Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Hajduk će nam biti prekretnica, ako dobijemo, biće nešto od nas, a ako izgubimo ili odigramo nerešeno, tek će se onda uzburkati strasti i tek smo onda najebali. Hajduk je trenutno jaka ekipa i uigrana, četiri utakmice dobiti za redom nije ni malo lako. Samo ih ultra ofanzivom možemo dobiti. Nema povlačenja, tuta muta, ako se to desi pašće gol u našoj mreži sigurno.

Stanoje pokaži muda protiv Hajduka (malo se i rimuje :D) i šalji sve u napad.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Četiri utakmice nije lako dobiti, a 5 je još teže :)
Mislim da Hajduk nije u stanju da poveže 5 pobjeda, a kamoli da ta peta pobjeda bude protiv Partizana. I to imaju najteže moguće gostovanje. Moraju i oni da izgore, a naši će morati da počnu da igraju FUDBAL !!!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jel neko cuo nove vesti da nas niko ne prenosi protiv Hajduka...?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Немања Томић вози Парни Ваљак

Статистика понекад зна и да завара. Очи никада не лажу. У погледу Немање Томића се подударају – млади везиста је без премца најбољи фудбалер Партизана на почетку сезоне.

Дечије болести је прележао. Младалачке бубице су га прошле. Игра као матор. Зрело. Зналачки. У напону је снаге. Кренуло му је. Све га хоће.



Томић погађа из слободног ударца. Прецизан је и из пенала. На средини терена креира ситан вез. Опасно и центрира. Разиграва саиграче. Маестрално дрибла. Напаст за противника.

Пре само годину дана није било тако. Морао је чак да задужи и Телеоптикову опрему. Са сетом у очима посматрао је у „Земунелу” другове док је са Оптичарима одлазио на суседно игралиште. Лекцију је научио. И то добро. Сада игра као у пролеће 2009. када је закорачио у први тим црно-белих. Можда и боље. Свакако ефикасније.

- Нисам очекивао да ћу већ на почетку сезоне постићи пет голова. Више пута сам затресао мрежу него у свим претходним – смешка се видно расположени Немања Томић.

Два поготка Генку, „лепотица” против Новог Пазара, егзекуција у Даблину и рутински изведен једанаестерац у Јагодини. Пре гостовања у Поморављу „постио” је у дуелима са Слободом ПС, Шамроком и ОФК Београдом. У „Палмином” граду је поново наместио нишан.

Гробари у трансу, Немања у загрљају саиграча, мучење је прекинуто. У првом полувремену голман Стојковић је морао чак да скида и зицере.

У Хумској сматрају да је криза прошлост. Самопоуздање играча иде узлазном линијом. Ране од Шамрок роверса су и даље свеже, али…

- Елиминација од Ираца је морала да остави трага. Никако не можемо да преболимо испадање од екипе која нам је само два пута прешла центар. Поготово после одличних партија против Генка. Да смо демонстрирали и десет одсто игре из меча са Белгијанцима, сигуран сам да бисмо Шамрок са Топчидерског брда испратили са три лопте у мрежи.


Зналци се препознају и респектују међу собом. Баш такав је случај између Саше Илића и Немање Томића.

Легендарни капитен је прошле године задиркивао млађе саиграче играњем 2003. у Лиги шампиона, а они су му победом над Андерлехтом и пласманом у елитно такмичење запушили уста.

После преподневног тренинга, Илић је рекао представницима медија:

- Шта ћу вам ја, кад имате мајстора!

Томићу је пријала похвала старог аса.


Тешки дани су прошлост. Немања Томић игра добро и ужива у пет минута славе. Многи га сад тапшу по рамену.

- Пријају ми похвале после силних критика. Радио сам добро у минулом периоду и морало је све да ми се врати.

Који је то рецепт за превазилажење кризе и велики заокрет, како у понашању, тако и на зеленом правоугаонику?

- Само прича са добронамерним људима – открива Томић.

журнал
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Само да изгурамо ову јесен некако у резултатском смислу јер је евидентно да су играчи упали у проблеме са психом
Колико год се трудио да не размишљам о резултатима као о примарном проблему у једном оваквом тренутку у коме се клуб налази, ипак је тешко када помислим на цигане, њихове медије, остале сателит клубове, државу и све што имају иза себе
Онда ако Бог да у паузи да се среди стање у клубу, да се створи колико толико здравија атмосфера, што и није тешко, да спортски део клуба добије "леђа", само да се овај статус кво оконча

Ако се деси овакав сценаријо, покидаћемо све живо у овој нашој њива лиги ако је за какву такву утеху, узети 5 титулу и напасти ту јебену Европу само ако се овај пут стварно озбиљно приступи прелазном року, већ сад на зиму, дај да видим један нормално одрађен прелазни рок у ФКП

