Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Jednom rukom smo vec uhvatili trofej, mnogo bitna pobeda, pregulali smo par najtezih meceva. Bravo momci:clap
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
sampanjac-praznici-prosl.jpg
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Teska utakmica, bitno je da smo osvojili 3 boda koja znace (najverovatnije) da smo stari-novi SAMPIONI!!!
Steta samo sto nismo videli taj evrogol, evrolob Vukica. :D
Mozda je off ali moram ovo da napisem:
"Tole naredio golmanu Spartaka da izadje sa gola da bi ga Vukic lobovao xD"
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad sam se malo čuo sa Vladom (komentatorom sa MIP-a)...Kaže da je Zvonetov gol baš lob "ala Maradona", ali i dodaje da je još super mirno prenosio kako je bilo gusto u finišu...težak teren, mokro u pičku materinu, a oni sve kruže oko naših 16 metara...a kiks na takvom terenu malte ne svaki sekund moguć...ćutite ljudi, dobro je, ovo je pobeda kao soliter!!!

Titula je odbranjena, sad u sredu izginuti da govna ciganska izbacimo iz kupa, da opet sezonu završe samo sa našim kurčinama u rukama!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nista kao stari dobri radio prenos!:D

Bravo, svaka cast na pobedi! Najvise sam se bojao ove utakmice, bitno je da smo pobedili, Edu razbio maler, Zvone nastavio da daje golove!:clap

Idemo sad: TITULA, TITULAAA, SLAVICE SE TITULAAAA...:šal
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Поздрав за екипу са чета! Било је ово лепо подсећање на деведесете (старији ће додати и осамдесете) када се Партизан пратио преко Радио Београда :)

Идемо ка титули! Напред Партизан!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Bicu kratak: Nas Partizan danas je obezbedio titulu sampiona Srbije! Cestitam svima
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jebem ti radio prenos, oce srce da izadje.. svaka cast kako je prenosio tekmu, uzbudljivo do samog kraja.. :D

Svaka cast crno-beli, jos malo pa jamb :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Okej, ne brani Stojke, branice Radisa Ilic ali iako bude tu problema opet ocekujem da damo gol vise i da napokon proradi Eduardo. Imam neki osecaj da ce danas dati gol. Bitno je da nasi igraci udju psihicki spremni u danasnji mec i koncetrisani i da ne nasedaju na bilo kakve provokacije kojih ce verovatno biti. Dakle, momci samo pametno i samo borbeno i sve smo blizi tituli.

Jako bitna pobeda i dobar moj osecaj da ce ga Edu napokon metnuti :clap

Slusao sam radio-prenos pa ne mogu detaljno o samoj utakmici. Ono sto se moze zakljuciti odatle jeste lose prvo poluvreme sa malo nasih sansi i nesto bolje drugo kada smo davali golove. Dakle, napokon smo docekali gol Eduarda i kako rece komentator lep gol Vukica koji opet ulazi u dobru formu.

Momci, cestitam na pobedi. Ovo je bio ogroman korak napred ka tituli i sve smo blizi i blizi. Sledi nam kup i idemo dalje !!!
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Bravo momci!!! Jako vazna pobeda :napred Partizan

Nadam se da je Edu dobro i da ce on i Vukic u sredu razbiti komsinicu.

Ali da ostavimo to po strani, prvo sto bi trebalo da uradimo je da svi pruzimo ruku Vojvodini i da im kazemo da se saosecamo sa njima posle kradje Rada, stvarno je sramota kako ih svi kradu :D

A druga stvar koja me brine je ono sto sam saznao na fejsbuku. Aleksic je clan grupe Ispustam lopte kada igram protiv Partizana, a Zlatibor voda je lajkovala fan pejdz od Toleta Kradzica :D




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Следећи су цигани, следећи су цигани! БРАВО свима, поготово екипи са чата на најлуђем виртуелном проводу тренутно доступном на свијету! :D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Много важна 3 бода. Титула је одбрањена!
На чету било више људи него на стадиону :)
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
93мин., корнер за Спартак, тресем се к'о лудак!

Могло је то и лакше, против јебеног крњавог Спартака. Какве цедуљице је вама Је-Не-А дотурио па сте играли тако како сте играли.

Фала курцу, победили смо, а победа и 3 бода се пишу.

Надам се да играње Миљкона не значи и то да ће играти у среду у купу и надам се да је све у реду са Еду-ом(коначно да прокинеш).

О самој утакмици нешто више после одгледаног снимка.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Svaka cast i hvala igracima na pobjedi. Obzirom da smo igrali ko klinac, mozda je i bolje sto nisam gledao utakmicu.

Drago mi je zbog Edua, sto ga je konacno "metnuo". Nadam se da se nije teze povrijedio, mada, cim je zamijenjen, tesko ce igrati protiv kurvestije.

Bilo kako bilo, 11.04. idemo da dobijemo gurbete, ako Bog da!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Уместо да су их дотукли, наши лелемудили, могло је да нас кошта.

Три бода су у џепу, нека се секира ко мора, мени је лакнуло.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top