Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
posto ovaj vampir iz rupe izmaza sve nas navijace i klub, meni samo nije jasno ko je to ovde pisao hvalospeve i ko je to zaboravio sta je bilo pre 3 dana.
izvinjavam se za off al morao sam da reagujem na provokaciju
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Apsolutno pobeda bez mnogo vrednosti.Amaterski rival i naravno siljenje one stvari na njima,cak i Stojke daje gol.

Svi su lagano igrali i davali lepe golove a kad je trebalo da se sa neamaterskom ekipom napravi jedna akcija....cvrc milojka....

Njiva liga,kroz koju verujem da se setamo lagano......
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Trenutno ide na Areni snimak ko hoce da gleda ...:napred Partizan
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Sto se tice Vukica, znam da se 99 posto nece sloziti, ali ako je istina da nije hteo da igra neku utakmicu, ma koliko nebitna bila, cao, zdravo. Ja sam ga obozavao nekad, ali druze, niko nije ovde zvezda.
Ako profesor ove igre gosn Legenda Sasa, moze da igra i protiv desetoligasa, granicara emirata, cuti i pusi i igraj.

Slozio bih se sa ovim, da je u ekipi normalno stanje, da svi imaju isti tretman, ali mi imamo trenera koji nekome tolerise razna sranja (skracivanje staze, psovanje i napusavanje saigraca itd, a sumnjam da je Babangida jedini ,,pod zastitom") a na njemu silji onu stvar. Zamisli da si internacionalac sa (za nase uslove) ogromnim iskustvom, da si i u tim godinama i sa jednom nogom bolji od konkurencije, i sad jedan Babovic ima aposlutni kredit, osigurano mesto u timu, trener njemu podredjuje raspored igraca, a ti trebas da precutis to i igras protiv amatera iz kukuruza, verovatno bi reagovao slicno.

Ne sumnjam da bi i on igrao te prijateljske utakmice da svi imaju isti tretman, a ovako splavari povlasceni, svi ostali moraju da prolivaju litre znoja, malo morgen. Mozda bi i Sale tako reagovao da je na njegovom mestu, ali na njega ne smeju da udare nikako, covek je legenda, institucija, pa nece popusiti za mesto u timu pa makar Babangidi ledja drzao ceo drzavni vrh Srbije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pazi, ja govorim iz mog ugla, ja ne znam sta se dogadja iza kulisa, sta se radi na treninzima.
SB je igrao i kod prethodnih trenera, tako da to nije neka novost, sumnjam da je to kamen spoticanja. Sa druge strane Vukic svaku sezonu sporo pocinje, i realno po trenutnoj formi nije za prvu postavu. E sad sto nisu ni drugi...
Mislim da bi Vukic kada bi digao formu na polusezoni bio najkorisniji igrac Vermezu, jer u toj formaciji koju fura on bi bio najefikasniji, ali steta.
Kao sto rekoh sumnjam da je poenta u njegovom teranju, jer su to mogli jos letos da uradi i plus uzmu neku kintu, a znam i da on ne bi pravio problem oko odlaska, kao recimo babunko.
Zaboravih da napisem jos u prethodnom postu, sreca pa ne prodjosmo eventualno u LS, da ne vidi svet na sta nam lici teren...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Vermez
Odsustvo pojedinih startera je omogućilo nekim drugim igračima da se istaknu. Pre svega povratniku Medu Kamari, ali i često osporavanom Aleksandru Miljkovića, koji je zadobio toliko poverenje Vermezovića da je ovaj put, umesto na desnom beku, igrao štopera.
“Miljković je bio sjajan. Nemojte se iznenaditi ako na nekoj narednoj utakmici bude i zadnji vezni, jer je on taktički obrazovan fudbaler. I Kamara je danas odlično izgledao, ali sam mu rekao i kada je izlazio sa terena da je to njegovih 70 odsto i da može i bolje“.

