Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
@Dvoglavi
Da se odmah nadovezem sprema nam se gledanje ovog mucenja do kraja sezone i strepnja pred svaki mec, a tek pred Derbi o tome da ne pisem. Sa Grantom se nikad ne zna osciliramo maksimalno. Sto je najgore gledacemo to i sledece sezone. Bas bih voleo da su u pravu Partizanovci iz mog okruzenja (nijedan nije ovde na forumu) koji vide kako pod Grantom napredujemo i grabimo ka evropskoj igri kakvu igraju najveci klubovi. Kako sa njim imamo vecu sansu za bolje rezultate nego sa Stanojevicem. Iskreno bih voleo da su u pravu i priznao bih da gresim i njima i ovde na forumu. Ja samo vidim jenu veliku jalovost u igri i jadni mi ako bude trener i naredne sezone, a koliko citam i cujem bice.

Nego sad smo u situaciji daj sta das, samo da osvojimo titulu, pa makar i u poslednjem kolu, makar na gol razliku, samo da je osvojimo.
 

AleksandarPFC

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
29
Reaction score
0
U subotu je pobeda protiv Javora imperativ! U neku ruku mi je drago sto se igra bez publike, izgleda da ovi nasi manekeni bolje igraju kada nema pritiska sa strane. cigani sa ustasom gostuju pazarcima koji ce imati navijace na tribinama, nadam se da ce u tom grotlu da se pogube i odigraju makar nereseno.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dusane, ne udjemo li u derbi sa 6 ili vise bodova prednosti, bice svasta. Ne vreujem da mozemo da izgubimo titulu, ali sa kosher klovnom i upravom sve je moguce...
Primecujes li isti sindrom kod postovalaca AG koji je bio prisutan kod sektasa? Brate, Robi je super trener ali nema igrace.
I opet se pitam gde se izgubio navijac Partizana, onaj odabrani, a ne predstavnik gomile...
 

Zagor

Guest
Često pričam sa predsednikom, ali je to malo teže jer on ne govori engleski jezik. Sviđa mi se njegova ambicija, a one su i dalje iste i poraz ne znači njihovu promenu. Međutim, niko nije srećan kada se izgubi”, rekao je Grant.

Помогло би ти да знаш српски у пичку лепу материну...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Већ видим идиличну сцену сутра у Хумској:

васкршње сунце обасјава зелени тепих, а Ђурићеве флуоресцентне патике бљеште западном ложом. Осмеси на лицима, деле се јаја, куцкају се и туцају у ложи сви међу собом. Политбиро у пуном саставу, лишен прозивки сиротиње раје, најзад може сасвим да се посвети гледању утакмице. Нема публике, не чује се ни Аврам Грант, који се и иначе никад и не чује. Неупућене Партизановце, који су се запутили ка Храму фудбала и не знају да се меч игра без публике, на прилазу Хумској 1 ипак за сваки случај сачекује Отац Матеја и чинодејствује.

Ој Србијо, лепотице...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
@Dvoglavi

