Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
Ево да и ја кажем коју.

КАО ПРВО, сви који кажу да је било намештено немају буквално појма о фудбалу и том спорту!


Како бре да буде намештено а цигани имали 4 шута на наш гол? Јел намештено да онај цига у 50мин. рокне са 25 метара, да лопта буде фелширана и да уђе у сам ћошак гола? Јел и први гол намештен да након првог ударца они изједначе онако? Тоталне глупости и приче за бабе и децу!

Једноставно смо пали у другом полувремену, по мени, мислим да смо се рано и безпотребно повукли и то је једини разлог.

Истина је да и нисмо требали даље срљати у другом полувремену и играти онако отворено али овога пута баш не могу да замерим тиму, добили смо 2 глупа гола из 2 ударца у том полувремену и то је решило утакмицу.

О намештаљки би можда размишљао да су цигани имали 30 удараца и 15 100% шанси у другом полувремену али тога није било и са 2 ударца су срећно постигли оба гола и то је то.

Опет кажем, ми смо са овом управом једноставно баксузи и губићемо опет све против њих док се код нас неке ствари не промене!

Kao prvo velika vecina forumasa misli da je utakmica sumnjiva i treba postovati njihovo misljenje . Nemoguce je da tolika vecina nema pojma o fudbalu tako da ti opazanje nije na mestu .

Kad si se vec uhvatio tog drugog gola zar nisi zapazio koliki mu je prostor ostavljen . Retko kada smo protivniku ostavljali toliku livadu da se namesti i sutira .Sta kao mi ne znamo da ciganstura iz Rada ima sjajan sut ? Sta kao to nismo mogli da skautiramo ?
Pritom trckaranje igraca i nonsalantnost dodatno potvrdjuju . Jel si video koliko se golman Petrovic udaljio od gol linije kod tog gola ?

Kod prvog gola jel si video gde se nalazio Ivan Ivanov ? Kada si njega vidjao na tom mestu u svim utakmicama ove sezone ? Ja sam ga prvi put spazio tu tokom svih ovih utakmica . To je sve samo ne slucajno !
Mi nismo pali u drugom poluvremenu vec smo bukvalno nestali sa terena ! Sta je kumovalo tome , pa verovatno neka desavanja u svlacionici .
Jel si se zapitao kako jedna ekipa moze tako odjednom da stane iz cista mira ?
Ta teza da smo se bespotrebno povukli ne pije vodu .
U drugom poluvremenu to nije bila ekipa vec skup prolaznika sa Slavije .

Pa vise pije vodu ova prica u javnosti o neizvesnom derbiju nego da su nas cigani raskantali . To je valjda jasno . Ovako pisace se o cudesnom preokretu Zvezde , cudesnoj noci itd .
Ako me novinari lazu , ja sam sebe necu lagati o njihovoj postenoj pobedi !
Razmisljam svojom glavom .
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ја се још увек " ломим " .. намештено или не ... ?!!

читава она "увертира" од поноћних састанака па до "игре" на терену ми некако дају за право да сумњам да је утакмица " намештена .. продата " како већ ...

постоји гомила изјава и " сигнала " пре утакмице да се засигурно нешто дешава ... од ових силних уплата по кладионицама , пада квота на мусавце пре почетка утакмице , брисање утакмице по неким кладионицама ( као што рече Гробар из Данске .. ) , изјаве чланова скупштине мусаваца , изјаве и чланци новинара ... ?!!

па до игре "наших" на терену , која се кретала од сјаја до очаја ... одлично прво полувреме у којем на терену РАСТАВЉАМО мусавце .. да је Марковић био мало прецизнији то полувреме се могло врло лако завршити и већом предношћу за нас ... док "наши" везу по терену мусавци раде оно што су иначе и радили на утакмицама пре ове ( Јагодина - ОФК-а ) .. онако неорганизовани играју подређену улогу и вуку се по терену ... ако се стави на страну бојазан од припрема " ван терена " ништа необично и очекивано , јер ипак Партизан има боље играче на терену .. рекло би се "спортска правда" је задовољена у овом полувремену ...