:clap Vermeze poceo si i ti polako da kapiras, sporo ali napredujes
Izgleda da si najzad shvatio da mi u evropi moramo da imamo 2 zadnja vezna defanzivno orjentisana a ne one dve pokretne balerine Lovrea i Sasu Markovica

Za ovaj deo o Medi, treba da ga je sramota koliko covek sere
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pazi, ja govorim iz mog ugla, ja ne znam sta se dogadja iza kulisa, sta se radi na treninzima.
SB je igrao i kod prethodnih trenera, tako da to nije neka novost, sumnjam da je to kamen spoticanja. Sa druge strane Vukic svaku sezonu sporo pocinje, i realno po trenutnoj formi nije za prvu postavu. E sad sto nisu ni drugi...
Mislim da bi Vukic kada bi digao formu na polusezoni bio najkorisniji igrac Vermezu, jer u toj formaciji koju fura on bi bio najefikasniji, ali steta.
Kao sto rekoh sumnjam da je poenta u njegovom teranju, jer su to mogli jos letos da uradi i plus uzmu neku kintu, a znam i da on ne bi pravio problem oko odlaska, kao recimo babunko.
Zaboravih da napisem jos u prethodnom postu, sreca pa ne prodjosmo eventualno u LS, da ne vidi svet na sta nam lici teren...

Zašto onda Stanojević nije imao problema sa Vukićem? Kod Stanojevića Milija nije uvek bio standardan. Zviždanje publike Miliji je klasičan revolt što ne igraju najbolji već protežirani igrači, svi znamo iz kog razloga.
Jasno je kao dan da čika glupi ima dva aršina kao trener, jedan prema njegovom visočanstvu Miliji, a drugi prema igračima koji imaju "velike" ugovore.
Na žalost ovo je samo početak njegovog brljavnjenja sa igračima, tek ćemo se nagledati gluposti čika glupog, u razmaku od 30 do 70%.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Da nije tuzno i da se ne radi o Partizanu, bilo bi smesno. Miljkovic moderan fudbaler, a Kamara igra sa 70 %... Bog zna sta cemo sve jos cuti od velikog stratega Cika Tikvana.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zašto onda Stanojević nije imao problema sa Vukićem? Kod Stanojevića Milija nije uvek bio standardan. Zviždanje publike Miliji je klasičan revolt što ne igraju najbolji već protežirani igrači, svi znamo iz kog razloga.
Jasno je kao dan da čika glupi ima dva aršina kao trener, jedan prema njegovom visočanstvu Miliji, a drugi prema igračima koji imaju "velike" ugovore.
Na žalost ovo je samo početak njegovog brljavnjenja sa igračima, tek ćemo se nagledati gluposti čika glupog, u razmaku od 30 do 70%.

Zasto nije?
Pa jednostavno nije, nisu imali takav sukob ljudi, ova dvojica su imali, ne vidim kako je to povezano.
Za Miliju ne znam tacne statistike, ali prilicno sam uveren da je bio neizostavni deo prve postave i za vreme Stanojevog mandata (ne racunajuci onaj sam pocetak dok se nije "uigrao"). Sto sam i tada kritikovao.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Zasto nije?
Pa jednostavno nije, nisu imali takav sukob ljudi, ova dvojica su imali, ne vidim kako je to povezano.
Za Miliju ne znam tacne statistike, ali prilicno sam uveren da je bio neizostavni deo prve postave i za vreme Stanojevog mandata (ne racunajuci onaj sam pocetak dok se nije "uigrao"). Sto sam i tada kritikovao.

Zvonimir Vukić uopšte nije konfliktna ličnost. Koliko znam nikada ranije nije imao problem ni sa jednim našim trenerom.
Ne pljuje saigrače na utakmici, dečko se uvek ponaša korektno. Kada je prošle jeseni Stanojević skapirao da Vukić nije spreman, lepo se dogvorio sa njim da se malo izdvoji i spremi za kasnije, što se pokazalo odličnim potezom.
Čika glupi ili je baš mnogo glup da bi tako nešto uradio, ili je možda Vukić provalio od početka da neće biti u prvom planu u kakvoj god bio formi, jer nema šanse od Milije koji je uvek "odličnoj formi". Pa nije som da ga neki glupan od trenera zajebava.
Čovek koji je direktni saučesnik najvećih prevara i bruke Partizana ne bi ovo uradio Vukiću zarad Milije?

