Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Đurićevci poizdeli.Toliko su se uzdali u slaninu,da ne mogu da veruju da smo sa ovakvom igrom pobedili.Kakvo bi tek bilo pljuvanje da smo izgubili nekim vrljavim golom,a pri tome pogodili pet stativa ne smem ni da pomislim.

Niko nije primetio da je Medojević sa zemlje rukom dodao loptu Bojoviću kod njihovog gola.Mada u našem prvenstvu ruka sve više postaje deo igre.

Kako su samo Lazar i Šćepović otresli njihove štopere!!!
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Jeste da nije bilo neke igre ali 3 boda se pisu, treba da likujemo, pa cigani su unapred najavljivali da jedva cekaju kiks PARTIZANA ali su na kraju oni popusili .....
Cigani bi sve dali za titulu i prvo mesto jebali bi se, nabijajmo komplekse svima koji su protiv nas, makar pobedjivali sa 1-0.... Mi smo lopovi najjaci smo najjaci !!!!!!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Važna, vrlo važna pobeda...

Zadovoljan sam pobedom jer je nisam očekivao, igra, ko je napadao, ko se branio, ko je imao posed, više šuteva,me uopšte ne zanima, u situaciji u kojoj se nalazimo kao klub, uzeli smo 3 boda u NS i to je to. SS ostaje do daljnjeg, Dule zauzima mesto, neki pozitivni pomaci se dešavaju.

Čestitam svim momcima, Šćepi na lepoj završnici, malom Lazaru na sjajnom golu, Stojkoviću na sigurnim odbranama...

Prvo poluvreme odigrano za udžbenike, drugo loše, ali pobeda se piše, idemo dalje, da mi je neko ponudio 2:1 pre utakmice, uzeo bih bez razmišljanja, ma uzeo bih i 1:1...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nema sta Je-Ne-A -ova provokacija slanine uspjela,isprzila se slaninica,izgorela u plamenu mrznje :D
O igri ste sve rekli, nema previse toga pametnog da se doda.Stanoje promasio totalno sa izmjenama,opet mu se ekipa uvlaci u krilo golmanu,opet nismo u stanju da kontrolisemo ritam utakmice,opet dobijamo gol kao posledicu jajarenja kao protiv cherge u revansu kupa, Genka u prvoj,Samroka u obje utakmice,evo danas.Ocigledno je da Sale ne nalazi resenja za ove probleme ili nema igrace kojima bi to realizovao na terenu.Uvodjenje Jovancica pored njihovih tromih stopera-promasaj,trebao nam je neko brzi, mozda Manga. Fali nam konkretniji igrac na sredini,fizicki jaci i brzi od Saletakapitena,Babonja to definitivno nije,a nije ni Zvone.Poslednjih 25 minuta i onaj bunker je jedno dno :puke:
Ali ,imajuci u vidu sta je sve tim prosao,odradjivanje qrve2 dodje kao melem,iako problemi ostaju.Narocito zbog musavih medija po kojima je vec sve bilo spremno za raspad nase ekipe ove sezone i promociju cerge u sampione.Primetna je nervoza nekih od njih kao posledica soka sto se nismo raspali posle Samroka,tu mislim na pederski judeo-ustaski(ma kakav to bio oksimoron) i crveni b92,koji svaki dan ispaljuje gluposti i maksimalno se trudi da zatruje odnos javnosti prema Partizanu,da prikaze sto vise negativnih stvari.Ni drugi nisu bolji,a zurnal je posebna prica.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Mladen GPG
O tome da su Djurić i njegovi interesni sledbenici popizdeli,jer su izgubili dobru priliku da u pauzi skinu Stanojevića.Pljuvanje po pobedi Partizana je nepojmljivo sa stanovišta nekog ko voli ovaj klub.Pljuvali bi oni Stanojevića i da je Partizan odigrao maestralno,a opet nesrećeno izubio.Ne menja se tu ništa,čak ni boja šlajmarice.
Mene sramota,a ostalima po savesti.
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
moram da kažem da sam prijatno iznenadjen ovom pobedom pre svega, jer sam s onakvom igrom i protiv nas uvek naloženom ns kurvom, iks mi je bio plafon. 3 boda ko kuća i to pred pauzu kad ciganija kiksa. da mi je ovo neko rekao danas ujutru mislio bih da me zajebava.

