Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
cika crni koj ti je sada prioritet ? Djubre jedno odlazi dok je vreme sa tobom tesko da cemo sledece godine i evropiu videyi. Sa tobom ponesi i zubiju i aksentijevica miljkovica i scepovica. Mi nismo drustvo za rekreaciju nego 5 godina po redu sampioni, sramota je ovo sta radite od Partizana.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Drugu godinu zaredom u gostima u drugom kolu gubimo od novajlije u ligi sa rezultatom 2:1, cudna koincidencija
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja sam mislio da grdji tim od ješinog iz 2006. ne postoji, al čak i ta ekipa sa sve macanom, bugarskim bebetom, mirosavljevićem itd je bruka dobra za ovo što sad imamo na terenu. oni su bar izbacili groningen
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Vermezovicu sta si uradio ovo Partizanu? Kako pripremas ekipu, gde je motivacija...sta treniras ti sa njima?Zvone Vukic...ne valja jeli? Govno jedno raspalo i poltronsko. Ti ces jednog Zvoneta da izostavljas iz ekipe...ti poltroncino jedna drska i bezobrazna...krv ti jebem....seme ti jebem pokvareno...ko si bre ti da jednog Vukica odstranjujes iz ekipe?Jak si mi ti trener u picku materinu...jao popicu ban zbog recnika...prastajte izveo me majmun iz takta...hocu da ga bijem!!!!Ne...znaci ne verujem...Donji Srem....Vermezovicu Donji Srem...ko je sledeci Gornja Mutnica?

ps1-Ovaj Zabija je jako simpatican momak ali nije za fudbal
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tako je, sav arsenal usmeriti na Libijca!
Ovaj njegov promašaj na kraju je samo skrenuo pažnju sa ostalih bogalja!
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Znaci ne mogu da verujem , svaka rec je suvisna !
Jedino cestitke za Donji Srem i to samo zbog Vukobrata (stoper) koji je do pre 3-4 godine igrao kod mene u selu 5-u ligu !
A vi igraci Partizana , ocekujte sl godine da idete u BSK, Srem , Indjiju , Borac Cacak .... i ostale klubove . Jer posle ovakvih utakmica i onoga sto vas protiv Tromsa ocekuje necete videti dalje od Srbije !
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
sa sasom i zvonetom smo prosecan tim. bez njih niko i nista.

i naravno: djuro, jebem ti sve, crni mrsh, tumba jebo te skauting tim...
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Брука и срамота. :pop

Шта рећи, а не заплакати.
Није срамота изгубити, али изгубити на овакав начин, против дебитанта у лиги је катастрофа. Лоша игра, лош тајминг измена и срамотан резултат.

Забија је промашио две веома добре шансе, у рангу Јованчића, али се не може сва кривица свалити на њега. Од када је ушао у игру, за разлику од неких, трудио се и трчао, али ето, није му се дало.

Још једном, брука и срамота. :pop
 

CIZETA

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
73
Reaction score
0
Objasnice vam Tumba sutra zasto smo izgubili.... vazno je da su se momci borili ko lavovi, da su izgarali na terenu i da su dali sve od sebe...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Da, momcima nemam sta da zamerim, mislim ipak je lose vreme, sparina, teske noge tek je drugo kolo, nisu uigrani dovoljno... Bice to bolje... jednog dana... kad ne bude DjurGardena.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Zabiju ne treba kriviti. Promasio pa sta. Mi smo bili uzasni i izgubljena utakmica nije njegova krivica vec trenera i tima kao celine. Zabija se bar trudio i ulazio i u te sanse. To niko drugi nije ni pokusao.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Picke prodane.....
Posle svega sto se desilo u zadnjih 2-3 godine ovo uopste nije nista zacudjujuce...
Nema zara nema htenja, nema ideje...
Bleda senka Partizana...
Zna se ko je krivac...
Pijavice, uprava, olosu najgori, gnjide, MARS iz Partizana​
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nikad nisam video fizički dominantniju ekipu od Donjeg Srema...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Igrači nisu krivi... oni su igrali najbolje što su znali... to što ne znaju, nije njihova krivica...

Lovreov autogol je maler čist... takve stvari se dešavaju.. .dešavaju se i promašaji... sve je to deo igre...

ali SABOTAŽA TRENERA NIJE DEO IGRE... u stvari jeste, ali čije?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
6.jpg

Bogić Bogićević :respect za našeg stručnjaka lično Žoze Murinjo.

Tumbakoviću i Vermezoviću debilčine neopevane jebo vas onaj ko vas je doveo mrš u tri pičke materine. Ljubiša Petumbaković za 3 meseca posla nijedno pojačanje nije doveo, nijednog igrača nije zavalio. Bolje je bilo dok je Nađ koordinisao. Važno je da je dao jedno 20 nebuloznih izjava. Uspeo je da oformi napadčki trio koji čine 3 Grubješića, neverovatno.

Vermezović se u fudbal razume ko Marica u kriv kurac, bolju taktiku bi spremio bilo koji klinac koji je igrao 2 verzije fudbal menadžera. Njemu je jedan Bogić Bogićević jebao sve po spisku.

Ovo je definitivno kraj naše serije titula, jedino ako se neki novi Kleo, Moreira i Krstajić ne dogovore i zajedno dođu da igraju za nas besplatno.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kao prvo popuse mi vermez i tumba kurac.
kao drugo sram bilo sve ove nase balerine po terenu.
djurica vise necu da pominjem, na njega sam potrosio sve psovke.
scepovic je duh, a ne igrac. ne vidi se na terenu, svaku loptu prima ledjima okrenut golu, promasi celu loptu kod one sanse.
lovre tumbino pojacanje ni na jednoj utakmici nije ucinio nista dobro za tim, igrac manje na terenu.
aksentijevic trci kao muva bez glave, ne zna decko gde udara.
a tek miljkovic se kod gola odbija od njihovog igraca kao od solitera, i posle neka mi neko kaze da je on dobar u defanzivi.
zabija promasi dve stopostotne koje bi ja dao, nemam reci za njega.
volkov opet pogubljen kao od pocetka sezone, ne znam sta mu je.
rekoh danas da bez kapitena ne mozemo da prdnemo.
po meni jedino dzigi zasluzio prelaznu ocenu.
i jos jednom vermeze pusi kurac zbog vukica, a i ti tumbo zato sto si zadovoljan timom i sto nam ne treba stoper.
i definitivno ko posle ovog pomisli da cemo proci tromzo i to bez kapitena taj nije normalan.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ја сам поносан на играче.

И на тренера.

И на спортског директора.

Ништа страшно.

То је реалност.

Видећемо.

Радићемо.

И онако је приоритет титула у купу.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.278
Локација
ante portas
Тумбињо петардињо и његов тренер потрчко настављају да исписују своје биографије .
Докле бре више , докле ? Хоће ли већ једном да се каже СТОП !
Докле ћете да брукате углед клуба кога су генерације годинама и годинама мукотрпно стварале ?
Пичко једна брадата па устани са те јебене клупе , учини нешто када твој тим тоне . Седиш као једна цавуља на сред клупе , као да се ништа не дешава .
Најгори тренер Партизана у последњих 10 година . Па за тебе је Јешић био доктор одвратна гњидо једна . Шта је следеће ?
Шта ли ће рећи после овога наш спортски директор ?
Изгледа да нам ове године баш баш није у интересу да освојимо првенство .
Видимо се у Хумској пацове један , па ћемо поново да се погледамо у очи ђубре једно тренерско полтронско .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top