Едуардо ће тек од нове полусезоне почети да пружа добру игру, по мени је он показао да има потенцијал у првој утакмици, по доласку, на ЈНА, али јебе га број утакмица одиграних до сада, то се не сме заборавити
Помињан је онај штопер на Ј. (не мог' се сетим) из Русије, чини ми се, за кога се причало да је све договорно за његов долазак у следећем прелазном + овај Маркеш ако покаже квалитет после опоравка и вих ових срања, имаћемо солидне штопере, Рнић ће вероватно бити слободан на крају сезоне
На левој страни очекујем да Лазевски опет добије шансу на беку, Волкова у том случају пребацити на крило, човек би сабио на тој позицији
Илића Капитена на место офанзивног везног, Вукић ће бити слободан, коначно, јебига Звоне али тако је...
Довести на зиму још једног креатора игре који би се смењивао са Илићем у неком периоду док се не упозна са начином игре, тимом...
Пошто би лева страна била решена тандемом Лазевски-Волков, комплетно реорганизовати десну, под хитно
Рнић је иовако потписао само на годину, тако да ћемо њега истрпети, Миљковићу се захвалити на Сампдорији, Генку, одличној игри у фази напада, изразито прецизним центаршутевима итд.
Неца ће, после ових солидних партија сигурно бити продат
Милију ћемо вероватно гледати док му не стигне нека добра инострана понуда, зато дај Боже већ на зиму, али тешко јер дечко ништа није показао, плус ако дође Милија сениор на зиму, и званично, онда до курца
Дакле комплетна реорганизација десне стране
Довести још једног доброг нападача
Уколико се ови приоритети реализују на зиму, тим се мало истрпи у неком периоду упознавања, (како ово грозно звучи када смо принуђени да сваких 6 месеци, буквално, трпимо синхронизацију, услед реновирања тима) и наравно под условом да опет на лето не распродамо све што ваља, ваљда ће бити нешто у Европи
И даље се надам после свих срања и поред свих разочарења ових година које ми је ФКП приредио
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Zato sam i napisao da nas ne prenose, nije ni bilo u planu da RTS prenosi vec Arena, a oni prenose derbi izmedju Cacka i Gane.
Ako sad ovi iz RTSa ne odustanu od prenosa slaninara ne treba dati ni jednim ni drugim da prenose ni jednu utakmicu vise na kojoj mi igramo, ovo je sramota, da se derbi kola ne prenosi!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
e sada nagradno pitanje, hoce li partizanov WebTv prenositi? I kada moramo da uplatimo da bi bilo na vreme?
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Zato sam i napisao da nas ne prenose, nije ni bilo u planu da RTS prenosi vec Arena, a oni prenose derbi izmedju Cacka i Gane.
Ako sad ovi iz RTSa ne odustanu od prenosa slaninara ne treba dati ni jednim ni drugim da prenose ni jednu utakmicu vise na kojoj mi igramo, ovo je sramota, da se derbi kola ne prenosi!
:?

Pic..li im materina zar nije Prva njihova tv sto ih oni ne prenose oj zemljo Srbijo:cry:

Sami smo isto krivi sto niko iz uprave nekaze jel nas prenosite svaku ili nikoju ,jednostavno upravu buli tuki.
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Постављено је питање на страни арене спорта да ли се преноси Партизан у суботу и они су одговорили потврдно, тако да то што пише по новинама окачи мачку о реп. :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Piše da ima prenos.
http://www.tvarenasport.com/tvprogram/82281-jelen-super-liga-partizan-hajduk.html

http://www.tvarenasport.com/channel/2011/09/17



Žurnal

Задовољио би ме и бод, у фер условима и овом односу снага – нећемо изгубити.

Ovo je izjavio njihov golman!!!
U fer uslovima????????
Ma da bre,treba nam pomoć sudija i protiv vas i svih ostalih!
Evo šta uradi ciganska propaganda.Dovoljno je da se jedan ovakav busen primi i eto sjajne izjave.U fer uslovima...3 komada ima da primi.
 
Последња измена:

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ne znam da li je ovo smiješno ili žalosno. :) Mada meni je ipak smiješno.
Da nam prijeti Hajduk iz Kule. Šta smo doživjeli jbt. Ekipa sa veoma dobrim trenerom i prosječnim igračima za ovu ligu nam prijeti, kao da igramo na njihovom stadionu pred 15 h navijača.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ovo je strasno, ovo je dno dna ovakva izjava. Prvo sto je novinar trebalo da ga pita sta misli pod time i koga je to Partizan dobio u ne fer uslovima i drugo zbog ovoga bi trebalo da bude kaznjen od strane svog kluba Hajduka. Nadam se da ce popiti petardu i da ce videti gde mu je mesto i to sve u fer uslovima.

Vreme je da krenemo sa pruzanjem boljih partija, imali smo vremena da se pripremimo igramo kod kuce ocekujem da dobijemo lakse nego protiv Jagodine i OFK Beograda.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
sa stanjem u klubu kakvo jeste, igrackim kadrom i sveukupnom atmosferom koja nas okruzuje, tesko da mozemo podici nivo igre. do kraja jeseni ocekujem besomucno krljanje sa svima, uz nadu da ce i cherga izgledati isto.

na zimu menjati neke preko potrebne stvari hirurskim putem. u decembru sagledati gde treba da radi skalpel. razumljivo, bilo bi napozeljnije odstraniti barem deo guzonja iz fotelja, ali...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Партизан : Хајдук 17. септембар 2011, 20:00
Главни судија: Јованетић Бошко
Помоћни судија 1: Милутиновић Срђан
Помоћни судија 2: Минић Милан
Четврти судија: Вукадиновић Миленко
Посматрач: Аврамовић Сава
Делегат: Бабић Драган
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
opa Jovanetic sace gani odma da krenu sa pricom da je on nas covek i svirace 2 penala :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Uostalom, dominirali smo i protiv Slobode, ali smo nesrećno izgubili.

Nastavlja da briljira...jbte kako je moguce da je od pocetnih izjava na mestu dosao do toga da je izgubio pojam sa realnoscu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top