A sad malo o igri. Igre jednostavno nije bilo. za 90 minuta, vezali smo čini mi se 5 dobrih pasova, sredinu terena protiv iole jačeg protivnika nemamo. znam da će mnogi reći pa igramo na rezultat, ali ljudi, da se mi bar branimo rezonski koliko toliko, nego ko muve bez glave onako, svaki njihov napad ja se znojim dal će da nam utrape neki otpadak ili će da uleti neki šut s 25 metara. s moreirom i žukom na sredini terena mi bi ove šabane pojeli i iskenjali za 25 minuta igre. Sale kapiten je definitivno za penziju, sem možda 2 dobra pasa apsolutno neprimetan. tomić babović jovančić lazevski, sve je to slabo. lazevski imam utisak ko da je zalutao u fudbal potpuno.
Miljković za neverovatno čudo dobar(ne mogu da verujem da to govorim), rnić i ivanov relativno sigurni. Medo i smiljanić dobri ali mora to agresivnije mnogo na sredini, prebili su nas po milioniti put. Šćepović, iako ga organski ne podnosim, pohvaliću ga, uradio je ono što se očekuje od njega konačno.
Mali lazar :respect i stojković :respect su nas guraju maltene otkad je počelo prvenstvo.

3 boda su upisana, ali ovo mora mnogo bolje. Nadam se da će stanoje to da shvati, igranje zihera nam će se kad tad obiti o glavu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Frapantni su mi komentari ljudi koji su gledali ovu (i ovako važnu!!!) utakmicu, koji su (ako su iole normalni navijači Partizana) drhtali do samog kraja i onda posle pobede sednu za komp i ne bude im prva rečenica tipa "joj, pobeda, 3 boda velika kao Avala" (ili nešto slično), nego im prva rečenica bude "katastrofa, užas..." :banghead:confused:banghead Idite bre u tri pičke materine, kako god da se zovete...

A sad malo insajderskih informacija oko sastava ekipa. SS je imao gotov (određen) tim, Vukićević je imao određen tim. Oba tima su se znala već u subotu prepodne. E, onda smo mi saznali za Vukićevićev tim (info smo dobili iz Vojvodininih internih redova, čisto i to da se zna..da se zna "da ne cveta nimalo cveće u njihovo preduzeće" :)) i promenili smo naš tim na 2 mesta. Ne sa 2 nova igrača, već sa samo jednim novim igračem (jedna zamena je bila u pitanju), dok je drugi igrač (koji je i ranije bio određen da igra) dobio jednu modifikovanu rolu (ulogu) u timu. O imenima nećemo, nije bitno...

Dakle već ovde smo poveli sa 0:1, a Markec je samo bio "produženi egzekutor" već u 2. minutu.

Celo prvo poluvreme je bilo taktički odlično odigrano. Ne zaboravite da smo pored 2 data gola imali još par jako ozbiljnih situacija. Oni sa druge strane imali samo jedan Abubakarov ozbiljan pokušaj kad je otišlo tik pored stative.

U drugom poluvremenu smo takođe taktički odlično stajali do gola (Babović imao odličnu poziciju za 0:3, pre toga i Šćepović levo iskosa, da je odmah šutirao!), ali je onda JEDNA DEBILNA GREŠKA (nikako nisam sto posto siguran ko je to sjebao pas, da li je to bio Lola, nekako mi se najviše čini da je bio on ali nisam siguran) sve promenila. Primiš gol, Stojke te onda vadi iz govana i spasava čist gol za 2:2, napred ne možeš više ni sekund da zadržiš loptu, odbrana ne može shodno tome ni sekund da predahne, napetost sve veća do kraja...ali izdržasmo nekako...

SS, moraš vraćati malog Džigija u ekipu. Još jedna tipična utakmica je ovo danas bila gde nam je falio igrač njegovih karakteristika (prodoran, a i znalac s loptom). Kad je izbila frka posle kad se Saša zamorio i morao napolje, a posle došao i primljen gol za 1:2 - morao je ući Džigi (da ga je bilo na klupi). Bilo je tako puno prostora, Džigi bi kao Brzi Gonzales po tim rupama špartao i jebao im kevu...Ne može to kilavi Babović da odradi...Uvođenje Jovančića kapiram jer je on tip igrača koji ume da se naguzi, da se zagradi, da zadrži loptu (što je bio primaran cilj)...ali, nije mu išlo, on to inače ume mnogo, mnogo bolje...a nama je to bio najveći problem...to što nismo umeli malo duže da zadržimo loptu, da isprovociramo faul, da nam odbrana predahne, da njihov elan splasne, da sekundi prođu, da se meč umrtvi, da sve prođe do kraja sa mnogo pošteđenijijm živcima za sve nas...