Primecujem recenicu: "Nemamo srece". Kao u Prvenstvu i kupu smo imali srece i provlacili se, a sada za vreme AG-a je nemamo. Mnogo bolje igramo, ali srece nemamo. Te dve reci mogu da nas kostaju i titule (ove i slecege god) i Evrope sledece godine. To je najgore moguce opravdanje koje se polako odomacilo kod nasih navijaca, a samo se setite fudbalske reprezentacije i te recenice "nemamo srece" sve ce vam biti jasno.
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Da li je moguce da su nam suspendovali stadion? Auuuu, al se burgija da Zvezda uzme titulu, sta je bre ovo?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не знам шта се ради иза завесе, али ми после сваке утакмице коју одиграмо пред мало више навијача, ми следећу играмо пред празним трибинама!!! Ало бре? Ко је овде луд?
Као да се лобира да нам је стадион празан што је више могуће! ФСС јебем све по списку, а и нашој управи!
ЕДИТ: Само се плашим да не буде алиби за не дај Боже губљење бодова...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa pored ovakvih "navijaca" i bolje da ih nema. Ako su veci cigani od cigana da se tuku medjusobno k'o budale sta ocekivati.... :banghead Realno , ekipa ce makar pod manjim pritiskom da igra jer se nece zvizdati u 25-oj minuti ako ne bude vec 2-0 :D A posle slusamo price o ljubavi prema klubu i slicno :puke
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ja sam posle sinocne utakmice ocekivao da cemo popiti suspenziju.
Bice tesko osvojiti 12 bodova u naredne 4 utakmice,kako smo planirali,ali osim borbe nista nam drugo ne preostaje.
Javor nije toliko opasan ali svakako da bi uz publiku posao bio dosta laksi.
Borac se bori za opstanak,a verovatno kod njih vlada euforija posle plasmana u finale kupa,tako da ni tu nece biti otaljavanja posla vec zestoke borbe za pobedu.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Okanite se price o navijacima i slicnim glupostima.Popili smo mi suspenziju jer je Djuric trazio da se igra bez publike.Mnogo je on pametniji nego sto mislimo.Mislim da cemo svaku drugu utakmicu da igramo bez navijaca.Jednostavno njima neodgovara dolazak ljudi koji ih pljuju i svesni su da bi u subotu palo tako pljuvanje i prozivanje da ih ni ono malo placenika ne bi spaslo.Kakvog mi kurtona i zlotvora imamo na celu kluba ,pa to je strasno.Pa ovo cime se on sluzi nisu radili ni Bjekovic i Zecevic.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
7 kola još ostalo, treba nam još 4 pobede...

Pitanje kolko možemo u derbiju da uradimo, već sad ga se bojim. Nadam se samo pobedama nad Javorom, Bskom i Smederevom i Metalcem i da će to biti dovoljno...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ovo je naš raspored do kraja sezone:

21.04.2012. Smederevo Partizan
25.04.2012. Partizan BSK
28.04.2012. Borac Partizan
05.05.2012. Partizan C.zvezda
12.05.2012. Radnički 1923 Partizan
20.05.2012. Partizan Metalac

Imamo samo još 3 domaćinstva, od toga jedan derbi.... sve mi više liči da ćemo do kraja sezone da popijemo suspenziju... pri tom je poslednej kolo skroz nebitno...

Nego, jel se i vama čini da se ove sezone nešto ranije završava prvenstvo?
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Јасмина, првенства се парних година завршавају најкасније до 20. маја, због СП/Еура. Непарних трају који дан дуже.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
7 kola još ostalo, treba nam još 4 pobede...

Pitanje kolko možemo u derbiju da uradimo, već sad ga se bojim. Nadam se samo pobedama nad Javorom, Bskom i Smederevom i Metalcem i da će to biti dovoljno...

U derbiju cemo ga ispusiti kao sinoc. Dzaba nama kontrola igre, posed lopte, bezbroj zicera, kada nama nosioci poput Diare, Ilica i Babovica promasuju ono sto je teze promasiti nego pogoditi. U kratkom, imamo solidnu igru, ali nemamo igraca da postigne gol, i centralni odbrambeni igraci su komedija. A ove ostale ekipe iz nase smesne lige cemo lako, jer oni ne znaju da izvedu kontru ko cigani.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
U derbiju cemo igrati kao oni ove dve utakmice,jer nemamo sta da jurimo...necemo izgubiti u to sam 1000000 posto siguran..ali polako,daleko je derbi..
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Samo se lud i neupucen nervira zbog suspenzije stadiona. Mali klempo je davno rekao da ce pravi navijaci i pored suspenzije naci nacin da bodre fudbalere.
FSS moze da ga api za muda koordinatorska, kazne mu nista ne mogu.
Dovoljno je kaznjen time sto mu lepota moze krasiti naslovnice nedeljnika "Izmet", a licnost nagradjivana prestiznom nagradom "Gnjida". Sutra ce mu polupijani zadrigli privrednici u hodnicima bunkera udarati klempe i smejati se njegovoj konfiguraciji, dajuci mu dzeparac za odela u Zekstri, jer za patuljke se narucuje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top