotomija mozga jbt :puke

aksentijevića da imamo drugog krštenog desnog beka ladno bi smo mogli da ga gurnem u vezni red jer dečko razbija ofanzivno. ninković MORA u prvi tim i to je otprilike to. diara nek ide jer nije više ni za šta.

Мени је ок ова варијанта са Рнићем, то сам писао и пре утакмице.
Главни утисак мени Камара, да ли саботира или који курац, гледам они трчe контру мал нам нису гол дали а он без трунке агресивности, онако кулира рођак.
Штета што Аврам није муџос да ожени Бабовића кад оде из клуба, држи га ко да се трпају после тренинга.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Jad, čemer , 80% sadašnjih fudbalera Partizana uopšte nema nimalo smisla za fudbalsku igru, to je sve kao da ih je neko na nekoj livadi sakupio, katastrofa...

A ovaj nesrećnik Grant priča o "dobroj ekipi Radničkog" i lepoj travi , a sunce ti jebem:D


Unapred se "veselim" pričama i pričicama o jevropii našem igranju u njoj...sprdačina


Bitno je da će oni sad za Antaliju ili nešto tako slično, da se jedno mesec dana lade jaja u hotelima sa 6 zvezdica...
Za njih je deliblatska peščara mamara...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top