P.S.
Pičkice ljaberske made in NS, sestrice-droce originalne droljetine iz Beograda, nisam vas zaboravio, znam da vam dugujem pisamce utehe, dobićete ga...najkasnije do ujutro, a verovatnije sad u toku noći...
 
Последња измена:

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Победа велика као кућа, али стварно, као кућа!! Нисам ни мало задовољан игром, али кажем, три бода су најбитнија, све остало је мање важно...

Следи нам пауза, надам се да ће се наши мало стабилизовати, па да кренемо да играмо озбиљан фудбал... Највише ме брине то што ми немамо средину, једноставно је немамо!
 

VolimStoSamGrobar

Početnik
Учлањен(а)
07.01.2010
Порука
136
Reaction score
3
Локација
Groblje
Treba biti realan pa priznati, da bi svako ko navija za Partizan, da mu je neko ovakav ishod ponudio juce, oberucke prihvatio. A pritom nasa komsinica :pickaciganska odigra sa svojom filijalom kao sto je i odigrala. Realno, opasno smo profitirali veceras, a jos i ako nesto naucimo iz ovoga, blago nama. Ne znam za ostale, ali ja osecam veliko rasterecenje posle teznije koja je u meni vladala pred utakmicu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@PEKARSKI

Ama daj molim te ,ne igramo dobro nikako vec mjesecima ukljucujuci i proslo proljece.
Ovo danas je bilo ne znam ni ja sta. Branio sam SS i poslije Genka i Samroka gdje je objektivno nas napad zatajio i izbacio nas iz Evrope, ali to ne znaci da mi ne trebamo da imamo igru na sredini terena.

SS ocigledno ne uspijeva da od tima napravi cjelinu i da postavi tecnu igru sa kratkim pasovima kako sam voli da kaze. Nemam nista protiv igre sa 2 zadnja vezna ali da to na nesto lici. Ovo ne lici ni na sta apsolutno.

Sutio sam od Decembra i tih priprema ali vise necu. Ovaj trener ne zna da uigra ekipu i tacka.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Људи ми смо ишли "под нож" напаљеним фирмашима (напаљени и на терену и на трибинама као да им Барса долази) и тотално смо их одували.
Требало је да буде 3-0 и да лагано решимо утакмицу, међутим примамо кикс гол и следи наше повлачење у хаварији.

Ово нам је била малтене најтежа утакмица у првенству.
Изгурали смо је, звезда је киксула и заболе нас за све остало.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
NIJE iz prostog razloga jer nisu sva ljetosnja pojacanja dobila priliku i minutazu da pokazu sta znaju.

Pazi, SS je u dubini duse trener konzervativnih pogleda na fudbal, protiv svakog iole jaceg protivnika bira defanzivnu varijantu. Danas bekovi Miljkovic i Lazevski a ne Volkov i Aksentijevic.Ova druga dvojica su ofanzivni bekovi.

Igramo zatim sada vec svaku tekmu sa 2 zadnja vezna, bez ofanzivnog veznog iza napadaca. Manga brz i prodoran ali ne dobija sansu jer je slabiji u odbrani.

Pazi SS uvijek vise razmislja o odbrani nego o napadu i to ti je to. Uporedi brzinu sa kojom smo igrali kada je Djukic bio trener.Neuporedivo.
 

VolimStoSamGrobar

Početnik
Учлањен(а)
07.01.2010
Порука
136
Reaction score
3
Локација
Groblje
Za Djukica si skroz upravu, al iz ovog ugla oni ne mogu da se porede, sasvim su drugacije okolnosti, Stanoje ima najvise problema upravo sa odbranom, i po meni je normalno da se na nju najvise i fokusira, sigurno da zna bolje nas koje su nam najvece mane, a verujem da ga te slabosti u nasoj odbrani i najvise ometaju da postavi igru o kojoj je ranije pricao.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svima je jasno da bar 5 fudbalera nije za Partizan, kamoli za prvih 11, i onda se čudite što je igra kakva je. Ne može ni Stanoje od govana da napravi pitu. Prilično sam siguran da Stanoje "nije" naredio defanzivu u drugom poluvremenu nego da su se igrači sami povukli.

