Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Први гол Слободе - мени се чини да је можда био и фаул, али хајде - дешавају се такви дуели, можда би било престрого. Оно што је мене нервирало је његов критеријум код фаулова. Срамота је за шта је он дао Рнићу картон, за старт који није чак био ни прекршај...
Ma očigledan bre faul na Ivanovu, tu nema diskusije. Ispružena ruka, jasno odgurivanje u punom trku, s leđa, nije to bre rame o rame pa kao da bude remplovanje. Bruka bre.

Žuti za Rnića je SKANDALOZAN. I to je čista TENDENCIJA.

Ima nešto i što niste mogli da vidite na TV-u, a to su njegove verbalne provokacije naših igrača. Uradio je to barem 5 puta u toku utakmice - svaki put prema Rniću i Ivanovu! :pickaciganska i pandurska made in Vrbas!

Ono zbog čega ja najviše pizdim je to što je on sve vreme bio na našoj crnoj listi. Mi smo ga VEĆ odstranili sa naših utakmica. I onda odjednom opet on...:banghead
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.182
Reaction score
18.491
Локација
U Kinšasi
Meni se cini i da je par minuta pre njihovog drugog gola ovaj Maric pokupio nekog naseg kod aut linije, ja istripovao da ce da mu zazveci zuti karton, a mislim da je vec imao jedan.

Ipak, sami smo krivi za sve. A Stanoja mi nije zao uopste. Ako mu je cmar toliko veliki da glasa ne pusti dok ga siluju ovi pederasi iz uprave, onda od mene moze da dobije samo prezir.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ja se slazem sa Acom da su nasi igraci najvise krivi za ovakav rezultat,ali takodje moram da istaknem da je veliki doprinos dalo ono djubre sa pogresnim rekvizitom u ustima ...

jednostavno,od pocetka je tendenciozno sudio,par puta nije ciste faulove dosudio za nas,a pogotovo one u zoni suta iako su bili vise nego ocigledni ... zato je prvi takav odma svirao,a na snimku se lepo vidi da nije ni bio faul ...uz to,ofsjad kod sanse vukica nije postojao,dok je bio kod one situacije kad je izasao ispred stojkovica a naravno nije dignuta zastavica ... da li ce se sada raditi ekspertize ???
ocu li doziveti da ovi mutavci iz uprave na bilo koji nacin pokusaju da zastite klub od ovakvih sranja ???

ej bre,pa mi kao svuda " vladamo " a ne mozemo da izguramo da jedinog sudiju za koga je trazeno izuzece ne sudi nase meceve ... :banghead
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ljudi da sto pre zaboravimo ovaj mec i da gledamo napred za dobrobit naseg kluba!!!
stanoje imas nasu podrsku ali molim te ako vec moras da se dovodis u ovakvu situaciju uiradi to sa:ninkovicem,markovicem,aksentijevicem,diarom!
nek ti oni pocnu jednom utakmicu,bar u jsl!!!
IDEMO DALJE!
I SVE U KURAC PARTIZAN JE SAMPION
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ако ме нешто радује у оваквом јебеном дану, то је неко опште мишљење међу нама да позиција тренера никако не сме да се доводи у питање! Радује ме да већина вас препознаје да се иза свега крије Шнајдерова немушта њушка и рукопис његовог алавог "менаџмента" (каква модерна реч за гомилу вуцибатина, паразита и менаџерских крвопија типа Шнајдера, Раше Бабића, Дамјанца, Бјеке...) који су од Партизана направили продајни салон!
:clap Ovo treba da bude "aksiom" izvucen iz sve ove rasprave posle uzicke bruke juce kojoj su 70% kumovale nase nezainteresovane primadone i pojedine neznalice(cast retkim izuzecima) od igraca.Stanoja nikako ne treba dirati,pa nije on ljudi i pored svih mana cudotvorac da za "5 minuta" slozi tim dok ga olos metuzalemski iz uprave zajebava celo leto.Znaci Stanoje po meni mora da ostane i tacka!

Da li živimo u jednoj ciganskoj državi? Živimo. Da li u takvoj jednoj državi smemo da dozvolimo da izigravamo kulturnu gospodu koju će, zbog toga što je kulturna, da jebu razni primitivci na njihov džiberski način?