следи пауза између полувремена која траје 20 + минута ...

креће друго полувреме ... тим који има позитиван резултат и рекло би се " психолошку предност " улази резервисано у друго полувреме ... већ после судијиног звиждука мусавци крећу да раде оно што иначе не раде .. постављају пресинг ... крећу ангажовано и агресивно ... док "наши" играчи стоје на терену "одузетих ногу" и без идеје њих притиска и даве НАЈСПОРИЈИ играчи ЈСлиге ?!! наш тим игра подређену улогу тиму који је иначе имао проблема са физиком припремом ... "наше" притиска један тим које је једна Јагодина одучила а ОФК-а уништила на терену ... како је могуће да против најјачег противника мусавци ураде оно што против далеко лакших противника нису могли .. ?!! одакле њима снаге за друго полувреме када недељу дана пре тога више од првог полувремена нису могли да играју ?!

зашто "играчи" Партизана препуштају средину споријим и горим играчима од себе ?! зашто " голман " Партизана прима све што су му мусавци шутнули у гол ?!! како је могућ онакав пад у игри ?!! зашто после утакмице чика-црни изјављује да је " у тиму имао неколико нерасположених играча " ?!! који су то играчи и шта је утицало на њихово нерасположење ?!! и како је могуће да има такве играче у тиму који је наводно 7 дана припремао за ову утакмицу ?!! да ли нашу екипу иначе води тренер који је већ оптуживан за намештања утакмица Партизана а доведен од стране лоповске багре из уо .. ?!!

а да није намештено .. држи ме једино то што ето не могу да схватим да је и то могуће .. тачније не да схватим , него да разумем ... али ако се појави још неки чланак или изјава неког битнијег да је утакмица намештена - продата , нећу се двоумити ни трена " којем ћу се царству приклонити " ...
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Imali smo nekoliko "neraspolozenih" igraca u drugom poluvremenu posle polusatne pauze. :roll:
U prvom su bili raspolozeniji.
Bas se pitam zasto, kao i Mitar kome nista to nije jasno.

Sto se tice suteva, kada se dogovara, ne dogovara se tipa - vi cete u 48 minutu da pustite cigance samo da pretrci 20-ak metara i da rokne u raslje.
Da to nije uslo, uslo bi nesto drugo kasnije.

Sve u svemu, teska sramota.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
I ja sam imao informacije pre početka da će doći kec, nisam verovao. Sad znam sa sigurnošću da jeste. E sad Mijate da li nemam pojma o fudbalu, a igrao sam ga jako dugo to već ne znam. Znam samo da su kretasnja pojedinih igrača u drugom poluvremenu bila tragična. Nikada više poprečnih lopti nismo dali njima u noge, za kontru.
Mijate, da nije dao onaj drugi gol, dao bi ga neko drugi, na neki drugi način.

I bre preteraste sa Miljkonom, on je namanje kriv za poraz, pa čak i da je sve bilo regularno.
Lazar možda ne pokazuje sve što može a može puno ali garantujem da takvog igrača nećemo uskoro izbaciti iz škole.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Та питања што си написао можеш у свакој утакмици на свим утакмицама ове планете да поставиш! Чињеница је да се голови дају 90% из грешака које противник направи. То се некада искористи а некада и не.

Чуј, зашто га нису нападали кад је шутирао?...па трчао је 7м са ломтом и онда је касно нападнут и лопта је зато фелширана а да није фелширана питање је да ли би и био гол. Значи сигурно је намештено тачно тако :)

Знају сви да и Роналдо има добар шут па сваки други гол му је ван шеснестерца јер га "пуштају" да пуца...значи и то је намештено?

Знају и цигани да је Маркец најбржи играч у нашој лиги па је опет успео да протутња пар пута (а лако се тај проблем реши када се удвоји тај играч као што раде код Месија например)...

