Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
pobeda se pise.
Ilic,Vermez na vma,jos Ninkovic da zavrsi tamo i jebem ti utakmicu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.319
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Cestitke nasima na ubjedljivoj pobjedi i nova 3 boda. Sad ostaje jos tesko gostovanje u Subotici, daj Boze da izvucemo 3 boda i na pauzu odemo sa +5.

Nadam se da Kapiten nije teze povrijedjen.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
i opet odradjivanje posla...strasno koliko je nasa liga tanka. nama je dovoljno 25 minuta ozbiljnog fudbala da ubedljivo dobijemo utakmicu. dakle prvo poluvr. ocaj zivi do gola. tek onda je krenulo i zaokruzilo se sa trecim pogotkom.
podrska za sto brzi oporavak saleta i dzigija.

i niko ni da gukne protiv uprave:confused
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Prvo da pozelim brz oporavak svim nasim pacijentima, da se izrazim slobodnije :)
I par utisaka. Ne znam ko je slagao Miljkovica da je profesionalni fudbaler, mislim da su ga izlozili opasno... Ostatak ekipe dobar, a izdvojio bih Balotelija koji puca kao Ibra i Smiljanica koji je sazreo napokon. Dobro odradjena utakmica, solidan presing i prisutna zelja kod igraca. Sve u svemu, zadovoljan sam ukupno prikazanim.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Rutinska pobeda, i mislim da smo veceras definitivno dobili pravog spica, Mitar je ucestvovao u svakom golu na neki nacin,trci, gine, na terenu, svaka mu cast... Sretenovic odigrao OK,mada ne moze se reci ni da je imao puno posla
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dodas u trecu par puta i pobedis 4-0. Toliko smo iznad ostatka lige da je to smesno. Ako neke "Jadranske" ne bude uskoro ode sve sto zna da igra odavde. I jos se cudimo i ljutimo kada klinci zapale...Sve cestitke momcima na ovoj pobedi , a i na jesenjoj tituli. Da se to pretvori i u konacnu titulu. :D
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Честитке на убедљивој победи и на освојеној јесењој титули. :clap

Надам се да ће се Сале и Нинковић брзо опоравити, као и Вермезовић.

Још једна утакмица у првенству па пауза, а ускоро ће и тај дуго чекани јануар што је Газда најављивао (ако преживимо 21.12.2012. :D).

УПРАВА НАПОЉЕ!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kaze sportal.rs da je pored Ilica i Ninkovica povrijedjen i Misa Tumbas kada je pao u kanal ispod istocne tribine i ukazivala mu se ljekarska pomoc.:buhaha

Nisam znao da imamo kanal ispod istoka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Pa to baš i nije smešno, ne znam čemu taj smajli...

Valjda se sapleo, nije mu valjda pozlilo opet :(
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Uros Momic, sa kojim igram fudbal u balonu i koga znam licno, mozda i nameran faul nad Ninkovicem, okoreli je cigan.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
bez neke zelje za pametovanjem,ali nije ni malo smesno ovo sa Misom, ne znam koliko si pratio situaciju,ali dugo je bio u bolnici bas zbog tih padavica cestih, jer ima problema sa pritiskom.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Odakle vam više snaga da komentarišete naše utakmice ?!
Namešten trener ,nameštena ekipa (igraju samo odabrani igrači) ,namešteni navijači ,nameštena liga (pri tome mislim i na nas i na cigane), sve bre namešteno, a ja da idem da se smrzavam i nerviram ,a oni ????????
Očigledno da za neku akciju na zapadu nema snage ,onda je rešenje bojkot ,pa dokle traje nek traje. Bez organizovanog juga nemamo šansi.
Mora i nama jednom da svane, majku mu .

Djuriću i ekipo ,seme vam se zatrelo , šta uradiste od svetinje.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Рутински одрађена утакмица... Имам утисак да смо одрадили са пола снаге.
Е сад данашња утакмица је показала да заиста имамо расног нападаша, центарфора какав нам треба, човека који зна знање и фудбал! Е сад то са главом, сигуран сам да ће доћи на место, мада данас и није имао неке испаде, и само нека напредује, биће он топ играч!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Predlazem da i u buduce igramo bez vermeza na klupi. Da ne malerisemo.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Osvojena je jesenja titula!!!! Varga se pokazao kao vrlo dobar strateg. 4 gola, mnostvo suteva ka golu protivnika, odbrana bez gresaka. Mozda treba razmisljati o njemu kao novom treneru. Steta za Ilica i Ninkovica, smederevski gurbeti nisu sa sportskim motivima dosli na utakmicu.

Vermezovicu ne zelim nista lose, neka se oporavi, ali posle poraza u derbiju i ne prezimljavanja u LE, trebao bi da ode...ugled kluba je u pitanju, namerno srozavanje je znak da nikoga nije briga za visemilonsku crno belu armiju, vec za menadzerisanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top