Nećemo teranje Moreire i Vukića gledati različitim naočarima.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Pogledao utakmicu. Zaspao pred kraj pa nisam video Stojketovo izivljavanje nad protivnikom (na zahtev navijaca, koliko cujem). U dobru se ne ponesi, u zlu ne ponizi? Dakle, utakmica je bila takva da sam zaspao i pored te nahvaljene igre. BSK je bio obican sparing partner koji pazi da nas ne povredi jos vise. Ljudi su samo stajali i cekali i onda kao mi nesto igramo, kao zajebana smo ekipa samo, eto ne znamo sta nam bi protiv AEL-a!!! Zar je moguce da se u roku od 4 dana vec pocnemo zavaravati? Videcemo kad dodje ekipa koja je spremna da trci vise i brze od nas, koja je spremna da nas otrese samo li malo zadrzimo loptu... videcemo...

Komentarisati igrace se ne isplati kad protivnik nije pruzao neki organizovani otpor. Mada, primeti se svezina u igri kako nema Pirla. Takodje se vidi da mali Ninkovic ima sve potrebne atribute da postane kvalitetan igrac. Steta samo sto ce kad to postane vec biti kaparisan nekome...

EDIT: Eh, da! Pitati Zabiju kako ostali muslimani na svetu igraju fudbal, trce, bacaju kuglu na Olimpijadi (Asmir Kolasinac anyone?) i jedu sta stignu da im rezultati ne bi ispastali iako je islamski post? Momak ima 23 godine i tesko da ce uspeti ista u zivotu kao fudbaler nastavi li da ganja 72 device. U Kuranu pise da u ovakvim uslovima ne mora da posti, koliko se ja secam onoga sto je Kolasinac objasnjavao. Zna li on to?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Samo da pohvalim gol Ninkovića.Ono je bilo zaista jednostavno i velemajstorski.
Tako lagano to ne bi mogao ni Vukić iz najboljih dana,mogao bi sa mukom kao i eventualno Tomić,Ilić nikako a za Babovića je nepotrebno komentarisati.
Samo taj potez pokazuje kakva je mali klasa i ko treba da igra,a i koliko je fudbal jednostavna igra kad znaš i ne mrsomudiš.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jel sad vidis vermezovicu neznalico kako bolje funkcionise tim sa 2 znalca Ilicem i Ninkovicem ,zar nije moglo tako i protiv jebenog AEL-a? Ubi se ja ovde pisajuci pred tu utakmicu da samo uz Dzigija i Saleta blizu gola mozemo da napravimo sansu za napadaca ,a on magarac celo prvo poluvreme napada centarsutevima pored ona 2 njihova bika stoperska ,a babonja mu kreira igru .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
EDIT: Eh, da! Pitati Zabiju kako ostali muslimani na svetu igraju fudbal, trce, bacaju kuglu na Olimpijadi (Asmir Kolasinac anyone?) i jedu sta stignu da im rezultati ne bi ispastali iako je islamski post? Momak ima 23 godine i tesko da ce uspeti ista u zivotu kao fudbaler nastavi li da ganja 72 device. U Kuranu pise da u ovakvim uslovima ne mora da posti, koliko se ja secam onoga sto je Kolasinac objasnjavao. Zna li on to?

Sme ako je putnik, odnosno ako nije kuci.
Ukoliko se ovde udomio i smatra Partizan za svoj dom(nadam se ) onda bi po pravilima morao da posti.
Uostalom sta to smeta ljudima kad je covek u sasvim solidnoj kondiciji, boljoj nego vecina nasih.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
По мени те приче око поста су мало и преувеличане.Није му ово први пут у животу да пости па да му баш толико тешко пада и да је тооооолико исцрпљен.
Уосталом човјек кад год је био на терену дјеловао је и много агресивније и покретније од Шћеповића, па ми тако овај пост дође као неки изговор да се што више гура Шћепињо,барем док се пост не заврши:)
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Što god i kako god bilo, Babovic, Saša Marković i Stefan Šćepovic, ni pod razno ne mogu biti u prvoj postavi. Tu dileme nema, jer odskacu nesposobnoscu
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Ljudi utakmica sa klubom cije celnike vodimo po Evropi ...
Ne da nije relevanta nego je smesna blago receno ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top