И опет кажем да је такође глупост да се криви Петровић за тај други гол,... ни један голман неће стајати на линији (осим код пенала мада и ту се померају) и да лопта онако упадне у кош гола се дешава једном у сезони.

После сваке утакмице се могу наћи неке теорије, али буквално после сваке и небитно је да ли овде већина тако мисли или не, ја имам своје мишљење и зато сам то овде изнео. Можда тебе убеде неке теорије које су овде написане. Ја сам утакмицу гледао и одгледао пар пута и то ми је довољно да знам да нема ни Н од намештања.

Најлакше је сада то рећи и одма пребацити кривицу на неке 3. особе и људе.

Ја остајем при томе да смо баксузи са овом управом и нашим водећим "људима" и имамо само срећу што су цигани у још горим говнима јер супротно неби видили ми титулу неколико година.


Kao prvo velika vecina forumasa misli da je utakmica sumnjiva i treba postovati njihovo misljenje . Nemoguce je da tolika vecina nema pojma o fudbalu tako da ti opazanje nije na mestu .

Kad si se vec uhvatio tog drugog gola zar nisi zapazio koliki mu je prostor ostavljen . Retko kada smo protivniku ostavljali toliku livadu da se namesti i sutira .Sta kao mi ne znamo da ciganstura iz Rada ima sjajan sut ? Sta kao to nismo mogli da skautiramo ?
Pritom trckaranje igraca i nonsalantnost dodatno potvrdjuju . Jel si video koliko se golman Petrovic udaljio od gol linije kod tog gola ?

Kod prvog gola jel si video gde se nalazio Ivan Ivanov ? Kada si njega vidjao na tom mestu u svim utakmicama ove sezone ? Ja sam ga prvi put spazio tu tokom svih ovih utakmica . To je sve samo ne slucajno !
Mi nismo pali u drugom poluvremenu vec smo bukvalno nestali sa terena ! Sta je kumovalo tome , pa verovatno neka desavanja u svlacionici .
Jel si se zapitao kako jedna ekipa moze tako odjednom da stane iz cista mira ?
Ta teza da smo se bespotrebno povukli ne pije vodu .
U drugom poluvremenu to nije bila ekipa vec skup prolaznika sa Slavije .

Pa vise pije vodu ova prica u javnosti o neizvesnom derbiju nego da su nas cigani raskantali . To je valjda jasno . Ovako pisace se o cudesnom preokretu Zvezde , cudesnoj noci itd .
Ako me novinari lazu , ja sam sebe necu lagati o njihovoj postenoj pobedi !
Razmisljam svojom glavom .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ево да и ја кажем коју.

КАО ПРВО, сви који кажу да је било намештено немају буквално појма о фудбалу и том спорту!

... kad budeš igrao na nivou na kojem sam ja igrao... javi se! Imaš pravo na svoje mišljenje, ali očigledno da ga veći deo foruma ne deli.

Da li je bilo namešteno, ili ne, niko sa sigurnošću ne može da kaže. Mnogo toga smo videli na derbiju i jednostavno ne mogu da verujem da su naši toliko nesposobni. Kada se svemu tome doda specifičnost situacije, halabuka o vaskrsku Srbije i srpskog naroda, jer kad svane zvezdi svanuće i Svrbiji, jasno je da nije postojala ni najmanja šansa da mi dobijemo derbi! Uostalom, razmisli šta bi se sve desilo da smo ih oduvali sa nekih 1:4! Smak sveta i to mesec i kusur dana pre pravog datuma.

