Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
@JasminaT
Ko da ih salje na klupu i prodaje? Pickobradi i taksista koji suruju sa vucicem i ciganima? Ovo je zacarani krug Jasmina. Kraj. Ende. Nema dalje.

Elem, od kad je petrovic postao prvi golman, izgubio je sve derbije i naprimao se tako glupih golova da je to strasno.
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Четврта узастопна утакмица са Циганима у којој нисмо били заинтересовани да победимо. Додуше, она трећа је требала да буде нерешена, да Кадуа није усрао шут у надокнади времена...

Остојић, Миљковић, Петровић, Лазевски, С. Марковић, Томић... 6 играча који су одиграли као курац. С тим што, од ових наведених, једини је Миљковић целу утакмицу добијао батине (поред Лазара, Митровића и Лоле). Први гол Миљковићев (шта значи то чекање лопте у свом шеснаестерцу), други Марковићев (где си) и Петровићев (телефонира), трећи Остојићев (шта значи то чекање лопте у свом шеснаестерцу)...

Значи, намештаљка против Борца у Купу није била довољна, морали смо и дерби да поклонимо.

Зашто сви ћуте? Има ли макар једне особе у клубу која има муда да јавно каже шта се ради у овом паклу званом Србија? Због овога нам је стадион празан, а биће још празнији...

Ако има правде, сви они који активно учествују у овом понижењу и пропасти клуба, као и издркавању по здравом разуму свих нас, снаћи ће кад тад најгоре муке. Срам вас било...
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Picketina na klupi, picketina na mestu SD-a, lopov predsednik, vise od pola tima manekeni i balerine...a ja ocekivao da cemo bednu cergu da dobijemo, ala sam naivan!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Tacno ne znam sta da mislim... utrnuo sam najstrasnije.

Bili su bolji u drugom poluvremenu, to je ocigledno. Mogli su da nam daju jos par komada. Zbog cega je to tako, stvarno ne bih znao.
Svejedno, cini mi se da se Petrovic nijednom nije bacio za loptom, sem sto je odbranio onaj udarac Kasalice koji je isao u njega.
Bekove nemamo, a za malog Ostoju nemam komentar, jer ne znam sta bih rekao...

Vermezovic, s druge strane..... sad konacno u potpunosti razumijem ono "Vermeze odlazi" od prije par godina.

Jos je nama i dobro, kako ce nam biti uskoro, k'o da gledam.

MAJKU VAM JEBEM!
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Zajebite vise pricu o namestanju. Nakaza na klupi je krivac i niko drugi.
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Ljudi, nas je 1 Kasalica ubio...., jebem ti i fudbal i sve ti jebem.
 

vecapk

Guest
Sramotno,odbrana ne postoji...jao vermezovicu,vezonemovicu,nisam dobro...idem da popijem nesto odlepicuuuu!!!!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma daj bre ,kakva nameštaljka ?
Imamo pičke za igrače i to je to.
Imamo pičku za trenera ,imamo pičke iz uprave.

Šta će ti tu nameštaljka ?!
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
229
Reaction score
1.186
U poslednjih petnaestak minuta pred utakmicu, kvota na keca je pala u brojnim online kladionicama sa 2.6 na 2 - 2.05. Ne mora nista da znaci, ali meni je bilo sumnjivo...
Cesto bas takve utakmice sa naglim padom kvote neposredno pred sam pocetak, dodju iz 2 u 1
A na terenu, mi kao da smo bili dve razlicite ekipe u dva poluvremena. Posle toliko pritisaka poslednjih dana ocekivao sam poraz, ali ne ovakav...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.777
Локација
tamo daleko...
Slazem se Jasminom, ako je Vermezovic ucestvovao u ovome, onda je mnogo dobar glumac. Nije izgledao kao neko ko je namestio.

Sto se tice pojedinih igraca, u drugom poluvremenu kao da sam gledao usporeni snimak, tako su se kretali. Kod onog povratnog pasa, 2 sekunde pre toga sam pomislio dace mu je sada u noge. Markovic kao da je hteo crveni, da nesto ne podje po zlu. Golman, ili mnogo ne zna, ili je decko prodao. Tomic i S. MArkovic kao da nisu igrali. Mnogo smrdljivih i sumnjivih stvari. Od gube dabogda umirali svi koji su prodali ovo. Gde je obraz?

Kako je krenulo, mislio sam docekacu konacno tu petardu. Sta se desilo na poluvremenu, nikada necemo saznati.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Čestitam Vermezoviću na dobro obavljenom poslu, može sada da se vrati u Đurin rektum gde inače i stanuje. Svu sam nadu polagao u igrače, ali nije vredelo. Izgleda da smo jednostavno morali ovo da prodamo, kao i kup. Igračima jedan veliki hejl na takođe fantastično odrađenom poslu.