Kakvu crnu kulturnu gospodu sa bagrom samo pokvarene i dziberske metode dolaze u obzir(prema svecu i tropar").Da ste vi samo videli tu kolicinu mrznje uzickih smradova prema Partizanu,to skandiranje "lopovi,lopovi" na svaku odluku onog celavog smrada Glodjovica.Kad je Subotic najavio rosavo govedo ceo zapad pade u histeriju zvizduka, jos je samo falilo "Tole lopove" da pocne pa da "ugodjaj" bude kompletan( a nemojte mi samo reci da je to zbog Slobode kojoj se on zamerio:banghead).Mi smo u ratu u usranoj ciganskoj drzavi sa ciganskim govnima(narocito se ove godine diglo i kuso i repato jer znaju da im je zadnja ako bukvalno ne otmu titulu) i tako treba da se ponasamo.Kad ti neko napada kucu neces mu valjda "kulturno" iznositi slatko i vodu nego udri po govnima!

A sto se ovog celavog smrada tice treba pod hitno dici larmu i traziti kaznjavanje i njega i ovog sto je sudio ciganima jer vidim da nije sudio penal.Ovo celavo govno nas je ostetilo za dve ciste situacije(jednu u prvom a jednu u drugom poluvremenu) kad su nasi izlazili sami pred golmana koje je prekinuo zbog ofsajda.(ova u drugom poluvremenu je bila ispred mene na 5 metara u liniji i bila je cista ko suza) a da ne govorimo o kriterijumu (ne) dosudjivanja faula i deljenju kartona.penal nije bio iako je histerija krenula trazeci mu da svira,Ivanov je povukao nogu u zadnji cas a onaj mamlaz je sam pao!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja ti opet kažem - previše se uzbuđuješ zbog te "lokalne mase" koja se okupila juče na našoj utakmici. Čak i da jesu to bile ciganšture u ogromnoj većini - pa jasno je u kakvoj su psihozi posle ovog 4-godišnjeg terora i koliko su bolesni. Nije valjda da te iznenađuje da su masovno došli da nama zvižde? Okupljaće se kusa, bezrepa ciganija na svakom našem gostovanju ove sezone, u svim "fudbalskim centrima", to je jasno kao dan. Videćeš tek u Nišu, Jagodini, Kragujevcu...

...Kad je Subotic najavio rosavo govedo ceo zapad pade u histeriju zvizduka, jos je samo falilo "Tole lopove" da pocne pa da "ugodjaj" bude kompletan( a nemojte mi samo reci da je to zbog Slobode kojoj se on zamerio:banghead...
Nema to veze sa Slobodom, ali bih rekao da ima najviše veze sa geografskim poreklom i prisustvom Radomira...tek onda verovatno i sa količinom ciganije...to su jedni i drugi u duetu radili...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@Je-Ne-A

Ma znam ja to sve i iako sam pripremljen na to da je ovo ciganska drzava i na svakojako cigansko ludilo ne moze covek bas sve da proguta.Ne znam sta ce biti u Nisu,Jagodini... ali ovo je bio moj grad jebem li im sve zivo i mrtvo cigansko.Dosao Partizan posle 20 godina a ja moram njih da slusam i njihove bolesne frustracije umesto da gledam Partizan!

A ovi nasi dole na terenu "sviraju" tacno po "ciganskim notama" da se ovi jos vise raspomame.Horor!

Ma kakvim geografskim poreklom(sto je smenio onog odvratnog narcisa punog sebe Radomira),to je zbog njihove oznaske ljubimice veruj mi!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
Vidim ovde svi pominju kako je Stanoje na ''mukama'' nema tim,igrace.Pa koji tim ima jebena Sloboda Point Sevojno Uzice Drakulic? Slavko Maric? Prtenjak? Ili onaj cupavi stoper? TO je ''tim'' od kog mi treba da se plasimo i gubimo lagano? Kakav god tim mi imali mi moramo da gazimo ovakve ekipe,makar ih na foru dobili. Oni igraju sa jednim napadacem i stvorise egal sanse kao mi sa nasom ''ofanzivom''.
Ono sto smo mi odigrali juce je sramota,nije dosotojno ni srpske lige.
Jedina svetla tacka su nasi klinci koji ginu na terenu,ali ne mogu oni da iznesu gosotovanje.
Izmena Tomic - Ilic po meni odredila dalji tok meca.Ne zbog Sala vec zbog ostanka ''kapitena'' Babovica na terenu.
NAPRED PARTIZAN ! NAJAVA JAMB-a !!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Nema to veze sa Slobodom, ali bih rekao da ima najviše veze sa geografskim poreklom i prisustvom Radomira...tek onda verovatno i sa količinom ciganije...to su jedni i drugi u duetu radili...