I ja sam prognozirano nekih 1:2 ili 2:2, ali to su samo puki snovi, realnost je očigledno drugačija.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Cak I moji prijatelji cigani, jedan od kojih radi u FK Crvena Zvezda, kazu da je utakmica namestena. Taj u CZ mi nije reako detalje o svom stavu, samo mi je rekao namesteno, I to je to. Ostali se pitaju zasto Lazar Markovic nije dobijao loptu u drugom poluvremenu a bukvalno im je pomerao bulju u prvom, zasto Smiljanica i Sase Markovica gotovo nikada nije bilo na sredini terena u zoni suta, a to smo zatvarali odicno i protiv Intera i protiv Rubina. Ni njima, kao i nama, ovo nije bas najjasnije.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Pa na tribinama je vec bilo jasno da nesto nije u redu, bilo je jasno da se sklanjaju, sredina terena nije postojala, to su svi videli. Ne znam sta se dogodilo na poluvremenu ali nesto se dogodilo.

Ne mora nista da znaci ali na SOS-u tokom reportaze su rekli da im nisu dali da udju sa kamerama u lozu u toku poluvremena gde su bili celnici Zvezde i Partizana.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
... kad budeš igrao na nivou na kojem sam ja igrao... javi se! Imaš pravo na svoje mišljenje, ali očigledno da ga veći deo foruma ne deli.

Da li je bilo namešteno, ili ne, niko sa sigurnošću ne može da kaže. Mnogo toga smo videli na derbiju i jednostavno ne mogu da verujem da su naši toliko nesposobni. Kada se svemu tome doda specifičnost situacije, halabuka o vaskrsku Srbije i srpskog naroda, jer kad svane zvezdi svanuće i Svrbiji, jasno je da nije postojala ni najmanja šansa da mi dobijemo derbi! Uostalom, razmisli šta bi se sve desilo da smo ih oduvali sa nekih 1:4! Smak sveta i to mesec i kusur dana pre pravog datuma.

I ja sam prognozirano nekih 1:2 ili 2:2, ali to su samo puki snovi, realnost je očigledno drugačija.

Не знам докле си ти догурао, ја сам догурао до 3. лиге у Аустрији и био близу уласка у 2. пре повреде :) ... такође знам како је када се нека утакмица намести јер сам једном био у тој ситуацији. Ту није довољно да председник прими паре, да нареди ко није у саставу и да се затим све тако одради, ту је заиста доста тога потребно јер буквално скоро сви морају бити упућени у намештаљку, почевши од голмана па до нашпадача. Зато сумњам да би један Илић уопште играо утакмицу а да зна да је намештена...

Ово да су се наши играчи склањали итд. је глупост јер исто тако се може рећи и за цигане док смо их кидали и нападали. Не значи да је свака грешка намерно направљена.

Наравно да је "нама" лакше да кажемо да је утакмица намештена, да осудимо некога и завршена прича. Ко у то верује нека верује, ја немам ништа од тога ако си ти на мојој страни или на тој да је намештена утакмица али ако ћемо о политици и намештању утакмица онда не би ни дошло до тога јер цигани никада у животу не би дозволили да буду толико иза нас пре дербија а свима је јасно АКО се нека утакмица може купити и наместити онда је то лакше против неког слабијег противника попут ОФК, Јагодине, Спартака...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Andrei upravo tako . Izgleda da su neki ispusili za ogromne pare jer je trebalo biti 2:1 za cergu al zasrao onaj mongoloid sa autogolom.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Zna li se u koliko je sati mec sa Smederevom u nedelju? Da znam da uskladim obavez, a i Cedevita je u 5.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Za one koji neveruju da je puštena utakmica nek pogledaju snimak meča.
Klasičan primer nameštene utakmice.
Ne namešta se da se svi povuku i čekaju da protivnik stvori priliku i da gol već upravo obratno,lepo svi krenu napred i ostave rupu pozadi kako bi ovi iskoristili priliku.
Pa jeste li vi gledali utakmicu od trenutka kad smo poveli 2-1 pa do kraja 1. poluvremena,ništa se nije dešavalo naši su stajali na svojoj polovini,malo pas igre i čekali kontru.Cigani nisu ni prišli golu.
A onda na početku 2. poluvremena svi krenu napred i ostave prostor da Milivojević trči 20 m i šutne,Petrović uopšte nije trebao da se baca,već da na nogama ide unazad i verovatno bi je stigao.
A posle toga očigledno svi kreću napred i ostavljaju im potpuno prazan prostor za nekoliko kontri 1 na 1 sa golmanom ili 2 na 1,samo što su cigani nesposobni.
Pa što je Smiljanić tad glumio štopera i to praktično sam na našoj polovini nekoliko puta samo sa Ivanovim ili Lazevskim.

