Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Ne mogu da se otmem utisku da je u neku ruku dobro sto smo ispali iz Evrope. Igra na dva fronta bi nas totalno dokrajcila.

Za razliku od mnogih, meni se ni prvo poluvreme nije svidelo uopste. Svaka cast za rezultat, brilijantan potez Markeca, a imali smo i srece kod drugog gola.

To sto je Stanojevic postavio defanzivnu taktiku i igrao na kontre nema nikakve veze sa cinjenicom da ne mozemo da spojimo 3 dodavanja vise od 70 minuta. Ponavljam, u drugom poluvremenu nisam gledao nemocniji Partizan u zivotu. Kao da smo igrali sa dva igraca manje.

Da ne bude pljuvanje samo, pored standardnog Markeca i sv. Stojketa, pohvalio bih i Nemanju Rnica! Zaista je odigrao muski danas i otklonio dosta nezgodnih lopti.

Sto se tice uvodjenja Jovancica, nisam imao nista protiv, cak i mislim da je u pojedinim trenutcima jako dobro zadrzao loptu i usporio igru. Pre toga nije dobio ni jednu upotrebljivu loptu tako da ne moze da mu se zamera na ucinku.

Sta je tu je, sa Volkovim i Aksentijevicem delujemo mnogo opasnije. Polazem svu nadu u njih jer inace smo nagrabusili. Ne smem da pomislim sta bi se desilo da Medo nije mogao da igra i da je igrao Vukic umesto njega.

Odmor nam je zlata vredan, nadam se da ce ga svi pametno iskoristiti i napuniti baterije. Ceka nas zestoka borba za titulu
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@AZURNI

Ja sam mislio da nam je prosli odmor bio zlata vrijedan kada smo dobili Kaljari i odigrali dosta dobro. Cim su pocele takmicarske utakmice mi opet bez igre, doduse sa rezultatima ali vidi ligu u kojoj igramo.

Nisam siguran da nam pauza donosi nesto u pomaku igre, iskreno.

Jebote koliki sam bio optimista na pocetku ljeta kada smo igrali pripremne a vidi sad sta od mene postade- jadan i cemeran. Hajte narode, zelim vam lijepu noc.

I Napred Partizan.
 

Zagor

Guest
Ви којима су најважнија 3 бода а не игра тима, немојте кукати сутра кад испаднемо од Шамрока и сличних.

Није да смо имали много избора. Или да их изгубимо, или да их добијемо. Од шамрока смо већ испали.

Станојевић - Бата Ђора .... разлика је у годинама

Ни мени се не допада игра, али тај старији у твојој (не)једначини је завршавао утакмице у којима јури резултат без шпицева, а млађи га је бранио са два шпица. Мислим, ако већ кењамо о два задња везна, и ако се разумемо...

У праву је Јасмина, требало би барем вечерас да се препустимо уживању. Ево ја императивно уживам.:šal

Капирам да памтиш боља времена када је за нас играо Моца, Голац, Завиша, Бик, Манце, а ми опет били суви просек па били средина табеле. Цигани се котили, а ми уживали у кратком пасу и несрећи. Ја их не памтим и са 3 бода сам сасвим задовољан.

meni je drago da vidim kako su Markec i Scepa rutinski resili 1na1 situacije...jbte, kad ja moram da pocnem da se radujem nekim osnovnim stvarima kad ih vidim

За некога ко прати чемпионшип, сувише си размажен! :D

Od mene ste dobili svi aplauz..
Napred Partizan!

Дец д спирит! :napred Partizan

Ако смо се сложили да је Волков убедљиво најбољи ове сезоне, 'ајде да прогледамо кроз прсте свима и да сачекамо да се он прикључи. Икс пута је Сале чекао Лазевског као што се чека девојка у пубертету, а она не долази...

Станојевићу би свакако било лакше да му муда нису у процепу. Његова позиција је тешка макар колико и позиција сваког навијача Партизана када гледа утакмице. Будимо солидарни.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
@AZURNI

Ja sam mislio da nam je prosli odmor bio zlata vrijedan kada smo dobili Kaljari i odigrali dosta dobro. Cim su pocele takmicarske utakmice mi opet bez igre, doduse sa rezultatima ali vidi ligu u kojoj igramo.