Napad je ovaj put odradio posao kao i odbrana, ali sredina je totalno trula. Nesposobna da zaustavi njihovu sredinu, a ni da zadrži loptu kad je mi imamo. Ne znamo da se krećemo. Ne znamo da napravimo tri krštena dodavanja. Ne znamo da izvršimo pritisak na njih na sredini terena...

Meda, koliko je dobar u odbrani u napadu je katastrofalan. Lola isto tako. O Baboviću ne treba pričati, ove jeseni je užas. Ilić može samo pola sata. Jedino što Tomić nešto pokušava i vredi, mada i on zna dosta puta da mrsi muda. Miljković i Lazevski su donekle OK u odbrani, ali u napadu čista nula. Šćepović dade taj jedan gol i sledeći će verovatno krajem novembra. Ujedno je glavni krivac za gol Vojvodine i sada znam kome da jebem kevu za moj tiket. Šta tek reći za Jovančića!

Kakav tim imamo, ja sam presrećan rezultatom i činjeniccom da smo na prvom mestu, i to sa dva boda viška.

Zimska pauza će mnogo toga rešiti. Ako se ova dva Brazilca oporave i postanu deo ekipe, jer do sada su totalan promašaj, i ako dovedemo dva igrača u sredini, možda i vidimo nešto što liči na fudbalsku igru.

Sva sreća da igramo u smrdljivoj Jelen Šupaligi. Da igramo na Kipru verovatno bi bili zakovani za dno tabele, o drugim ligama da ne pričam.
 

VolimStoSamGrobar

Početnik
Учлањен(а)
07.01.2010
Порука
136
Reaction score
3
Локација
Groblje
Sve to je tako zato sto, smo se tako lako, odrekli Moreire, a pritom upropastili ekipu u svakom narednom prelaznom roku, ja sam ubedjen da bi se totalno raspali da nije SS-a. Bez obzira sto i on snosi deo krivice, mislim da ipak uspeva da drzi stvari pod kontrolom.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Znate sta je za mene paradoksalno !!!

Jedina utakmica za koju se ne brinem ove jeseni je DERBI. Ne radi toga sto smo dominantni zadnjih godina bla,bla,bla nego upravo radi necega drugog.

Ciganski izbornik je jedan prilicno glup i ogranicen trener koji igru nikada ne mijenja niti se ikome prilagodjava. Ufurao da je Gvadiola i bog. Za tu utakmicu ce SS moci da postavlja taktiku kako hoce i gdje hoce i skim hoce pa da ih mezimo. Garantujem.

Svi ostali timovi u JSL su mi veci problem od njih.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
^^
Ne bih se slozio da su igraci prepustili inicijativu, a ne Stanojevic. Pa ni u prvom poluvremenu se nismo "ubili od dominacije" sto i je i sama statistka ovaj put rekla. Dali smo golove iz kontri i pali su na vreme. Prvo poluvreme je trebalo da bude samo predigra za seks u drugom. Medjutim, gle cuda, odigrasmo "takmicarski" ", "na rezultat".
Kukali smo na bekove i cekali k'o Godoa, krsten centarsut od istih i sad kad ih imamo, gledamo razne Miljkovice i Lazevske (ovom drugom svaka cast na srcanosti i bespostednoj borbi). Ne ovde nije problem vise ni igrace koje imamo, problem je pristup. Svesno smo dozvolili da nas objektivno slabiji tim stiska na nasoj polovini i ne dozvoli da gradimo igru, pa smo ispucavali nekontrolisano loptu ne zeleci da probamo da vezemo 3 pasa.
Razumem sve i sranja u klubu i oko kluba,na tribini, ali da li je stvarno toliko tesko da se postavi odbrana vise, pocne slucajno sa oba beka koja znaju da centriraju, izvrsi pritisak na protivnickoj polovini ili se tako igra samo u utakmicama gde protivnik parkirava autobus u 16 bez zelje da krene van parking mesta i to naravno dok ne damo gol. Posle datog gola krecu takticke perverzije trenera i S&M igre sa navijacima koji su tu "M" strana ponajvise.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top