Ako sadašnju upravu i trenera ne oteramo govnjivom motkom na zimskoj pauzi, možemo polako da se opraštamo od titule.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ma posle svega nama i treba ovo da se desava ...


kad vidim komentare navijaca Partizana posle OVAKVE utakmice gde je i najvecem laiku jasno o cemu se radi pricaju o "igri" onda smo ovakve stvari i zasluzili ...samo da podsetim da je pre 10 dana bio PROTEST zbog prve greske protiv cigana i digla se kuka i motika ...da se ovo danas desilo na kontra strani sutra bi izbio gradjanski rat - bukvalno ...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.554
Reaction score
1.527
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne znam zasto vise da pricamo da imamo bolji tim? Nemamooo, nemamo, eto, nemamo i to je realnost. Iskoristili su nase sukobe u klubu u januaru, pokupovali dosta toga sto valja, i eto...imaju vec 10 mjeseci bolji tim.

4 puta nas karnuli, cinjenica.

Djuricu, Vermezovicu, Tumbakovicu, Ruzicu, i jos par ljudi i igraca - SRAMITE SE!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Mislim da su za ovo krivi samo i isključivo igrači... nisam sigurna da je Vermezović kriv...hajde, realno, recite koga biste vi stavili i kakve izmene biste napravili umesto ovih koje je on?

Samo je jedno trebalo uraditi: svi igrači kojima je stojadinović menadžer, a to su: Petrović, Saša Marković (čudno baš da je on bio tragičan - osim toga što pojma nema) - sad sam toliko besna da sam zaboravila kome je još.. PRAVO NA KLUPU DO PRELAZNOG ROKA... ILI JOŠ BOLJE - SMANJITI IM PLATE I OSTAVITI IH DA FUDBALSKI PROPADNU!!!!

GOVNA SMRDLJIVA...

Апсолутно се слажем са свим написаним.
Па ајде сада могу некако да схватим да су ови играли јер "наши" нису имали времена да одреагују на ово.Али остане ли и код нас и један играч коме је менаџер цигански спортски директор или шта већ е онда треба доћи на стадион и запалити га у време одржавања управног одбора:puke
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Namesteno? Ne znam odakle vam to. Ne bi Vermez, ne bi nasa deca to dopustila.
Nego, sledeci mec na Jna svi na jug! Svi!!! Da podrzimo pickice, ovaj pardon, nase igrace! Imamo +5 jos je to velika prednost.
I bataliti price o odlasku Vermeza, predsednika Djurica i uprave. Smesi nam se sesta titula u nizu, ne smemo imati potrese u klubu. Samo je titula bitna, jebes sve ostalo.

A na leto cemo uloziti 3-4miliona i pojacati ekipu pred LS!
Do tada ce nam i marketing biti vrhunski!

Inace, Tomic izdominirao. Svi su se borili, ali jbg fudbal je to.
Navijanje do jaja! Mnogo smo lepo pevali, cigani se nisu culi. Samo tako da nastavimo, da nastavimo da negujemo duh grobarstva!

DODJE MI DA UZMEM KONOPAC DA SE OBESIM! Sami smo sebi najveci dusmani.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Lazar Markovic:

Zasto nisi odigrao pas u kontri 3 na 1, nego sutirao prakticno u padu..ma nisi ni sutirao ko zna sta je ono bilo sa preko 16 metara dok ti je za vratom protivnicki igrac?

Zasto si se spetljao kada si izasao sam pred golmana, izvinite svi koji cete da me kritikujete ali decko je profi fudbaler, igra fudbal svaki dan, dva puta na dan, to je sve sto radi u zivotu, i onako ne sme da se spetlja nikad! treba da sutne kako treba, pa ako promasi promasio je..onako da se spetlja - ne sme!

jesu to "samo" dve situacije, i daleeeeko od toga da je markovic najvise kriv,..ali to su bile situacije iz kojih bi lakse dali golove nego promasili..i situacije posle kojih bi vodili sa bar 2 razlike, a da ne pricam o tome sto bi cigojneri bili u totalnom kurcu i ne bi se vratili pa sve i da je totalno namestena utakmica! zato i naglasavam to.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nije namestaljka, dzajka nije lopov, coki je ekonomski madjionicar, gotovina i markac nisu pocinili ratni zlocin, vermez nikada nije namestio mec, djura je najposteniji covek na svetu i zna sve padeze... Zivimo u idealnom svetu, ovo je Matrix ja sam Neo.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Da ne bude zabune, nije nikako namešteno, bar ne u tom smislu reči, namešteno je to što je Vermezović na poluvremenu upropastio sve, nije tu urgirao Vučić ili bilo ko od cigana, a da jeste, mi kao ljudi bi trebali da odbijemo to. A kako smo krenuli bio sam ubedjen da ćemo ih odrati k'o kerove.. Ovi cigani su retko kome dali više od dva komada, ali eto nama su baš morali, odbrana je bila očajna, ja ne mogu da verujem da nam se ovo dešava.

Svaka čast upravi, hvala vam, ovo je za mene bio najvažniji dan ove godine(kao i svaki derbi) ali ste i to prodali, ništa vam nije sveto.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
O sjajni strateže Vermeze još jednom si pokazao kakvog znalca imamo na klupi. Ovo bi Stanoje zaključao i ugasio cigane ko iz pičke.
Golman nam je blago retardiran dečko, prima komične golove iznova i iznova.
I da mutavi DUVAJ KURAC!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top