Nisam siguran da nam pauza donosi nesto u pomaku igre, iskreno.

Jebote koliki sam bio optimista na pocetku ljeta kada smo igrali pripremne a vidi sad sta od mene postade- jadan i cemeran. Hajte narode, zelim vam lijepu noc.

I Napred Partizan.

ako ista barem cemo se fizicki odmoriti. Eduardu i Medi je vise nego potreban odmor, kao i ostatku tima.

Cinjenica da idemo u pauzu sa pozitivnim rezultatom me jako raduje, posto prosle sezone smo stalno zasrali pred svaku pauzu. Imamo skoro dve nedelje da provedemo u pozitivnoj atmosferi i da se pripremimo za tesku utakmicu protiv Spartaka.

Jbga kada pogledas, samo je Novi Pazar (a i oni su bili opasni u tom trenutku) bio laksa utakmica. Ostalo (Sloboda, OFK, Jagodina, Hajduk, Rad, vojvodina) je sve bilo na noz.

Moramo da izguramo protiv Spartaka i Javora, a posle dolazi malo laksi raspored pred derbi (njima nece biti uopste lako do derbija).
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Dobra je jedino ta 3 boda. Jedva sam cekao da zavrsi utakmica, igramo ko picke. Da li zato sto tako hocemo ili sto bolje ne znamo,ja to ne znam, ali u svakom slucaju to je katastrofa. Nije mi jasno dokle ovako da se vucaramo,sta "strucnjak" misli i dokle ovako ali mora da se menja nesto pod hitno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
NS-ljaberima i sestreama-drocmaa originalne drolje iz Beograda

Kao i pre utakmice, i posle utakmice sam svratio na kratko na vaš govnavi forum da vidim da li i kako dišete. Pre utakmice ste kao ribice disali na škrge, sad posle utakmice cvilite kao napušteni kučići po vašim šorovima...kako vi brzo promenite oblik i formu...

Poduvali ste nam ga a da se oznojili nismo ni mi od uživanja, a ni vi od uživanja + truda.

Poručio sam vam "0:4 pa idite da se žalite onom vašem drogerašu i pedofilu" i tako je i trebalo da bude - kako je krenulo i kolika je razlika između nas i vas. Zahvalite jedino nestabilnom stanju u našem velikom klubu (koji će oduvek biti gromada od kluba za vaš mali iskompleksirani klupčić) što danas niste dobili 4-5 komada.

Jel vidite kako se provede neko ko puno laje i kevće pre utakmice, ko se bavi svim i svačim a najmanje fudbalom? Nije vam originalna sestra drolja iz Beograda objasnila da se to ne radi? Nije vam prenela da otkad to radi - da ga upravo od tad redovno puši i dobija u svaku svoju preostalu rupu? Nije vam baš dobronamerna ta starija sestra drolja...Moraćemo i vama da osakatimo sve vaše rupe, lično iskustvo je ipak najbolje iskustvo koliko god ono bilo bolno (i bukvalno, fizički)...

Publika na stadionu:

Ne možete da se dogovorite o stanju na "Zapadu" - u cvilenju idete od toga da je 2/3 bilo naše, pa preko toga da je bilo "50/50", do toga da je ceo "Zapad" bio prepun vas, iskompleksiranih NS-ljabera, a da na njemu nije bilo nijednog navijača velikog kluba. Hajde dogovorite se...Ja samo znam da sam na tom "Zapadu" skakao i urlikao kod oba naša gola onako kako to decenijama radim na njemu, isto kao i na JNA...i kad skočim, skaču i puno njih oko mene, i to vam se taj "Zapad" baš trese, gledajte da popravite tu raspalu tribinu, srušiće se, masa je to ljudi kad na taj stadiončić dođu navijači velikog kluba...