Da li je normalno da ekipa koja vodi 2-1 ide napred,još poznajući mentalitet srpskih fudbalera koji automatski se povlače i brane,kao reprezentacija pre neki dan.Pa naš tim kad povede protiv Jagodine stane i povuče se a ne sad u utakmici kakav je derbi.Pa nama je i 2-2 bilo opušteno njima je gorelo oni su morali da napadaju,ali jok mi idemo napred i ostavljamo im prostor da daju gol.Pa cigani su jedino tako mogli ds ga daju.Oni su toliko spori da na postavljenu odbranu ne mogu da stvore ni jednu priliku,i to samo da stojima a ne kamoli da ih pritiskamo.
Pa dal je normalno poznavajući Vermezove razmišljanje da se mi totalno nezatvorimo u 2. već upravo suprotno.

Gde napred su išli Ostojić,S.Marković,Miljković?
Što su se u stranu sklonili L.Marković i Tomić?Ajde Tomić je i onako pogubljen,a Lazar mekan kad niko drugi ne igra ali ipak čudno.
Pa kako napadi na Lazevskog konstantno?Što jes jes zaustavio je on toga dosta sam i borio se i ako mu niko nije pomagao,ali faulove nije pravio.Zašto?

Jel sumnjivo,jeste?
Zar nije najlogičnije da dogovore tako,i kažu ciganiji napadajte na Lazevskog on neće praviti faulove i centrirajte,ovi vamo će se sklanjati ići napred i ostavljati prostor pa valjda neko ubode gol.
Ovi naši na desnoj strani odu napred a ciganija ne napada po toj strani gde je očigledno prauno već protiv Lazevskog koji se eto bori,a ovi vamo zakasne da pokriju.
Jes kad bi se zajebavali.Šta su oni radili napred i zašto?
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da li je normalno da ekipa koja vodi 2-1 ide napred,još poznajući mentalitet srpskih fudbalera koji automatski se povlače i brane,kao reprezentacija pre neki dan.Pa naš tim kad povede protiv Jagodine stane i povuče se a ne sad u utakmici kakav je derbi.Pa nama je i 2-2 bilo opušteno njima je gorelo oni su morali da napadaju,ali jok mi idemo napred i ostavljamo im prostor da daju gol.Pa cigani su jedino tako mogli ds ga daju.Oni su toliko spori da na postavljenu odbranu ne mogu da stvore ni jednu priliku,i to samo da stojima a ne kamoli da ih pritiskamo.
Pa dal je normalno poznavajući Vermezove razmišljanje da se mi totalno nezatvorimo u 2. već upravo suprotno.

Morao sam da citiram ovaj deo

E sta sve necu procitati ovo je neverovatno, u najavi utakmice smo svi bili slozni da se nikako ne treba braniti vec ih napasti i onda ti pises ovako nesto, e dal je normalno?
Pa naravno da je normalno, u svakoj zemlji u kojoj se igra ozbiljan fudbal je to normalno, posebno ako igras protiv slabije ekipe, kao sto je bio slucaj, protiv jace ok, npr. Inter, podrzavam u nekoj meri, mada mi je ta bata Djora taktika ogavna, cak ni kod Stanoja nisam mogao da je svarim u potpunosti.

