Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Neko urnisanje ono lagano ce biti sutra. Ako im damo gol u prvih 15 minuta tu se utakmica zavrsava sa tim golom. Ako ne bued golova u prvom, 3+ drugo bez problema.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
stvari koje resavaju svaki derbi:

45% znanje i talenat.
50% volja, zar, htenje.
5% sudjenje.

prva stavka ide nasu vodenicu. druga je u poslednje vreme takodje isla nama na ruku. treca stavka ce biti nebitna ako prve dve dodju do izrazaja.

:napred Partizan
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Najvise me brine odbrana. Ako uspemo da broj kikseva smanjimo na minimum, pobeda ne bi smela doci u pitanje.
Medo i Lola neka odigraju kao i do sada. Nek pociste Govandra i ostale ficfirice.
Oni mogu samo da sanjaju da u timu imaju jednog Sasu Ilica ili Vukica. To su, iako u godinama, doktori fudbala, koji su odigrali bezbroj ovakvih meceva.
Nekako mi se cini da bi Scepovic i Markovic trebali poceti, pa da kasnije udje Dijara umesto prvog. Eventualno pred kraj zameniti i Markovica, nadam se pri vodjstvu.
:pfc::napred Partizan
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
То би било то. Од почетка мушки оштро борбено у месо ! Свим силама на цигане !!!
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Valjda smo se naucili od ranije, udri muski bez pardona ali pametno. Nazalost nema Krleta da udara sa autoritetom ali valjda je nesto naucio nase defanzivce.

Ko god da igra nek zaigra kao da mu zivot zavisi od naseg negubljenja utakmice. Kao sto neko rece potpisujem nereseno a nadam se nasoj pobedi. Ajde crno beli pa da se razvalimo od pica i veselja veceras.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Пре свега вечерас морамо да играмо мушки, чврсто, што се каже у месо! Жељу не желим да помињем јер сам сигуран да је огромна и код наших играча као и код нас!
Неко моје мишљење јесте да нам је средина терена јача, агресивнија, искуснија! Ту лежи наша највећа предност и наша снага... Доста пута се дешавало да се ту добија дерби! Значи сећи им ту лопте и отварати контре и полуконтре. Са нашим брзим нападачима као што су Марковић и Дијара, то је итекако могуће, и ту је још једна наша велика предност. Са тако брзим нападачима може се вршити пресинг и у раној фази њиховог напада, ту се губе! Под неком великом сам тремом и еуфоријом, па не бих да дужим! Још једном мушки, јако, без попуштања, у месо! БОРБА БРЕ!!!
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
ubico ciganaaaaaaaaa...

morao sam
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
.... Dijaaaaraaaa, Dijaaaaraaaa... ubico cigana!!!! \o/
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Samo žestok presing na njihovu zadnju liniju (štopere) i to sigurno donosi uspeh. Cigani nemaju lek za to jer niko protiv njih u Srbiji, osim nas, nije u stanju to da odigra. Onaj njihov mali sa retardinjo-facom (Mijailović) je moj najveći adut danas, veći od Li Adija (koji takođe ume jezivo da kiksne pod pritiskom).

Mnogi cigani će se danas prisetiti kako ih je Ren nedavno jebao. S tim što mi, za razliku od Rena, nećemo da ih potcenimo ni u prvih 15 minuta.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Mi smo prvi, mi smo aktuelni prvaci. Rupa nam već dugo nije tabu mesto. Imamo jači tim, pametnijeg trenera, mi smo avangarda u svakom smislu. Ciganska kuhinja radi i danas, podredili su i svoje forume u svrhu njihove propagande. Setite se Stanojevićevih reći > Mi pričamo na terenu, neka tako bude i večeras. Srećno crno beli junaci.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Много сте ми оптимистични, неће то да изађе на добро. :D

Шалу на страну. Ја не знам да ли сам пред неки дерби био смирен, као што је то данас случај.
Једноставно, они се ту мало питају. Ми можемо сами себи да будемо највећи противници и то је оно што ме брине, али уздам се у неко наше искуство.

Истог сам мишљења као и Је-Не-А, само јак пресинг на њихову задњу линију. Они се увек погубе кад неко игра тако против њих, а ми за ту игру имамо и квалитет и мозак.

Само храбро, без нервозе и победа је наша. :napred Partizan
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Mi ne smemo da ponovimo igru iz poslednjeg derbija u rupčagi. Ako odigramo muški, pametno, i, slažem se sa svima, pritisnemo njihovu zadnju liniju pobeda neće doći u pitanje. Mi se pitamo! Napadaj!

Sve što želim u ovom trenutku...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
U oba poluvremena očekujem nekih 20-ak minuta presinga i pritiska na zadnju liniju (verovatno početkom prvog i drugog poluvremena), a ostatak vremena igru na našoj polovini sa jakom odbranom i pokušajima kontre preko Dijare ili Markovića.
Ako ne načinimo neku glupost i budemo 100% koncentrisani, ne vidim kako bi mogli da izgubimo...

Sve osim poraza danas, je odličan rezultat!!!

Ajmo CRNO-BELI, oooo!!! :BB
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Ekipa bez Markeca i Volkova bi bila veliki rizik, mada bi pobeda bez njih dvojice bila sladja i ciganima teza za podneti definitivno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top