Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Nije da me pogadja mnogo podatak o uspesnosti pojedinih fudbalera cerge u derbijima, ali bode oci koja gomila polufabrikata je vezala 4 pobede u nizu. Ne moze se pobeci od cinjenice da i mi gajimo ne tako mali broj polu-skolovanih igraca, bolje receno - neznalica. Realnost je relativna stvar, pa se moja tvrdnja da su ta 4 derbija izgubljena od najlosijih cerginih timova u istoriji, a duplo slabijih od nasih, slobodno moze dovesti u pitanje. Zao mi je, sto godine odrzavanja cerge na aparatima nismo iskoristili za nabijanje zesceg kompleksa i popravljanja bilansa u derbi susretima. Jer, sta god neko mislio ili rekao, ta statistika i proslost znaju nekada da opterete ekipu stvarajuci dodatni pritisak. Ovako, nicim izazvani, sebi opet stvaramo pritisak uzrokovan serijom poraza. Od koga?!
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Ako Vermez podnese ostavku, derbi nije namesten, ako ne podnese ostavku derbi je namesten.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Čaršijske sumnje
Fudbalska čaršija danima je pre 143. večitog derbija brujala o navodnom pritisku moćnih ljudi iz Radne grupe Crvene zvezde na Partizan i navodnom pristanku uprave crno-belih na poraz koji bi zakuvao, činilo se već rešenu, borbu za titulu, pa su nikad viđeni prelaz iz „dvojke“ u „keca“ u duelima ova dva kluba, vest o zajedničkom kafenisanju, do skora zaraćenih, čelnika večitih rivala i neuobičajeno miroljubive izjave obe strane samo intenzivirali takve priče po kuloarima. I među navijačima, pogotovo Partizanovim.

данас.рс , Олгица оф корс

нисам видио да је још неко написао
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Al provalite ljudi nase radovanje kod drugog gola, kao da smo ga dali Smederevu, a ne ovim smradovima
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Ja mislim da mi titulu necemo videti...

Pa pogledajte bre atmosferu ovu... Svaki tekst, svaki komentar lici na nesto od ovoga "ma dosta je Partizan bio sampion", "Zvezda stub srBstva mora da se vrati na stare staze". Plus i drzava stala iza njih.:pop Jasno je sve. Crvena Zvezda mora biti sampion i to je nalog direktno iz vrha vlasti. Nasi se suprotstaviti nece i to je to.

Jadan je nas Partizan sta je docekao:cry:
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
d
zasto niko od novinara koji ovde svracaju ne pricaju o tome sta je rekao vlasnik informera pre meca,zasto je poluvreme toliko dugo trajalo posle kojeg su igraci Partizana izasli na teren kao zombiji ??? a sigurno imaju neke informacije.
Druze Talicni da ti pravo kazem tav vlasnik transformera je idiot obican.Ja sam ga tako iznapusavao da mu se ceo press centar smejao kada me je lazno optuzio na konferenciji.Covek je klasican Miskovicev idiot,bivsi sef kurira,presa, a sada je u informeru.
Sto se tice derbija i ja znam da je namesten ,ne treba da mi Vucko govno cigansko govori o tome.On je nacuo to negde i onda resio da digne tiraz svom kretenskom listu
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Па, коме би пало на памет да "улази" у Миљковића. Што, да случајно не погоди који центаршут, или испрати играча, или мож' бити случајно не прође неког противника својим "камиказа" дриблингом. Он заиста није сумњив, једноставно је Миљковић.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Eno Tomic na Sportske.net kaze da je Markovic kao Neimar po igri i konstrukciji. Ala hvale jedan drugog sunce ti jebem a niko veze nema sa ozbiljnim fudbalom. Da mi ih je vidjeti licem u lice pa da ih ja nesto priupitam...ja sebi necu doci bar 6 mjeseci nakon onog u subotu.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@Maximillian Maxo brate sta reci a ne zaplakati, ili se teskom mukom nasmejati! Ja iskreno ne verujem ni jednu rec toj nazovi online novini ili sta je vec, ali za ovo verujem da je istinito, mada ko zna od kad su izvukli taj intervju... ja samo mogu da porucim i tomicu i ljudima iz sportske.net da se slobodno obese ili namazu balegom... umoran sam da bi psovao kako znam i umem... Ne, stvarno ne mogu da verujem na sta su se gnjide spustile u fudbalskom svetu kod nas, da derbi prodaju/nameste/poklone... Uveren sam milion posto da je tako bilo, ali zasto se i dalje cudim? to mi nije jasno...

EDIT: sedim danas za ruckom i prolaze mi svakakve misli, jer me osecaj srama ne napusta od derbija, sedim i razmisljam se, sta li bi se desilo, hipoteticki, da nam je mazic svirao penal u zadnjoj sekundi meca (poput Celzija sa Mancester Junajtedom) i da smo ga dali... S obzirom da su cigansture skandirale tole lopove do rezultata 1:2 a od 2-2 pa do kraja zaboravili da su isto pevali. Citam od ciganskih retarda po fejsbuku sta seru, kako se vadimo na namestaljku, a snage nemam da uletim u raspravu,i zivaca, jer sam ih odavno istrosio, po youtube-u i online novinama... ovo mi je jedino utociste
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jovetić je kada sam ja bio u klubu bio kapiten. Fizički je jači od Markovića, igra u sredini u napadu. Što se Lazara tiče, brži je, može da reši lako situaciju jedan na jedan, ima odličnu tehniku. Po stilu igre podseća na Nejmara", objasnio je Ivan Tomić.



Ivan a ne Nemanja, da se ne bi pljuvalo opet po Neci. Ivane brate, ajde ne kaki molim te. Kada je to Lazar rešio situaciju "jedan na jedan". Ja se ne sećam, ali sećam se svakog puta kada je usrao!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Porediti Lazara i Jovetica je glupost po meni, Jovetic je bio mnogo kompletniji igrac u tim godinama.
Lazaru dzaba sve dok ne nauci ili da centrira ili da sutne.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ево да и ја кажем коју.

КАО ПРВО, сви који кажу да је било намештено немају буквално појма о фудбалу и том спорту!

Како бре да буде намештено а цигани имали 4 шута на наш гол? Јел намештено да онај цига у 50мин. рокне са 25 метара, да лопта буде фелширана и да уђе у сам ћошак гола? Јел и први гол намештен да након првог ударца они изједначе онако? Тоталне глупости и приче за бабе и децу!

Једноставно смо пали у другом полувремену, по мени, мислим да смо се рано и безпотребно повукли и то је једини разлог.

Истина је да и нисмо требали даље срљати у другом полувремену и играти онако отворено али овога пута баш не могу да замерим тиму, добили смо 2 глупа гола из 2 ударца у том полувремену и то је решило утакмицу.

О намештаљки би можда размишљао да су цигани имали 30 удараца и 15 100% шанси у другом полувремену али тога није било и са 2 ударца су срећно постигли оба гола и то је то.

Опет кажем, ми смо са овом управом једноставно баксузи и губићемо опет све против њих док се код нас неке ствари не промене!
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22


Ivan a ne Nemanja, da se ne bi pljuvalo opet po Neci. Ivane brate, ajde ne kaki molim te. Kada je to Lazar rešio situaciju "jedan na jedan". Ja se ne sećam, ali sećam se svakog puta kada je usrao!

Mislio je da resi situaciju "jedan na jedan" protiv igraca, a ne protiv golmana, a najskoriji primer ti je kako je presao mijailovica, ako se dobro secam, kod naseg drugog gola na derbiju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top