Нема то везе са Радомиром. Што је онда "објективна ужичка публика" звиждала нашем голману сваки пут кад добије лопту? Цигани, поцркали дабогда...
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
ZNACI glavni krivci za poraz smo MI sami, ali neke stvari moraju da se rade van terena, mora pritisak u javnosti, moramo biti mng mudriji od cigana, ova nesposobna uprava mora da uradi nesto po tom pitanju....
Za Glodjovica ste prethodno sve rekli jednom recju govedo....
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Prestanite da terate SS-a. Nama zlo sedi u upravi, u vrhuški kluba. Murinjo kad bi bio trener Partizana u ovakvoj konstalaciji ljudi koji nam vode klub - ne bi napravio ništa više od SS-a! Ništa više!

Sa sposobnom upravom, sa ljudima koji bi vodili Partizan onako kako jedan Partizan treba i mora da se vodi - SS bi imao puno više uspeha nego što ih je imao do sad (a nije imao malo uspeha).

Da podvučem još jednom - odlazak SS-a ne da nas ne bi odveo napred, nego bi nas odveo žestoko nazad!

Zlo nam sedi na mestima koja su po hijerarhiji viša od šefa struke.

Da se nadovezem da kakva god da je uprava(a jeste govnjiva) setimo se da ona zapravo ima punu podrsku navijaca(preciznije receno vodja).Prosto ne mogu da opisem kako se osecam JA kao neko ko zaista voli Partizan kada cujem da se na nasim sednicama upravnog odbora glavna polemika vodi oko toga koji ce procenat od prodaje igraca pripastri peri,koji miki a koji pojedinim navijacima.Zapitajte se da li je ovo normalna pojava?DA li je ovo normalno funkcionisanje jednog kluba za koji mi svi govorimo da je Evropski!Ok,shvatam sta sam napisao ali ljudi ovo je istina.To zna(cenim da je tako) dosta ljudi sa ovog foruma ali o tome se cuti...boli ove iz uprave sto nismo usli u ligu sampiona,niko se nije potresao,jedino njihovo cimanje je ponovicu oko procenata...samo oko toga se cimaju i svadjaju, ne daju svoj procenat...Mozda ja nisam toliki navijac Partizana kao neki(i ponosim se sto nisam kao neki) ali da se normalno radi u Partizanu, vala daleko je od toga...i pored svega sto nam fali u organizacionom smislu...i pored svih nelogicnosti mnogo lakse bi bilo da samo puste trenera i sportskog direktora da rade svoj posao...licno mislim da nama nikakva pojacanja osrednjeg kvaliteta i nisu potrebna kada imamo svoju decu...nasa deca stagniraju zbog nekih osrednjih igraca koji nam dolaze...zasto nam dolaze ti igraci?Opet zbog tohg jebenog procenta...pogledajte kakve klince imamo,pogledajte tog Lazara Markovica za kog se vidi da ce jednog dana biti klasan igrac(ako nastavi pravim putem)...zar da nam Jovancic igra pre njega?Zar da nam razni Bogunovici,Wasingtoni,Perici,Vukelje igraju pre nase talentovane dece...pogledajte Aksentijevica...mali obecava...zapitajte se malo ko je juce u onako bledoj i nistavnoj igri bio najbolji kod nas...nasa dva deteta,mali Aksenta i Markovic...imamo mi jos takvih,samo ne mogu da prismrde ekipi zbog raznih poluigraca...

Kako u nastavku prvenstva....tim je vec formiran...sta uraditi sta ne...pitanja je mnogo,neka Stanoje presece i neka ove nase igrace koje je pregazilo vreme kombinuje sa par klinaca i mozda i napravimo nesto...budu li nam u isto vreme na terenu igrale sve 'vedete' najebali smo ga...samo mlada,sveza krv tj momci zeljni igre,duela,golova i lepih akcija nas mogu voditi do cilja a to je nova titula...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Meni nije jasna jedna činjenica:

Zašto mi odigramo uvek loše u JSL kad se naše utakmice prenose na RTS-u (osim derbija) ?
Da li to protivnici dobiju određeni stimulans, ili se to naši igrači prepadnu? :confused

Proletos: Rad, Spartak, Vojvodina, Metalac i neznam ko još, ne mogu se više setiti.