Opet ne zelim da ulazim u temu oko namestanja jer ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim nijedno ni drugo, ali ono sto tvrdim je da Sasa Markovic namesta svaki mec protiv Partizana koji odigra, jer on onakvih kikseva napravi bar po 2,3 u svakom mecu, ali naravno to malo ko primecuje dok se ne primi gol posle te greske ili druga solucija, on jednostavno ne zna da igra, pa vi izaberite sta je realnije.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ja ne znam ko se složio da ih treba napasti.Ja sigurno nisam.
Pred svaki derbi u zadnjih par godina sam napisao,važno je neizgubiti.
Srećom uglavnom smo bili u lepoj poziciji da smo mogli da igramo tako.
Milion puta su nas cigani dobili na taj način.Čak izgleda da je to najača stvar u derbiju.
Znači igraš mirno i čekaš da kazniš protivnika.Ne moraš da se bukvalno braniš nonstop,ali braniš se,presing,uzmeš loptu,odigraš par pasova smiriš igru ali nezalećeš se,i čekaš kontru,grešku,šansu da ih kazniš.
Mi smo bili u idealnoj situaciji za tako nešto.
Pa šta je falilo igri od 16 do 45 minuta.Lepo smo vodili 2-1 i nisu mogli da nam priđu golu a mi da smo bili umešniji još smo mogli da ih napunimo.
A u 2. poluvremenu.Pa niko nije rekao da ne krenu nekad u napad ali pogledaj dobro snimak njihovih prilika,pa na našoj polovini nije bilo nikoga.Oni su nas hvatali na kontre,a oni moraju da dobiju a nama nerešeno ko kuća.
Pa pogledaj u koliko situacija na našoj polovini imaš samo 2 igrača.Ili su Lola i Ivanov,ili Lola i Lazevski,ili Lazevski i Ivanov.
Potpuno prazan prostor za njihove brze igrače.Jedini način kako oni mogu da daju gol,jedini.I sve to slučajno,ma ajde :roll:.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Veliki preokret na Marakani MOZZARTOVI igrači umeli su da 'namirišu'. Njih preko 100 uplatilo je singl na ovakav ishod, a evo jednog od dobitnih tiketa

ttp://www.mozzartsport.com/vesti/ludi-tiket-derbi-prvi-put-iz-dvojke-u-keca-mnoge-to-nije-iznenadilo
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
One kojima nešto nije jasno i koji ne žele sebi da priznaju bolnu istinu, a to je da su pojedinci obrukali ime Partizana za sva vremena, upućujem na sledeće detalje: ove sezone smo iz igre sa peterca posle centaršuteva primili 1 gol. Protiv Intera. U Milanu. U ostalim mečevima smo lagano štitili taj prostor. A onda protiv jadne čerge 2 komada i to jedan od Milijaša, glavom?! Milijaš! Pored Ostojića, Miljkovića, Ivanova?! Lazevski koji stoji 5 metara od igrača koji centrira!? :puke
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
10 000 na preokret ? Posle onakvog prvog poluvremena u kom smo dominirali ?
Samo jos jedan detalj koji ide na stranu nas koji smo ubedjeni da je namesteno.
Veca sramota od tikve,fljamurtarija i dinama zajedno...
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Bezbednjak FSS pokusao da provali u svlacionicu Partizana!
http://sportal.rs/news.php?id=87055

Kako se oni poseru po nama na svakom gostovanju u rupi. Da je srece, da imamo normalno rukovodstvo, nakon sledeceg derbija na Jna bi prokleli dan kad su krocili tu. Potpuno je nebitno sto covek nije zaposlen u FK Cerga. Zna se ko odgovara za bezbednost i organizaciju meca. Sta vise treba da se desi pa da se ova nasa govna iz UO oglase i zastite igrace i sam klub?! A ovi, nasli pa zasli.
Iako sam protivnik gadjanja bilo cijih fudbalera, sve vise zelim igracima ovog ogavnog kluba desetine topovskih udara i petardi prilikom ulaska na teren. Naravno, bez povreda ali sa traumom za ceo zivot.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top