Jeste li se uverili DA JE NOVI SAD CRNO-BELI GRAD? Ima li među vama i sad nekog ko to nije - tome ni "Laza" ne može pomoći. Odstranite ga da se bolest ne prenese na vas koji ste svesni ovoga o čemu pišem (iako vas to čini potištenim i još više poniženim).

Zaustave nam jedne autobuse (3 komada) sa navijačima na Fruškoj Gori, drugi autobusi iz drugog pravca ne stignu na vreme (jer je Partizan SD, ima jako puno važnih klubova koji igraju u mnoštvu sportova važne evropske utakmice), generalno nam interna frka među navijačima smanjuje broj ljudi na jednom ovakvom meču i mi vam UPRKOS SVEMU TOME održimo još jednu lekciju kao nominalni gosti (samo nominalni u NS jer...znate već, NOVI SAD JE CRNO-BELI GRAD - BIO, JESTE I OSTAĆE) i mi opet počnemo utakmicu bez ovih nabrojanih odsutnih navijača, ubijemo vas u pojam na terenu, pri čemu vam navijački jebemo mater čak i na "Zapadu", ali dobro...imali smo malo respekta prema Žandarmeriji koja se tu postavila da vas brani, pa nismo previše insistirali na tome da vam se i poslednji vaš magarac preseli sa "Zapada" na "Sever" (kao simbol ciganske tribine).

Dakle sve u svemu - plačite, kukajte i pušite ga. I neka vam u besanim noćima, kad god vam se u njima poput zle kobi pojavi ono "PARTIZAN, ONI CRNI, ONI LOPOVI, ONI ŠTO NAM UKRADOŠE 334 TITULE I 227 KUPOVA"...neka svaki put se pronađete svi vi bunovni, neka se uhvatite za ručice poput mesečara i neka zapevate jednu lepu pesmicu, u vašoj verziji (mislim u prvom licu množine, koliko god to menja tekst pesme..mada je "množina" zapravo ovde sinonim za "šaku jada"):

Uz Partizan odrasli smo miiiiiiiii...
sad za Vošu navijamo sviiiiiii....
pičke najveće, duše prodane....
pola ungari, pola ustaše..."


Duvajte ga i poduvajte kompleksaši i izrodi mali, prljavi i odvratni.

A kad na proleće dođete na JNA, lično ću se potruditi da ciganski "sever" bude tribina na kojoj su najskuplje karte, skuplje nego na bilo kojoj drugoj tribini. Plus ćete morati da se skinete do gole kože, da se sagnete i da sami sebi raširite guzove da vam se motkom iz čmarova povadi svaki eventualan opasan predmet kojeg ste doneli sa uživanjem u onim vašim jadnim gradskim busevima.
 
Последња измена:

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Au Je-Ne-A, nije pametno tebi stajati na crtu.:D
Ovi slaninari su definitivno prsli. Oni patoloski mrze sve sto ima veze sa Partizanom.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ех шта ти је недеља ујутро ... Како би Дуле маг рекао " Дефинитивно је боље кад се победи " :D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
BRAVO Je-Ne-A! Svaka čast majstore na svakoj napisanoj reči! Neka cvile i umiru u mukama!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Јенеа, да допуним твоје излагање, додуше без епитета :D

На 5 метара иза северне трибине, стајао сам добрих пола сата у току утакмице и нисам чуо нити један, једини пут глас фирмаша како певају. Другарица, која нема благе везе са фудбалом и спортом, питала ме, слушајући шта се чује са стадиона (мртва озбиљна)- а с ким то игра Партизан? :buhahaМислим, све је речено...

Победа је важна, уз кикс оних ето нас на челу. Многе ствари ипак могу и морају боље.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ако неко од гована искомплексираних што навијају за новосадску Слогу чита наш форум - само да им се захвалим што су ми својом менталном болешћу и патолошком мржњом према Партизану пробудили ону стару жељу да пратим утакмицу на потпуно темпераментан начин. Пошто је код мене, с обзиром на сва срања у нашем клубу, прилично опао ентузијазам.