Uglavnom, mnogo bolje odigramo kad nema prenosa.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ali kakvo horsko kenjanje po sudiji...Juce je pobedio tim koji je igrao bolje, imao bolje sanse, igrao zrelije i potpuno zasluzio pobedu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel moze Rnic da igra u trecem kolu,ako se ne varam dobio je zuti i na prosloj utakmici sa pazarom?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дан после

Тешко сам поднео елиминацију из квалификација за ЛШ од Генка, требало ми је неколико дана да се опоравим. Тада ме је тешила чињеница да смо добро одиграли и пораз сам правдао недостатком среће.

Јучерашњи пораз још теже подносим. Не могу да кривим никога са стране, ни врућину, ни судије, ни противничке играче, ни недостатак среће, за јучерашњи пораз једини кривац смо ми!

Киван сам на нашег тренера, не зато што смо изгубили, већ због његових експеримената са разним Миљковићима, Станковићима, Ранковићима, Томићима, Шћеповићима... Знам да су му играчи сервирани, знам да није имао претераног утицаја на продају и куповину играча, али знам и да смо, са постојећим кадром, за класу изнад осталих у овој нашој мртвој лиги.

Није смак света, првенство је тек почело.

Остаје да се надамо да ће се неке ствари поправити, да ће Станојевић коначно искристалисати ко нема места у првом тиму, а и у Партизану и да нас чека боље сутра.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Jel neko odslusao konferenciju posle utakmice ? Ja je ne cuh.
Nadam se samo da je Aksentijevic dobro izriban.
Trebalo bi da ga izbicuju pred celim timom za primer...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Uvek ima na sajt posle utakmice ili sutradan izjave oba trenera tako da uvek se mogu naći na našem sajtu. Što se utakmice tiče jesmo odigrali katastrofalno al mene brine trenutno naša psihička sprema pred Šamrok samo da njih prođemo pa da se skine teret evrope sa igrača.
Sudija nam nije kriv za poraz samo mi smo krivi. Jeste imao neki neujednačeni kriterijum kod sviranja faula samo njemu poznat a oba linijska su nas oštetila za po jedan odsviran ofsajd koji nisu postojala, ali to ništa ne menja jer smo mi bili loši.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Ovaj poraz je alarm i poslednja opomona za sve u klubu da se "uozbilje".
Kao sto napisah na drugoj temi pre neki dan vrli strucnjak je poceo da mi puni k. polako ali sigurno. Opreznost je u nasem slucaju dobila novu dimenziju preplasenosti. Juce u najmanju ruku se moglo videti da nam je igra u napadu procitana....:banghead
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Posle svega vidjenog do sada u sezoni, po meni ovo je najbolji tim:
_____Edu_______Dijara_____
__Tomic___Ilic___Markovic__
_____Medo(Smiljanic)______
Volkov__________Aksentijevic
_____Ivanov___Rnic_______
_______Stojkovic__________

Da obrazlozim:

1. Stojkovic - mislim da je on nas najbolji golman. Moze da odbrani sta hoce, ali isto tako zna i da kiksira.
2. Ivanov - juce je odigrao delimicno lose, ali je sve prethodne utakmice bio na nivou.
3. Rnic - jako prijatno iznenadjenje, odlicno se pokazo za sad.
4. Vokov - :respect
5. Aksentijevic- ovog decka treba istrpeti, bice on odlican igrac...
6. Medo(Smiljanic)- Dobri su oboje i treba ih rotirati.
7. Tomic - :respect
8. Ilic - dovoljno je reci kapiten, legenda...:respect
9. Markovic- sjajan igrac, i mislim da je greska sto ga Stanoje gura u napad, odlican bi bio na boku.
10. Edu - Da nabije kondiciju i bice najbolji...
11. Dijara - ubica...:respect(to je gol igrac koji nam treba)
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jasno je da je nama Volkov skoro pola tima, i ako njega zaustave na utakmicama ja stvarno ne znam sta cemo jer sto kaze par kolega pre mene NEMAMO VODJU, nekog da povuce, da motivise...
Trenutno nemamo ideju u igri a zna se ko je na terenu zasluzan za to, tako da: DOVIDJENJA #10...
Sledece kolo kurva ide u Smederevo, nadam se da ce opet sve da se vrati na svoje, mada se ja sad vec plasim nekih nasih gostovanja kad Uzice ne mozemo da prodjemo ko ljudi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top