Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Duleeee oplodi me! :D Svaka čast svima koji su bili za njegovo postavljanje kao i njemu! Skini to govno od Đurića ako možeš. :)
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Uh, ne bih da zvučim utopistički, znam da je funkcija predsednika SD skoro pa nebitna tj ne pita se ni za šta, ali to ne može da bude tako kad je Dule na njoj. Jebiga, valjda mi je dozvoljeno da se nadam da će ovo nešto promeniti.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sto se mene tice moze i predsednik drzave da postane!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
Sad ce Dule da najuri "gospodu" iz Fk.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ovo bi toliko dobro bilo da nemam reci, ali me cudi kako je ovo moguce...
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Objavio je i pressonline.rs, pozivajuci se na kosarka.rs i mozzartsport.com.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ako DV postane predsjednik SD Partizan, kako i koliko to može uticati na FK?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јавио Теги , људи ово је нешто фантастично. Сам Бог га је послао међу нас обичне смртнике.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Uh koliko me je ovo razgalilo...Dukisu volim kao rodjenog oca... :D
Cestitam Dulence...nadam se ipak da kad Vlada vise ne bude na klupi(kad god to bilo) da ce se Dulence vratiti da zavrsi zapoceto...svi znamo sta je to...
Jos jednom cestitke Duletu kralju!!!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
neko napisa na drugom forumu da je samo u pitanju "pocasni predsednik"
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ау, генерал на челу црно-беле армије!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
neko napisa na drugom forumu da je samo u pitanju "pocasni predsednik"

Вероватно је тако нешто у питању. Али после Данка Ђунића и сличних, надалеко поштених и успешних привредних прегалаца, када на чело клуба дође овакав идеалиста и Партизановац... могу само да кажем алал вера! :respect Дуле Председник! :D
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Dule da ode tamo u posetu doneo bi nesto dobro a kamoli ovako. Mislim da je to da ce biti "pocasni" predsednik sarkasticno receno, da se nista nece pitati nego biti samo kao figura...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма какав почасни шта вам је ...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Не бих да серендам много и мрачим,али зар председник ЈСДПартизан нема улогу нешто мању него енглеска краљица?
Ја не знам ни ко је председник сада искрен да будем.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Па мени заправо уопште није јасна организација и надлежности СД Партизан. (па ако би неко објаснио мало, био бих захвалан)

Свеједно, Дуле може померити ситуацију само на боље.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Не бих да серендам много и мрачим,али зар председник ЈСДПартизан нема улогу нешто мању него енглеска краљица?
Ја не знам ни ко је председник сада искрен да будем.


У једној реченици си све објаснио а ниси ни свестан тога. Енглеска краљица или ти речено "МАМА" је светски играч.

Ова функција је изузетна , на том месту је Данко Ђунић тренутно, али све се сада мења. Колега ЈЕ-НЕ-А ће то пластично да објасни :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...
Ова функција је изузетна , на том месту је Данко Ђунић тренутно, али све се сада мења. Колега ЈЕ-НЕ-А ће то пластично да објасни :D
A to "plastično objašnjavanje" znači sledeće: Redovno sazivanje konferencija za štampu i jebanje majke svima u državi koje god čedo (klub) iz našeg SD da je u pitanju, a da se po Duletu ono oseti zapostavljenim...zna se u odnosu na koga...u odnosu na čedo ciganske države Srbije...biće veselo i interesantno...jedva čekam Tegeltiju večeras od 23.10h, sigurno će biti dosta na ovu temu...

Od Duleta kao košarkaškog čoveka očekujem naravno i da pod "posebnu zaštitu" uzme KK...u smislu da mu SD maksimalno izađe u susret...pre svega KK-u, ali vala i VK-u...to su 2 kluba unutar društva koja moraju da dobijaju mnogo više para s obzirom šta postižu...UZMI DULE ŠTO VIŠE LOPOVIMA IZ FK, UZETI OD LOPOVA NIJE LOPOVLUK!!!
 
Top