Али што рече Је-Не-А, и такви какви смо, и у клубу и на трибинама, за стоку смо појам. Да има памети у овом нашем клубу (а нема) и да једино ми вечито не фурамо неки мазохистички фер-плеј, већ да се владамо по девизи "ко тебе каменом, ти њега са три камена", већ на следећој текми против ових гована, карта за север би била 1.500 дин, уз претрес који би трајао до 87. минута.

Говна не треба посебно коментарисати, мали клуб са шаком поремећених навијача. Колико су битни говори то што морају преко пароле исписане на дну истока да позивају своје суграђане да навијају за њихов издркани клуб.

Упркос свему, лепо јутро. Следећи је Спартак, па ћу морати да се спустим пре почетка те утакмице до првих редова истока да им поздравим фамилију, и ужу и ширу, као и госн Сивића, за све оне патолошке лажи.

Нека Умре Свако Ко Не Воли Партизан! Умрите гњиде.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Čitaju govna ovaj forum, nego šta...eno, ja tamo odavno već postao "star" (da ne koristim srpski prevod za ovu reč jer mi se kenja :D), a sad ćeš vala i ti...:D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Meda, koliko je dobar u odbrani u napadu je katastrofalan. Lola isto tako. O Baboviću ne treba pričati, ove jeseni je užas. Ilić može samo pola sata. Jedino što Tomić nešto pokušava i vredi, mada i on zna dosta puta da mrsi muda. Miljković i Lazevski su donekle OK u odbrani, ali u napadu čista nula. Šćepović dade taj jedan gol i sledeći će verovatno krajem novembra. Ujedno je glavni krivac za gol Vojvodine i sada znam kome da jebem kevu za moj tiket. Šta tek reći za Jovančića!
Pa sad pošto se Lazevski ustalio na beku, mogao bi Stanoje da vrati Tomića na desnu stranu da igra sa Aksentijevićem i Miljkovićem koji bi se rotirali, a na levoj umesto Saše Ilića da pusti Volkova!?
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Voleo bih da vidim Markeca na desnom krilu, sto mu je i prirodna pozicija. Tomica bih stavio levo, a Ilica u sredinu kada igramo sa jednim zadnjim veznim.

Normalno, ovo bi moglo samo ako Edu proradi i Dijara se vrati u formu. Za sada Markec mora da bude startni napadac.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Je-ne-a moram da ti čestitam za ovaj elegantni bitch-slapping koji si im odradio.:clap

Posećujem i ja forum kompleksaša. u njihovim mozgovima, samo je pitanje koliko hiljada i hiljada navijača novosadske kurvetine je ostalo ispred stadiona koliko ih je puno bilo. oni su stvarno mislili da mogu da prave neke veće serije protiv nas :buhaha

Teško je biti džin u zemlji liliputanaca, kako je neko pametan već rekao.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da pitam nešto vas koji ste bili na Karađorđu:
Da li je Vukićević tokom meča prigovarao sudiji, da li je bio fer, da li je uopšte iskazivao indicije da je neprijateljski nastrojen?
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Malo belo malo crno taki smo mi.

Lepo, sve je lepo,
pobeda, prvo mesto na kom smo se osamili, ostali od muke grickaju usne ali moraju da ćute posebno "objektivni" mediji sad više nema priše o "sambi rumbi, maloj Barsi...".

Tužno konstatova Lazo na kraju utakmice "Partizan se osamio na vrhu" :D

Staro pravilo je ne gledaj u tuđe dvorište pre nego ti ne završiš posao i cigani su to dobro osetili na svojo koži juče :buhaha




Ipak nažalost nije sve tako lepo već postoji nešto što mora da pokvari ceo doživljaj.
To je trener Stanojević koji opasno preti da od najboljeg i najperspektivnijeg postane najgori sa najgorom igrom, čak mogu da se usudim i u odnosu na Plavog koga je zamenio na mestu trenera prvog tima.

Definitivno sam siguran da je on najveća rupa u našem timu i mnogo mi je žao zbog toga ali želim mu da ode što pre.

I opet kažem žao mi je jer sam bio ubeđen da jeste perspektivan trener i da će postati trenerčina.
Nažalost njegova karijera ide u ambis tj pada slobodnim padom.


I nemojte sad nije on naredio igračima defanzivu kad jeste i nemojte nije on promašio šanse/dodavanja kad je stavio one koji ne znaju ili nisu u formi.
Nemojte i to da je izvukao 100% od tima kad to nije istina jer igramo sa 30% mogućnosti to je očigledno.

Od čoveka koji se usudio da napadne jedan Arsenal, da sabije cigane u odlučujućoj utakmici za titulu i ne da im da šutnu na naš gol preko nekoga ko je onako hrabro igrao protiv Anderlehta i zaslužio svu sreću tada svojom postavkom igre.....

Do ovoga danas :puke ali i juče i preključe i već mnogo dugo.

Da znam nema Moreire, Klea, Tejga znam ali i za to je i on poprilično kriv da se ne lažemo bar kad je u pitanju Moreira a mislim da je mogao više da zalegne i za Tejga.

Ali to mu ne zameram, zameram mu ovu igru.

Zameram mu što mu veznjaci stoje svi do jednog ispred svog kaznenog na 25-30m od našeg gola i ispucavaju loptu nekontrolisano u aut ili preko pola :confused

Zameram mu što nema kontre, što se igrači ne transformišu ma ni u snu već se svi nabiju i čekaju da protivnik promaši svoje šanse.

Jedno je organizovano se braniti pa i igrati defanzivno ceo meč ali sa brzom transformacijom iz odbrane u napad i brzim razmenom pasova gde se otvara kontra.
Meni ne smeta defanzivna igra, to je uspešno radio i Mateus :clap
Drugo je ovaj jad što smo gledali.

Zameram mu i što je previše sujetan i uporan da dokaže kako nije grešio i gura one svoje pulene po svaku cenu samo da bi on bio upravu.



Znam da je ova pobeda mnogo važna, najvažnija ali renome kluba se srozao baš mnogo sa prethodnim blamažama u evropi i sa onom igrom u revanšu kupa u rupi.
Sad se to ponavlja.

Ako žele publiku na stadionu ovo ne sme više da se ponavlja jer to je ono što tera istu.

Jedna i jedina dobra utakmica ove sezone je ona u BG protiv Genka i bez obzira na to što smo ispali ne bih je nikada menjao za ovakvu gde smo prošli.
Nikada!
Bio sam tužan tada ali ponosan.

Sada sam srećan i usran (smajli koji se upuvao u svoje gaće pa mu nelagodno)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nisam mogao da se smirim dok nisam 100% utvrdio ko je sjebao i odigrao DEBILAN POPREČNI PAS na 30 metara od našeg gola, pravo protivniku u noge iz kojeg smo par sekundi kasnije primili gol - Marko Šćepović. Idi bre u kurac, praktično si ovim debilizmom (u petlićima se uči da se ovakvi pasovi u ovakvoj zoni ne daju!!!) poništio gol kojeg si dao...

Najveći dobitak iz ove VELIKE pobede u N. Sadu je dodatno vezivanje ruku govnavoj upravi i dodatni vetar u leđa SS-u i Krletu. Zbog toga, kao i zbog samih igrača se pobedi najviše i radujem, a sve nedostatke u našoj igri u poslednjih 30 minuta guram svesno ne u 2. nego u 3. plan.
Da pitam nešto vas koji ste bili na Karađorđu:
Da li je Vukićević tokom meča prigovarao sudiji, da li je bio fer, da li je uopšte iskazivao indicije da je neprijateljski nastrojen?
Vukićević je bio vrlo, vrlo korektan. Apsolutno gospodsko ponašanje. Ne samo za vreme utakmice nego i pre i posle, u svakom kontaktu sa nekim od naših. To se i očekivalo da budemo iskreni. Partizan je njegov. A dovoljno je pametan čovek da zna da se po svojoj kući ne pljuje nikad...Verujem da pizdi i da je sve živo uradio da dobije (jedino ispravno za pravog profesionalca), ali mu je ponašanje bilo "par ekselans".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top